Galicia/Galiza
Galicia

Campionatos Zonais Pontevedra Sur

Pontevedra

11 de xaneiro de 2009

Informa: Club de Xadrez Laroca

Final Sub 12 e Sub 10:

Foto

Clasificación Final Sub 10:

Foto
Campion Sub 10

Clasificación Final Sub10:

Posto Nome                           Rtg Loc Club        Ptos. M-Buch. Progr. Berg.

  1   Vidal Fernández, Pablo (20)            Lucena      5        13.0   15.0 15.50
  2   Lomba González, Daniel (9)             Albatros    4        14.5   13.0 11.00
  3   Morais Mayor, Cristian (13)            Laroca      4        11.5   12.0  8.50
  4   Lago González, Greta (8)               Lucena      3.5      14.0   12.0  7.75
  5   Pérez Vargas, Pablo (15)               Laroca      3.5      10.5   10.0  8.25
  6   Da Rocha Prol, Paula (6)               Laroca      3        14.0   10.0  6.00
  7   Carrera Martínez, Severino (4)         Puenteareas 3        12.0   10.0  6.00
  8   Fernández Mateo, Pedro (7)             Lucena      3        11.5    9.0  6.00
  9   Aguirre Álvarez, Ismael (1)            Fleming     3        11.5    8.0  3.00
 10   Costa Lage, David (5)                  Fleming     2.5      10.0    7.0  3.75
 11   Lorenzo Vázquez, Álex (10)             Lucena      2        12.0    4.0  1.00
 12   Represa Pérez, Mireya (16)             Laroca      2        11.5    7.0  3.50
 13   Merayo Álvarez, Pablo (12)             Fleming     2        11.0    7.0  1.50
 14   Pérez González, Julián (14)            Puenteareas 2        10.5    7.0  3.00
 15   Rocha Gómez, Nicolao (17)              Fleming     1.5      10.0    3.0  1.25
 16   Saavedra González, Jorge (19)          Laroca      1        12.5    4.0  0.00
 17   Carrasco Ubeira, Candela (3)           Fleming     1        11.0    2.0  0.00
 18   Rodríguez Mouriño, Anaís (18)          Lucena      0         3.0    0.0  0.00
 19   Martínez Sío, Miguel (11)              Puenteareas 0         2.5    0.0  0.00
 20   Canedo González, Nicolás (2)           Laroca      0         1.5    0.0  0.00

Táboa de Torneo Sub10:

No Nome                           Rtg Loc Total  1    2    3    4    5  

1  Vidal Fernández, Pablo (20)            5     11:1  6:1  7:1  2:1  4:1
2  Lomba González, Daniel (9)             4     16:1  9:1  3:1  1:0  6:1
3  Morais Mayor, Cristian (13)            4     17:1  8:1  2:0 12:1 10:1
4  Lago González, Greta (8)               3.5   18:+  5:=  9:1  7:1  1:0
5  Pérez Vargas, Pablo (15)               3.5   10:1  4:=  8:0 14:1 13:1
6  Da Rocha Prol, Paula (6)               3     12:1  1:0 16:1  8:1  2:0
7  Carrera Martínez, Severino (4)         3     14:1 13:1  1:0  4:0 12:1
8  Fernández Mateo, Pedro (7)             3     15:1  3:0  5:1  6:0 16:1
9  Aguirre Álvarez, Ismael (1)            3     19:+  2:0  4:0 16:1 14:1
10 Costa Lage, David (5)                  2.5    5:0 15:= 17:1 11:1  3:0
11 Lorenzo Vázquez, Álex (10)             2      1:0 12:0  0:1 10:0 17:1
12 Represa Pérez, Mireya (16)             2      6:0 11:1 15:1  3:0  7:0
13 Merayo Álvarez, Pablo (12)             2     20:+  7:0 14:0 15:1  5:0
14 Pérez González, Julián (14)            2      7:0 17:1 13:1  5:0  9:0
15 Rocha Gómez, Nicolao (17)              1.5    8:0 10:= 12:0 13:0  0:1
16 Saavedra González, Jorge (19)          1      2:0  0:1  6:0  9:0  8:0
17 Carrasco Ubeira, Candela (3)           1      3:0 14:0 10:0  0:1 11:0
18 Rodríguez Mouriño, Anaís (18)          0      4:-  0:   0:   0:   0: 
19 Martínez Sío, Miguel (11)              0      9:-  0:   0:   0:   0: 
20 Canedo González, Nicolás (2)           0     13:-  0:   0:   0:   0: 

Foto

Clasificación Final Sub 12:

Foto
Campiona Sub 12

Clasificación Final Sub12:

Posto Nome                            Rtg  Loc  Club        Ptos. M-Buch. Progr. Berg.

  1   Álvarez Domínguez, Lúa (3)                Laroca      4.5      11.5   14.0 11.75
  2   Salas Fernández, Antonio (1)    1629 1618 Puenteareas 4.5      11.5   14.0  8.75
  3   Galván Sotelo, Brais (2)        1601 1569 Lucena      3        14.0   11.0  5.00
  4   Prieto Arroyo, Ignacio (9)                Lucena      3        11.5    7.5  5.75
  5   Da Rocha Prol, Daniel (5)                 Laroca      3         8.5    8.5  4.75
  6   Marcos Atanes, Alba (6)                   Lucena      2.5      14.0    9.0  4.00
  7   Prol González, José Kirian (10)           Lucena      2.5       7.5    6.0  4.50
  8   Jorge Martínez, Anxo (13)                 V. Bouzas   2        10.5    8.0  1.00
  9   Rodríguez Álvarez, Anxo (11)              Puenteareas 1        13.0    2.0  1.00
 10   Carballo Alonso, Brais (4)                Lucena      1        11.0    5.0  2.50
 11   Martínez Sío, Álvaro (7)                  Puenteareas 0         4.0    0.0  0.00
 12   Pazos García, Anxo (8)                    Lucena      0         2.5    0.0  0.00
 13   Rodríguez Mouriño, Nicolás (12)           Lucena      0         2.0    0.0  0.00

Táboa de Torneo Sub 12:

No Nome                            Rtg  Loc  Total  1    2    3    4    5  

1  Álvarez Domínguez, Lúa (3)                4.5    4:1  6:1  9:1  2:=  3:1
2  Salas Fernández, Antonio (1)    1629 1618 4.5   11:+ 10:1  3:1  1:=  6:1
3  Galván Sotelo, Brais (2)        1601 1569 3     12:+  5:1  2:0  8:1  1:0
4  Prieto Arroyo, Ignacio (9)                3      1:0  8:1  5:=  7:=  9:1
5  Da Rocha Prol, Daniel (5)                 3      9:1  3:0  4:=  6:= 10:1
6  Marcos Atanes, Alba (6)                   2.5   13:+  1:0  7:1  5:=  2:0
7  Prol González, José Kirian (10)           2.5   10:0  9:1  6:0  4:=  8:1
8  Jorge Martínez, Anxo (13)                 2      0:1  4:0 10:1  3:0  7:0
9  Rodríguez Álvarez, Anxo (11)              1      5:0  7:0  1:0 10:1  4:0
10 Carballo Alonso, Brais (4)                1      7:1  2:0  8:0  9:0  5:0
11 Martínez Sío, Álvaro (7)                  0      2:-  0:   0:   0:   0: 
12 Pazos García, Anxo (8)                    0      3:-  0:   0:   0:   0: 
13 Rodríguez Mouriño, Nicolás (12)           0      6:-  0:   0:   0:   0: 

Foto

 

Federación Galega de Xadrez

 

TablaDeFlandes