Galicia/Galiza
Galicia

Campionatos Zonais A Estrada

A Estrada - Pontevedra

2008-2009

Informa: Federación Galega de Xadrez Web

Clasificacións Finais:

CATEGORÍA SUB-10
Clasificación Final
Posto Nome Feder Clube Puntos
1 Alex Crespo Fuentes Sub-10 Xadrez Lalín 4
2 Rodrigo Vázquez Silva Sub-10 Xadrez A.C. A estrada 3,5
3 Estela Riveira Loureiro Sub-10 Xadrez A.C. A estrada 3,5
4 Óscar Hidalgo Gerpe Sub-10 Xadrez Cuntis 2
5 Sabela Míguez Bouzas Sub-10 Xadrez Cuntis 1
6 Miguel Otero Aboy Sub-10 Xadrez Cuntis 1
NOTA: Todos aqueles Xogadores que aparecen resaltados en Vermello non están Federados
a día 09/02/2008. Póñanse en contacto co seu Club
Campión Sub-10:
Alex Crespo Fuentes Sub-10 Xadrez Lalín 4
CATEGORÍA SUB-12
Clasificación Final
Posto Nome Feder Clube Puntos
1 Martín Saa López Sub-12 Xadrez Lalín 5
2 Simón López Baños Sub-12 Xadrez Cuntis 4
3 Aaron Rey Blanco Sub-12 Xadrez Cuntis 2,5
4 Juan Fuentes Castro Sub-12 Xadrez Cuntis 2
5 Diego Otero Aboy Sub-12 Xadrez Cuntis 1
6 Sara Espiña Prieto Sub-12 Xadrez Lalín 0,5
Campión Sub-12:
Martín Saa López Sub-12 Xadrez Lalín 5
CATEGORÍA SUB-14
Clasificación Final
Posto Nome Feder Clube Puntos
1 Javier Varela García Sub-14 Xadrez Lalín 7
2 Antón Pombo Gómez Sub-14 Xadrez Cuntis 4,5
3 Adrián Espiña Prieto Sub-14 Xadrez Lalín 4
4 Martín Saa López Sub-14 Xadrez Lalín 4
5 Iago Iglesias Fuentes Sub-14 Xadrez Lalín 3,5
6 Uxía Seixo Pazos Sub-14 Xadrez Cuntis 2,5
7 Vanesa Míguez Bouzas Sub-14 Xadrez Cuntis 2,5
8 M. Anxo Pintos López Sub-14 Xadrez Cuntis 0
Campión Sub-14:
Javier Varela García Sub-14 Xadrez Lalín 7
CATEGORÍA SUB-16
Clasificación Final
Posto Nome Feder Clube Puntos
1 Javier Varela García Sub-16 Xadrez Lalín 6
2 Adrián Espiña Prieto Sub-16 Xadrez Lalín 4,5
3 Iago Iglesias Fuentes Sub-16 Xadrez Lalín 4
4 Martín Saa López Sub-16 Xadrez Lalín 3,5
5 Antón Pombo Gómez Sub-16 Xadrez Cuntis 3,5
6 Vanesa Míguez Bouzas Sub-16 Xadrez Cuntis 3
7 Juan Pablo Calandría Dobarro Sub-16 Xadrez Lalín 2,5
8 Uxía Seixo Pazos Sub-16 Xadrez Cuntis 2,5
9 Manuel Anxo Pintos López Sub-16 Xadrez Cuntis 2
10 Fernando Vázquez Novoa Sub-16 Xadrez A.C. A Estrada 2
11 Sara Espiña Prieto Sub-16 Xadrez Lalín 1,5
12 Diego Otero Aboy Sub-16 Xadrez Cuntis 1
Campión Sub-16:
Javier Varela García Sub-16 Xadrez Lalín 6
CATEGORÍA SUB-18
Clasificación Final
Posto Nome Feder Clube Puntos
1 Alexandre Fondevila Rodríguez Sub-18 Xadrez Lalín 6
2 Álvaro Manuel Loureiro Lamela Sub-18 Xadrez A.C. A Estrada 5
3 Fernando Vázquez Novoa Sub-18 Xadrez A.C. A Estrada 3,5
4 Manuel Fuentes Correa Sub-18 Xadrez A.C. A Estrada 3,5
5 Rodrigo Vázquez Silva Sub-18 Xadrez A.C. A Estrada 2,5
6 Xoán Núñez Bazal Sub-18 Xadrez A.C. A Estrada 2
7 Aarón Picallo Loureiro Sub-18 Xadrez A.C. A Estrada 1
Campión Sub-18:
Alexandre Fondevila Rodríguez Sub-18 Xadrez Lalín 6
CATEGORÍA ABSOLUTA
Clasificación Final
Posto Nome Feder Clube Puntos
1 Juan Jesús Sanz Sixto Abs Xadrez Lalín 5
2 Basilio Guijarro Arca Abs Xadrez A.C. A Estrada 4
3 Xoan Xosé Hidalgo Neira Abs Xadrez A.C. A Estrada 2
4 Xosé Henrique Bazal Bouzas Abs Xadrez A.C. A Estrada 2
5 Alexandre Fondevila Fernández Abs Xadrez Lalín 1
6 Xosé rei Martínez Abs Xadrez A.C. A Estrada 1
NOTA: Todos aqueles Xogadores que aparecen resaltados en Vermello non están Federados
a día 09/02/2008. Póñanse en contacto co seu Club
Campión Absoluto:
Juan Jesús Sanz Sixto Abs Xadrez Lalín 5

 

Federación Galega de Xadrez

 

TablaDeFlandes