Galicia/Galiza
Galicia

II Campionato Galego de Xadrez Activo 2012

Rianxo - A Coruña

Pavillón municipal de Rianxo

Domingo 2 de setembro de 2012

Informa: Dani Club de Xadrez Rianxo e Francisco Javier Ogando

Final:

Clasificación Final:

Rk. Nome Elo FED 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd 7.Rd 8.Rd Pts.  D1   D2   D3 
1 Sanchez Aller Fernando FM 2291   45w1 42b1 13w1 16b1 11w0 9b1 24w1 3b1 7.0 34.5 38.0 32.0
2 Medarde Luis 2062   37w1 35b1 9w1 12b1 6w1 11b1 3w0 4w½ 6.5 38.0 42.0 33.5
3 Garcia Castro Pablo 2379   27w1 24b½ 33w1 5b1 15w1 17b1 2b1 1w0 6.5 38.0 41.5 31.5
4 Espiñeira Gonzalez Pablo 2233   31w1 9b0 29b1 20w1 13w1 7b1 11w1 2b½ 6.5 36.5 40.5 28.5
5 Suarez Gomez Julio 2057   51b+ 22w1 19b½ 3w0 29b1 14w1 6b½ 15b1 6.0 36.5 40.5 27.0
6 Espiñeira Gonzalez Diego 2361   25b1 29w½ 32b1 30w1 2b0 10w1 5w½ 11b1 6.0 34.5 38.5 27.5
7 Fernandez Vazquez Jorge 1937   66b1 10w0 50b1 19w1 22b1 4w0 14b1 18w1 6.0 34.5 36.0 26.0
8 Iglesias García Jorge 1962   48w1 12b0 34w1 9b0 31w1 28b1 13w1 17b1 6.0 32.0 35.0 24.0
9 Carballo Cancela Manuel 1748   43b1 4w1 2b0 8w1 21b1 1w0 30b1 16w½ 5.5 40.0 43.5 26.5
10 Bayon Rolo Juan Andres 1637   63w1 7b1 11w0 26b1 16w½ 6b0 28w1 24b1 5.5 34.0 36.0 25.0
11 Portela Peleteiro Alberto 1953   68b+ 20w1 10b1 14w1 1b1 2w0 4b0 6w0 5.0 41.0 45.0 30.0
12 Represa Perez Mireya 1594 ESP 54b1 8w1 21b1 2w0 30b0 23w1 18b0 29w1 5.0 35.0 38.0 25.0
13 Bouza-Brey Teijeiro Gonzalo 1871   53b1 59w1 1b0 25w1 4b0 32w1 8b0 36w1 5.0 35.0 37.0 24.0
14 Soutullo Figueroa Enrique 0   -1 17b1 15w1 11b0 23w1 5b0 7w0 42b1 5.0 34.5 38.0 26.0
15 Bello Filgueira Joaquin Antonio 1919   61b1 39w1 14b0 32w1 3b0 20w1 22b1 5w0 5.0 34.5 36.5 25.0
16 Susavila Muñiz Antonio 1907   49w1 34b1 28w1 1w0 10b½ 24b0 42w1 9b½ 5.0 33.5 36.5 25.5
17 Farto Orozco David 1837   50b1 14w0 43b1 58w1 18b1 3w0 21b1 8w0 5.0 33.5 36.0 25.0
18 Abuin Boullon Manuel A. 2121   41w1 28b0 31w1 42b1 17w0 35b1 12w1 7b0 5.0 32.0 35.5 24.0
19 Dominguez Fernandez Angel 1678   40w1 26b1 5w½ 7b0 24w0 45b1 29b½ 30w1 5.0 32.0 35.5 23.0
20 Montans Lopez Adrian 1755   38w1 11b0 44w1 4b0 37w1 15b0 34w1 40b1 5.0 31.5 34.5 21.0
21 Nuñez Garcia Ramon 1884   65w1 44b1 12w0 28b1 9w0 27b1 17w0 39b1 5.0 31.0 33.0 24.0
22 Martinez Dourado Daniel 1790   60w1 5b0 49w1 35b1 7w0 48b1 15w0 32b1 5.0 30.5 32.0 23.0
23 Hermida Araujo Lino 1900   69b+ 32w0 38b1 39w1 14b0 12b0 31w1 26b1 5.0 29.5 33.5 22.0
24 Varela Fernandez Andres 1824   52b1 3w½ 30b0 33w1 19b1 16w1 1b0 10w0 4.5 36.5 39.5 23.5
25 Betanzos Jamardo Adrian 1524   6w0 60b1 62w1 13b0 40w1 42b½ 26w0 46w1 4.5 29.5 31.0 19.5
26 Segura Santos Luis 1943   76w+ 19w0 61b1 10w0 34b1 30w½ 25b1 23w0 4.5 29.0 30.5 21.5
27 Portas Betanzos Ezequiel 1531 ESP 3b0 47w1 58b0 55w1 36b1 21w0 43b½ 44w1 4.5 27.5 30.0 18.0
28 Tubio Agrasar Pablo 1705   56b1 18w1 16b0 21w0 50b1 8w0 10b0 51w1 4.0 34.0 37.0 20.0
29 Porto Fuentes Oscar 1826 ESP 47w1 6b½ 4w0 45b1 5w0 58b1 19w½ 12b0 4.0 34.0 36.5 20.5
30 Doval Gonzalez Jose 1924   67w1 33b½ 24w1 6b0 12w1 26b½ 9w0 19b0 4.0 33.5 35.0 23.0
31 Mendez Rial Jorge 1398   4b0 55w1 18b0 38w1 8b0 50w1 23b0 49w1 4.0 32.0 35.0 16.0
32 Garcia Alvarez Alejandro 1562 ESP 57w1 23b1 6w0 15b0 49w1 13b0 48w1 22w0 4.0 31.5 34.5 21.0
33 Leiro Vidal Leonardo 1497   72w+ 30w½ 3b0 24b0 46w½ 63b1 40w0 48b1 4.0 31.0 33.0 17.5
34 Boo Vallejo Marcos 1391   73w+ 16w0 8b0 43w1 26w0 62b1 20b0 47w1 4.0 30.0 32.0 17.0
35 Bouzas Bello Rafael  1657   58b1 2w0 56b1 22w0 47b1 18w0 36b0 43w1 4.0 29.5 32.0 19.0
36 Rodriguez López Evaristo 0   46w0 65b1 45w0 44b1 27w0 49b1 35w1 13b0 4.0 28.0 30.0 17.0
37 Bayon Padin Juan Benito 0   2b0 43w0 52b1 59w1 20b0 47w1 39b0 54w1 4.0 27.5 29.5 15.0
38 Martinez Doldan Jaime 0   20b0 41b1 23w0 31b0 51w0 61w1 53b1 58w1 4.0 27.5 29.5 13.0
39 Otero Diz Carlos 1577 ESP 62w1 15b0 40w1 23b0 48w0 60b1 37w1 21w0 4.0 27.5 29.0 19.0
40 Piña Lopez Carlos 0   19b0 66w1 39b0 61w1 25b0 53w1 33b1 20w0 4.0 27.0 28.5 17.0
41 Segura Santos Jorge 1287   18b0 38w0 47b0 52w0 54b1 55w1 56b1 50w1 4.0 24.0 26.5 10.0
42 Garcia Abreu Benjamin 1757 ESP 55b1 1w0 59b1 18w0 53b1 25w½ 16b0 14w0 3.5 32.0 34.0 19.5
43 Martinez Dourado Nestor 0   9w0 37b1 17w0 34b0 65w1 51b1 27w½ 35b0 3.5 31.0 33.0 15.0
44 Ferreiros Rodriguez Cristopher 0   74b+ 21w0 20b0 36w0 59b½ 57b1 45w1 27b0 3.5 29.0 31.0 15.0
45 Otero Perez Javier 1519   1b0 52w1 36b1 29w0 58b½ 19w0 44b0 59w1 3.5 28.5 30.5 16.0
46 Yebra Pimentel Carlos 1575   36b1 -0 -0 47w- 33b½ 59w1 58w1 25b0 3.5 25.0 27.0 15.0
47 Gomez Vidal Jose Manuel 0   29b0 27b0 41w1 46b+ 35w0 37b0 57w1 34b0 3.0 29.0 32.0 13.0
48 Blanco Seijas Adrian 0   8b0 56w0 60b1 54w1 39b1 22w0 32b0 33w0 3.0 28.5 30.0 15.0
49 Cores Raño Jose Benito 0   16b0 54w1 22b0 56w1 32b0 36w0 52b1 31b0 3.0 28.0 31.0 14.0
50 Fuentes Dominguez Favio 0   17w0 57b1 7w0 62b1 28w0 31b0 63w1 41b0 3.0 28.0 30.0 14.0
51 Beloso Castiñeiras Obe 0   5w- -0 -0 67b1 38b1 43w0 62w1 28b0 3.0 27.0 28.5 11.0
52 Hermo Martinez David 0   24w0 45b0 37w0 41b1 63w0 64b1 49w0 62b1 3.0 25.0 27.0 9.0
53 Fernandez Romero Daniel 0   13w0 62b0 57w1 63b1 42w0 40b0 38w0 60b1 3.0 23.5 25.0 12.0
54 Rey Vicente Clara 0   12w0 49b0 65w1 48b0 41w0 67b1 60w1 37b0 3.0 22.5 24.0 11.0
55 Lopez Castro Alberto 0   42w0 31b0 67w1 27b0 57w0 41b0 76w1 63b1 3.0 22.5 24.0 9.0
56 Moares Galban Javier 0   28w0 48b1 35w0 49b0 60w0 65b1 41w0 66b1 3.0 21.5 23.0 11.0
57 Sanpaño Rey Sara 0   32b0 50w0 53b0 66w1 55b1 44w0 47b0 61w1 3.0 20.5 22.0 10.0
58 Porto Fuentes Marco 0 ESP 35w0 67b1 27w1 17b0 45w½ 29w0 46b0 38b0 2.5 30.0 31.5 15.0
59 Mendez Somoza Jorge 0   75b+ 13b0 42w0 37b0 44w½ 46b0 67w1 45b0 2.5 28.0 29.5 12.0
60 Leiro Abelleira Jesus Francisco 0   22b0 25w0 48w0 -1 56b1 39w0 54b0 53w0 2.0 26.5 29.5 9.0
61 Coira Perez Diego 0   15w0 63b1 26w0 40b0 62w0 38b0 64w1 57b0 2.0 26.0 28.0 9.0
62 Rey Vicente Tania 0   39b0 53w1 25b0 50w0 61b1 34w0 51b0 52w0 2.0 25.5 27.5 11.0
63 Rey Figueira Brais 0   10b0 61w0 66b1 53w0 52b1 33w0 50b0 55w0 2.0 23.0 24.5 10.0
64 Otero Dasilva Francisco 0   -0 -0 -0 -0 66b1 52w0 61b0 76w1 2.0 22.5 24.0 5.0
65 Dominguez Galban Nuria 0   21b0 36w0 54b0 76w1 43b0 56w0 66b½ 67w½ 2.0 21.5 23.0 6.5
66 Castaño Ces Manuel 0   7w0 40b0 63w0 57b0 64w0 76b1 65w½ 56w0 1.5 24.0 25.5 4.0
67 Chaves Gomez Adrian 0   30b0 58w0 55b0 51w0 76b1 54w0 59b0 65b½ 1.5 21.0 22.5 4.5
68 Bravo Rodriguez Marco 0   11w- -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 0.0 28.5 32.5 0.0
69 Cores Raño Vicente 0   23w- -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 0.0 28.5 32.5 0.0
70 Pena Torres Jose Carlos 2091   71b- -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 0.0 28.0 32.0 0.0
71 Argibay Gonzalez Francisco J. 0   70w- -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 0.0 28.0 32.0 0.0
72 Senlle Caride Miguel 2265   33b- -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 0.0 28.0 31.5 0.0
73 Boado Martin 2183   34b- -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 0.0 28.0 31.5 0.0
74 Dominguez Carnero Javier 1837   44w- -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 0.0 28.0 31.0 0.0
75 Ozores Sieira Samuel 1740   59w- -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 0.0 28.0 30.0 0.0
76 Casas Arruti Teresa 0   26b- -0 -0 65b0 67w0 66w0 55b0 64b0 0.0 22.5 24.0 0.0

Resultados en ChessResults

Organiza:

Logo
Club Xadrez Rianxo

Patrocinan:

Logo
Concello de Rianxo. Servizo de Deportes
http://www.rianxo.com

 

 

TablaDeFlandes