Galicia/Galiza
Galicia

II Copa Galicia de Xadrez Escolar
Maristas Ourense

Ourense

Colegio Maristas - Ourense R/ Bedoya – Entrada Ramón Cabanillas

Foto

Sábado 7 de xuño de 2008

VALEDEIRO PARA O III CIRCUITO GALEGO ESCOLAR 2008 | Resultados

Informa: Elías González Web (Máis Info e Fotos)

En españolEn galego

Final:

Organizan: Colexio Maristas de Ourense – Clube Xadrez Ourense

Data e horario: Sábado 7 de Xuño, de 11.30 a 13.30 e de 16.00 a 19.30

Lugar: Colegio Maristas - Ourense R/ Bedoya – Entrada Ramón Cabanillas

Información e Inscricións:

Inscrición de balde 619 152 925 (Elías González) - traxerxadrez@hotmail.com (Ata o Xoves 5 de Xuño, 22.00 h)

Máis información:

www.ourenxadrez.net

www.fegaxa.org

www.tabladeflandes.com

Datos de Interese:

Todos os participantes do circuito galego escolar estarán convidados ao xantar no comedor do centro

Límite de xogadores para o torneo: 180 participantes

Sistema suizo a 6 Roldas (20 min. por xogador)

1ª Rolda 11.30 h.
2ª Rolda 12.30 h.
3ª Rolda 16.00 h.
4ª Rolda 17.00 h.
5ª Rolda 17.50 h.
6ª Rolda 18.40 h.

Categorías:

Cadete 1992-1993 (Torneo Infantil-Cadete)
Infantil 1994-1995
Alevín 1996-1997
Benxamín 1998-1999
Prebenxamín 2000-01-02 (Torneo Benxamín – Prebenxamín)

Premios:

Cadete Infantil Alevín Benxamín Prebenxamín
1º. Trofeo + p.e. 1º. Trofeo + p.e. 1º. Trofeo + p.e. 1º. Trofeo + p.e. 1º. Trofeo + p.e.
2º. Trofeo + p.e. 2º. Trofeo + p.e. 2º. Trofeo + p.e. 2º. Trofeo + p.e. 2º. Trofeo + p.e.
3º. Trofeo + p.e 3º. Trofeo + p.e 3º. Trofeo + p.e 3º. Trofeo + p.e 3º. Trofeo + p.e
4º. Trofeo 4º. Trofeo 4º. Trofeo 4º. Trofeo 4º. Trofeo
5º. Trofeo 5º. Trofeo 5º. Trofeo 5º. Trofeo 5º. Trofeo
6º. Trofeo 6º. Trofeo 6º. Trofeo 6º. Trofeo 6º. Trofeo
7º. Trofeo 7º. Trofeo 7º. Trofeo 7º. Trofeo 7º. Trofeo
8º. Trofeo 8º. Trofeo 8º. Trofeo 8º. Trofeo 8º. Trofeo
9º. Trofeo 9º. Trofeo 9º. Trofeo 9º. Trofeo 9º. Trofeo
10º. Trofeo 10º. Trofeo 10º. Trofeo 10º. Trofeo 10º. Trofeo

p.e.: Premio especial

 

Agasallos:

Agasallos conmemorativos do Torneo

Para TODOS os participantes

Sorteos entre todos os participantes:

Diverso Material Electrónico
Diverso Material Deportivo
Diverso Material Formativo etc, ...

Outros datos da Competición:

Sistemas de Desempate: Brasileiro, nº victorias, Progresivo (por ésta orde)

Xogadas ilegais:
Sub-16 / Sub-14 / Sub-12 (1ª amoestación, 2ª eliminatoria)
Sub-10 / Sub – 8 (1ª e 2ª amoestación, 3ª eliminatoria)

Reclamancións: Calquera reclamación, incluidas as descritas no Art. 10.2 serán feitas detendo o reloxo, previamente a solicitar a intervención do árbitro.

Organización

Director do Torneo: Elías Xosé González Gil

Arbitraxes:

David González Gándara
Alejandro de León Justo
Graciela Gómez Cid
Javier Varasa Paredes
Héctor Luis Gómez Asenjo

Informática e Material: J.José Arellano Ruiz

Patrocinan:

Logos

Logos

Colaboran:

Logos Fegaxa

Organizan:

Logos Club de Xadrez Ourense

Máis Información:

http://www.ourenxadrez.net/

 

TablaDeFlandes