Galicia/Galiza
Galicia

II Torneo Escolar Memorial Adolfo Pedrido

Vilagarcía de Arousa - Pontevedra

Pavillón deportivo da Rúa Castelao, 13 – Vilagarcía de Arousa

20 de setembro de 2008
TORNEO DO CIRCUITO GALEGO ESCOLAR 2008

Informa: Anxo Vilas | Bases
Club Xadrez Fortecarmoa

Final:

Benxamín | Alevín | Infantil | Cadete

Categoría Benxamín Subir

Listado Participantes Benxamín

Nº  Nome                             Feder Rtg  Loc  Club                    

1.  SALAS FERNÁNDEZ, ANTONIO         S-10  1647 1639 XADREZ PONTEAREAS       
2.  CHAO VALE, FERNANDO              S-10  1561 1580 AJEDREZ VIVEIRO         
3.  BAYÓN ROLO, JUAN ANDRÉS          S-10            FONTECARMOA             
4.  BAYÓN ROLO, MIGUEL ANGEL         S-8             FONTECARMOA             
5.  BETANZOS JAMARDO, MIRIAM         S-10            FONTECARMOA             
6.  BÚA SOMOZA, DAVID                S-10            FONTECARMOA             
7.  CANO VÁZQUEZ, SUSANA             S-10            GRUPO BAZÁN             
8.  CARRERA MARTÍNEZ, SEVERINO       S-10            XADREZ PONTEAREAS       
9.  DE SANTIAGO RODRÍGUEZ, JORGE     S-10            FONTECARMOA             
10. DEVESA MELÓN, DANIEL             S-10            CLUBE XADREZ SANXENXO   
11. DIZ BARREIRO, JAVIER             S-10            FONTECARMOA             
12. FERNÁNDEZ GAYOSO, BRAIS          S-8             ESCOLA XADREZ SIGRAS    
13. FERNÁNDEZ LAGE, RAMÓN            S-10            CX CONXO (SANTIAGO)     
14. GARCÍA ALVAREZ, PAULA            S-10            KARPOV                  
15. GARCÍA ALVAREZ, ALEJANDRO        S-10            KARPOV                  
16. GARRIDO NOVOA, GUILLERMO         S-10            XADREZ OURENSE          
17. GÓMEZ DIÉGUEZ, ADRIÁN            S-10            XADREZ OURENSE          
18. GONZÁLEZ LÓPEZ, MANUEL           S-10            GRUPO BAZÁN             
19. GRANDE PALACIOS, ANA             S-10            FONTECARMOA             
20. GRAÑA GOMEZ, DIEGO               S-10            CIRCULO FERROLANO       
21. LOMBA GONZALEZ, DANIEL           S-10            XADREZ ALBATROS         
22. LÓPEZ CARBALLAL, ALONSO          S-10            KARPOV                  
23. LÓPEZ CARBALLAL, SERGIO          S-10            KARPOV                  
24. LORENZO VÁZQUEZ, ANTONIO         S-10            GRUPO BAZÁN             
25. LOUREIRO GARCÍA, ESTEBAN         S-10            FONTECARMOA             
26. MANDADO SANTACLARA, VERÓNICA     S-10            XADREZ BUEU             
27. MARTÍNEZ DOLDÁN, JAIME           S-8             FONTECARMOA             
28. MARTÍNEZ JUSTO, SOFÍA            S-8             FONTECARMOA             
29. MARTÍNEZ PEÑA, RAÚL              S-8             CASA XUVENTUDE (OURENSE)
30. MARTÍNEZ VECILLAS, CARLOS        S-10            XADREZ OURENSE          
31. MELÓN GOMEZ, BRAIS               S-8             CLUBE XADREZ SANXENXO   
32. MUÑIZ DA COSTA, ALEX             S-10            MATO II (BOIRO)         
33. OTERO EIRAS, RUBÉN               S-8             FONTECARMOA             
34. PALACIOS GONZALEZ, MARTA         S-10            FONTECARMOA             
35. PENAS GARRIDO, MARCOS            S-10            FONTECARMOA             
36. PÉREZ GONZÁLEZ, JULIÁN           S-10            XADREZ PONTEAREAS       
37. PICOS MAIZTEGUI, MIGUEL          S-10            CIRCULO FERROLANO       
38. PORTELA PELETEIRO, ALBERTO       S-10            KARPOV                  
39. PUGA SÁNCHEZ, MIGUEL             S-8             C.X. GUILLELME BROWN    
40. REY SUÁREZ, IVAN                 S-8             FONTECARMOA             
41. RIVERA VALENZUELA, JOSE          S-10            FONTECARMOA             
42. RIVERA VALENZUELA, LUIS          S-10            FONTECARMOA             
43. RODRIGUEZ ALVAREZ, ANXO          S-10            XADREZ PONTEAREAS       
44. RODRÍGUEZ DOMÍNGUEZ, MIGUEL      S-10            XADREZ MARÍN            
45. RODRÍGUEZ FERREIRÓS, ANGELA      S-8             FONTECARMOA             
46. RODRÍGUEZ SÁNCHEZ DE TOCA, MARIO S-8             CIRCULO FERROLANO       
47. RODRIGUEZ SIGLER, ALEXANDRE      S-10            GRUPO BAZÁN             
48. ROMA BARGE, GABRIEL              S-8             XADREZ OURENSE          
49. SABUZ FORNEIRO, ANDREA           S-10            XADREZ OURENSE          
50. SANTOS GARCIA, MARIO             S-10            FONTECARMOA             
51. SEGURA SANTOS, JORGE             S-8             FONTECARMOA             
52. SUÁREZ GÓMEZ, JULIO              S-10            FONTECARMOA             

Táboa de Torneo Benxamín

Nº  Nome                             Feder Rtg   1    2    3    4    5    6  

1.  SALAS FERNÁNDEZ, ANTONIO         S-10  1647 26:W 29:W 20:W 38:W 52:W 48:D
2.  CHAO VALE, FERNANDO              S-10  1561 27:W 31:W 38:L 48:L 35:W 17:L
3.  BAYÓN ROLO, JUAN ANDRÉS          S-10       28:W 33:W 37:W 41:L 20:W 52:D
4.  BAYÓN ROLO, MIGUEL ANGEL         S-8        29:L 26:W 27:L 35:L 11:L 33:W
5.  BETANZOS JAMARDO, MIRIAM         S-10       30:W 37:L 41:L 45:W 24:W 18:L
6.  BÚA SOMOZA, DAVID                S-10       31:L 27:L 35:L 11:L 46:L   :W
7.  CANO VÁZQUEZ, SUSANA             S-10       32:W 39:L 24:L 43:W 29:L 35:W
8.  CARRERA MARTÍNEZ, SEVERINO       S-10       33:L 28:W 31:L 40:W 27:W 44:L
9.  DE SANTIAGO RODRÍGUEZ, JORGE     S-10       34:W 41:L 29:L 49:W 39:W 20:L
10. DEVESA MELÓN, DANIEL             S-10       35:W 38:L 40:W 27:W 21:L 42:L
11. DIZ BARREIRO, JAVIER             S-10       37:L 43:D 51:L  6:W  4:W 12:L
12. FERNÁNDEZ GAYOSO, BRAIS          S-8        38:L 35:W 44:L 46:W 42:L 11:W
13. FERNÁNDEZ LAGE, RAMÓN            S-10       39:L 45:W 33:W 29:W 37:L 50:W
14. GARCÍA ALVAREZ, PAULA            S-10       40:L 42:L 46:L 26:L   :W 45:L
15. GARCÍA ALVAREZ, ALEJANDRO        S-10       41:L 47:W 49:W 37:L 51:W 39:L
16. GARRIDO NOVOA, GUILLERMO         S-10       42:W 40:W 48:L 31:W 44:L 29:W
17. GÓMEZ DIÉGUEZ, ADRIÁN            S-10       43:W 49:W 39:W 52:L 38:L  2:W
18. GONZÁLEZ LÓPEZ, MANUEL           S-10       44:L 46:W 42:L 47:W 31:W  5:W
19. GRANDE PALACIOS, ANA             S-10       45:W 51:W 52:L 39:L 50:L 43:L
20. GRAÑA GOMEZ, DIEGO               S-10       46:W 44:W  1:L 42:W  3:L  9:W
21. LOMBA GONZALEZ, DANIEL           S-10       47:W 52:L 50:W 51:W 10:W 41:L
22. LÓPEZ CARBALLAL, ALONSO          S-10       48:L   :    :    :    :    : 
23. LÓPEZ CARBALLAL, SERGIO          S-10       49:L   :    :    :    :    : 
24. LORENZO VÁZQUEZ, ANTONIO         S-10       50:W 48:L  7:W 44:L  5:L 46:W
25. LOUREIRO GARCÍA, ESTEBAN         S-10       51:L   :L   :L 28:L   :    : 
26. MANDADO SANTACLARA, VERÓNICA     S-10        1:L  4:L 43:L 14:W 45:W 47:L
27. MARTÍNEZ DOLDÁN, JAIME           S-8         2:L  6:W  4:W 10:L  8:L 49:L
28. MARTÍNEZ JUSTO, SOFÍA            S-8         3:L  8:L 45:L 25:W 47:L 40:W
29. MARTÍNEZ PEÑA, RAÚL              S-8         4:W  1:L  9:W 13:L  7:W 16:L
30. MARTÍNEZ VECILLAS, CARLOS        S-10        5:L   :    :    :    :    : 
31. MELÓN GOMEZ, BRAIS               S-8         6:W  2:L  8:W 16:L 18:L 51:L
32. MUÑIZ DA COSTA, ALEX             S-10        7:L   :    :    :    :    : 
33. OTERO EIRAS, RUBÉN               S-8         8:W  3:L 13:L 50:L 43:L  4:L
34. PALACIOS GONZALEZ, MARTA         S-10        9:L   :    :    :    :    : 
35. PENAS GARRIDO, MARCOS            S-10       10:L 12:L  6:W  4:W  2:L  7:L
36. PÉREZ GONZÁLEZ, JULIÁN           S-10         :    :    :    :    :    : 
37. PICOS MAIZTEGUI, MIGUEL          S-10       11:W  5:W  3:L 15:W 13:W 38:D
38. PORTELA PELETEIRO, ALBERTO       S-10       12:W 10:W  2:W  1:L 17:W 37:D
39. PUGA SÁNCHEZ, MIGUEL             S-8        13:W  7:W 17:L 19:W  9:L 15:W
40. REY SUÁREZ, IVAN                 S-8        14:W 16:L 10:L  8:L 49:L 28:L
41. RIVERA VALENZUELA, JOSE          S-10       15:W  9:W  5:W  3:W 48:L 21:W
42. RIVERA VALENZUELA, LUIS          S-10       16:L 14:W 18:W 20:L 12:W 10:W
43. RODRIGUEZ ALVAREZ, ANXO          S-10       17:L 11:D 26:W  7:L 33:W 19:W
44. RODRÍGUEZ DOMÍNGUEZ, MIGUEL      S-10       18:W 20:L 12:W 24:W 16:W  8:W
45. RODRÍGUEZ FERREIRÓS, ANGELA      S-8        19:L 13:L 28:W  5:L 26:L 14:W
46. RODRÍGUEZ SÁNCHEZ DE TOCA, MARIO S-8        20:L 18:L 14:W 12:L  6:W 24:L
47. RODRIGUEZ SIGLER, ALEXANDRE      S-10       21:L 15:L   :W 18:L 28:W 26:W
48. ROMA BARGE, GABRIEL              S-8        22:W 24:W 16:W  2:W 41:W  1:D
49. SABUZ FORNEIRO, ANDREA           S-10       23:W 17:L 15:L  9:L 40:W 27:W
50. SANTOS GARCIA, MARIO             S-10       24:L   :W 21:L 33:W 19:W 13:L
51. SEGURA SANTOS, JORGE             S-8        25:W 19:L 11:W 21:L 15:L 31:W
52. SUÁREZ GÓMEZ, JULIO              S-10         :W 21:W 19:W 17:W  1:L  3:D

Clasificación Final Benxamín

Foto
Posto  Nome                             Feder Rtg  Loc  Club                     Puntos Buch.-M Buch. Progr.

 1-2   SALAS FERNÁNDEZ, ANTONIO         S-10  1647 1639 XADREZ PONTEAREAS        5.5       15.5  23.0   20.5
       ROMA BARGE, GABRIEL              S-8             XADREZ OURENSE           5.5       15.0  23.0   20.5
 3-4   RIVERA VALENZUELA, JOSE          S-10            FONTECARMOA              5         14.5  23.0   19.0
       RODRÍGUEZ DOMÍNGUEZ, MIGUEL      S-10            XADREZ MARÍN             5         14.0  21.0   16.0
 5-8   SUÁREZ GÓMEZ, JULIO              S-10            FONTECARMOA              4.5       15.5  23.0   18.5
       PORTELA PELETEIRO, ALBERTO       S-10            KARPOV                   4.5       14.5  23.0   17.5
       PICOS MAIZTEGUI, MIGUEL          S-10            CIRCULO FERROLANO        4.5       14.5  21.5   16.5
       BAYÓN ROLO, JUAN ANDRÉS          S-10            FONTECARMOA              4.5       14.5  20.5   17.5
 9-16  GRAÑA GOMEZ, DIEGO               S-10            CIRCULO FERROLANO        4         16.5  24.0   15.0
       GÓMEZ DIÉGUEZ, ADRIÁN            S-10            XADREZ OURENSE           4         14.5  22.0   16.0
       GARRIDO NOVOA, GUILLERMO         S-10            XADREZ OURENSE           4         14.0  20.5   15.0
       RIVERA VALENZUELA, LUIS          S-10            FONTECARMOA              4         14.0  18.5   12.0
       PUGA SÁNCHEZ, MIGUEL             S-8             C.X. GUILLELME BROWN     4         13.0  19.0   15.0
       LOMBA GONZALEZ, DANIEL           S-10            XADREZ ALBATROS          4         12.5  20.0   15.0
       GONZÁLEZ LÓPEZ, MANUEL           S-10            GRUPO BAZÁN              4         11.5  18.5   11.0
       FERNÁNDEZ LAGE, RAMÓN            S-10            CX CONXO (SANTIAGO)      4         11.5  17.0   13.0
  17   RODRIGUEZ ALVAREZ, ANXO          S-10            XADREZ PONTEAREAS        3.5        9.5  14.5    9.5
18-31  GARCÍA ALVAREZ, ALEJANDRO        S-10            KARPOV                   3         14.5  22.0   11.0
       MARTÍNEZ PEÑA, RAÚL              S-8             CASA XUVENTUDE (OURENSE) 3         14.0  21.5   12.0
       DE SANTIAGO RODRÍGUEZ, JORGE     S-10            FONTECARMOA              3         14.0  21.5   11.0
       BETANZOS JAMARDO, MIRIAM         S-10            FONTECARMOA              3         14.0  21.0   11.0
       LORENZO VÁZQUEZ, ANTONIO         S-10            GRUPO BAZÁN              3         13.5  21.0   11.0
       FERNÁNDEZ GAYOSO, BRAIS          S-8             ESCOLA XADREZ SIGRAS     3         13.0  20.0    9.0
       CHAO VALE, FERNANDO              S-10  1561 1580 AJEDREZ VIVEIRO          3         12.5  20.0   13.0
       CANO VÁZQUEZ, SUSANA             S-10            GRUPO BAZÁN              3         12.0  18.0   10.0
       RODRIGUEZ SIGLER, ALEXANDRE      S-10            GRUPO BAZÁN              3         12.0  18.0    7.0
       DEVESA MELÓN, DANIEL             S-10            CLUBE XADREZ SANXENXO    3         12.0  17.5   13.0
       SANTOS GARCIA, MARIO             S-10            FONTECARMOA              3         12.0  17.0   10.0
       SABUZ FORNEIRO, ANDREA           S-10            XADREZ OURENSE           3         10.5  15.5    9.0
       SEGURA SANTOS, JORGE             S-8             FONTECARMOA              3          9.5  15.5   11.0
       CARRERA MARTÍNEZ, SEVERINO       S-10            XADREZ PONTEAREAS        3          7.0  13.0   10.0
  32   DIZ BARREIRO, JAVIER             S-10            FONTECARMOA              2.5       11.5  16.5    7.5
33-41  GRANDE PALACIOS, ANA             S-10            FONTECARMOA              2         13.0  19.0   11.0
       MELÓN GOMEZ, BRAIS               S-8             CLUBE XADREZ SANXENXO    2         13.0  17.5   10.0
       MARTÍNEZ DOLDÁN, JAIME           S-8             FONTECARMOA              2         11.0  14.5    9.0
       PENAS GARRIDO, MARCOS            S-10            FONTECARMOA              2         11.0  14.5    7.0
       RODRÍGUEZ SÁNCHEZ DE TOCA, MARIO S-8             CIRCULO FERROLANO        2         10.5  15.0    6.0
       MANDADO SANTACLARA, VERÓNICA     S-10            XADREZ BUEU              2         10.0  16.0    5.0
       MARTÍNEZ JUSTO, SOFÍA            S-8             FONTECARMOA              2          9.5  15.0    4.0
       RODRÍGUEZ FERREIRÓS, ANGELA      S-8             FONTECARMOA              2          9.0  13.5    5.0
       BAYÓN ROLO, MIGUEL ANGEL         S-8             FONTECARMOA              2          8.5  12.5    6.0
42-45  OTERO EIRAS, RUBÉN               S-8             FONTECARMOA              1         13.0  19.5    6.0
       REY SUÁREZ, IVAN                 S-8             FONTECARMOA              1         11.0  15.5    6.0
       GARCÍA ALVAREZ, PAULA            S-10            KARPOV                   1          9.0  14.0    2.0
       BÚA SOMOZA, DAVID                S-10            FONTECARMOA              1          8.5  13.5    1.0
46-52  LÓPEZ CARBALLAL, ALONSO          S-10            KARPOV                   0          5.5   5.5    0.0
       LOUREIRO GARCÍA, ESTEBAN         S-10            FONTECARMOA              0          4.0   9.0    0.0
       LÓPEZ CARBALLAL, SERGIO          S-10            KARPOV                   0          3.0   3.0    0.0
       MARTÍNEZ VECILLAS, CARLOS        S-10            XADREZ OURENSE           0          3.0   3.0    0.0
       MUÑIZ DA COSTA, ALEX             S-10            MATO II (BOIRO)          0          3.0   3.0    0.0
       PALACIOS GONZALEZ, MARTA         S-10            FONTECARMOA              0          3.0   3.0    0.0
       PÉREZ GONZÁLEZ, JULIÁN           S-10            XADREZ PONTEAREAS        0          0.0   0.0    0.0

Categoría Alevín Subir

Listado Participantes Alevín

Nº  Nome                       Feder Rtg  Loc  Club                 

1.  ABAL CORES, LUCAS          S-12  1566 1662 FONTECARMOA          
2.  ARELLANO PARDO, MARTÍN     S-12  1565 1578 XADREZ OURENSE       
3.  PARDO GÓMEZ, JOSE RAMÓN    S-12       1476 FRANCISCANOS LUGO    
4.  ABAL RODRÍGUEZ, ANDREA     S-12            FONTECARMOA          
5.  ALONSO MACÍAS, MARÍA       S-12            KARPOV               
6.  ALVAREZ DOMÍNGUEZ, LÚA     S-12            CLUB XADREZ LAROCA   
7.  ANDIÓN LINARES, MARTA      S-13            FONTECARMOA          
8.  BLANCO SEIJAS, ANTÍA       S-12            FONTECARMOA          
9.  DIESTE PIÑEIRO, SAMUEL     S-12            FONTECARMOA          
10. DOMÍNGUEZ CARNERO, JAVIER  S-12            LUCENA               
11. FERNÁNDEZ BORREGO, CARLOS  S-12            CÍRCULO FERROLANO    
12. GONZÁLEZ MAESTRO, ADRIÁN   S-12            LUIS VIVES (OURENSE) 
13. IGLESIAS GARCÍA, JORGE     S-12            LUCENA               
14. LOJO FERNÁNDEZ, PATRICIA   S-12            FONTECARMOA          
15. LORENZO DIEGUEZ, MANUEL    S-12            LUCENA               
16. MARTÍNEZ JUSTO, JESÚS      S-12            FONTECARMOA          
17. MEIZOSO REGUEIRA, TAMARA   S-12            CÍRCULO FERROLANO    
18. MELÓN GÓMEZ, ADRIÁN        S-12            CLUBE XADREZ SANXENXO
19. PARDO GÓMEZ, JUAN CARLOS   S-12            FRANCISCANOS LUGO    
20. PAZ VILAS, JAVIER          S-12            FONTECARMOA          
21. PORTAS BETANZOS, EZEQUIEL  S-12            FONTECARMOA          
22. PRADO ACEBO, INÉS          S-12            GRUPO BAZÁN          
23. RIAL GARCÍA, ANTÓN         S-12            CLUBE XADREZ SANXENXO
24. RIVERA VALENZUELA, BEATRIZ S-12            FONTECARMOA          
25. RODRÍGUEZ REBOREDO, ANGEL  S-12            XADREZ ALBATROS      
26. RODRÍGUEZ VARELA, EMMA     S-12            CÍRCULO DE NARÓN     
27. TORRADO BAÑOS, MARCOS      S-12            FONTECARMOA          
28. VÁZQUEZ GÓMEZ, DAVID       S-12            XADREZ OURENSE       

Táboa de Torneo Alevín

Nº  Nome                       Feder Rtg   1    2    3    4    5    6  

1.  ABAL CORES, LUCAS          S-12  1566 15:W 18:W  9:W  2:W  5:W 13:D
2.  ARELLANO PARDO, MARTÍN     S-12  1565 16:W 21:W 10:W  1:L  3:D 19:W
3.  PARDO GÓMEZ, JOSE RAMÓN    S-12       17:W 22:W 13:D 19:D  2:D  9:L
4.  ABAL RODRÍGUEZ, ANDREA     S-12       18:L  5:L 26:L 24:W 27:W 14:D
5.  ALONSO MACÍAS, MARÍA       S-12       19:D  4:W 15:W 13:W  1:L 10:W
6.  ALVAREZ DOMÍNGUEZ, LÚA     S-12       21:L 19:L 17:W 18:W 26:W 25:D
7.  ANDIÓN LINARES, MARTA      S-13       22:L 17:W 19:L   :    :    : 
8.  BLANCO SEIJAS, ANTÍA       S-12         :    :    :    :    :    : 
9.  DIESTE PIÑEIRO, SAMUEL     S-12       23:W 25:W  1:L 21:W 12:W  3:W
10. DOMÍNGUEZ CARNERO, JAVIER  S-12       24:W 27:W  2:L 25:W 19:D  5:L
11. FERNÁNDEZ BORREGO, CARLOS  S-12         :    :    :    :    :    : 
12. GONZÁLEZ MAESTRO, ADRIÁN   S-12       25:L 16:D 24:W 22:W  9:L 28:L
13. IGLESIAS GARCÍA, JORGE     S-12       26:W 28:W  3:D  5:L 16:W  1:D
14. LOJO FERNÁNDEZ, PATRICIA   S-12       27:L 24:D 16:L 26:L 18:W  4:D
15. LORENZO DIEGUEZ, MANUEL    S-12        1:L 26:W  5:L 27:W 21:W 16:W
16. MARTÍNEZ JUSTO, JESÚS      S-12        2:L 12:D 14:W 28:W 13:L 15:L
17. MEIZOSO REGUEIRA, TAMARA   S-12        3:L  7:L  6:L   :W 28:L 18:L
18. MELÓN GÓMEZ, ADRIÁN        S-12        4:W  1:L 25:L  6:L 14:L 17:W
19. PARDO GÓMEZ, JUAN CARLOS   S-12        5:D  6:W  7:W  3:D 10:D  2:L
20. PAZ VILAS, JAVIER          S-12         :    :    :    :    :    : 
21. PORTAS BETANZOS, EZEQUIEL  S-12        6:W  2:L 27:W  9:L 15:L 26:W
22. PRADO ACEBO, INÉS          S-12        7:W  3:L 28:D 12:L 25:L 24:W
23. RIAL GARCÍA, ANTÓN         S-12        9:L   :    :    :    :    : 
24. RIVERA VALENZUELA, BEATRIZ S-12       10:L 14:D 12:L  4:L   :W 22:L
25. RODRÍGUEZ REBOREDO, ANGEL  S-12       12:W  9:L 18:W 10:L 22:W  6:D
26. RODRÍGUEZ VARELA, EMMA     S-12       13:L 15:L  4:W 14:W  6:L 21:L
27. TORRADO BAÑOS, MARCOS      S-12       14:W 10:L 21:L 15:L  4:L   :W
28. VÁZQUEZ GÓMEZ, DAVID       S-12         :W 13:L 22:D 16:L 17:W 12:W

Clasificación Final Alevín

Foto
Posto Nombre                      Rtg  Loc  Club                  Puntos Buch.-M Buch. Progr.

  1    ABAL CORES, LUCAS          1566 1662 FONTECARMOA           5.5       17.0  24.0   20.5
  2    DIESTE PIÑEIRO, SAMUEL               FONTECARMOA           5         12.5  20.5   17.0
 3-4   ALONSO MACÍAS, MARÍA                 KARPOV                4.5       15.0  23.0   16.0
       ARELLANO PARDO, MARTÍN     1565 1578 XADREZ OURENSE        4.5       13.5  21.5   17.0
 5-6   IGLESIAS GARCÍA, JORGE               LUCENA                4         13.5  21.0   15.5
       LORENZO DIEGUEZ, MANUEL              LUCENA                4         12.0  19.0   11.0
 7-12  PARDO GÓMEZ, JUAN CARLOS             FRANCISCANOS LUGO     3.5       15.0  22.0   14.5
       PARDO GÓMEZ, JOSE RAMÓN         1476 FRANCISCANOS LUGO     3.5       14.5  20.0   15.5
       DOMÍNGUEZ CARNERO, JAVIER            LUCENA                3.5       13.0  18.5   15.0
       RODRÍGUEZ REBOREDO, ANGEL            XADREZ ALBATROS       3.5       12.0  19.0   12.5
       VÁZQUEZ GÓMEZ, DAVID                 XADREZ OURENSE        3.5       10.5  15.0   11.0
       ALVAREZ DOMÍNGUEZ, LÚA               CLUB XADREZ LAROCA    3.5       10.5  14.5    9.5
  13   PORTAS BETANZOS, EZEQUIEL            FONTECARMOA           3         14.0  20.5   11.0
14-17  MARTÍNEZ JUSTO, JESÚS                FONTECARMOA           2.5       13.5  20.0    9.5
       GONZÁLEZ MAESTRO, ADRIÁN             LUIS VIVES (OURENSE)  2.5       11.5  17.5    9.5
       PRADO ACEBO, INÉS                    GRUPO BAZÁN           2.5       11.5  16.0    9.0
       ABAL RODRÍGUEZ, ANDREA               FONTECARMOA           2.5        7.5  13.0    5.5
18-21  RODRÍGUEZ VARELA, EMMA               CÍRCULO DE NARÓN      2         13.0  19.0    7.0
       TORRADO BAÑOS, MARCOS                FONTECARMOA           2         12.0  18.0    7.0
       MELÓN GÓMEZ, ADRIÁN                  CLUBE XADREZ SANXENXO 2         11.5  17.5    7.0
       LOJO FERNÁNDEZ, PATRICIA             FONTECARMOA           2          8.0  11.5    5.0
  22   RIVERA VALENZUELA, BEATRIZ           FONTECARMOA           1.5       10.5  16.0    4.5
23-24  MEIZOSO REGUEIRA, TAMARA             CÍRCULO FERROLANO     1         12.0  17.5    3.0
       ANDIÓN LINARES, MARTA                FONTECARMOA           1          2.5   6.5    2.0
25-28  RIAL GARCÍA, ANTÓN                   CLUBE XADREZ SANXENXO 0          5.0   5.0    0.0
       BLANCO SEIJAS, ANTÍA                 FONTECARMOA           0          0.0   0.0    0.0
       FERNÁNDEZ BORREGO, CARLOS            CÍRCULO FERROLANO     0          0.0   0.0    0.0
       PAZ VILAS, JAVIER                    FONTECARMOA           0          0.0   0.0    0.0
Posto Nombre                      Rtg  Loc  Club                  Puntos Buch.-M Buch. Progr.

  1    ABAL CORES, LUCAS          1566 1662 FONTECARMOA           5.5       17.0  24.0   20.5
  2    DIESTE PIÑEIRO, SAMUEL               FONTECARMOA           5         12.5  20.5   17.0
 3-4   ALONSO MACÍAS, MARÍA                 KARPOV                4.5       15.0  23.0   16.0
       ARELLANO PARDO, MARTÍN     1565 1578 XADREZ OURENSE        4.5       13.5  21.5   17.0
 5-6   IGLESIAS GARCÍA, JORGE               LUCENA                4         13.5  21.0   15.5
       LORENZO DIEGUEZ, MANUEL              LUCENA                4         12.0  19.0   11.0
 7-12  PARDO GÓMEZ, JUAN CARLOS             FRANCISCANOS LUGO     3.5       15.0  22.0   14.5
       PARDO GÓMEZ, JOSE RAMÓN         1476 FRANCISCANOS LUGO     3.5       14.5  20.0   15.5
       DOMÍNGUEZ CARNERO, JAVIER            LUCENA                3.5       13.0  18.5   15.0
       RODRÍGUEZ REBOREDO, ANGEL            XADREZ ALBATROS       3.5       12.0  19.0   12.5
       VÁZQUEZ GÓMEZ, DAVID                 XADREZ OURENSE        3.5       10.5  15.0   11.0
       ALVAREZ DOMÍNGUEZ, LÚA               CLUB XADREZ LAROCA    3.5       10.5  14.5    9.5
  13   PORTAS BETANZOS, EZEQUIEL            FONTECARMOA           3         14.0  20.5   11.0
14-17  MARTÍNEZ JUSTO, JESÚS                FONTECARMOA           2.5       13.5  20.0    9.5
       GONZÁLEZ MAESTRO, ADRIÁN             LUIS VIVES (OURENSE)  2.5       11.5  17.5    9.5
       PRADO ACEBO, INÉS                    GRUPO BAZÁN           2.5       11.5  16.0    9.0
       ABAL RODRÍGUEZ, ANDREA               FONTECARMOA           2.5        7.5  13.0    5.5
18-21  RODRÍGUEZ VARELA, EMMA               CÍRCULO DE NARÓN      2         13.0  19.0    7.0
       TORRADO BAÑOS, MARCOS                FONTECARMOA           2         12.0  18.0    7.0
       MELÓN GÓMEZ, ADRIÁN                  CLUBE XADREZ SANXENXO 2         11.5  17.5    7.0
       LOJO FERNÁNDEZ, PATRICIA             FONTECARMOA           2          8.0  11.5    5.0
  22   RIVERA VALENZUELA, BEATRIZ           FONTECARMOA           1.5       10.5  16.0    4.5
23-24  MEIZOSO REGUEIRA, TAMARA             CÍRCULO FERROLANO     1         12.0  17.5    3.0
       ANDIÓN LINARES, MARTA                FONTECARMOA           1          2.5   6.5    2.0
25-28  RIAL GARCÍA, ANTÓN                   CLUBE XADREZ SANXENXO 0          5.0   5.0    0.0
       BLANCO SEIJAS, ANTÍA                 FONTECARMOA           0          0.0   0.0    0.0
       FERNÁNDEZ BORREGO, CARLOS            CÍRCULO FERROLANO     0          0.0   0.0    0.0
       PAZ VILAS, JAVIER                    FONTECARMOA           0          0.0   0.0    0.0

Categoría Infantil Subir

Listado Participantes Infantil

Nº  Nome                          Feder Rtg  Loc  Club              

1.  VILLAR PÉREZ, SAMUEL          S-14  1937 1900 UNIVERSIDADE VIGO 
2.  BARRAL LIJÓ, JAVIER           S-14  1815 1677 EXP               
3.  MEDARDE SANTIAGO, LUIS MARCOS S-14  1802 1734 CDU SANTIAGO      
4.  GÓMEZ DIEGUEZ, DAVID          S-14  1727 1548 XADREZ OURENSE    
5.  BARRAL CASTRO, YAGO           S-14  1665 1500 KARPOV            
6.  CARREIRA CASAIS, ANXO         S-14  1661 1670 CDU SANTIAGO      
7.  BLÁZQUEZ CRIADO, SERGIO       S-14  1645 1470 XADREZ OURENSE    
8.  CRUZ GUERRA, SAMUEL           S-14  1618 1520 XADREZ OURENSE    
9.  PALACIOS GONZÁLEZ, MIGUEL     S-14  1588 1656 EXP               
10. SÁNCHEZ GABÍN, ARANZAZU       S-14  1560 1511 GRUPO BAZÁN       
11. REY MALDE, HENRIQUE           S-14  1539 1487 CÍRCULO FERROLANO 
12. SABUZ FORNEIRO, MARTÍN        S-14  1469 1466 XADREZ OURENSE    
13. LOMBA GONZALEZ, SERGIO        S-14  1463 1479 XADREZ ALBATROS   
14. ALVAREZ DOMÍNGUEZ, BREIXO     S-14       1503 CLUB XADREZ LAROCA
15. GRANDE PALACIOS, FÁTIMA       S-14       1412 FONTECARMOA       
16. VARELA FERNÁNDEZ, ANDRÉS      S-14       1331 FONTECARMOA       
17. ARAUJO GONZÁLEZ, JAVIER       S-14            LUCENA            
18. BETANZOS JAMARDO, ADRIÁN      S-14            FONTECARMOA       
19. BLANCO SEIJAS, ADRIÁN         S-14            FONTECARMOA       
20. BOUZAS FALCÓN, OSCAR          S-14            FONTECARMOA       
21. FERNÁNDEZ PEREIRO, ALFONSO    S-14            XADREZ PONTEAREAS 
22. GARCÍA RODRÍGUEZ, MANUEL      S-14            FONTECARMOA       
23. GARRIDO RODRÍGUEZ, RUBÉN      S-14            VILA DE BOUZAS    
24. GUILLEN HERRERO, ANGEL        S-14            CÍRCULO FERROLANO 
25. LEIRO POZA, AITOR             S-14            CCD SANXENXO      
26. LUAÑA LOUZAO, JACOBO          S-14            FONTECARMOA       
27. MANDADO SANTACLARA, ABEL      S-14            CLUBE XADREZ BUEU 
28. MARIÑO GONZÁLEZ, ALEJANDRO    S-14            GRUPO BAZÁN       
29. MARTÍNEZ SERNÁNDEZ, CÉSAR     S-14            CDU SANTIAGO      
30. MONTERO BEDOYA, JORGE         S-14            GRUPO BAZÁN       
31. RAÑO CONDE, CLARA             S-14            FONTECARMOA       
32. SOUTO BAUTISTA, IVÁN          S-14            XADREZ PONTEAREAS 

Táboa de Torneo Infantil

Nº  Nome                          Feder Rtg   1    2    3    4    5    6  

1.  VILLAR PÉREZ, SAMUEL          S-14  1937 16:L 28:W 18:W 12:W  5:W  9:D
2.  BARRAL LIJÓ, JAVIER           S-14  1815 17:W  9:W  7:W  5:L 13:L 28:W
3.  MEDARDE SANTIAGO, LUIS MARCOS S-14  1802 18:W 10:L 16:W  6:W  4:W  5:L
4.  GÓMEZ DIEGUEZ, DAVID          S-14  1727 19:W 12:L 22:W 11:W  3:L 17:W
5.  BARRAL CASTRO, YAGO           S-14  1665 21:W 14:W  8:W  2:W  1:L  3:W
6.  CARREIRA CASAIS, ANXO         S-14  1661 22:W 13:W 12:W  3:L  7:D 15:W
7.  BLÁZQUEZ CRIADO, SERGIO       S-14  1645 23:W 16:W  2:L 14:W  6:D 13:W
8.  CRUZ GUERRA, SAMUEL           S-14  1618 25:W 15:W  5:L 13:L 10:W 16:W
9.  PALACIOS GONZÁLEZ, MIGUEL     S-14  1588 26:W  2:L 10:W 28:W 29:W  1:D
10. SÁNCHEZ GABÍN, ARANZAZU       S-14  1560 27:W  3:W  9:L 29:D  8:L 11:D
11. REY MALDE, HENRIQUE           S-14  1539 28:L 25:W 23:W  4:L 16:L 10:D
12. SABUZ FORNEIRO, MARTÍN        S-14  1469 29:W  4:W  6:L  1:L 17:L 22:W
13. LOMBA GONZALEZ, SERGIO        S-14  1463 30:W  6:L 26:W  8:W  2:W  7:L
14. ALVAREZ DOMÍNGUEZ, BREIXO     S-14       31:W  5:L 19:W  7:L 28:L 29:W
15. GRANDE PALACIOS, FÁTIMA       S-14       32:W  8:L 28:L 19:W 18:W  6:L
16. VARELA FERNÁNDEZ, ANDRÉS      S-14        1:W  7:L  3:L 22:W 11:W  8:L
17. ARAUJO GONZÁLEZ, JAVIER       S-14        2:L 26:L 30:W 23:W 12:W  4:L
18. BETANZOS JAMARDO, ADRIÁN      S-14        3:L 27:W  1:L 31:W 15:L 25:W
19. BLANCO SEIJAS, ADRIÁN         S-14        4:L 30:W 14:L 15:L 25:L 21:W
20. BOUZAS FALCÓN, OSCAR          S-14         :    :    :    :    :    : 
21. FERNÁNDEZ PEREIRO, ALFONSO    S-14        5:L 29:L 31:L 27:W 32:D 19:L
22. GARCÍA RODRÍGUEZ, MANUEL      S-14        6:L 32:W  4:L 16:L 31:W 12:L
23. GARRIDO RODRÍGUEZ, RUBÉN      S-14        7:L 31:W 11:L 17:L 27:W 32:W
24. GUILLEN HERRERO, ANGEL        S-14         :    :    :    :    :    : 
25. LEIRO POZA, AITOR             S-14        8:L 11:L 29:L 30:W 19:W 18:L
26. LUAÑA LOUZAO, JACOBO          S-14        9:L 17:W 13:L   :    :    : 
27. MANDADO SANTACLARA, ABEL      S-14       10:L 18:L 32:W 21:L 23:L 30:W
28. MARIÑO GONZÁLEZ, ALEJANDRO    S-14       11:W  1:L 15:W  9:L 14:W  2:L
29. MARTÍNEZ SERNÁNDEZ, CÉSAR     S-14       12:L 21:W 25:W 10:D  9:L 14:L
30. MONTERO BEDOYA, JORGE         S-14       13:L 19:L 17:L 25:L   :W 27:L
31. RAÑO CONDE, CLARA             S-14       14:L 23:L 21:W 18:L 22:L   :W
32. SOUTO BAUTISTA, IVÁN          S-14       15:L 22:L 27:L   :W 21:D 23:L

Clasificación Final Infantil

Foto
Posto  Nome                          Rtg  Loc  Club               Puntos Buch.-M Buch. Progr.

  1    BARRAL CASTRO, YAGO           1665 1500 KARPOV             5         15.0  21.0   19.0
 2-5   BLÁZQUEZ CRIADO, SERGIO       1645 1470 XADREZ OURENSE     4.5       14.0  21.5   16.0
       CARREIRA CASAIS, ANXO         1661 1670 CDU SANTIAGO       4.5       14.0  20.5   17.0
       VILLAR PÉREZ, SAMUEL          1937 1900 UNIVERSIDADE VIGO  4.5       13.5  21.5   14.5
       PALACIOS GONZÁLEZ, MIGUEL     1588 1656 EXP                4.5       12.5  19.5   15.5
 6-10  BARRAL LIJÓ, JAVIER           1815 1677 EXP                4         16.0  24.0   16.0
       LOMBA GONZALEZ, SERGIO        1463 1479 XADREZ ALBATROS    4         15.0  20.0   15.0
       MEDARDE SANTIAGO, LUIS MARCOS 1802 1734 CDU SANTIAGO       4         14.5  22.5   15.0
       CRUZ GUERRA, SAMUEL           1618 1520 XADREZ OURENSE     4         13.0  20.0   14.0
       GÓMEZ DIEGUEZ, DAVID          1727 1548 XADREZ OURENSE     4         10.5  16.5   14.0
11-19  VARELA FERNÁNDEZ, ANDRÉS           1331 FONTECARMOA        3         15.0  21.5   11.0
       MARIÑO GONZÁLEZ, ALEJANDRO              GRUPO BAZÁN        3         14.5  21.5   12.0
       SABUZ FORNEIRO, MARTÍN        1469 1466 XADREZ OURENSE     3         14.0  20.5   12.0
       SÁNCHEZ GABÍN, ARANZAZU       1560 1511 GRUPO BAZÁN        3         13.0  19.5   13.0
       ARAUJO GONZÁLEZ, JAVIER                 LUCENA             3         12.5  17.0    9.0
       ALVAREZ DOMÍNGUEZ, BREIXO          1503 CLUB XADREZ LAROCA 3         12.0  18.5   11.0
       GRANDE PALACIOS, FÁTIMA            1412 FONTECARMOA        3         12.0  17.5   11.0
       BETANZOS JAMARDO, ADRIÁN                FONTECARMOA        3         11.0  17.0    9.0
       GARRIDO RODRÍGUEZ, RUBÉN                VILA DE BOUZAS     3          9.0  14.5    8.0
20-21  REY MALDE, HENRIQUE           1539 1487 CÍRCULO FERROLANO  2.5       12.0  18.0    9.5
       MARTÍNEZ SERNÁNDEZ, CÉSAR               CDU SANTIAGO       2.5       11.0  17.0   10.5
22-26  GARCÍA RODRÍGUEZ, MANUEL                FONTECARMOA        2         11.5  17.0    7.0
       RAÑO CONDE, CLARA                       FONTECARMOA        2         11.0  15.5    5.0
       LEIRO POZA, AITOR                       CCD SANXENXO       2         10.0  14.5    5.0
       BLANCO SEIJAS, ADRIÁN                   FONTECARMOA        2          9.5  14.0    6.0
       MANDADO SANTACLARA, ABEL                CLUBE XADREZ BUEU  2          8.5  12.0    5.0
27-28  SOUTO BAUTISTA, IVÁN                    XADREZ PONTEAREAS  1.5       10.0  14.5    4.0
       FERNÁNDEZ PEREIRO, ALFONSO              XADREZ PONTEAREAS  1.5        8.0  14.0    4.0
29-30  MONTERO BEDOYA, JORGE                   GRUPO BAZÁN        1         10.0  16.0    2.0
       LUAÑA LOUZAO, JACOBO                    FONTECARMOA        1          4.0  11.5    2.0
31-32  BOUZAS FALCÓN, OSCAR                    FONTECARMOA        0          0.0   0.0    0.0
       GUILLEN HERRERO, ANGEL                  CÍRCULO FERROLANO  0          0.0   0.0    0.0

Categoría Cadete Subir

Listado Participantes Cadete

Nº  Nome                      Feder Rtg  Loc  Club             

1.  VILA GONZÁLEZ, DANIEL     S-16  2039 1991 UNIVERSIDADE VIGO
2.  ALONSO MACÍAS, VÍCTOR     S-16  1977 1935 KARPOV           
3.  PORTELA GONZÁLEZ, ADRIÁN  S-16  1858 1796 KARPOV           
4.  GALLEGO MARTIN, MIGUEL    S-16  1848 1754 VILA DE BOUZAS   
5.  ALONSO CAAMAÑO, RUBÉN     S-16  1832 1691 UNIVERSIDADE VIGO
6.  LÓPEZ GRAÑA, CARMEN       S-16  1745 1696 CÍRCULO FERROLANO
7.  ROCA RIVERA, ALEJANDRO    S-16  1723 1518 CÍRCULO NARÓN    
8.  CASCALLAR TABOADA, DIEGO  S-16  1650 1599 FONTECARMOA      
9.  AGUIRRE ALVAREZ, MARINA   S-16  1645 1560 UNIVERSIDADE VIGO
10. RODRÍGUEZ VARELA, RUBÉN   S-16  1598 1414 CÍRCULO NARÓN    
11. ABAL CORES, CHRISTIAN     S-16  1539 1459 FONTECARMOA      
12. MARTÍNEZ VECILLAS, JAVIER S-16       1707 XADREZ OURENSE   
13. ROMA BARGE, LUIS          S-16       1493 XADREZ OURENSE   
14. MONTÁNS LÓPEZ, ADRIÁN     S-14       1357 FONTECARMOA      
15. RODRIGUEZ REBOREDO, SARA  S-16       1344 XADREZ ALBATROS  
16. PAZ PÉREZ, SANTIAGO       S-16       1340 CÍRCULO NARÓN    
17. ABEAL ADHAM, ADRIÁN       S-16            CÍRCULO FERROLANO
18. ANSEDE TABOADA, ADRIÁN    S-16            GRUPO BAZÁN      
19. BERRIDI SOLLA, FÉLIX      S-16            FONTECARMOA      
20. BRUN CASCALLAR, LUCÍA     S-16            FONTECARMOA      
21. GARCÍA PAZ, MARTÍN        S-16            FONTECARMOA      
22. OTERO PÉREZ, JAVIER       S-16            FONTECARMOA      
23. RIVERA COUCE, ADAY        S-16            GRUPO BAZÁN      
24. SIEIRA TOURIÑO, IAGO      S-16            FONTECARMOA      
25. TUBIO AGRASAR, PABLO      S-16            VALGA            

Táboa de Torneo Cadete

Nº  Nome                      Feder Rtg   1    2    3    4    5    6  

1.  VILA GONZÁLEZ, DANIEL     S-16  2039 12:W  6:D  8:D  4:W  2:W  3:D
2.  ALONSO MACÍAS, VÍCTOR     S-16  1977 13:W  7:W  5:D  3:D  1:L 10:W
3.  PORTELA GONZÁLEZ, ADRIÁN  S-16  1858 14:W  8:W  4:D  2:D  5:W  1:D
4.  GALLEGO MARTIN, MIGUEL    S-16  1848 15:W 11:W  3:D  1:L 10:W 13:W
5.  ALONSO CAAMAÑO, RUBÉN     S-16  1832 17:W 21:W  2:D  6:W  3:L 14:W
6.  LÓPEZ GRAÑA, CARMEN       S-16  1745 18:W  1:D  7:W  5:L 13:L 23:W
7.  ROCA RIVERA, ALEJANDRO    S-16  1723 19:W  2:L  6:L 18:W 11:W 15:L
8.  CASCALLAR TABOADA, DIEGO  S-16  1650 20:W  3:L  1:D 23:W 14:L 11:W
9.  AGUIRRE ALVAREZ, MARINA   S-16  1645 21:L 10:D 19:W 14:D 15:L 25:W
10. RODRÍGUEZ VARELA, RUBÉN   S-16  1598 23:D  9:D 15:W 13:D  4:L  2:L
11. ABAL CORES, CHRISTIAN     S-16  1539 25:W  4:L 14:L 21:W  7:L  8:L
12. MARTÍNEZ VECILLAS, JAVIER S-16        1:L   :    :    :    :    : 
13. ROMA BARGE, LUIS          S-16        2:L 23:W 18:W 10:D  6:W  4:L
14. MONTÁNS LÓPEZ, ADRIÁN     S-14        3:L 20:W 11:W  9:D  8:W  5:L
15. RODRIGUEZ REBOREDO, SARA  S-16        4:L 19:W 10:L 25:W  9:W  7:W
16. PAZ PÉREZ, SANTIAGO       S-16         :    :    :    :    :    : 
17. ABEAL ADHAM, ADRIÁN       S-16        5:L   :    :    :    :    : 
18. ANSEDE TABOADA, ADRIÁN    S-16        6:L 25:W 13:L  7:L 23:L 20:W
19. BERRIDI SOLLA, FÉLIX      S-16        7:L 15:L  9:L 20:L 25:L 21:L
20. BRUN CASCALLAR, LUCÍA     S-16        8:L 14:L 25:L 19:W 21:L 18:L
21. GARCÍA PAZ, MARTÍN        S-16        9:W  5:L 23:L 11:L 20:W 19:W
22. OTERO PÉREZ, JAVIER       S-16         :    :    :    :    :    : 
23. RIVERA COUCE, ADAY        S-16       10:D 13:L 21:W  8:L 18:W  6:L
24. SIEIRA TOURIÑO, IAGO      S-16         :    :    :    :    :    : 
25. TUBIO AGRASAR, PABLO      S-16       11:L 18:L 20:W 15:L 19:W  9:L

Clasificación Final Cadete

Foto
Posto Nome                      Rtg  Loc  Club              Puntos Buch.-M Buch. Progr.

 1-4   PORTELA GONZÁLEZ, ADRIÁN  1858 1796 KARPOV            4.5       16.5  24.5   17.0
       VILA GONZÁLEZ, DANIEL     2039 1991 UNIVERSIDADE VIGO 4.5       15.5  22.5   16.0
       GALLEGO MARTIN, MIGUEL    1848 1754 VILA DE BOUZAS    4.5       14.5  21.0   16.0
       ALONSO CAAMAÑO, RUBÉN     1832 1691 UNIVERSIDADE VIGO 4.5       14.0  21.0   17.0
 5-6   ALONSO MACÍAS, VÍCTOR     1977 1935 KARPOV            4         15.5  22.5   15.5
       RODRIGUEZ REBOREDO, SARA       1344 XADREZ ALBATROS   4         10.5  15.0   11.0
 7-10  LÓPEZ GRAÑA, CARMEN       1745 1696 CÍRCULO FERROLANO 3.5       13.5  20.0   13.5
       MONTÁNS LÓPEZ, ADRIÁN          1357 FONTECARMOA       3.5       13.0  18.5   12.5
       ROMA BARGE, LUIS               1493 XADREZ OURENSE    3.5       12.5  19.0   12.5
       CASCALLAR TABOADA, DIEGO  1650 1599 FONTECARMOA       3.5       12.5  18.0   12.0
11-13  ROCA RIVERA, ALEJANDRO    1723 1518 CÍRCULO NARÓN     3         11.5  15.5   11.0
       AGUIRRE ALVAREZ, MARINA   1645 1560 UNIVERSIDADE VIGO 3         11.0  15.0    9.0
       GARCÍA PAZ, MARTÍN                  FONTECARMOA       3          8.5  13.0    9.0
14-15  RODRÍGUEZ VARELA, RUBÉN   1598 1414 CÍRCULO NARÓN     2.5       14.5  21.5   11.0
       RIVERA COUCE, ADAY                  GRUPO BAZÁN       2.5       12.5  18.0    9.0
16-18  ABAL CORES, CHRISTIAN     1539 1459 FONTECARMOA       2         13.0  19.5    9.0
       ANSEDE TABOADA, ADRIÁN              GRUPO BAZÁN       2         11.0  15.5    6.0
       TUBIO AGRASAR, PABLO                VALGA             2          8.0  12.0    6.0
  19   BRUN CASCALLAR, LUCÍA               FONTECARMOA       1         10.5  14.0    3.0
20-25  BERRIDI SOLLA, FÉLIX                FONTECARMOA       0         11.0  16.0    0.0
       MARTÍNEZ VECILLAS, JAVIER      1707 XADREZ OURENSE    0          4.5   4.5    0.0
       ABEAL ADHAM, ADRIÁN                 CÍRCULO FERROLANO 0          4.5   4.5    0.0
       PAZ PÉREZ, SANTIAGO            1340 CÍRCULO NARÓN     0          0.0   0.0    0.0
       OTERO PÉREZ, JAVIER                 FONTECARMOA       0          0.0   0.0    0.0
       SIEIRA TOURIÑO, IAGO                FONTECARMOA       0          0.0   0.0    0.0

Organizan:

Logo