Galicia/Galiza
Galicia

Campionatos Zonais As Mariñas

As Mariñas - Ferrol

2008 -2009

Informa: Círculo Ferrolán de Xadrez Web

Final:

Clasificación Final das Categorías Sub 10 e Sub 8:

Posto
Nome
Club
Rtg  Buch M- Buch Progr
1
Cano Vázquez, Susana           
Grupo Bazán
6 14.5 20.5 21.0 
2
Oliva Arrojo, Juan
Círculo Ferrolano
4.5 14.5 22.5 17.0
3
Rguez Sánchez de Toca, Mario
Círculo Ferrolano
4.5 13.5 22.0 16.0
4
García Núñez, Ángel
Círculo Ferrolano
4 11.5 16.5 12.0
5
Pazos Porta, Daniel
Círculo Ferrolano
3.5 14.0 22.5 14.0
6
Oliva Arrojo, Manuel
Círculo Ferrolano
3.5 13.0 21.0 13.0
7
Oliva Arrojo, Antonio
Círculo Ferrolano
3.5 10.5 16.5 12.0
8
Rico Pérez, José Miguel
Círculo Ferrolano
3 13.5 20.5 13.0
9
Seoane Castilla, David
Círculo Ferrolano
3 12.0 17.5 11.0
10
Caldevilla Loredo, Hugo
Torreón de Pontedeume
3 8.5 12.5 8.0
11
Sande Arancibia, Brian
Círculo de Narón
2.5 11.5 17.0 9.5
12
Suarez Álvarez, Martín
Círculo Ferrolano
2 11.0 16.0 7.0
13
Rey López, Martín
Círculo Ferrolano
1.5 12.0 18.5 4.0
14
López González, Ramón
Círculo Ferrolano
1.5 11.5 16.5 3.5
15
Rey López, Jorge
Círculo Ferrolano
1 10.5 15.5 2.0
16
Merino, Uxío
Círculo Ferrolano
1 7.0 12.0 3.0

Nota: Os xogadores que aparecen resaltados en Vermello non están Federados con data 30/01/2009. Póñanse en contacto co seu Club

Campiona Sub-10:
Cano Vázquez, Susana           
Grupo Bazán 6 14.5 20.5 21.0 
Campión Sub-8:
Oliva Arrojo, Juan
Círculo Ferrolano 4.5 14.5 22.5 17.0

Clasificación Final Categoría Sub 12:

Posto
Nome
Club
Rtg 
1
Prado Acebo, Inés
Grupo Bazán
4
2
Rodriguez Sigler, Alex
Grupo Bazán
4
3
Graña Gómez, Diego
Círculo Ferrolano
3,5
4
Picos Maiztegui, Miguel
Círculo Ferrolano
3
5
Rodriguez Varela, Emma
Círculo de Narón
3
6
Gonzalez López, Manuel
Grupo Bazán
2,5
7
Mariño González, Daniel
Escola Ferrolá
1
Campiona Sub-12:
Prado Acebo, Inés
Grupo Bazán
4

Campiona Sub-12:
Prado Acebo, Inés          
Grupo Bazán 4

Clasificación Final das Categoría Sub 14 e Sub 16:

Posto
Nome
Fide Rtg 
1
REY MALDE HENRIQUE 
1597 5
2
MARINO GONZALEZ ALEJANDRO 
1687 5
3
SANCHEZ GABIN ARANZAZU 
1538 4
4
PAZ PEREZ SANTIAGO 
1338 4
5
RIVERA COUCE ADAY 
1560 3,5
6
PICOS MAIZTEGUI MIGUEL 
1540 3
7
GRANA GOMEZ DIEGO 
0 3
8
VILAR NEIRA RAUL 
0 2,5
9
FORMOSO LEAL LAURA 
1455 2,5
10
DE PAZ MOURINO SERGIO 
0 2,5
11
PRADO ACEBO INES 
0 2
12
ANSEDE TABOADA ADRIAN 
0 1,5
13
GONZALEZ LOPEZ MANUEL 
0 1,5
14
MONTERO BEDOYA JORGE 
0 1
15
GUILLEN HERRERO ANGEL 
0 1
16
RODRIGUEZ SIGLER ALEXANDRE 
0 1
17
RODRIGUEZ VARELA EMMA 
0 1
18
LORENZO VAZQUEZ ANTONIO 
0 0

Campión Sub-14:
REY MALDE HENRIQUE 
1597 5
Campión Sub-16:
REY MALDE HENRIQUE 
1597 5

Clasificación Final das Categorías Sub 18 e Absoluto:

Posto
Nome
Fide Rtg 
1
PAZOS PORTA ANTONIO 
2223 7
2
MILLAN SOTO MIGUEL 
1963 5
3
MEJUTO DE ULLOA JORGE 
2097 4,5
4
TUIMIL PARAPAR ROBERTO 
1787 4
5
JIMENEZ GONZALEZ JOSE LUIS 
1856 4
6
DE PAZ VAZQUEZ LUIS JAVIER 
0 4
7
MARTINEZ RODRIGUEZ ROLANDO 
1946 4
8
PEREZ DIAZ FRANCISCO JOSE 
1943 4
9
CANEIRO COUTO JUAN M. 
2054 4
10
REY MALDE HENRIQUE 
1597 4
11
LOPEZ GRANA CARMEN 
1720 4
12
ROCA RIVERA ALEJANDRO 
1752 3,5
13
FORMOSO LEAL DANIEL 
1463 3,5
14
FERNANDEZ LOPEZ PABLO 
1933 3
15
FERREIRO LORENZO VICENTE 
1968 3
16
RODRIGUEZ VARELA RUBEN 
1593 3
17
DE LA PENA LLERANDI ADOLFO 
1634 3
18
RODRIGUEZ REY JUAN 
1635 3
19
RODRIGUEZ SIGLER ALEXANDRE 
0 3
20
DE PAZ MOURINO SERGIO 
0 2,5
21
CHEN LIN YAN QING 
1263 2,5
22
AUSIN NEIRA DAVID 
1517 2
23
PAZ PEREZ SANTIAGO 
1338 2
24
BLANCO REY DAVID 
0 1,5
25
PICOS MAIZTEGUI MIGUEL 
1540 1,5
26
GRANA GOMEZ DIEGO 
0 1,5
27
RODRIGUEZ TEIJEIRO ALBERTO 
1843 1
28
LOPEZ CALVO ALEXANDRE 
0 1
29
RODRIGUEZ MOURE CARLOS 
1831 0,5
30
SUAREZ MUNOZ MIGUEL 
0 0,5
31
MEDEROS AGUILA JOSE 
1821 0
32
BLANCO REY LUIS ANTONIO 
0 0
Campión Sub-18:
PAZOS PORTA ANTONIO 
2223 7
Campión Absoluto:
MILLAN SOTO MIGUEL 
1963 5

 

Federación Galega de Xadrez

 

TablaDeFlandes