Galicia/Galiza
Galicia

Campionatos Zonais Pontevedra Sur

Pontevedra

8 de febreiro de 2009

Informa: Club de Xadrez Laroca

Final Absoluto e Sub18

Foto
Foto Podium Sub 18 e Absoluto

Clasificación Final Absoluto e Sub 18:

Posto Nome                              Feder Rtg  Loc  Club      Ptos. M-Buch. Progr. Berg.

  1   Vila González, Daniel (3)         93    2032 1997 U. Vigo   5        11.5   15.0 15.00
  2   Leirós Vila, Avelino (1)          Abs   2168 2157 U. Vigo   3.5      13.5   11.5  8.50
  3   Cebrián Ramos, José Luis (2)      Abs   2050 2020 U. Vigo   3.5      10.0    9.5  6.00
  4   Villar Pérez, Samuel (4)          94    2029 2019 U. Vigo   3        13.5   10.0  5.00
  5   Fernández Vázquez, Jorge (7)      Abs   1822 1550 Lucena    3        12.0    9.0  2.50
  6   Alonso Caamaño, Rubén (6)         93    1853 1724 U. Vigo   3        11.0   11.0  4.50
  7   Fernández Rey, Jorge (8)          Abs   1778 1632           3        11.0   10.0  5.50
  8   Sousa Barreiro, Bieito (12)       91    1623 1598 Lucena    2.5      11.5    6.5  3.25
  9   Mougán González, Santiago (9)     91    1776 1726 Lucena    2.5      10.5    7.5  1.25
 10   Pérez Domínguez, David (10)       92    1707 1636 Lucena    2        12.5    8.0  5.25
 11   Rodríguez Lucena, Ángel (11)      Abs   1682 1753 Mosefesa  2        11.0    6.0  3.25
 12   Cabanas Rodríguez, Roi (14)       Abs        1786 V. Bouzas 1         3.5    2.0  0.00
 13   Aguado Fernández, Eva (15)        Abs                       0        10.0    0.0  0.00
 14   García Domínguez, José Luis (5)   Abs   1904 1745           0         3.5    0.0  0.00
 15   Lomba González, Sergio (13)       95    1456 1465 Albatros  0         2.5    0.0  0.00
      Lomba Baz, Antonio (17)           Abs             Albatros  0         2.5    0.0  0.00
      Lomba González, Daniel (18)       99              Albatros  0         2.5    0.0  0.00
 18   Vaz Varela, Daniel (19)           Abs             Laroca    0         2.0    0.0  0.00
 19   Araujo Valverde, José Manuel (16) Abs             Laroca    0         0.5    0.0  0.00

Foto

Táboa de Torneo:

No Nome                              Rtg  Loc  Total  1    2    3    4    5  

1  Vila González, Daniel (3)         2032 1997 5      8:1  5:1  4:1  6:1  2:1
2  Leirós Vila, Avelino (1)          2168 2157 3.5   10:= 12:1  3:1  4:1  1:0
3  Cebrián Ramos, José Luis (2)      2050 2020 3.5   11:= 14:1  2:0 10:1  7:1
4  Villar Pérez, Samuel (4)          2029 2019 3     15:+  7:1  1:0  2:0 10:1
5  Fernández Vázquez, Jorge (7)      1822 1550 3     16:+  1:0  9:1  7:0 13:1
6  Alonso Caamaño, Rubén (6)         1853 1724 3     13:1  9:1 10:=  1:0 11:=
7  Fernández Rey, Jorge (8)          1778 1632 3     17:+  4:0  8:1  5:1  3:0
8  Sousa Barreiro, Bieito (12)       1623 1598 2.5    1:0 13:1  7:0 11:1  9:=
9  Mougán González, Santiago (9)     1776 1726 2.5   18:+  6:0  5:0 13:1  8:=
10 Pérez Domínguez, David (10)       1707 1636 2      2:= 11:1  6:=  3:0  4:0
11 Rodríguez Lucena, Ángel (11)      1682 1753 2      3:= 10:0 13:1  8:0  6:=
12 Cabanas Rodríguez, Roi (14)            1786 1     14:1  2:0  0:   0:   0: 
13 Aguado Fernández, Eva (15)                  0      6:0  8:0 11:0  9:0  5:0
14 García Domínguez, José Luis (5)   1904 1745 0     12:0  3:0  0:   0:   0: 
15 Lomba González, Sergio (13)       1456 1465 0      4:-  0:   0:   0:   0: 
16 Lomba Baz, Antonio (17)                     0      5:-  0:   0:   0:   0: 
17 Lomba González, Daniel (18)                 0      7:-  0:   0:   0:   0: 
18 Vaz Varela, Daniel (19)                     0      9:-  0:   0:   0:   0: 
19 Araujo Valverde, José Manuel (16)           0      0:0  0:   0:   0:   0: 

 

Federación Galega de Xadrez

 

TablaDeFlandes