Galicia - Galiza
Galicia

III Torneo Digar de Artes

Santa Uxia de Ribeira - A Coruña

Centro Cultural e Recreativo de Artes

Sábado 6 de outubro de 2012

VALEDOIRO PARA O CIRCUÍTO BARBANZA 2012

Informa: Jesús Rodríugez | Web

Final:

Clasificación Final

Posto Nome                       Feder Rtg  Loc  Score M-Buch. Buch. Progr.

  1   Rodríguez, Jesús           Abs   2023 1997 5.5      15.5  22.0   19.0
  2   Abuín, Manuel              Abs   2119 2104 5        14.0  21.0   16.0
 3-4  Patiño, Roberto            Abs   2237 2216 4.5      15.0  22.5   16.5
      Susavila, Antonio          Abs   1917      4.5      15.0  21.5   16.0
 5-9  Barros Pazos, Manuel       Abs   2047      4        14.0  20.5   18.0
      Petrosyan, Kamo            Abs   1744      4        14.0  20.5   15.0
      Hevia Sieira, Alberto      Abs   1794      4        12.5  19.0   15.0
      Abalo, Pablo               Abs   1742      4        11.5  18.5   13.0
      Creo Abeijón, Diego        Abs             4        11.0  16.5   12.0
10-11 Arevalillo Romero, Sergio  Abs   2003      3.5      14.5  22.5   13.5
      Lamas, Manuel              Abs   1793      3.5      13.0  19.5   11.5
12-18 Lago, Fernando             Abs   1944 1932 3        16.0  21.5   14.0
      Nuñez, Ramón               Abs   1886      3        14.5  22.0   15.0
      Outeiral, Ricardo          Abs   1738 1726 3        12.5  19.5    9.0
      Amil, Manuel               Abs   1864 1846 3        11.5  17.5    9.0
      Vidal Fernandez, Andrés    Abs             3        11.5  16.5   10.0
      Mouriño, José              Abs             3        10.5  15.5   10.0
      Hermo Martínez, David      S14             3         9.5  14.5    9.0
19-21 Gil, Gerardo               Abs   1914 1889 2.5      13.5  20.5   11.5
      Romano, Francisco          Abs             2.5      10.5  15.0    9.5
      Fernández Romero, Daniel   S16   1335 1168 2.5      10.0  16.0    6.5
22-24 Ozores, Samuel             Abs             2        14.0  20.0    8.0
      Piña Lopez, Carlos         S16             2        11.5  16.5    6.0
      Cores Raño, José Benito    S16             2         8.0  14.5    5.0
25-28 Gomez Vidal, Jose Manuel   Abs             1        11.5  17.0    5.0
      Castaño, Manuel            Abs             1         9.5  14.5    1.0
      Fernandez Novo, Alvaro     S12             1         8.5  12.5    2.0
      Romero Cubela, María       Abs             1         7.0  12.0    4.0
29-30 Martínez Dourado, Nestor   Abs             0         3.0   3.0    0.0
      Otero Ramirez, Angel Ramon Abs   1771      0         2.5   2.5    0.0

Clasificación Provisional Circuíto

PDF. Clasificación Provisional Circuíto (7 outubro)

Resumen Bases:

DATA:

SABADO 06 DE OUTUBRO DO 2012

LUGAR:

CENTRO CULTRAL E RECREATIVO DE ARTES

MUSEO ETNOGRÁFICO DE ARTES .SANTA UXIA DE  RIBEIRA

SISTEMA E RITMO DE XOGO:

SISTEMA SUIZO A 7 ROLDAS, RITMO 15 MINUTOS POR XUGADOR A FINISH

DESEMPATES:

BUCHOLZ, BUCHOLZ MEDIANO E PROGRESIVO ATA AS SUAS DERRADEIRAS CONSECUENCIAS.

GRAVACION:

SE GRAVARÁN LAS PARTIDAS DEL PRIMER TABLERO PARA DIFUSIÓN EN http://xadrezbretema.blogspot.com.es/

HORARIO PREVISTO:

PRESENTACIÓN AS 16:30 HORAS

ROLDAS:

1-      17.00 HORAS

2-      17.30 HORAS

3-      18.00 HORAS

4-      18.30 HORAS

DESCANSO DE 15 MINUTOS

5-      19.15 HORAS

6-      19.45 HORAS

7-      20,15 HORAS

ENTREGA DE TROFEOS AS 21,00

PREMIOS:

HABERA TROFEOS PARA OS 3 PRIMEIROS

INSCRIPCIONS:

DE BALDE  ATA O DIA 05 DE OUTUBRO

NOS TELEFONOS

605357222 JAIME

636601754 AMIL

CORREO xulacasa@hotmail.es       

RESERVADO  DEREITO DE INSCRIPCIÓN

O COMENZO DA 1ª ROLDA CONSTITUIRASE UN COMITÉ DE COMPETICIÓN PARA RESOLVER CALQUERA  INCIDENCIA.

O XOGADOR QUE NON ESTE PRESENTE O COMENZO DA 2ª ROLDA QUEDARA EXCLUIDO DO TORNEO.

ORGANIZA O TORNEO O CLUB DE XADREZ MARQUIÑO DA POBRA

Máis info:

http://xadrezbretema.blogspot.com.es/

 

TablaDeFlandes