Galicia/Galiza
Galicia

V Aberto Concello de Ribadumia e Comarca do Salnés

Ribadumia - Pontevedra

Pavillón Polideportivo de Barrantes – Ribadumia

Sábado 3 de xullo de 2010 | Bases

VALEDOIRO PARA O V CIRCUITO GALEGO ESCOLAR 2010

Informa: Anxo Vilas e José Antonio de Santiago Club de Xadrez Fontecarmoa Web

Final:

Clasificacións Finais:

Promesas. S8 | Benxamín. S10 | Alevín. S12 | Infantil. S14 | Cadete. S16

Categoría Promesas. Sub 8 Subir

Clasificación Final Promesas

Pos S/Nº. Xogador S. FED Club Pts BUC BUC Prog Prog-1
1 18 MENDEZ RIAL, Jorge   GAL Club Xadrez Rianxo 26 28 27½ 26½  24½  21½  17½  12½   6½
2 15 LORENZO VAZQUEZ, Alex   GAL Club De Ajedrez Lucena 6 27 29½ 25 24   22   19   15   11    6
3 1 BAYON ROLO, Miguel Angel   GAL Club Xadrez Fontecarmoa 29 30 22 21   19   17   14   10    5½
4 22 PENA VARELA, Martin   GAL Vicerreitoria Cultura U.S.C. 28 31 23½ 22½  20½  17½  14½  10½   5½
5 16 MACHADO OLIVEIRA, Maria Alice F POR NXVSC Didaxis 5 27 29 20 19   18   16   13    9    5
6 14 LOPEZ GONZALEZ, Alfonso   GAL Círculo Ferrolano 5 23½ 25½ 18 18   17   15   12    9    5
7 23 PICOS MAIZTEGUI, Lucia F GAL Círculo Ferrolano 5 20 22 18 17   16   14   12    9    5
8 24 PORTELA PELETEIRO, Pablo   GAL Escola Xadrez Pontevedra 26½ 29½ 21 20   18   16   13    9    4½
9 11 GOMEZ CARREÑO, Martin   GAL Club Carmelitas Vedruna 4 29 32 20 19   17   14   11    8    4
10 30 RODRIGUEZ FERREIROS, Angela F GAL Club Xadrez Fontecarmoa 4 26 29 17 16   14   12   10    7    4
11 12 GONZALEZ IRALA, Jose Carlos   GAL Casa Da Xuventude 4 26 28 20 19   17   14   11    8    4
12 31 SEOANE CASTILLA, David   GAL Círculo Ferrolano 4 25 28 14 14   13   12   10    7    4
13 13 GONZALEZ MAGARIÑOS, Daniel   GAL Cultural Deportiva Portas 4 25 27½ 19 18   17   15   12    8    4
14 29 RODRIGUEZ FERREIROS, Andres   GAL Club Xadrez Fontecarmoa 4 19 20 12 12   11   10    9    7    4
15 19 MERINO CURRAS, Uxio   GAL Circulo Ferrolano 4 18½ 20½ 12 12   12   11    9    7    4
16 2 BRAVO RODRIGUEZ, Marco   GAL Club Xadrez Rianxo 3 27½ 29 12 12   12   11    9    6    3
17 3 CABALEIRO FEIJOO, Juan   GAL Colegio Marista "El Pilar" 3 27 28½ 17 16   14   12    9    6    3
18 9 GARCIA ALVAREZ, Paula F GAL Club Kárpov-Pontevedra 3 25 28 13 12   11   10    8    6    3
19 7 FARIÑA IGLESIAS, Julia F GAL Escola Xadrez Pontevedra 3 24 25½ 14 14   13   11    9    6    3
20 33 VILAR CARPENTE, Ismael   GAL Escola Ferrola 3 22½ 23½ 11 10    9    8    7    5    3
21 28 RODRIGUEZ ALLERES, Ruben   GAL Asociacion Veciñal Dr. Fleming 3 19 19 7 7    7    7    6    5    3
22 25 RIVERA RIVAS, Carlos   GAL Escola Xadrez Pontevedra 3 18½ 19½ 13 13   12   10    8    6    3
23 10 GARCIA RUIZ, Pilar F GAL Xadrez Loureiro 3 18½ 18½ 10 9    8    7    6    5    3
24 27 RIVERO PEREIRA, Xabier   GAL Clube Xadrez Marín 3 17 17 10 10   10    9    7    5    3
25 20 MIGUEZ GARCIA, Xavi   GAL Clube Xadrez Breogán 2 24 26 12 11   10    8    6    4    2
26 32 VIDAL ZHUKOVA, Julio   GAL Escola Xadrez Pontevedra 2 20½ 20½ 7 7    7    7    6    4    2
27 4 CHARLIN FARIÑA, Alba F GAL Club Xadrez Fontecarmoa 2 19½ 19½ 8 8    7    6    5    4    2
28 21 MILLAN PEREZ, Antia F GAL Club Xadrez Fontecarmoa 2 15½ 15½ 8 7    6    5    4    3    2
29 17 MACHADO OLIVEIRA, Maria Elisa F POR NXVSC Didaxis 1 20 20 3 3    3    3    3    2    1
30 5 CORES VILLANUEVA, Borja   GAL Cultural Deportiva Portas 0 21 24½ 0 0    0    0    0    0    0
  6 COUSO OTERO, Jose   GAL Club Xadrez Breogan 0 21 24½ 0 0    0    0    0    0    0
  8 FORTE TRIÑANS, Martin   GAL Club Xadrez Breogan 0 21 24½ 0 0    0    0    0    0    0
33 26 RIVERO PEREIRA, Nicolas   GAL Clube Xadrez Marín 0 14½ 15½ 0 0    0    0    0    0    0

Categoría Benxamín. Sub 10 Subir

Clasificación Final Benxamín

Pos S/Nº. Xogador S. FED Club Pts BUC BUC Prog Prog-1
1 13 LOPEZ CARBALLAL, Sergio   GAL Club Kárpov-Pontevedra 6 28½ 31 25 24   22   19   15   11    6
2 25 TORRES ALFONSIN, Brais   GAL Cultural Deportiva Portas 6 26½ 29 22 21   20   18   15   11    6
3 24 SEGURA SANTOS, Jorge   GAL Club Xadrez Fontecarmoa 31 33 25 24   22   19   15½  11    5½
4 12 IGLESIAS FEIJOO, Alberto   GAL Casa Da Xuventude 27 27½ 24 23   21   18   14½  10    5½
5 7 DUARTE BLANCO, Christian   GAL Cultural Deportiva Portas 27 30 19½ 18½  16½  14   11½   8    4½
6 1 ALVAREZ CASTAÑO, Cibran   GAL Club De Xadrez Laroca 27 29 20½ 20   18½  16   12½   9    4½
7 15 MARTINEZ DOLDAN, Jaime   GAL Club Xadrez Fontecarmoa 25 28 16½ 16   14½  13   10½   8    4½
8 18 OLIVA ARROJO, Juan   GAL Círculo Ferrolano 25 27 19½ 18½  16½  14   11½   8    4½
9 29 VILAR CARPENTE, Hector   GAL Escola Ferrola 4 25½ 28½ 19 18   16   14   11    8    4
10 17 MARTINEZ PEÑA, Raul   GAL Casa Da Xuventude 4 24½ 26½ 16 15   14   13   11    8    4
11 22 RODRIGUEZ LOSADA, David   GAL Xadrez Loureiro 4 24½ 26 19 18   17   15   12    8    4
12 8 FERNANDEZ GAYOSO, Brais   GAL Escola Xadrez Sigrás 4 22 22½ 14 14   13   11    9    7    4
13 23 RODRIGUEZ SANCHEZ DE TOCA, Mario   GAL Círculo Ferrolano 4 20 21½ 13 12   11   10    9    7    4
14 11 GONZALEZ REDONDO, Carlos   GAL Escola Xadrez Pontevedra 4 20 20½ 11 11   11   10    9    7    4
15 2 ALVAREZ FERNANDEZ, Mario   GAL Casa Da Xuventude 3 26 28½ 17 16   14   12    9    6    3
16 6 DIOS DOURADO, Miguel   GAL Escola Xadrez Pontevedra 3 24 27 15 14   13   11    9    6    3
17 27 VIDAL GARCIA, Anxo   GAL Escola Xadrez Pontevedra 3 21½ 23½ 12 12   11    9    7    5    3
18 20 PAZ PRIETO, Hugo   GAL Círculo Ferrolano 3 20 22 12 12   12   11    9    6    3
19 21 RIOS MARACULINA, Nicolas   GAL Club Kárpov-Pontevedra 3 19½ 21½ 12 12   11   10    8    6    3
20 19 PARAJO OTERO, Daniel   GAL Casa Da Xuventude 3 16 16½ 12 11   10    9    7    5    3
21 5 COSTA FERNANDEZ, Laura F GAL Santiago Apóstol 3 16 16½ 6 6    6    6    6    5    3
22 3 BOULLOSA PEREZ, Sandra F GAL Club Kárpov-Pontevedra 2 21½ 23½ 7 7    7    7    6    4    2
23 4 CABALEIRO FEIJOO, David   GAL Colegio Marista "El Pilar" 2 21 23 8 8    7    6    5    4    2
24 28 VIDAL ZHUKOVA, Alexander   GAL Escola Xadrez Pontevedra 2 20 21½ 11 11   10    8    6    4    2
25 14 LORENZO DOMINGUEZ, Pablo   GAL Club Xadrez Breogan 2 17½ 18 8 7    6    5    4    3    2
26 26 TRABAZO TRABAZO, Andrea F GAL Club Kárpov-Pontevedra 1 21½ 22 5 5    5    4    3    2    1
27 10 GONZALEZ GONZALEZ, Jorge   GAL Concello de Ribadumia 0 21 24½ 0 0    0    0    0    0    0
  16 MARTINEZ JUSTO, Sofia F GAL Club Xadrez Fontecarmoa 0 21 24½ 0 0    0    0    0    0    0
29 9 GOMEZ MONTENEGRO, Manuel   GAL Club Xadrez Breogan 0 16 18 0 0    0    0    0    0    0

Categoría Alevín. Sub 12 Subir

Clasificación Final Alevín

Pos S/Nº. Xogador S. FED Club Pts BUC BUC Prog Prog-1
1 2 SUAREZ GOMEZ, Julio   GAL Club Xadrez Fontecarmoa 7 29 31½ 28 27   25   22   18   13    7
2 5 PICOS MAIZTEGUI, Miguel   GAL Círculo Ferrolano 6 26 28 24 23   21   18   15   11    6
3 1 PORTELA PELETEIRO, Alberto   GAL Escola Xadrez Pontevedra 31½ 34½ 24 23   21   18   14   10    5½
4 4 SALAS FERNANDEZ, Antonio   GAL E.M. Ajedrez Puenteareas 26½ 29½ 23 22   20   17   13½  10    5½
5 7 GOMEZ DIEGUEZ, Adrian   GAL Xadrez Ourense 5 31½ 34 24 23   21   18   14½  10    5
6 17 BUGLIOT MATEO, Diego   GAL Escola Xadrez Sigrás 5 26½ 29½ 21 20   19   17   14   10    5
7 8 LOMBA GONZALEZ, Daniel   GAL A.C.D. Albatros 5 26 28 20 20   19   17   14   10    5
8 48 REBOREDA GARCIA, Daniel   GAL Escola Xadrez Pontevedra 5 25½ 28½ 21 20   18   16   13    9    5
9 6 RODRIGUEZ SIGLER, Alexandre   GAL Escola Ferrola 5 25 27½ 21 20   18   15   12    9    5
10 9 RODRIGUEZ DOMINGUEZ, Miguel   GAL Escola Xadrez Pontevedra 5 24½ 27 19 18   16   14   12    9    5
11 23 DORADO MEIJIDE, Andrea F GAL Club Xadrez Fontecarmoa 5 24½ 25½ 20 19   18   16   13    9    5
12 20 DE SANTIAGO RODRIGUEZ, Jorge   GAL Club Xadrez Fontecarmoa 5 23 24½ 17 16   15   14   12    9    5
13 3 BAYON ROLO, Juan Andres   GAL Club Xadrez Fontecarmoa 32½ 36½ 22½ 21½  19½  17   13½   9    4½
14 10 DOMINGUEZ FERNANDEZ, Angel   GAL Casa Da Xuventude 26½ 28½ 20½ 19½  17½  15   11½   8    4½
15 21 DEVESA MELON, Daniel   GAL Ajedrez Acd Sanxenxo 4 27 29½ 19 18   17   15   12    8    4
16 39 LOPEZ CARBALLAL, Alonso   GAL Club Kárpov-Pontevedra 4 26½ 30 16 16   15   13   11    8    4
17 26 GARCIA ALVAREZ, Alejandro   GAL Club Kárpov-Pontevedra 4 26½ 27 18 17   16   14   11    8    4
18 28 GARCIA SOBRINO, David   GAL Escola Xadrez Pontevedra 4 26 28½ 18 17   16   14   11    8    4
19 37 LEIRO VIDAL, Leonardo   GAL Ajedrez Acd Sanxenxo 4 25½ 28½ 17 16   15   13   10    7    4
20 33 GONZALEZ LOPEZ, Manuel   GAL Escola Ferrola 4 25 27½ 14 14   13   11    9    7    4
21 11 GRAÑA GOMEZ, Diego   GAL Círculo Ferrolano 4 25 27 17 16   14   12   10    7    4
22 51 RODRIGUEZ VAZQUEZ, Matias   GAL CEIP Viñagrande-Deiro 4 24 25½ 16 15   14   13   11    8    4
23 47 PROL GONZALEZ, Jose Kirian   GAL Club De Ajedrez Lucena 4 20½ 22 15 14   13   11    9    7    4
24 32 GONZALEZ FIGUEIRA, Alvaro   GAL Club Xadrez Rianxo 4 18½ 20 12 12   11   10    9    7    4
25 43 PADILLA PICUASI, Inti Edison   GAL Cultural Deportiva Portas 24 27 16½ 15½  13½  11½   9½   6½   3½
26 15 BETANZOS JAMARDO, Miriam F GAL Club Xadrez Fontecarmoa 24 26½ 15½ 14½  12½  10½   8½   6    3½
27 24 DOVAL VILLCA, Sofia Belen   GAL CEIP Viñagrande-Deiro 22½ 24½ 14½ 13½  12½  11½   9½   6½   3½
28 41 OLIVA ARROJO, Antonio   GAL Círculo Ferrolano 22½ 24 13½ 13½  12½  11½   9½   7    3½
29 16 BUA SOMOZA, David   GAL Club Xadrez Fontecarmoa 20 22 14½ 14½  13½  12    9½   7    3½
30 12 AGUILERA TRONCOSO, Lucas   GAL C. Apostol Santiago 20 21 11½ 10½   9½   8½   7½   6    3½
31 13 ARCOS PEDROSA, Pedro   GAL Club Xadrez Rianxo 19½ 21½ 14 13   12   10    8    6    3½
32 14 BARBOSA GONZALEZ, Miguel   GAL Club Xadrez Albatros 18 19 9½   9½   8½   7½   6    3½
33 45 PENAS GARCIA, Carlos   GAL Club Xadrez Rianxo 3 25 27½ 17 16   14   12    9    6    3
34 27 GARCIA RUIZ, Sergio   GAL Xadrez Ourense 3 24½ 26½ 15 14   13   11    9    6    3
35 34 GRANDE PALACIOS, Ana F GAL Club Xadrez Fontecarmoa 3 22 23 10 10    9    8    7    5    3
36 19 COSTA FERNANDEZ, Lucas   GAL Santiago Apóstol 3 21 23 11 11   11   10    8    6    3
37 46 PINTOS BELOSO, Cristina F GAL Escola Xadrez Pontevedra 3 21 23 10½ 10½  10    8½   7    5    3
38 44 PAZOS PORTA, Daniel   GAL Escola Ferrola 3 20 22 12 12   11    9    7    5    3
39 58 VIÑAS RIVAS, Venus F GAL Escola Xadrez Pontevedra 3 19 20½ 9 9    8    7    6    5    3
40 36 HERMO MARTINEZ, David   GAL Club Xadrez Rianxo 22½ 23 11 11   10    9    7    5    2½
41 35 GRAÑA CHAO, Veronica F GAL Escola Xadrez Pontevedra 21 23 11½ 11½  10½   9    7½   5    2½
42 38 LOJO SANTORUM, Sara   GAL CEIP Viñagrande-Deiro 20 22 10 10    9½   9    7½   5    2½
43 29 GARCIA VIÑAS, Iria   GAL CEIP Viñagrande-Deiro 19 21 8½   7½   6½   5½   4    2½
44 50 RIBADEMAR OUTEDA, Adrian   GAL Club Xadrez Breogan 18 19½ 8½   8½   7½   6½   5    2½
45 56 VILAS ALONSO, Manuel   GAL Concello de Ribadumia 16½ 18 9 9    8½   8    6½   5    2½
46 54 VAZQUEZ GONZALEZ, Fernando David   GAL Concello de Ribadumia 13 14 8 8    8    7    5½   4    2½
47 42 OLIVA ARROJO, Manuel   GAL Círculo Ferrolano 2 19½ 21½ 10 10    9    8    6    4    2
48 25 FARIÑA IGLESIAS, Laura F GAL Escola Xadrez Pontevedra 2 19½ 20 9 8    7    6    5    4    2
49 49 REY COSTELA , Miguel   GAL Casa Da Xuventude 2 18½ 19 3 3    3    3    3    3    2
50 40 LOUREIRO GARCIA, Esteban   GAL Club Xadrez Fontecarmoa 2 17½ 18 7 7    7    7    6    4    2
51 52 SILVA RODRIGUEZ, Enrique   GAL Casa Da Xuventude 18½ 19½ 5½   5½   5½   4½   3    1½
52 18 CERNADAS CASTRO, Luis   GAL Club Xadrez Rianxo 18 19 7 7    7    6    4½   3    1½
53 30 GOMEZ CANEDA, Sara F GAL Cub Xadrez Breogan 1 20½ 21 5 5    5    4    3    2    1
54 55 VAZQUEZ PEREZ, Paula Maria   GAL CEIP Viñagrande-Deiro 1 15 15½ 3 3    3    3    3    2    1
55 31 GOMEZ MONTENEGRO, Sergio   GAL Club Xadrez Breogan ½ 21½ 24 3 3    2½   2    1½   1    ½
56 22 DOCAL AREA, Miguel   GAL Escola Xadrez Pontevedra 0 21 24½ 0 0    0    0    0    0    0
  53 TORRES CACABELOS, Iago   GAL Concello de Ribadumia 0 21 24½ 0 0    0    0    0    0    0
  57 VILLANUEVA CONDE, Angel   GAL Club Xadrez Breogan 0 21 24½ 0 0    0    0    0    0    0

Categoría Infantil. Sub 14 Subir

Clasificación Final Infantil

Pos S/Nº. Xogador S. FED Club Pts BUC BUC Prog Prog-1
1 2 ARELLANO PARDO, Martin   GAL Xadrez Ourense 6 27½ 30½ 25½ 24½  22½  19½  16   11½   6
2 7 PRADO ACEBO, Ines F GAL Escola Ferrola 27 30 20 19   18   16   13½  10    5½
3 3 SEGURA SANTOS, Luis   GAL Club Xadrez Fontecarmoa 5 28 31½ 21½ 20½  18½  16   12½   9    5
4 8 CARBALLO CANCELA, Manuel   GAL Club Kárpov-Pontevedra 5 27 29 20½ 19½  18   15½  13    9½   5
5 1 IGLESIAS GARCIA, Jorge   GAL Club De Ajedrez Lucena 29 32½ 21 20   18½  16   13    9    4½
6 6 DOMINGUEZ CARNERO, Javier   GAL Club De Ajedrez Lucena 26 28½ 20½ 19½  17½  15   11½   8    4½
7 12 DIESTE PIÑEIRO, Samuel   GAL Club Xadrez Fontecarmoa 24½ 27 17 16   15   13   10½   8    4½
8 9 LORENZO DIEGUEZ, Manuel   GAL Club De Ajedrez Lucena 24½ 25 18 17   16   14   11½   8    4½
9 15 ALVAREZ DOMINGUEZ, Lua F GAL Club De Xadrez Laroca 4 23 25 14 14   13   12   10    7    4
10 4 VAZQUEZ GOMEZ, David   GAL Xadrez Ourense 24 26 15½ 15   13½  12   10    7    3½
11 5 SIERRA CASTRO, Barbara F GAL Cultural Deportiva Portas 22½ 23 17 16   14   12   10    7    3½
12 11 RODRIGUEZ REBOREDO, Angel   GAL A.C.D. Albatros 22 23 14½ 14   13½  12    9½   7    3½
13 13 GARCIA JAMARDO, Hector   GAL Cultural Deportiva Portas 18½ 19½ 12 12   11½  10    8½   6    3½
14 14 PADILLA PICUASI, Sandro Cesar   GAL Cultural Deportiva Portas 3 23½ 24 12 12   11   10    8    6    3
15 19 GONZALVEZ BECERRA, Pablo   GAL Cultural Deportiva Portas 3 21 23½ 11 11   11   10    8    6    3
16 23 PORTAS BETANZOS, Ezequiel   GAL Club Xadrez Fontecarmoa 3 21 23 13 12½  12   10½   8    5½   3
17 24 VAZQUEZ MILLAN, Antonio   GAL Cultural Deportiva Portas 3 18½ 19 10 10    9    8    7    5    3
18 21 OCAMPO RIVAS, Juan Ramon   GAL Cultural Deportiva Portas 20½ 21½ 6½   6½   6½   5½   4½   2½
19 18 GARCIA DOMINGUEZ, Andrea F GAL Escola Xadrez Pontevedra 17½ 18 7 7    6½   6    5½   4    2½
20 16 DIOS DOURADO, Alvaro   GAL Escola Xadrez Pontevedra 21½ 23½ 9    7½   6    4½   3    1½
21 17 FERNANDEZ ROMERO, Daniel   GAL Club Xadrez Rianxo 1 18 18½ 2 2    2    2    2    2    1
22 22 PEREZ REVENGA, Victor   GAL Escola Xadrez Pontevedra 1 17 17½ 7 6    5    4    3    2    1
23 10 MARTINEZ JUSTO, Jesus   GAL Club Xadrez Fontecarmoa 0 21 24½ 0 0    0    0    0    0    0
  20 MAQUIEIRA VIDAL, Alvaro   GAL Escola Xadrez Pontevedra 0 21 24½ 0 0    0    0    0    0    0

Categoría Cadete. Sub 16 Subir

Clasificación Final Cadete

Pos S/Nº. Xogador S. FED Club Pts BUC BUC Prog Prog-1
1 1 MEDARDE SANTIAGO, Luis Marcos   GAL Vicerreitoria Cultura U.S.C. 27½ 30½ 27½ 26½  24½  21½  17½  12½   6½
2 10 BARRAL CASTRO, Yago   GAL Club Kárpov-Pontevedra 6 28 28 24 23   21   18   15   11    6
3 3 ALVAREZ DOMINGUEZ, Breixo   GAL Club De Xadrez Laroca 5 28 30½ 22 21   19   16½  13    9½   5
4 2 GOMEZ DIEGUEZ, David   GAL Xadrez Ourense 27½ 30½ 20½ 19½  17½  15   11½   8    4½
5 8 SANCHEZ GABIN, Aranzazu F GAL Ajedrez Grupo Bazán 27½ 30½ 19½ 18½  17½  15½  12½   8½   4½
6 5 REY MALDE, Henrique   GAL Círculo Ferrolano 23½ 26 16½ 15½  14½  13½  11½   8½   4½
7 11 VARELA FERNANDEZ, Andres   GAL Club Xadrez Fontecarmoa 4 29 30 17 17   16   14   11    8    4
8 18 NIETO LUNA, Alessandro   GAL Cultural Deportiva Portas 4 19½ 20½ 14 14   13   11    9    7    4
9 4 BLAZQUEZ CRIADO, Sergio   GAL Xadrez Ourense 27 30 16½ 15½  13½  11½   9½   6½   3½
10 7 PALACIOS GONZALEZ, Miguel   GAL Escola Xadrez Pontevedra 23½ 25½ 14 13   12   11    9    6½   3½
11 9 LOMBA GONZALEZ, Sergio   GAL A.C.D. Albatros 22½ 25 14 13   12   10    8    6    3½
12 19 PEREZ CARBALLO, David   GAL Escola Luguesa De Xadrez 18 18 11½ 11½  11½  10½   8½   6    3½
13 6 CARREIRA CASAIS, Anxo   GAL Vicerreitoria Cultura U.S.C. 3 26½ 27½ 15 14   13   11    9    6    3
14 12 RODRIGUEZ ALLERES, Samuel   GAL Club De Ajedrez Lucena 3 19½ 21½ 11 11   10    9    8    6    3
15 14 LAMAS LUAÑA, Jacobo   GAL Club Xadrez Fontecarmoa 3 19½ 19½ 12 12   11   10    8    6    3
16 13 LEIRO POZA, Aitor   GAL Club Kárpov-Pontevedra 21 21 8½   8½   7½   6½   4½   2½
17 15 BETANZOS JAMARDO, Adrian   GAL Club Xadrez Fontecarmoa 19 19 8½   7½   6½   5½   4½   2½
18 17 FERNANDEZ PEREIRO, Alfonso   GAL E.M. Ajedrez Puenteareas 2 16½ 16½ 5 5    5    5    4    3    2
19 16 COLON CORTEGOSO, Marta F GAL Escola Xadrez Pontevedra 1 19½ 19½ 3 3    3    3    3    2    1
20 20 SOUTO BAUTISTA, Ivan   GAL E.M. Ajedrez Puenteareas 0 19½ 20½ 0 0    0    0    0    0    0

Organiza:

Organizan Fontecarmoa

Colaboran:

Patrocinios Federación Galega de Xadrez

 

TablaDeFlandes