Galicia
II Torneo PonteXadrez ao Aire Libre
Praza da Ferraría (Zona antiga de Pontevedra). Ao aire libre
28 de maio de 2011 | Bases
VALEDOIRO PARA O VI CIRCUITO GALEGO ESCOLAR 2011
Informa: Escola Xadrez Pontevedra Web | Web Torneo | Galería Fotos Picassa EXP
Final:
Clasificación Final Sub 8
Rk. | Nome | Club | Pts. | D1 | D2 | D3 |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Padilla Picuasi W. David | Xadrez Portas | 7.0 | 33.0 | 28.0 | 7 |
2 | Rodriguez Ferreiros Andres | Fontecarmoa | 6.0 | 31.5 | 26.0 | 6 |
3 | Perez Dapoza Cesar | Xadrez Ourense | 6.0 | 28.0 | 25.0 | 6 |
4 | Vazquez Brea Raul | Fontecarmoa | 5.5 | 26.5 | 19.5 | 5 |
5 | Vazquez Gomez Marcos | Xadrez Ourense | 5.0 | 32.0 | 22.0 | 5 |
6 | Bravo Rodriguez Marco | Xadrez Rianxo | 5.0 | 30.5 | 21.0 | 5 |
7 | Recuna Aranda Xoan | Alexandre Boveda | 5.0 | 29.5 | 23.0 | 5 |
8 | Garcia Ruiz Pilar | Xadrez Loureiro | 5.0 | 27.0 | 22.0 | 5 |
9 | Portela Medraño Pablo | CEIP Villaverde | 5.0 | 24.0 | 20.0 | 5 |
10 | Rivero Pereira Xavier | Xadrez Marin | 5.0 | 24.0 | 16.5 | 4 |
11 | Penas Garcia Alex | Xadrez Rianxo | 4.5 | 28.5 | 17.0 | 4 |
12 | Garcia Campos Daniel | Marcote | 4.5 | 26.0 | 15.5 | 4 |
13 | Rodriguez Perez Xavier | Fontecarmoa | 4.0 | 29.5 | 20.0 | 4 |
14 | Rey Figueira Brais | Xadrez Rianxo | 4.0 | 29.0 | 20.0 | 4 |
15 | Fortes Garrote Borja | Bouza Brey | 4.0 | 29.0 | 16.0 | 4 |
16 | Rodriguez Lores Nicolas | E. X. Pontevedra | 4.0 | 27.0 | 19.0 | 4 |
17 | Lorenzo Lopez Daniel | Bouza Brey | 4.0 | 26.0 | 18.0 | 4 |
18 | Tome Vidal Iago | C. Campolongo | 4.0 | 25.5 | 19.0 | 4 |
19 | Serantes Otero Virginia | Fontecarmoa | 4.0 | 25.0 | 17.0 | 4 |
20 | Lago Rodriguez David | Bouza Brey | 4.0 | 24.5 | 14.0 | 4 |
21 | Martinez Doldan Eva | Fontecarmoa | 4.0 | 24.0 | 12.5 | 3 |
22 | Rodrigues Dias Ana Rita | Didaxis | 4.0 | 23.0 | 17.5 | 3 |
23 | Tielas Figueroa Ruben | Bouza Brey | 4.0 | 22.0 | 13.0 | 4 |
24 | Conde Sabaris Daniel | E.X. Pontevedra | 3.5 | 25.5 | 14.0 | 2 |
25 | Romero Lorenzo Mahy | Fontecarmoa | 3.5 | 25.0 | 16.5 | 3 |
26 | Gayoso Estevez Enrique | C. Bouza Brey | 3.5 | 23.0 | 8.5 | 1 |
27 | Martinez Hermida Alejandro | CEIP Villaverde | 3.5 | 21.0 | 12.5 | 3 |
28 | Carou Filgueira Marcos | Xadrez Rianxo | 3.0 | 26.5 | 14.0 | 2 |
29 | Alfonso Dios Manuel | E. X. Pontevedra | 3.0 | 26.0 | 13.0 | 3 |
30 | Vidal Zhukova Julio | Xunqueira II | 3.0 | 25.5 | 13.5 | 1 |
31 | Bastos Recarey Miguel | CEIP Villaverde | 3.0 | 24.5 | 15.0 | 3 |
32 | Gonzalez Lamas Lucas | Vigo | 3.0 | 24.0 | 11.5 | 2 |
33 | Bermudez Lopez Marc | E. X. Pontevedra | 3.0 | 24.0 | 9.0 | 3 |
34 | Charlin Fariña Alba | Fontecarmoa | 3.0 | 23.5 | 13.0 | 3 |
35 | Iglesias Cancela Martin | Xadrez Marin | 3.0 | 23.0 | 13.0 | 3 |
36 | Jorge Fernandez Javier | CEIP Villaverde | 3.0 | 22.0 | 13.0 | 3 |
37 | Civeira Cerviño Alba | CEIP Villaverde | 3.0 | 21.5 | 9.0 | 3 |
38 | Vazquez Costa Miguel | E. X. Pontevedra | 3.0 | 19.5 | 7.0 | 2 |
39 | Vega Vidal Anton | C. Xeve | 3.0 | 19.0 | 9.5 | 2 |
40 | Castro del Rio Leyre | Xadrez Marin | 3.0 | 19.0 | 5.5 | 1 |
41 | Mesa Decaroli Cayetano | Campolongo | 3.0 | 18.0 | 7.0 | 2 |
42 | Villaverde Barral Jorge | E. X. Pontevedra | 2.5 | 22.0 | 8.5 | 1 |
43 | Oubiña Santorum Roi | Fontecarmoa | 2.5 | 20.0 | 10.0 | 2 |
44 | Iglesias Sanjorge Martin | CEIP Villaverde | 2.0 | 26.5 | 10.5 | 1 |
45 | Rivero Pereira Nicolas | Xadrez Marin | 2.0 | 24.5 | 12.0 | 2 |
46 | Martinez Doldan Pablo | Fontecarmoa | 2.0 | 23.5 | 10.0 | 2 |
47 | Gonzalez Dominguez Daniel | Xadrez Marin | 2.0 | 22.0 | 8.0 | 2 |
48 | Garcia Muiños Mateo | Xadrez Rianxo | 2.0 | 21.0 | 9.0 | 2 |
49 | Rodriguez Perez Jesus | Fontecarmoa | 1.5 | 19.5 | 3.5 | 0 |
50 | Castaño Alcalde Alba | Xadrez Rianxo | 0.0 | 26.5 | 0.0 | 0 |
51 | Coira Perez Diego | Xadrez Rianxo | 0.0 | 23.5 | 0.0 | 0 |
Miguez Torres Marcelo | C. Campolongo | 0.0 | 23.5 | 0.0 | 0 | |
Pereira Romero Javier | C. Campolongo | 0.0 | 23.5 | 0.0 | 0 | |
54 | Rodriguez Patiño Mariña | Xadrez Rianxo | 0.0 | 22.5 | 0.0 | 0 |
Vazquez Regueira David | Alexandre Boveda | 0.0 | 22.5 | 0.0 | 0 | |
56 | Tobio Regueira Mario | E. X. Pontevedra | 0.0 | 22.0 | 0.0 | 0 |
Clasificación Final Sub 10
Rk. | Nome | Elo | Club | Pts. | D1 | D2 | D3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ferreiro Solla Pablo | 1475 | Gal | 7.0 | 32.0 | 28.0 | 7 |
2 | Rodrigues Luis | 0 | Amigos Urgedes | 5.5 | 32.0 | 22.5 | 5 |
3 | Gonzalez Magariños Daniel | 0 | Xadrez Portas | 5.5 | 30.0 | 24.0 | 5 |
4 | Martinez Doldan Jaime | 0 | Fontecarmoa | 5.0 | 30.0 | 21.0 | 5 |
5 | Pena Varela Martin | 0 | USC | 5.0 | 29.5 | 22.5 | 4 |
6 | Gonzalez Irala Jose Carlos | 0 | Casa Xuventude | 5.0 | 29.5 | 22.0 | 5 |
7 | Teixeira Da Silva Ana Ines | 0 | Joao de Meira | 5.0 | 28.0 | 20.0 | 5 |
8 | Casal Armesto Pedro | 0 | Lucena | 5.0 | 27.5 | 19.0 | 5 |
9 | Bayon Rolo Miguel A. | 0 | Fontecarmoa | 5.0 | 26.5 | 19.0 | 5 |
10 | Portela Peleteiro Pablo | 0 | E. X. Pontevedra | 4.5 | 24.5 | 17.0 | 4 |
11 | Bermudez Lopez Quim | 0 | E. X. Pontevedra | 4.5 | 23.0 | 18.0 | 4 |
12 | Alvarez Castaño Cibran | 0 | Laroca | 4.0 | 34.5 | 22.0 | 4 |
13 | Lorenzo Vazquez Alex | 0 | Lucena | 4.0 | 31.0 | 19.0 | 4 |
14 | Castro Pagola Anton | 0 | E. X. Pontevedra | 4.0 | 28.5 | 16.0 | 4 |
15 | Cores Villanueva Borja | 0 | Xadrez Portas | 4.0 | 27.0 | 16.0 | 4 |
16 | Rodriguez Ferreiros Angela | 0 | Fontecarmoa | 4.0 | 25.5 | 16.0 | 4 |
17 | Tobio Regueira Iago | 0 | E. X. Pontevedra | 4.0 | 25.0 | 15.0 | 4 |
18 | Seoane Castilla David | 0 | C. Ferrolano | 4.0 | 24.5 | 18.0 | 4 |
19 | Cabaleiro Feijoo Juan | 0 | Lucena | 4.0 | 24.0 | 16.0 | 4 |
20 | Rivera Rivas Carlos | 0 | E. X. Pontevedra | 4.0 | 18.5 | 11.0 | 4 |
21 | Vidal Garcia Anxo | 0 | E. X. Pontevedra | 3.5 | 25.0 | 13.0 | 2 |
22 | Duran Otero Anxo | 0 | Fontecarmoa | 3.5 | 23.0 | 12.0 | 3 |
23 | Fernandez Carballal Martin | 0 | Casa Xuventude | 3.0 | 25.5 | 14.0 | 3 |
24 | Victorero Dominguez Oscar | 0 | Fontecarmoa | 3.0 | 25.0 | 14.0 | 3 |
25 | Garcia Alvarez Paula | 0 | Xadrez Marin | 3.0 | 24.0 | 14.0 | 3 |
26 | Gonzalez Lamas Rodrigo | 0 | Vigo | 3.0 | 23.5 | 11.0 | 3 |
27 | Gonzalez Perez Carlos | 0 | Lucena | 3.0 | 22.5 | 14.0 | 3 |
28 | Maquieira Vidal Diego | 0 | E. X. Pontevedra | 3.0 | 22.5 | 11.0 | 3 |
29 | Landeira Noya Anxo | 0 | Arcade | 3.0 | 20.5 | 10.0 | 3 |
30 | Trabazo Trabazo Andrea | 0 | Karpov | 3.0 | 19.0 | 10.0 | 3 |
31 | Rivas Campelo Ivan | 0 | Xadrez Marin | 2.5 | 23.5 | 8.5 | 2 |
32 | Varela Souto Alberto | 0 | E. X. Pontevedra | 2.5 | 22.5 | 8.5 | 2 |
33 | Buceta Diaz Sara | 0 | Arcade | 2.5 | 16.0 | 7.5 | 2 |
34 | Aboal Sacristan Alexandre | 0 | Karpov | 2.0 | 26.5 | 11.0 | 2 |
35 | Boullosa García Andres | 0 | Xadrez Marin | 2.0 | 23.0 | 10.0 | 2 |
36 | Torres Gonzalez Esteban | 0 | Xeve | 2.0 | 20.0 | 7.0 | 2 |
37 | Montenegro Muñoz Miguel A | 0 | Alvarez Limes | 1.5 | 21.5 | 9.0 | 0 |
38 | Bouzon Gonzalez Martin | 0 | Arcade | 1.0 | 21.0 | 6.0 | 1 |
39 | Posada Alvarez Juan | 0 | C. S. Apostol | 1.0 | 19.5 | 4.0 | 1 |
40 | Gomez Gonzalez Martin | 0 | Alexandre Boveda | 0.0 | 24.5 | 0.0 | 0 |
Nuñez Morat Alfonso | 0 | Xadrez Marin | 0.0 | 24.5 | 0.0 | 0 | |
42 | Alvarez Herrera Montse | 0 | Tenorio | 0.0 | 24.0 | 0.0 | 0 |
43 | Melon Otero Francisco | 0 | Arcade | 0.0 | 19.0 | 0.0 | 0 |
Clasificación Final Sub 12
Rk. | Nombre | Elo | Club/Ciudad | Pts. | D1 | D2 | D3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Portela Peleteiro Alberto | 1681 | E. X. Pontevedra | 6.5 | 31.5 | 27.5 | 6 |
2 | Dominguez Fernandez Angel Ii | 1366 | Casa Xuventude | 5.5 | 33.5 | 22.5 | 5 |
3 | Recuna Aranda Miguel | 0 | Alexandre Boveda | 5.5 | 29.5 | 24.5 | 5 |
4 | Puga Sanchez Miguel | 1468 | Casa Xuventude | 5.5 | 28.5 | 23.5 | 5 |
5 | Iglesias Feijoo Alberto | 1676 | Casa Xuventude | 5.0 | 28.0 | 20.5 | 4 |
6 | Leiro Vidal Leonardo | 0 | Sanxenxo | 5.0 | 27.0 | 18.0 | 5 |
7 | Martinez Peña Raul | 0 | Casa Xuventude | 5.0 | 25.5 | 16.0 | 5 |
8 | Victorero Dominguez Alejandro | 0 | Fontecarmoa | 5.0 | 24.5 | 20.0 | 5 |
9 | Represa Perez Mireya | 1414 | Laroca | 4.5 | 33.5 | 21.5 | 4 |
10 | Garcia Arcos Anxo | 0 | Loureiro | 4.5 | 28.0 | 18.0 | 4 |
11 | Lopez Carballal Sergio | 0 | Karpov | 4.5 | 24.0 | 14.5 | 3 |
12 | De Santiago Rodriguez Jorge | 1630 | Fontecarmoa | 4.0 | 32.5 | 22.0 | 4 |
13 | Dorado Meijide Andrea | 0 | Fontecarmoa | 4.0 | 31.0 | 19.0 | 4 |
14 | Duarte Blanco Christian | 0 | Xadrez Portas | 4.0 | 27.5 | 16.5 | 3 |
15 | Padilla Picuasi Inti E. | 0 | Xadrez Portas | 4.0 | 25.5 | 17.0 | 3 |
16 | Cabaleiro Feijoo David | 0 | Lucena | 4.0 | 25.5 | 15.0 | 4 |
17 | Perez Rodriguez Gabriel | 0 | Lucena | 4.0 | 25.5 | 14.0 | 4 |
18 | Rebollo Montes Bernardo | 0 | Xadrez Marin | 4.0 | 25.0 | 18.0 | 4 |
19 | Boo Vallejo Marcos | 0 | Fontecarmoa | 4.0 | 23.0 | 16.0 | 4 |
20 | Gil Vicente Raquel | 0 | Lucena | 3.5 | 27.0 | 16.0 | 3 |
21 | Calvo Cendan Xavier | 0 | Torreon | 3.5 | 26.5 | 16.5 | 3 |
22 | Parajo Otero Daniel | 0 | Casa Xuventude | 3.5 | 23.5 | 15.0 | 3 |
23 | Garcia Sobrino David | 0 | E. X. Pontevedra | 3.0 | 28.0 | 13.0 | 3 |
24 | Dios Dourado Miguel | 0 | E.X. Pontevedra | 3.0 | 26.0 | 12.0 | 3 |
25 | Fonseca Alonso Francisco Jose | 0 | Lucena | 3.0 | 25.5 | 14.0 | 3 |
26 | Maya Dominguez Daniel | 0 | C. Campolongo | 3.0 | 23.0 | 13.0 | 3 |
27 | Diz Barreiro Javier | 0 | Fontecarmoa | 3.0 | 22.5 | 12.0 | 3 |
28 | Castro Duro Christian | 0 | Xadrez Portas | 3.0 | 20.5 | 9.0 | 3 |
29 | Cancela Carro Diego | 0 | E. X. Pontevedra | 3.0 | 19.5 | 10.0 | 3 |
30 | Santos Garcia Mario | 0 | Fontecarmoa | 2.5 | 21.0 | 9.5 | 2 |
31 | Nieto Luna Abel | 0 | Xadrez Portas | 2.5 | 20.0 | 8.5 | 2 |
32 | Posada Alvarez Pablo | 0 | C. S. Apostol | 2.5 | 18.5 | 11.5 | 2 |
33 | Da Silva Vilas Simon | 0 | Bouza Brey | 2.5 | 18.5 | 8.5 | 2 |
34 | Vidal Zukhova Alexander | 0 | Xunqueira II | 2.0 | 22.5 | 8.0 | 2 |
35 | Carrera Salgado Alberto | 0 | Campolongo | 2.0 | 21.5 | 9.0 | 2 |
36 | Martinez Orge Diego | 0 | Arcade | 2.0 | 21.5 | 7.0 | 1 |
37 | Vazquez Silva Rodrigo | 0 | A Estrada | 2.0 | 20.0 | 5.0 | 1 |
38 | Pereiro Lopez Adrian | 0 | C. Campolongo | 2.0 | 16.0 | 4.0 | 2 |
39 | Curros Cores Fatima | 0 | E. X. Pontevedra | 1.5 | 18.5 | 4.5 | 0 |
40 | Santiago García Victor | 0 | Xadrez Marin | 0.0 | 23.5 | 0.0 | 0 |
41 | Alvarez Fernandez Mario | 0 | Casa Xuventude | 0.0 | 23.0 | 0.0 | 0 |
42 | Olmos Lorda Juan | 0 | Campolongo | 0.0 | 18.5 | 0.0 | 0 |
Clasificación Final Sub 14
Rk. | Nome | Elo | Club | Pts. | D1 | D2 | D3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Abal Cores Lucas | 1815 | Fontecarmoa | 6.5 | 32.0 | 26.5 | 6 |
2 | Suarez Gomez Julio | 1823 | Fontecarmoa | 6.0 | 32.5 | 24.0 | 5 |
3 | Dias Ivo Rodrigues | 1669 | Didaxis | 5.5 | 29.0 | 23.0 | 4 |
4 | Bayon Rolo Juan Andres | 1598 | Fontecarmoa | 5.0 | 28.5 | 21.0 | 5 |
5 | Picos Maiztegui Miguel | 1663 | C. Ferrolano | 5.0 | 27.5 | 21.0 | 5 |
6 | Gomez Dieguez Adrian | 1698 | Xadrez Ourense | 4.5 | 36.5 | 21.5 | 4 |
7 | Prado Acebo Ines | 1695 | C. Ferrolano | 4.5 | 33.0 | 22.0 | 4 |
8 | Diaz Seoane Jorge | 1655 | Regatas Perillo | 4.5 | 28.5 | 20.5 | 4 |
9 | Rodriguez Dominguez Miguel | 1679 | E. X. Pontevedra | 4.5 | 27.5 | 18.5 | 4 |
10 | Gonzalez Perez Jose Ramon | 0 | Lucena | 4.5 | 24.0 | 17.0 | 4 |
11 | Lopez Carballal Alonso | 1429 | Karpov | 4.5 | 23.0 | 13.5 | 3 |
12 | Maquieira Vidal Alvaro | 1451 | E. X. Pontevedra | 4.0 | 29.5 | 17.0 | 4 |
13 | Rodriguez Sigler Alexandre | 1535 | Grupo Bazan | 4.0 | 29.0 | 20.0 | 4 |
14 | Rodrigues Joao Pedro | 0 | Amigos Urgedes | 4.0 | 27.0 | 17.0 | 4 |
15 | Reboreda Garcia Daniel | 1448 | E. X. Pontevedra | 4.0 | 26.0 | 15.0 | 2 |
16 | Da Costa Goçalves Emanuel E. | 0 | EB23 Tadim | 4.0 | 23.5 | 16.0 | 4 |
17 | Filgueira Trabazo Pablo | 0 | Karpov | 4.0 | 22.5 | 13.0 | 4 |
18 | Grande Palacios Ana | 0 | Fontecarmoa | 4.0 | 22.0 | 11.0 | 4 |
19 | Dios Dourado Alvaro | 0 | E. X. Pontevedra | 3.5 | 28.0 | 17.0 | 3 |
20 | Teixeira Da Silva Mariana Sofia | 0 | Joao de Meira | 3.5 | 25.5 | 13.0 | 3 |
21 | Garcia Dominguez Andrea | 0 | E.X. Pontevedra | 3.5 | 25.0 | 14.0 | 3 |
22 | Garcia Alvarez Alejandro | 1299 | Xadrez Marin | 3.5 | 24.5 | 17.0 | 3 |
23 | Alvarez Dominguez Lua | 1507 | Laroca | 3.5 | 24.5 | 14.0 | 3 |
24 | Penas Garcia Carlos | 0 | Xadrez Rianxo | 3.0 | 25.5 | 12.0 | 3 |
25 | Doval Villca Sofia | 0 | Xadrez Portas | 3.0 | 25.0 | 15.0 | 3 |
26 | Gonzalez Figueira Alvaro | 0 | Xadrez Rianxo | 3.0 | 23.0 | 11.0 | 3 |
27 | Rodriguez Vazquez Matias | 0 | Xadrez Portas | 3.0 | 22.5 | 13.0 | 3 |
28 | Pazos Garcia Anxo | 0 | Lucena | 3.0 | 21.0 | 12.0 | 3 |
29 | Viñas Rivas Venus | 0 | E. X. Pontevedra | 3.0 | 20.5 | 14.0 | 3 |
30 | Moreira Amorin David | 0 | Xadrez Marin | 3.0 | 20.0 | 9.0 | 3 |
31 | Torres Gonzalez Jose Adrian | 0 | Xeve | 3.0 | 18.0 | 10.0 | 3 |
32 | Ribeiro Da Silva Monica R. | 0 | EB23 Tadim | 2.5 | 24.5 | 11.0 | 2 |
33 | Ardao Alonso Alejandro | 0 | E.X. Pontevedra | 2.5 | 17.0 | 7.0 | 2 |
34 | Lojo Santorum Sara | 0 | Xadrez Portas | 2.0 | 22.0 | 9.0 | 2 |
35 | Silva Pereira de Sa Marta D. | 0 | EB23 Tadim | 2.0 | 21.5 | 7.0 | 2 |
36 | Graña Chao Veronica | 0 | E. X. Pontevedra | 2.0 | 19.5 | 7.0 | 2 |
37 | Pintos Veloso Cristina | 0 | E. X. Pontevedra | 2.0 | 16.5 | 4.0 | 2 |
38 | Chouza Alvarez Nicolas | 0 | C. Apostol | 1.0 | 17.0 | 4.0 | 1 |
39 | Rivera Rivas Claudia | 0 | E. X. Pontevedra | 1.0 | 17.0 | 2.0 | 1 |
40 | Ferreño Garcia Nerea | 0 | E. X. Pontevedra | 1.0 | 16.0 | 4.0 | 1 |
41 | Raño Blanco Raul | 0 | Xadrez Rianxo | 0.0 | 24.5 | 0.0 | 0 |
Clasificación Final Sub 16
Rk. | Nome | Elo | Club | Pts. | D1 | D2 | D3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gomez Dieguez David | 1973 | Xadrez Ourense | 7.0 | 29.0 | 28.0 | 7 |
2 | Dominguez Carnero Javier | 1678 | Lucena | 5.0 | 30.5 | 22.0 | 4 |
3 | Rey Malde Henrique | 1766 | C. Ferrolano | 5.0 | 30.5 | 21.0 | 5 |
4 | Varela Fernandez Andres | 1620 | Fontecarmoa | 5.0 | 26.0 | 20.0 | 5 |
5 | Iglesias Garcia Jorge | 1762 | Lucena | 4.5 | 28.0 | 19.0 | 4 |
6 | Carballo Cancela Manuel | 1510 | Karpov | 4.0 | 27.0 | 17.0 | 4 |
7 | Martinez Justo Jesus | 1372 | Fontecarmoa | 4.0 | 25.0 | 18.0 | 4 |
8 | Sierra Castro Barbara | 1453 | Xadrez Portas | 4.0 | 23.0 | 15.0 | 4 |
9 | Lorenzo Dieguez Manuel | 1535 | Lucena | 4.0 | 22.0 | 14.0 | 4 |
10 | Vidal Fernandez Pablo | 0 | Lucena | 4.0 | 21.0 | 14.0 | 3 |
11 | Vazquez Gomez David | 1558 | Xadrez Ourense | 3.5 | 31.5 | 19.0 | 3 |
12 | Alonso Macias Maria | 1516 | E. X. Pontevedra | 3.0 | 25.0 | 11.0 | 2 |
13 | Barral Castro Yago | 1525 | Karpov | 3.0 | 24.0 | 12.0 | 2 |
14 | Gonzalez Becerra Pablo | 0 | Xadrez Portas | 2.5 | 20.5 | 9.5 | 1 |
15 | Ferrero Losada Tomas | 1210 | Manuel Peleteiro | 2.0 | 23.5 | 8.0 | 1 |
16 | Carbalho Lima de Sousa Rui Pedro | 0 | AlfaXadrez | 2.0 | 19.0 | 6.0 | 1 |
17 | Fernandez Romero Daniel | 0 | Xadrez Rianxo | 1.5 | 20.0 | 5.5 | 0 |
18 | Gonzalez Regueiro Rodrigo | 1510 | E. X. Pontevedra | 0.0 | 25.5 | 0.0 | 0 |
19 | Segura Santos Luis | 1874 | Fontecarmoa | 0.0 | 24.5 | 0.0 | 0 |
Organiza / Máis Información:
Escola Xadrez Pontevedra
http://xadrezpontevedra.com/
Pontexadrez
http://pontexadrez.blogspot.com/