Galicia/Galiza
Galicia

VI Campionato de Semirrapidas Santa Rita

Vilagarcía de Arousa - Pontevedra

Auditorio Municipal de Vilagarcía de Arousa

24 de maio de 2008 BASES

VALEDEIRO PARA O III CIRCUITO GALEGO ESCOLAR 2008

Informa: Anxo Vilas. Club de Xadrez Fontecarmoa

Final:

Benxamin | Alevín | Infantil | Cadete | Absoluto

Benxamin Subir 

Foto

Listado

Nº  Nome                                 Feder Rtg Loc  Club                     

1.  CHAO VALE, FERNANDO                  S-10      1561 AJEDREZ VIVEIRO          
2.  ALONSO GONZÁLEZ, MATEO               S-8            GUILLERME BROWM (OURENSE)
3.  BARCALA PAZ, DIEGO                   S-10           FONTECARMOA              
4.  BAYON ROLO, MIGUEL ANGEL             S-8            FONTECARMOA              
5.  BAYON ROLO, JUAN ANDRES              S-10           FONTECARMOA              
6.  BETANZOS JAMARDO, MIRIAN             S-10           FONTECARMOA              
7.  BUA SOMOZA, DAVID                    S-10           FONTECARMOA              
8.  CANO, SUSANA                         S-10           GRUPO BAZÁN              
9.  DE SANTIAGO RGUEZ, JORGE             S-10           FONTECARMOA              
10. DEVESA MELÓN, DANIEL                 S-10           C.C.D. SANXENXO          
11. DIOS DORADO, MIGUEL                  S-8            MEIS                     
12. DIZ BARREIRO, JAVIER                 S-10           FONTECARMOA              
13. EXPÓSITO RIVERA, OSCAR               S-10           VILA DE BOUZAS           
14. FARIÑAS POSE, ADRIAN                 S-10           ARTEIXO                  
15. FERNANDEZ BLANCO, GABRIEL            S-10           FONTECARMOA              
16. FERNÁNDEZ CAGIGAS, PABLO             S-10           VILA DE BOUZAS           
17. FERNÁNDEZ LAGE, RAMON                S-10           C. AXEDREZ CONXO         
18. FREIRE MOJÓN, JACOBO JOSÉ            S-10           CLUBE XADREZ OURENSE     
19. GARCÍA ÁLVAREZ, ALEJANDRO            S-10           KARPOV                   
20. GARCIA ARCOS, XIANA                  S-8            XADREZ LOUREIRO          
21. GARCÍA ARCOS, ANXO                   S-10           XADREZ LOUREIRO          
22. GARNELO FERNÁNDEZ DE CÓRD, GUILLERMO S-10           KARPOV                   
23. GARRIDO NÓVOA, GUILLERMO             S-10           CLUBE XADREZ OURENSE     
24. GÓMEZ DIÉGUEZ, ADRIÁN                S-10           CLUBE XADREZ OURENSE     
25. GONZÁLEZ LORENZO, MARÍA              S-10           VILA DE BOUZAS           
26. GRANDE PALACIOS, ANA                 S-10           FONTECARMOA              
27. GRAÑA GOMEZ, DIEGO                   S-10           CIRCULO FERROLANO        
28. LAGO RODRÍGUEZ, ALBERTO              S-8            FONTECARMOA              
29. LEDO BUCETA, BEATRIZ                 S-10           FONTECARMOA              
30. LORENZO, ANTONIO                     S-10           CÍRCULO FERROLANO        
31. LOUREIRO GARCIA, ESTEBAN             S-10           FONTECARMOA              
32. MARTINEZ DOLDAN, JAIME               S-8            FONTECARMOA              
33. MARTINEZ JUSTO, SOFIA                S-8            FONTECARMOA              
34. MELÓN GÓMEZ, BRAIS                   S-8            C.C.D. SANXENXO          
35. MOREIRA  GORIS, SIMÓN                S-10           PORTAS                   
36. MOURIÑO NUÑEZ, JUAN                  S-8            FONTECARMOA              
37. OTERO EIRAS, RUBEN                   S-8            FONTECARMOA              
38. OUTON FERREIRO, PABLO                S-10           FONTECARMOA              
39. PAULOS SAAVEDRA, LAURA Mª            S-8            FONTECARMOA              
40. PAZOS GARCIA, ANXO                   S-10           LUCENA                   
41. PENAS GARRIDO, MARCOS                S-10           FONTECARMOA              
42. PEREZ SANTOS, ALBERTO                S-10           LICEO RECREO OURENSE     
43. PEREZ TROITIÑO, PABLO                S-8            FONTECARMOA              
44. PICOS MAIZTEGUI, MIGUEL              S-10           CIRCULO FERROLANO        
45. PINTOS BELOSO, CRISTINA              S-10           MEIS                     
46. PITA BEA, ALEJANDRO                  S-8            FONTECARMOA              
47. PUGA SÀNCHEZ, MIGUEL                 S-8            GUILLERME BROWM (OURENSE)
48. RAMOS LOJO, JUAN                     S-10           FONTECARMOA              
49. RIVERA VALENZUELA, JOSE              S-10           FONTECARMOA              
50. RIVERA VALENZUELA, LUIS              S-10           FONTECARMOA              
51. RODRÍGUEZ ÁLVAREZ, ANXO              S-10           ESCOLA XADREZ PONTEAREAS 
52. RODRIGUEZ DOMINGUEZ, MIGUEL          S-10           XADREZ MARIN             
53. RODRIGUEZ FERREIROS, ANGELA          S-8            FONTECARMOA              
54. RODRÍGUEZ MOURIÑO, NICOLÁS           S-10           LUCENA                   
55. RODRÍGUEZ MOURIÑO, ANAIS             S-8            LUCENA                   
56. RODRÍGUEZ SIGLER, ALEXANDRE          S-10           GRUPO BAZÁN              
57. ROMA BARGE, GABRIEL                  S-8            CLUB XADREZ OURENSE      
58. SALAS FERNÁNDEZ, ANTONIO             S-10           ESCOLA XADREZ PONTEAREAS 
59. SANTOS GARCÍA, MARIO                 S-10           FONTECARMOA              
60. SEGURA SANTOS, JORGE                 S-8            FONTECARMOA              
61. SUAREZ GOMEZ, JULIO                  S-10           FONTECARMOA              
62. TOMAS FIUZA, LUCIA                   S-8            FONTECARMOA              
63. VICTORERO DOMINGUEZ, ALEJANDRO       S-10           FONTECARMOA              
64. VICTORERO DOMÍNGUEZ, OSCAR           S-8            FONTECARMOA              

Cadro de Torneo

Nº  Nome                                 Feder Rtg  1    2    3    4    5    6  

1.  CHAO VALE, FERNANDO                  S-10      31:W 22:W 34:W 58:W 57:W 61:D
2.  ALONSO GONZÁLEZ, MATEO               S-8       33:W 23:L 58:L 21:W 26:L 29:W
3.  BARCALA PAZ, DIEGO                   S-10      34:L   :    :    :    :    : 
4.  BAYON ROLO, MIGUEL ANGEL             S-8       35:L 21:D 15:W 29:W 47:L 56:L
5.  BAYON ROLO, JUAN ANDRES              S-10      36:W 24:L 21:W 61:L 23:W 26:W
6.  BETANZOS JAMARDO, MIRIAN             S-10      37:W 30:L 27:L 45:W 40:L 50:L
7.  BUA SOMOZA, DAVID                    S-10      38:D   :    :    :    :    : 
8.  CANO, SUSANA                         S-10      39:W 34:L 50:L 37:W 54:L 62:W
9.  DE SANTIAGO RGUEZ, JORGE             S-10      40:W 47:W 51:L 30:W 49:L 24:L
10. DEVESA MELÓN, DANIEL                 S-10      42:W 35:L 54:L 56:L   :    : 
11. DIOS DORADO, MIGUEL                  S-8       43:W 51:L 22:L 26:L 55:W 21:W
12. DIZ BARREIRO, JAVIER                 S-10      44:L 53:W 40:L 62:D 29:L 34:L
13. EXPÓSITO RIVERA, OSCAR               S-10      45:W 57:L 47:L 43:W 30:L 23:D
14. FARIÑAS POSE, ADRIAN                 S-10      46:D   :    :    :    :    : 
15. FERNANDEZ BLANCO, GABRIEL            S-10      47:L 40:L  4:L 33:W 43:W 53:L
16. FERNÁNDEZ CAGIGAS, PABLO             S-10      48:W 44:L 56:W 27:L 50:W 54:L
17. FERNÁNDEZ LAGE, RAMON                S-10      49:W 61:L 55:W 34:W 27:L 30:D
18. FREIRE MOJÓN, JACOBO JOSÉ            S-10      50:W 58:L 62:W 40:W 35:W 47:L
19. GARCÍA ÁLVAREZ, ALEJANDRO            S-10      51:L 43:W 49:L 55:W 34:W 40:L
20. GARCIA ARCOS, XIANA                  S-8       52:W 62:W 35:L 47:L 56:L 45:W
21. GARCÍA ARCOS, ANXO                   S-10      53:D  4:D  5:L  2:L 37:W 11:L
22. GARNELO FERNÁNDEZ DE CÓRD, GUILLERMO S-10      54:W  1:L 11:W 50:W 44:L 35:W
23. GARRIDO NÓVOA, GUILLERMO             S-10      55:W  2:W 57:L 49:L  5:L 13:D
24. GÓMEZ DIÉGUEZ, ADRIÁN                S-10      56:W  5:W 44:L 54:W 58:D  9:W
25. GONZÁLEZ LORENZO, MARÍA              S-10      57:L   :    :    :    :    : 
26. GRANDE PALACIOS, ANA                 S-10      58:L 50:L 36:W 11:W  2:W  5:L
27. GRAÑA GOMEZ, DIEGO                   S-10      61:L 45:W  6:W 16:W 17:W 49:L
28. LAGO RODRÍGUEZ, ALBERTO              S-8       62:L   :    :    :    :    : 
29. LEDO BUCETA, BEATRIZ                 S-10      63:D   :L 53:W  4:L 12:W  2:L
30. LORENZO, ANTONIO                     S-10      64:W  6:W 61:L  9:L 13:W 17:D
31. LOUREIRO GARCIA, ESTEBAN             S-10       1:L 54:L 37:L 53:L 33:D 36:L
32. MARTINEZ DOLDAN, JAIME               S-8         :    :    :    :    :    : 
33. MARTINEZ JUSTO, SOFIA                S-8        2:L 49:L 43:L 15:L 31:D 55:W
34. MELÓN GÓMEZ, BRAIS                   S-8        3:W  8:W  1:L 17:L 19:L 12:W
35. MOREIRA  GORIS, SIMÓN                S-10       4:W 10:W 20:W 51:L 18:L 22:L
36. MOURIÑO NUÑEZ, JUAN                  S-8        5:L 56:L 26:L   :W 45:L 31:W
37. OTERO EIRAS, RUBEN                   S-8        6:L 55:L 31:W  8:L 21:L 43:L
38. OUTON FERREIRO, PABLO                S-10       7:D   :    :    :    :    : 
39. PAULOS SAAVEDRA, LAURA Mª            S-8        8:L   :    :    :    :    : 
40. PAZOS GARCIA, ANXO                   S-10       9:L 15:W 12:W 18:L  6:W 19:W
41. PENAS GARRIDO, MARCOS                S-10        :    :    :    :    :    : 
42. PEREZ SANTOS, ALBERTO                S-10      10:L   :    :    :    :    : 
43. PEREZ TROITIÑO, PABLO                S-8       11:L 19:L 33:W 13:L 15:L 37:W
44. PICOS MAIZTEGUI, MIGUEL              S-10      12:W 16:W 24:W 57:L 22:W 51:W
45. PINTOS BELOSO, CRISTINA              S-10      13:L 27:L   :W  6:L 36:W 20:L
46. PITA BEA, ALEJANDRO                  S-8       14:D   :    :    :    :    : 
47. PUGA SÀNCHEZ, MIGUEL                 S-8       15:W  9:L 13:W 20:W  4:W 18:W
48. RAMOS LOJO, JUAN                     S-10      16:L   :    :    :    :    : 
49. RIVERA VALENZUELA, JOSE              S-10      17:L 33:W 19:W 23:W  9:W 27:W
50. RIVERA VALENZUELA, LUIS              S-10      18:L 26:W  8:W 22:L 16:L  6:W
51. RODRÍGUEZ ÁLVAREZ, ANXO              S-10      19:W 11:W  9:W 35:W 61:L 44:L
52. RODRIGUEZ DOMINGUEZ, MIGUEL          S-10      20:L   :    :    :    :    : 
53. RODRIGUEZ FERREIROS, ANGELA          S-8       21:D 12:L 29:L 31:W 62:D 15:W
54. RODRÍGUEZ MOURIÑO, NICOLÁS           S-10      22:L 31:W 10:W 24:L  8:W 16:W
55. RODRÍGUEZ MOURIÑO, ANAIS             S-8       23:L 37:W 17:L 19:L 11:L 33:L
56. RODRÍGUEZ SIGLER, ALEXANDRE          S-10      24:L 36:W 16:L 10:W 20:W  4:W
57. ROMA BARGE, GABRIEL                  S-8       25:W 13:W 23:W 44:W  1:L 58:L
58. SALAS FERNÁNDEZ, ANTONIO             S-10      26:W 18:W  2:W  1:L 24:D 57:W
59. SANTOS GARCÍA, MARIO                 S-10        :    :    :    :    :    : 
60. SEGURA SANTOS, JORGE                 S-8         :    :    :    :    :    : 
61. SUAREZ GOMEZ, JULIO                  S-10      27:W 17:W 30:W  5:W 51:W  1:D
62. TOMAS FIUZA, LUCIA                   S-8       28:W 20:L 18:L 12:D 53:D  8:L
63. VICTORERO DOMINGUEZ, ALEJANDRO       S-10      29:D   :    :    :    :    : 
64. VICTORERO DOMÍNGUEZ, OSCAR           S-8       30:L   :    :    :    :    : 

Clasificación Final

Puesto Nome                                 Feder Rtg Loc  Club                      Puntos Buch.-M Buch. Progr.

 1-2   SUAREZ GOMEZ, JULIO                  S-10           FONTECARMOA               5.5       15.5  24.5   20.5
       CHAO VALE, FERNANDO                  S-10      1561 AJEDREZ VIVEIRO           5.5       15.5  21.5   20.5
 3-5   PICOS MAIZTEGUI, MIGUEL              S-10           CIRCULO FERROLANO         5         15.0  21.0   18.0
       RIVERA VALENZUELA, JOSE              S-10           FONTECARMOA               5         12.0  17.5   15.0
       PUGA SÀNCHEZ, MIGUEL                 S-8            GUILLERME BROWM (OURENSE) 5         11.0  17.0   16.0
 6-7   GÓMEZ DIÉGUEZ, ADRIÁN                S-10           CLUBE XADREZ OURENSE      4.5       16.5  24.5   16.0
       SALAS FERNÁNDEZ, ANTONIO             S-10           ESCOLA XADREZ PONTEAREAS  4.5       15.5  24.0   17.0
 8-16  GARNELO FERNÁNDEZ DE CÓRD, GUILLERMO S-10           KARPOV                    4         15.0  23.5   14.0
       ROMA BARGE, GABRIEL                  S-8            CLUB XADREZ OURENSE       4         14.5  22.5   18.0
       FREIRE MOJÓN, JACOBO JOSÉ            S-10           CLUBE XADREZ OURENSE      4         14.5  21.5   15.0
       RODRÍGUEZ ÁLVAREZ, ANXO              S-10           ESCOLA XADREZ PONTEAREAS  4         14.0  22.5   18.0
       GRAÑA GOMEZ, DIEGO                   S-10           CIRCULO FERROLANO         4         13.5  20.5   14.0
       BAYON ROLO, JUAN ANDRES              S-10           FONTECARMOA               4         12.0  19.0   13.0
       RODRÍGUEZ MOURIÑO, NICOLÁS           S-10           LUCENA                    4         12.0  17.0   12.0
       RODRÍGUEZ SIGLER, ALEXANDRE          S-10           GRUPO BAZÁN               4         10.5  16.5   11.0
       PAZOS GARCIA, ANXO                   S-10           LUCENA                    4         10.0  15.5   12.0
17-18  FERNÁNDEZ LAGE, RAMON                S-10           C. AXEDREZ CONXO          3.5       15.5  22.0   13.5
       LORENZO, ANTONIO                     S-10           CÍRCULO FERROLANO         3.5       11.5  19.0   13.5
19-30  DE SANTIAGO RGUEZ, JORGE             S-10           FONTECARMOA               3         17.5  26.0   14.0
       FERNÁNDEZ CAGIGAS, PABLO             S-10           VILA DE BOUZAS            3         15.0  22.5   12.0
       MOREIRA  GORIS, SIMÓN                S-10           PORTAS                    3         13.5  19.5   15.0
       GARCÍA ÁLVAREZ, ALEJANDRO            S-10           KARPOV                    3         13.0  19.0   10.0
       RIVERA VALENZUELA, LUIS              S-10           FONTECARMOA               3         13.0  19.0   10.0
       GRANDE PALACIOS, ANA                 S-10           FONTECARMOA               3         13.0  19.0    9.0
       MELÓN GÓMEZ, BRAIS                   S-8            C.C.D. SANXENXO           3         12.0  19.0   12.0
       GARCIA ARCOS, XIANA                  S-8            XADREZ LOUREIRO           3         11.5  18.0   12.0
       DIOS DORADO, MIGUEL                  S-8            MEIS                      3         11.0  16.0    9.0
       ALONSO GONZÁLEZ, MATEO               S-8            GUILLERME BROWM (OURENSE) 3         10.5  16.5   10.0
       CANO, SUSANA                         S-10           GRUPO BAZÁN               3         10.5  15.5   10.0
       RODRIGUEZ FERREIROS, ANGELA          S-8            FONTECARMOA               3          7.5  11.0    8.0
31-34  GARRIDO NÓVOA, GUILLERMO             S-10           CLUBE XADREZ OURENSE      2.5       13.5  19.5   11.5
       BAYON ROLO, MIGUEL ANGEL             S-8            FONTECARMOA               2.5       12.0  19.0    9.5
       EXPÓSITO RIVERA, OSCAR               S-10           VILA DE BOUZAS            2.5       12.0  18.5    9.5
       LEDO BUCETA, BEATRIZ                 S-10           FONTECARMOA               2.5       11.5  16.0    9.0
35-41  BETANZOS JAMARDO, MIRIAN             S-10           FONTECARMOA               2         12.0  17.0    9.0
       FERNANDEZ BLANCO, GABRIEL            S-10           FONTECARMOA               2         11.5  18.0    5.0
       TOMAS FIUZA, LUCIA                   S-8            FONTECARMOA               2         11.5  17.0    8.5
       GARCÍA ARCOS, ANXO                   S-10           XADREZ LOUREIRO           2         11.5  16.5    7.5
       MOURIÑO NUÑEZ, JUAN                  S-8            FONTECARMOA               2         11.5  16.0    4.0
       PINTOS BELOSO, CRISTINA              S-10           MEIS                      2         10.5  16.0    6.0
       PEREZ TROITIÑO, PABLO                S-8            FONTECARMOA               2          9.0  13.0    5.0
42-43  DIZ BARREIRO, JAVIER                 S-10           FONTECARMOA               1.5       13.0  20.0    6.5
       MARTINEZ JUSTO, SOFIA                S-8            FONTECARMOA               1.5        8.0  13.5    2.0
44-46  RODRÍGUEZ MOURIÑO, ANAIS             S-8            LUCENA                    1         10.0  14.5    5.0
       DEVESA MELÓN, DANIEL                 S-10           C.C.D. SANXENXO           1          7.0  13.5    4.0
       OTERO EIRAS, RUBEN                   S-8            FONTECARMOA               1          7.0  10.5    4.0
47-52  LOUREIRO GARCIA, ESTEBAN             S-10           FONTECARMOA               0.5       10.0  16.5    1.0
       BUA SOMOZA, DAVID                    S-10           FONTECARMOA               0.5        3.0   3.0    0.5
       FARIÑAS POSE, ADRIAN                 S-10           ARTEIXO                   0.5        3.0   3.0    0.5
       OUTON FERREIRO, PABLO                S-10           FONTECARMOA               0.5        3.0   3.0    0.5
       PITA BEA, ALEJANDRO                  S-8            FONTECARMOA               0.5        3.0   3.0    0.5
       VICTORERO DOMINGUEZ, ALEJANDRO       S-10           FONTECARMOA               0.5        3.0   3.0    0.5
53-64  GONZÁLEZ LORENZO, MARÍA              S-10           VILA DE BOUZAS            0          4.0   4.0    0.0
       VICTORERO DOMÍNGUEZ, OSCAR           S-8            FONTECARMOA               0          3.5   3.5    0.0
       BARCALA PAZ, DIEGO                   S-10           FONTECARMOA               0          3.0   3.0    0.0
       PAULOS SAAVEDRA, LAURA Mª            S-8            FONTECARMOA               0          3.0   3.0    0.0
       RAMOS LOJO, JUAN                     S-10           FONTECARMOA               0          3.0   3.0    0.0
       RODRIGUEZ DOMINGUEZ, MIGUEL          S-10           XADREZ MARIN              0          3.0   3.0    0.0
       LAGO RODRÍGUEZ, ALBERTO              S-8            FONTECARMOA               0          2.0   2.0    0.0
       PEREZ SANTOS, ALBERTO                S-10           LICEO RECREO OURENSE      0          2.0   2.0    0.0
       MARTINEZ DOLDAN, JAIME               S-8            FONTECARMOA               0          0.0   0.0    0.0
       PENAS GARRIDO, MARCOS                S-10           FONTECARMOA               0          0.0   0.0    0.0
       SANTOS GARCÍA, MARIO                 S-10           FONTECARMOA               0          0.0   0.0    0.0
       SEGURA SANTOS, JORGE                 S-8            FONTECARMOA               0          0.0   0.0    0.0

Alevín Subir

Foto

Listado

Nº  Nome                            Feder Rtg  Loc  Club                        

1.  SEGURA SANTOS, LUIS             S-12  1690 1571 FONTECARMOA                 
2.  ABAL CORES, LUCAS               S-12  1566 1653 FONTECARMOA                 
3.  ARELLANO PARDO, MARTÍN          S-12  1565 1578 CLUBE XADREZ OURENSE        
4.  PARDO GÓMEZ, JOSE RAMÓN         S-12       1476 FRANCISCANOS LUGO           
5.  ABAL RODRIGUEZ, ANDREA          S-12            FONTECARMOA                 
6.  ACUÑA PINTOS, ALEJANDRO         S-12            MEIS                        
7.  ALONSO MACIAS, MARIA            S-12            KARPOV                      
8.  ANDION LINARES, MARTA           S-12            FONTECARMOA                 
9.  BEMPOSTA VARELA, DAVID          S-12            MEIS                        
10. BLANCO SEIJAS, ANTIA            S-12            FONTECARMOA                 
11. BORRAJO VIEITEZ, ALEJANDRO      S-12            CLUBE XADREZ OURENSE        
12. CABANELAS ESTÉVEZ, JOSE IGNACIO S-12            CLUBE XADREZ OURENSE        
13. CARBALLO CANCELA, MANUEL        S-12            KARPOV                      
14. CARCACÍA DE LA TORRE, VÍCTOR    S-12            CLUBE XADREZ OURENSE        
15. DIESTE PIÑEIRO, SAMUEL          S-12            FONTECARMOA                 
16. DIOS DORADO, ALVARO             S-12            MEIS                        
17. DOMÍNGUEZ CARNERO, JAVIER       S-12            UNIVERSIDAD VIGO            
18. FERNÁNDEZ BORREGO, CARLOS       S-12            CÍRCULO FERROLANO DE AJEDREZ
19. FERNANDEZ SEÑORANS, PEDRO       S-12            FONTECARMOA                 
20. FERREIRO GARRIDO, CRISTHIAN     S-12            CLUBE XADREZ OURENSE        
21. GARCÍA DOMÍNGUEZ, ANDREA        S-12            MEIS                        
22. GARCÍA JAMARDO, HÉCTOR          S-12            PORTAS                      
23. GARCÍA SEÑORÁNS, BRAIS          S-12            PORTAS                      
24. GONZÁLEZ MAESTRO, ADRIÁN        S-12            LUIS VIVES (OURENSE)        
25. GONZÁLVEZ BECERRA, PABLO        S-12            PORTAS                      
26. LOJO FERNÁNDEZ, PATRICIA        S-12            FONTECARMOA                 
27. LORENZO DIÉGUEZ, MANUEL         S-12            LUCENA                      
28. MARTINEZ JUSTO, JESUS           S-12            FONTECARMOA                 
29. MELÓN GÓMEZ, ADRIÁN             S-12            C.C.D. SANXENXO             
30. MOAR BOTANA, DAMIAN             S-12            SIGRAS CAMBRE               
31. NIETO DIZ, DANIEL               S-12            PORTAS                      
32. OCAMPO RIVAS, JUAN RAMÓN        S-12            PORTAS                      
33. PADILLA PICUASI, SANDRO CÉSAR   S-12            PORTAS                      
34. PALACIOS GONZÁLEZ, MARTA        S-12            EXP                         
35. PARDO GÓMEZ, JUAN CARLOS        S-12            FRANCISCANOS LUGO           
36. PAZ VILAS, JAVIER               S-12            FONTECARMOA                 
37. PEREZ TROITIÑO, AGUSTIN         S-12            FONTECARMOA                 
38. PORTAS BETANZOS, EZEQUIEL       S-12            FONTECARMOA                 
39. RIAL GARCÍA, ANTÓN              S-12            C.C.D. SANXENXO             
40. RIVERA VALENZUELA, BEATRIZ      S-12            FONTECARMOA                 
41. RODRÍGUEZ GATIUS, NÉSTOR        S-12            CLUBE XADREZ OURENSE        
42. RODRÍGUEZ MOURIÑO, DANIEL       S-12            LUCENA                      
43. RODRIGUEZ REBOREDO, ANGEL       S-12            ALBATROS                    
44. RODRÍGUEZ VARELA, ENMA          S-12            CÍRCULO XADREZ NARÓN        
45. ROTEA SAN LUIS, GONZALO         S-12            LUCENA                      
46. SIERRA CASTRO, BÁRBARA          S-12            PORTAS                      
47. SORIA LÓPEZ, ANTÓN              S-12            CLUBE XADREZ OURENSE        
48. SUAREZ GALIÑANES, BELEN         S-12            FONTECARMOA                 
49. SUAREZ GALIÑANES, ANA           S-12            FONTECARMOA                 
50. TABOADA CASTRO-PAZ, CÉSAR       S-12            CLUBE XADREZ OURENSE        
51. TORRADO BAÑOS, MARCOS           S-12            FONTECARMOA                 
52. VÁZQUEZ GÓMEZ, DAVID            S-12            CLUBE XADREZ OURENSE        
53. VILAR NEIRA, RAÚL               S-12            CÍRCULO XADREZ NARÓN        

Cadro de Torneo

Nº  Nome                            Feder Rtg   1    2    3    4    5    6  

1.  SEGURA SANTOS, LUIS             S-12  1690   :    :    :    :    :    : 
2.  ABAL CORES, LUCAS               S-12  1566   :    :    :    :    :    : 
3.  ARELLANO PARDO, MARTÍN          S-12  1565 29:W 31:W 33:W 35:W  7:W 19:W
4.  PARDO GÓMEZ, JOSE RAMÓN         S-12       30:W 34:W 43:L 23:W 15:W 42:W
5.  ABAL RODRIGUEZ, ANDREA          S-12         :    :    :    :    :    : 
6.  ACUÑA PINTOS, ALEJANDRO         S-12       31:L   :    :    :    :    : 
7.  ALONSO MACIAS, MARIA            S-12       32:W 36:W 47:W 27:W  3:L 43:L
8.  ANDION LINARES, MARTA           S-12         :    :    :    :    :    : 
9.  BEMPOSTA VARELA, DAVID          S-12       33:L 15:L 13:L 16:L 29:L   :W
10. BLANCO SEIJAS, ANTIA            S-12       34:L 38:L 16:W 36:L 18:L 37:W
11. BORRAJO VIEITEZ, ALEJANDRO      S-12       35:L 28:L 46:L 39:L   :W 16:L
12. CABANELAS ESTÉVEZ, JOSE IGNACIO S-12       36:L 29:L 30:W 28:L 51:W 47:W
13. CARBALLO CANCELA, MANUEL        S-12         :- 37:L  9:W 44:W 25:L 29:W
14. CARCACÍA DE LA TORRE, VÍCTOR    S-12       37:W 33:L 31:W 25:W 35:L 32:L
15. DIESTE PIÑEIRO, SAMUEL          S-12       38:D  9:W 52:W 43:W  4:L 46:L
16. DIOS DORADO, ALVARO             S-12       39:L 44:L 10:L  9:W 30:L 11:W
17. DOMÍNGUEZ CARNERO, JAVIER       S-12       41:W 43:L 38:W 24:W 27:L 31:W
18. FERNÁNDEZ BORREGO, CARLOS       S-12       42:L 46:D 44:W 53:L 10:W 28:W
19. FERNANDEZ SEÑORANS, PEDRO       S-12       43:L 30:W 29:W 47:W 52:W  3:L
20. FERREIRO GARRIDO, CRISTHIAN     S-12       44:W 35:L 37:W 33:L 31:L 30:D
21. GARCÍA DOMÍNGUEZ, ANDREA        S-12       45:W 47:L 34:W 52:L 36:L 39:L
22. GARCÍA JAMARDO, HÉCTOR          S-12       46:W 39:W 35:L 42:L 32:L 34:W
23. GARCÍA SEÑORÁNS, BRAIS          S-12       47:L 32:W 36:W  4:L 39:W 52:L
24. GONZÁLEZ MAESTRO, ADRIÁN        S-12       48:W 42:L 39:W 17:L 34:W 33:L
25. GONZÁLVEZ BECERRA, PABLO        S-12       49:W 52:L 51:W 14:L 13:W 36:L
26. LOJO FERNÁNDEZ, PATRICIA        S-12         :    :    :    :    :    : 
27. LORENZO DIÉGUEZ, MANUEL         S-12       51:W 53:W 42:W  7:L 17:W 35:L
28. MARTINEZ JUSTO, JESUS           S-12       52:L 11:W 53:D 12:W 42:L 18:L
29. MELÓN GÓMEZ, ADRIÁN             S-12        3:L 12:W 19:L 34:L  9:W 13:L
30. MOAR BOTANA, DAMIAN             S-12        4:L 19:L 12:L   :W 16:W 20:D
31. NIETO DIZ, DANIEL               S-12        6:W  3:L 14:L 37:W 20:W 17:L
32. OCAMPO RIVAS, JUAN RAMÓN        S-12        7:L 23:L   :W 51:W 22:W 14:W
33. PADILLA PICUASI, SANDRO CÉSAR   S-12        9:W 14:W  3:L 20:W 43:L 24:W
34. PALACIOS GONZÁLEZ, MARTA        S-12       10:W  4:L 21:L 29:W 24:L 22:L
35. PARDO GÓMEZ, JUAN CARLOS        S-12       11:W 20:W 22:W  3:L 14:W 27:W
36. PAZ VILAS, JAVIER               S-12       12:W  7:L 23:L 10:W 21:W 25:W
37. PEREZ TROITIÑO, AGUSTIN         S-12       14:L 13:W 20:L 31:L 44:L 10:L
38. PORTAS BETANZOS, EZEQUIEL       S-12       15:D 10:W 17:L 46:L 47:W 53:L
39. RIAL GARCÍA, ANTÓN              S-12       16:W 22:L 24:L 11:W 23:L 21:W
40. RIVERA VALENZUELA, BEATRIZ      S-12         :    :    :    :    :    : 
41. RODRÍGUEZ GATIUS, NÉSTOR        S-12       17:L   :    :    :    :    : 
42. RODRÍGUEZ MOURIÑO, DANIEL       S-12       18:W 24:W 27:L 22:W 28:W  4:L
43. RODRIGUEZ REBOREDO, ANGEL       S-12       19:W 17:W  4:W 15:L 33:W  7:W
44. RODRÍGUEZ VARELA, ENMA          S-12       20:L 16:W 18:L 13:L 37:W 51:W
45. ROTEA SAN LUIS, GONZALO         S-12       21:L   :    :    :    :    : 
46. SIERRA CASTRO, BÁRBARA          S-12       22:L 18:D 11:W 38:W 53:W 15:W
47. SORIA LÓPEZ, ANTÓN              S-12       23:W 21:W  7:L 19:L 38:L 12:L
48. SUAREZ GALIÑANES, BELEN         S-12       24:L   :    :    :    :    : 
49. SUAREZ GALIÑANES, ANA           S-12       25:L   :    :    :    :    : 
50. TABOADA CASTRO-PAZ, CÉSAR       S-12         :    :    :    :    :    : 
51. TORRADO BAÑOS, MARCOS           S-12       27:L   :W 25:L 32:L 12:L 44:L
52. VÁZQUEZ GÓMEZ, DAVID            S-12       28:W 25:W 15:L 21:W 19:L 23:W
53. VILAR NEIRA, RAÚL               S-12         :W 27:L 28:D 18:W 46:L 38:W

Clasificación Final

Puesto Nome                            Feder Rtg  Loc  Club                         Puntos Buch.-M Buch. Progr.

  1    ARELLANO PARDO, MARTÍN          S-12  1565 1578 CLUBE XADREZ OURENSE         6         15.0  22.0   21.0
 2-4   RODRIGUEZ REBOREDO, ANGEL       S-12            ALBATROS                     5         16.0  24.5   18.0
       PARDO GÓMEZ, JOSE RAMÓN         S-12       1476 FRANCISCANOS LUGO            5         12.5  19.5   17.0
       PARDO GÓMEZ, JUAN CARLOS        S-12            FRANCISCANOS LUGO            5         12.5  19.0   18.0
  5    SIERRA CASTRO, BÁRBARA          S-12            PORTAS                       4.5       12.0  16.0   12.5
 6-14  ALONSO MACIAS, MARIA            S-12            KARPOV                       4         16.5  24.5   18.0
       LORENZO DIÉGUEZ, MANUEL         S-12            LUCENA                       4         15.0  20.5   17.0
       RODRÍGUEZ MOURIÑO, DANIEL       S-12            LUCENA                       4         13.5  21.0   16.0
       PADILLA PICUASI, SANDRO CÉSAR   S-12            PORTAS                       4         13.5  20.0   15.0
       FERNANDEZ SEÑORANS, PEDRO       S-12            FONTECARMOA                  4         13.0  21.0   14.0
       DOMÍNGUEZ CARNERO, JAVIER       S-12            UNIVERSIDAD VIGO             4         12.5  20.0   14.0
       VÁZQUEZ GÓMEZ, DAVID            S-12            CLUBE XADREZ OURENSE         4         12.0  18.0   15.0
       OCAMPO RIVAS, JUAN RAMÓN        S-12            PORTAS                       4         12.0  16.5   10.0
       PAZ VILAS, JAVIER               S-12            FONTECARMOA                  4         11.0  17.0   12.0
15-17  DIESTE PIÑEIRO, SAMUEL          S-12            FONTECARMOA                  3.5       16.0  21.5   15.0
       VILAR NEIRA, RAÚL               S-12            CÍRCULO XADREZ NARÓN         3.5       13.0  20.0   12.0
       FERNÁNDEZ BORREGO, CARLOS       S-12            CÍRCULO FERROLANO DE AJEDREZ 3.5       12.5  19.0    9.5
18-27  GARCÍA JAMARDO, HÉCTOR          S-12            PORTAS                       3         15.0  22.0   12.0
       GARCÍA SEÑORÁNS, BRAIS          S-12            PORTAS                       3         14.5  21.5   11.0
       CARCACÍA DE LA TORRE, VÍCTOR    S-12            CLUBE XADREZ OURENSE         3         13.5  19.5   13.0
       GONZÁLEZ MAESTRO, ADRIÁN        S-12            LUIS VIVES (OURENSE)         3         13.5  19.5   12.0
       GONZÁLVEZ BECERRA, PABLO        S-12            PORTAS                       3         13.0  17.5   12.0
       NIETO DIZ, DANIEL               S-12            PORTAS                       3         12.0  19.0   11.0
       RIAL GARCÍA, ANTÓN              S-12            C.C.D. SANXENXO              3         10.0  13.5   10.0
       RODRÍGUEZ VARELA, ENMA          S-12            CÍRCULO XADREZ NARÓN         3          9.0  13.0    8.0
       CARBALLO CANCELA, MANUEL        S-12            KARPOV                       3          9.0  12.5    8.0
       CABANELAS ESTÉVEZ, JOSE IGNACIO S-12            CLUBE XADREZ OURENSE         3          8.5  13.0    7.0
28-31  MARTINEZ JUSTO, JESUS           S-12            FONTECARMOA                  2.5       13.5  18.0   10.0
       MOAR BOTANA, DAMIAN             S-12            SIGRAS CAMBRE                2.5       12.5  19.5    5.5
       PORTAS BETANZOS, EZEQUIEL       S-12            FONTECARMOA                  2.5       12.5  19.0   10.0
       FERREIRO GARRIDO, CRISTHIAN     S-12            CLUBE XADREZ OURENSE         2.5       12.0  18.0   10.5
32-37  MELÓN GÓMEZ, ADRIÁN             S-12            C.C.D. SANXENXO              2         12.5  19.0    7.0
       SORIA LÓPEZ, ANTÓN              S-12            CLUBE XADREZ OURENSE         2         12.5  18.5   11.0
       GARCÍA DOMÍNGUEZ, ANDREA        S-12            MEIS                         2         11.5  17.5   10.0
       PALACIOS GONZÁLEZ, MARTA        S-12            EXP                          2         10.0  17.0    9.0
       BLANCO SEIJAS, ANTIA            S-12            FONTECARMOA                  2         10.0  15.0    5.0
       DIOS DORADO, ALVARO             S-12            MEIS                         2          7.5  11.0    4.0
38-41  BORRAJO VIEITEZ, ALEJANDRO      S-12            CLUBE XADREZ OURENSE         1         13.0  20.0    2.0
       TORRADO BAÑOS, MARCOS           S-12            FONTECARMOA                  1         12.5  19.5    5.0
       BEMPOSTA VARELA, DAVID          S-12            MEIS                         1         12.0  18.0    1.0
       PEREZ TROITIÑO, AGUSTIN         S-12            FONTECARMOA                  1         11.5  17.0    5.0
42-53  RODRÍGUEZ GATIUS, NÉSTOR        S-12            CLUBE XADREZ OURENSE         0          4.0   4.0    0.0
       ACUÑA PINTOS, ALEJANDRO         S-12            MEIS                         0          3.0   3.0    0.0
       SUAREZ GALIÑANES, BELEN         S-12            FONTECARMOA                  0          3.0   3.0    0.0
       SUAREZ GALIÑANES, ANA           S-12            FONTECARMOA                  0          3.0   3.0    0.0
       ROTEA SAN LUIS, GONZALO         S-12            LUCENA                       0          2.0   2.0    0.0
       SEGURA SANTOS, LUIS             S-12  1690 1571 FONTECARMOA                  0          0.0   0.0    0.0
       ABAL CORES, LUCAS               S-12  1566 1653 FONTECARMOA                  0          0.0   0.0    0.0
       ABAL RODRIGUEZ, ANDREA          S-12            FONTECARMOA                  0          0.0   0.0    0.0
       ANDION LINARES, MARTA           S-12            FONTECARMOA                  0          0.0   0.0    0.0
       LOJO FERNÁNDEZ, PATRICIA        S-12            FONTECARMOA                  0          0.0   0.0    0.0
       RIVERA VALENZUELA, BEATRIZ      S-12            FONTECARMOA                  0          0.0   0.0    0.0
       TABOADA CASTRO-PAZ, CÉSAR       S-12            CLUBE XADREZ OURENSE         0          0.0   0.0    0.0

Infantil Subir

Foto

Listado

Nº  Nome                          Feder Rtg  Loc  Club                    

1.  VILLAR PÉREZ, SAMUEL          S-14  1907 1875 UNIVERSIDAD VIGO        
2.  MEDARDE SANTIAGO, LUIS MARCOS S-14  1767 1570 CDU                     
3.  BARRAL CASTRO, YAGO           S-14  1665      KARPOV                  
4.  SÁNCHEZ GABÍN, ARANZAZU       S-14  1560 1512 GRUPO BAZÁN             
5.  PALACIOS GONZÁLEZ, MIGUEL     S-14  1543 1587 EXP                     
6.  REY MALDE, HENRIQUE           S-14  1539 1450 CÍRCULO FERROLANO       
7.  LOMBA GONZÁLEZ, SERGIO        S-14  1461 1505 ALBATROS                
8.  BARRAL LIJÓ, JAVIER           S-14       1611 EXP                     
9.  FARIÑAS POSE, JULIO           S-14       1530 ARTEIXO                 
10. ENRÍQUEZ PARDO, MANUEL        S-14       1502 VILA DE BOUZAS (VIGO)   
11. RODRÍGUEZ DOMÍNGUEZ, JAVIER   S-14       1452 LUCENA                  
12. GRANDE PALACIOS, FATIMA       S-14       1412 FONTECARMOA             
13. BENTO IGLESIAS, ANXO          S-14       1354 CEMAR                   
14. VARELA FDEZ, ANDRES           S-14       1340 FONTECARMOA             
15. ARAÚJO GONZÁLEZ, JAVIER       S-14            LUCENA                  
16. BETANZOS JAMARDO, ADRIAN      S-14            FONTECARMOA             
17. BLANCO SEIJAS, ADRIAN         S-14            FONTECARMOA             
18. BOUZAS FALCON, OSCAR          S-14            FONTECARMOA             
19. FERNÁNDEZ PEREIRO, ALFONSO    S-14            ESCOLA XADREZ PONTEAREAS
20. GARCIA RODRÍGUEZ, MANUEL      S-14            FONTECARMOA             
21. GARRIDO RODRÍGUEZ, RUBÉN      S-14            VILA DE BOUZAS          
22. GUILLEN, ANGEL                S-14            CIRCULO FEROLANO        
23. LEIRO POZA, AITOR             S-14            C.C.D. SANXENXO         
24. LUAÑA LOUZAO, JACOBO          S-14            FONTECARMOA             
25. MARTINEZ SERNANDEZ, CÉSAR     S-14            CDU                     
26. MONTERO BEDOYA, JORGE         S-14            GRUPO BAZÁN             
27. NIETO DIZ, CAROLINA           S-14            PORTAS                  
28. NIETO LUNA, ALESSANDRO        S-14            PORTAS                  
29. PIÑEIRO NOVAS, ADRIAN         S-14            EXP                     
30. PORTO FUENTES, OSCAR          S-14            CDU                     
31. RAÑO CONDE, CLARA             S-14            FONTECARMOA             
32. RIOBO MAYO, LOIS              S-14            EX`P                    
33. SOUTO BAUTISTA, IVÁN          S-14            ESCOLA XADREZ PONTEAREAS
34. TOMAS FIUZA, MIGUEL           S-14            FONTECARMOA             
35. VÁZQUEZ ALDREY, SARA          S-14            PORTAS                  
36. VILAS BAÑA, YANIRE            S-14            FONTECARMOA             
37. VILLAPLANA BAZ, GERMÁN        S-14            ALBATROS                

Cadro de Torneo

Nº Nome                          Feder Rtg   1    2    3    4    5    6  

1  MEDARDE SANTIAGO, LUIS MARCOS S-14  1767 26:W 12:W  9:W  4:W  2:W  3:L
2  BARRAL CASTRO, YAGO           S-14  1665 28:W 14:W  7:W  3:W  1:L  5:W
3  VILLAR PÉREZ, SAMUEL          S-14  1907 27:W  5:W 13:W  2:L 12:W  1:W
4  LOMBA GONZÁLEZ, SERGIO        S-14  1461 18:W  6:W 10:W  1:L  7:W 12:W
5  BARRAL LIJÓ, JAVIER           S-14       24:W  3:L 16:W  6:W  9:W  2:L
6  PIÑEIRO NOVAS, ADRIAN         S-14        8:W  4:L 11:W  5:L 13:W 14:W
7  REY MALDE, HENRIQUE           S-14  1539 17:W 21:W  2:L 14:W  4:L 16:W
8  GRANDE PALACIOS, FATIMA       S-14        6:L 11:W 17:W 13:W 10:L 15:W
9  PALACIOS GONZÁLEZ, MIGUEL     S-14  1543 19:W 22:W  1:L 24:W  5:L 10:W
10 RIOBO MAYO, LOIS              S-14       11:D 26:W  4:L 20:W  8:W  9:L
11 ARAÚJO GONZÁLEZ, JAVIER       S-14       10:D  8:L  6:L 18:W 17:W 21:W
12 RODRÍGUEZ DOMÍNGUEZ, JAVIER   S-14       23:W  1:L 19:W 21:W  3:L  4:L
13 SÁNCHEZ GABÍN, ARANZAZU       S-14  1560 16:W 20:W  3:L  8:L  6:L 27:W
14 BENTO IGLESIAS, ANXO          S-14       15:W  2:L 25:W  7:L 24:W  6:L
15 PORTO FUENTES, OSCAR          S-14       14:L 17:L  0:W 19:W 20:W  8:L
16 GARRIDO RODRÍGUEZ, RUBÉN      S-14       13:L 18:W  5:L 22:W 21:W  7:L
17 LEIRO POZA, AITOR             S-14        7:L 15:W  8:L 25:W 11:L 23:W
18 MARTINEZ SERNANDEZ, CÉSAR     S-14        4:L 16:L 23:W 11:L 25:W 24:W
19 GUILLEN, ANGEL                S-14        9:L 23:W 12:L 15:L 22:W 25:W
20 BETANZOS JAMARDO, ADRIAN      S-14       25:W 13:L 22:W 10:L 15:L 26:W
21 TOMAS FIUZA, MIGUEL           S-14        0:W  7:L 27:W 12:L 16:L 11:L
22 NIETO DIZ, CAROLINA           S-14       29:W  9:L 20:L 16:L 19:L  0:W
23 NIETO LUNA, ALESSANDRO        S-14       12:L 19:L 18:L  0:W 26:W 17:L
24 MONTERO BEDOYA, JORGE         S-14        5:L 27:W 26:W  9:L 14:L 18:L
25 SOUTO BAUTISTA, IVÁN          S-14       20:L  0:W 14:L 17:L 18:L 19:L
26 FERNÁNDEZ PEREIRO, ALFONSO    S-14        1:L 10:L 24:L 27:W 23:L 20:L
27 BOUZAS FALCON, OSCAR          S-14        3:L 24:L 21:L 26:L  0:W 13:L
28 GARCIA RODRÍGUEZ, MANUEL      S-14        2:L  0:   0:   0:   0:   0: 
29 FARIÑAS POSE, JULIO           S-14       22:L  0:   0:   0:   0:   0: 
30 ENRÍQUEZ PARDO, MANUEL        S-14        0:   0:   0:   0:   0:   0: 
31 VARELA FDEZ, ANDRES           S-14        0:   0:   0:   0:   0:   0: 
32 BLANCO SEIJAS, ADRIAN         S-14        0:   0:   0:   0:   0:   0: 
33 LUAÑA LOUZAO, JACOBO          S-14        0:   0:   0:   0:   0:   0: 
34 RAÑO CONDE, CLARA             S-14        0:   0:   0:   0:   0:   0: 
35 VÁZQUEZ ALDREY, SARA          S-14        0:   0:   0:   0:   0:   0: 
36 VILAS BAÑA, YANIRE            S-14        0:   0:   0:   0:   0:   0: 
37 VILLAPLANA BAZ, GERMÁN        S-14        0:   0:   0:   0:   0:   0: 

Clasificación Final

Puesto Nome                          Feder Rtg  Loc  Club                     Puntos Buch.-M Buch. Progr.

 1-4   MEDARDE SANTIAGO, LUIS MARCOS S-14  1767 1570 CDU                      5         17.0  23.0   20.0
       BARRAL CASTRO, YAGO           S-14  1665      KARPOV                   5         16.0  23.5   19.0
       VILLAR PÉREZ, SAMUEL          S-14  1907 1875 UNIVERSIDAD VIGO         5         15.0  20.5   18.0
       LOMBA GONZÁLEZ, SERGIO        S-14  1461 1505 ALBATROS                 5         14.5  22.5   18.0
 5-9   BARRAL LIJÓ, JAVIER           S-14       1611 EXP                      4         16.0  23.0   15.0
       PIÑEIRO NOVAS, ADRIAN         S-14            EXP                      4         14.5  22.5   13.0
       REY MALDE, HENRIQUE           S-14  1539 1450 CÍRCULO FERROLANO        4         14.0  20.5   15.0
       GRANDE PALACIOS, FATIMA       S-14       1412 FONTECARMOA              4         13.0  19.5   13.0
       PALACIOS GONZÁLEZ, MIGUEL     S-14  1543 1587 EXP                      4         12.5  19.0   15.0
10-11  RIOBO MAYO, LOIS              S-14            EX`P                     3.5       14.5  20.5   13.0
       ARAÚJO GONZÁLEZ, JAVIER       S-14            LUCENA                   3.5       13.5  19.0    9.0
12-20  RODRÍGUEZ DOMÍNGUEZ, JAVIER   S-14       1452 LUCENA                   3         14.5  21.0   13.0
       SÁNCHEZ GABÍN, ARANZAZU       S-14  1560 1512 GRUPO BAZÁN              3         14.0  19.5   12.0
       BENTO IGLESIAS, ANXO          S-14       1354 CEMAR                    3         12.5  18.0   12.0
       PORTO FUENTES, OSCAR          S-14            CDU                      3         12.0  19.0    9.0
       GARRIDO RODRÍGUEZ, RUBÉN      S-14            VILA DE BOUZAS           3         11.5  17.0   10.0
       LEIRO POZA, AITOR             S-14            C.C.D. SANXENXO          3         11.5  16.0    9.0
       MARTINEZ SERNANDEZ, CÉSAR     S-14            CDU                      3         10.0  15.5    7.0
       GUILLEN, ANGEL                S-14            CIRCULO FEROLANO         3          8.5  13.0    8.0
       BETANZOS JAMARDO, ADRIAN      S-14            FONTECARMOA              3          8.0  12.0   11.0
21-24  TOMAS FIUZA, MIGUEL           S-14            FONTECARMOA              2         12.5  17.0   10.0
       NIETO DIZ, CAROLINA           S-14            PORTAS                   2         12.0  18.5    7.0
       NIETO LUNA, ALESSANDRO        S-14            PORTAS                   2         12.0  16.0    5.0
       MONTERO BEDOYA, JORGE         S-14            GRUPO BAZÁN              2         11.0  15.5    9.0
25-27  SOUTO BAUTISTA, IVÁN          S-14            ESCOLA XADREZ PONTEAREAS 1         12.0  18.0    5.0
       FERNÁNDEZ PEREIRO, ALFONSO    S-14            ESCOLA XADREZ PONTEAREAS 1         10.0  15.5    3.0
       BOUZAS FALCON, OSCAR          S-14            FONTECARMOA              1          9.5  15.5    2.0
28-37  GARCIA RODRÍGUEZ, MANUEL      S-14            FONTECARMOA              0          5.0   5.0    0.0
       FARIÑAS POSE, JULIO           S-14       1530 ARTEIXO                  0          1.5   1.5    0.0
       ENRÍQUEZ PARDO, MANUEL        S-14       1502 VILA DE BOUZAS (VIGO)    0          0.0   0.0    0.0
       VARELA FDEZ, ANDRES           S-14       1340 FONTECARMOA              0          0.0   0.0    0.0
       BLANCO SEIJAS, ADRIAN         S-14            FONTECARMOA              0          0.0   0.0    0.0
       LUAÑA LOUZAO, JACOBO          S-14            FONTECARMOA              0          0.0   0.0    0.0
       RAÑO CONDE, CLARA             S-14            FONTECARMOA              0          0.0   0.0    0.0
       VÁZQUEZ ALDREY, SARA          S-14            PORTAS                   0          0.0   0.0    0.0
       VILAS BAÑA, YANIRE            S-14            FONTECARMOA              0          0.0   0.0    0.0
       VILLAPLANA BAZ, GERMÁN        S-14            ALBATROS                 0          0.0   0.0    0.0

Cadete Subir

Foto

Listado

Nº  Nome                     Feder Rtg  Loc  Club                

1.  ALONSO MACIAS, VICTOR    S-16  1973 1929 KARPOV              
2.  PORTELA GONZÁLEZ, ADRIÁN S-16  1870 1795 KARPOV              
3.  ALONSO CAAMAÑO, RUBÉN    S-16  1836 1638 UNIVERSIDAD VIGO    
4.  GALLEGO MARTÍN, MIGUEL   S-16  1804 1681 VILA DE BOUZAS      
5.  LÓPEZ GRAÑA, CARMEN      S-16  1745      CÍRCULO FERROLANO   
6.  CASCALLAR TABOADA, DIEGO S-16  1650 1580 FONTECARMOA         
7.  AGUIRRE ÁLVAREZ, MARINA  S-16  1645 1539 UNIVERSIDAD VIGO    
8.  RODRÍGUEZ VARELA, RUBÉN  S-16  1598 1844 CÍRCULO XADREZ NARÓN
9.  ABAL CORES, CHRISTIAN    S-16  1539 1501 FONTECARMOA         
10. ANSEDE TABOADA, ADRIÁN   S-16       1641 GRUPO BAZÁN         
11. ROMA BARGE, LUIS         S-16       1493 CLUBE XADREZ OURENSE
12. RODRIGUEZ REBOREDO, SARA S-16       1365 ALBATROS            
13. RODRÍGUEZ VÁZQUEZ, ALBA  S-16       1353 CLUB XADREZ OURENSE 
14. PAZ PÉREZ, SANTIAGO      S-16       1350 CÍRCULO XADREZ NARÓN
15. MONTANS LOPEZ, ADRIAN    S-16       1321 FONTECARMOA         
16. AMIL INSUA, ANXO         S-16            MARQUIÑO            
17. BERRIDI SOLLA, FELIX     S-16            FONTECARMOA         
18. BRUN CASCALLAR, LUCIA    S-16            FONTECARMOA         
19. GARCIA PAZ, MARTIN       S-16            FONTECARMOA         
20. MOREIRA GORIS, RAÚL      S-16            PORTAS              
21. OTERO PEREZ, JAVIER      S-16            FONTECARMOA         
22. SIEIRA TOURIÑO, IAGO     S-16            FONTECARMOA         
23. SOLLA PLACER, ADRIAN     S-16            PEÓNS DOBRADOS      
24. VIDAL ALVES, ALEJANDRO   S-16            PORTAS              

Cadro de Torneo

Nº Nome                     Feder Rtg   1    2    3    4    5    6  

1  GALLEGO MARTÍN, MIGUEL   S-16  1804 12:W  3:W 10:W  2:D 11:W  4:D
2  ALONSO CAAMAÑO, RUBÉN    S-16  1836  7:W  4:W 11:W  1:D  6:W  3:L
3  ABAL CORES, CHRISTIAN    S-16  1539 13:W  1:L 14:W  5:W  4:D  2:W
4  RODRÍGUEZ VARELA, RUBÉN  S-16  1598 16:W  2:L 12:W  9:W  3:D  1:D
5  ALONSO MACIAS, VICTOR    S-16  1973 15:D  7:W  9:D  3:L 13:W 11:W
6  CASCALLAR TABOADA, DIEGO S-16  1650 21:W 10:L 15:W 16:W  2:L  9:W
7  PAZ PÉREZ, SANTIAGO      S-16        2:L  5:L 19:D 12:W 15:W 10:W
8  AMIL INSUA, ANXO         S-16        9:D 15:L 17:W 13:L 16:W 19:W
9  LÓPEZ GRAÑA, CARMEN      S-16  1745  8:D 14:W  5:D  4:L 17:W  6:L
10 ROMA BARGE, LUIS         S-16       20:W  6:W  1:L 11:L 14:W  7:L
11 AGUIRRE ÁLVAREZ, MARINA  S-16  1645 19:W 18:W  2:L 10:W  1:L  5:L
12 MONTANS LOPEZ, ADRIAN    S-16        1:L 13:W  4:L  7:L  0:W 17:W
13 MOREIRA GORIS, RAÚL      S-16        3:L 12:L  0:W  8:W  5:L 18:W
14 RODRIGUEZ REBOREDO, SARA S-16       17:W  9:L  3:L 15:W 10:L 16:W
15 RODRÍGUEZ VÁZQUEZ, ALBA  S-16        5:D  8:W  6:L 14:L  7:L  0:W
16 GARCIA PAZ, MARTIN       S-16        4:L 20:W 18:W  6:L  8:L 14:L
17 VIDAL ALVES, ALEJANDRO   S-16       14:L 19:W  8:L 18:W  9:L 12:L
18 ANSEDE TABOADA, ADRIÁN   S-16       22:W 11:L 16:L 17:L 19:W 13:L
19 BRUN CASCALLAR, LUCIA    S-16       11:L 17:L  7:D  0:W 18:L  8:L
20 SOLLA PLACER, ADRIAN     S-16       10:L 16:L  0:   0:   0:   0: 
21 BERRIDI SOLLA, FELIX     S-16        6:L  0:   0:   0:   0:   0: 
22 OTERO PEREZ, JAVIER      S-16       18:L  0:   0:   0:   0:   0: 
23 PORTELA GONZÁLEZ, ADRIÁN S-16  1870  0:   0:   0:   0:   0:   0: 
24 SIEIRA TOURIÑO, IAGO     S-16        0:   0:   0:   0:   0:   0: 

Clasificación Final

Puesto Nome                     Feder Rtg  Loc  Club                 Puntos Buch.-M Buch. Progr.

  1    GALLEGO MARTÍN, MIGUEL   S-16  1804 1681 VILA DE BOUZAS       5         14.5  21.5   19.0
 2-3   ALONSO CAAMAÑO, RUBÉN    S-16  1836 1638 UNIVERSIDAD VIGO     4.5       16.0  24.0   18.5
       ABAL CORES, CHRISTIAN    S-16  1539 1501 FONTECARMOA          4.5       15.5  23.0   15.0
 4-6   RODRÍGUEZ VARELA, RUBÉN  S-16  1598 1844 CÍRCULO XADREZ NARÓN 4         14.5  21.5   14.5
       ALONSO MACIAS, VICTOR    S-16  1973 1929 KARPOV               4         12.0  18.5   13.0
       CASCALLAR TABOADA, DIEGO S-16  1650 1580 FONTECARMOA          4         10.5  17.0   14.0
 7-8   PAZ PÉREZ, SANTIAGO      S-16       1350 CÍRCULO XADREZ NARÓN 3.5       11.5  17.0    8.0
       AMIL INSUA, ANXO         S-16            MARQUIÑO             3.5        8.5  12.5   10.0
 9-14  LÓPEZ GRAÑA, CARMEN      S-16  1745      CÍRCULO FERROLANO    3         14.5  20.5   12.0
       ROMA BARGE, LUIS         S-16       1493 CLUBE XADREZ OURENSE 3         13.5  20.5   13.0
       AGUIRRE ÁLVAREZ, MARINA  S-16  1645 1539 UNIVERSIDAD VIGO     3         13.5  19.5   14.0
       MONTANS LOPEZ, ADRIAN    S-16       1321 FONTECARMOA          3         13.0  20.0    8.0
       MOREIRA GORIS, RAÚL      S-16            PORTAS               3         13.0  19.5    8.0
       RODRIGUEZ REBOREDO, SARA S-16       1365 ALBATROS             3         10.0  16.5   10.0
  15   RODRÍGUEZ VÁZQUEZ, ALBA  S-16       1353 CLUB XADREZ OURENSE  2.5       14.0  21.0    9.0
16-18  GARCIA PAZ, MARTIN       S-16            FONTECARMOA          2         12.5  18.5    9.0
       VIDAL ALVES, ALEJANDRO   S-16            PORTAS               2         10.5  15.0    8.0
       ANSEDE TABOADA, ADRIÁN   S-16       1641 GRUPO BAZÁN          2          9.0  13.0    8.0
  19   BRUN CASCALLAR, LUCIA    S-16            FONTECARMOA          1.5       11.5  17.0    5.0
20-24  SOLLA PLACER, ADRIAN     S-16            PEÓNS DOBRADOS       0          5.0   5.0    0.0
       BERRIDI SOLLA, FELIX     S-16            FONTECARMOA          0          4.0   4.0    0.0
       OTERO PEREZ, JAVIER      S-16            FONTECARMOA          0          2.0   2.0    0.0
       PORTELA GONZÁLEZ, ADRIÁN S-16  1870 1795 KARPOV               0          0.0   0.0    0.0
       SIEIRA TOURIÑO, IAGO     S-16            FONTECARMOA          0          0.0   0.0    0.0

Absoluto Subir

Foto

Listado

Nº  Nome                                  Feder Rtg  Loc  Título Club                

1.  GARCIA CASTRO, PABLO                        2379 2341 mi     UNIVERSIDAD VIGO    
2.  CRUZ ÁLVAREZ -DE RON, DAN                   2269 2220        CDU                 
3.  CARRERA PEREZ, FRANCISCO                    2267 2255        INFORTUI            
4.  PATIÑO ROMARÍS, ROBERTO                     2257 2230        CDU                 
5.  EYO CASTRO-RIAL, ALBERTO                    2189 2188        KARPOV              
6.  CONDE ABUIN, MANUEL                         2177 2147        FONTECARMOA         
7.  MELIO REY, RAMÓN                            2079 1970        FONTECARMOA         
8.  FERNANDEZ DE ARMAS, LUIS                    2049 1963        INFORTUI            
9.  SABORIDO BÚA, JORGE                         2043 2011        FONTECARMOA         
10. RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ, JUAN CARLOS            2014 1967        SAGRADA FAMILIA     
11. NÚÑEZ GARCÍA, RAMÓN                         1955 1858        PADRÓN              
12. SUSAVILA MUÑIZ, ANTONIO                     1954 1904        PADRÓN              
13. BARREIRO PIÑEIRO, JOSE                      1939 1907        CHIGORIN            
14. PÉREZ PIÑEIRO, IVÁN                         1895 1690        VILA DE BOUZAS      
15. GARCIA FERNANDEZ, MANUEL                    1888 1807        XADREZ LOUREIRO     
16. BOUZA-BREY TEIJEIRO, GONZALO                1886 1833        FONTECARMOA         
17. LÓPEZ SANTIAGO, RUY                         1884 1764        CABALLO DE TROYA    
18. PEREZ VAZQUEZ, VICTOR MANUEL                1881 1624        LICEO RECREO OURENSE
19. GUERRA VIDAL, CARLOS                        1879 1789        INFORTUI            
20. KLAVERSTEIJN SOZZO, MARTIN                  1873 1843        INFORTUI            
21. PROL LUSQUIÑOS, JOSE MANUEL                 1840 1755        FISCHER             
22. AMIL BLANCO, MANUEL                         1838 1837        MARQUIÑO            
23. OTERO RAMÍREZ, ANGEL                        1828 1797        MARÍN               
24. MARÍA LÓPEZ, JORGE                          1823 2011        FONTECARMOA         
25. GERMADE NOVAS, JESÚS                        1813 1819        CHIGORÍN            
26. RODRIGUEZ TOJEIRA, ANGEL                    1811 1766        INFORTUI            
27. PAZO NUÑEZ, EMILIO                          1798 1739        INFORTUI            
28. CARRETERO GARCIA, ENRIQUE                   1703 1691        INFORTUI            
29. CARRETERO GARCIA, IVAN                      1703 1691        INFORTUI            
30. CHAO FRANCO, JOSE MANUEL                    1695 1718        AJEDREZ VIVEIRO     
31. BARRAL BARREIRO, PABLO                      1690 1740        VILA DE BOUZAS      
32. SIO AMEAL, MANUEL                           1554 1509        HELIOS BEMBIBRE     
33. FORMOSO LEAL, DANIEL                        1436 1643        CÍRCULO XADREZ NARÓN
34. CABALEIRO BARROSO, ALFONSO                       1910        AJEDREZ MARÍN       
35. HEVIA FIEIRA, ALBERTO                            1910        CLUB AJEDREZ RIANXO 
36. SÁNCHEZ DE LEÓN MÉNÉNDEZ, RAFAEL                 1910        XADREZ LOUREIRO     
37. BELLO ABUÍN, FRANCISCO JAVIER                    1760        CABALLO DE TROYA    
38. ESTEVE PÉREZ, MANUEL                             1682        ARTESANOS           
39. FANDIÑO NUÑEZ, JAVIER                            1679        FISCHER             
40. ESTEVEZ IGLESIAS, ROBERTO                        1573        INFORTUI            
41. ARELLANO RUIZ, JUAN JOSE                         1372        XADREZ LOUREIRO     
42. ABALO PÉREZ, PABLO                                           MARQUIÑO            
43. ABALO VILLAVERDE, MANUEL                                     FONTECARMOA         
44. ALCALDE SANTOS, MAXIMO                                       XIABRE 3            
45. BANDÍN BARREIRO, CONSTANTINO                                 FONTECARMOA         
46. BAYON PADIN, JUAN BENITO                                     FONTECARMOA         
47. BEDOYA RAMOS, HÉCTOR                                         NADJORF             
48. CHEN LIN, YAN QING                                           GRUPO BAZÁN         
49. DE SANTIAGO DE SANTIAGO, JOSE ANTONIO                        FONTECARMOA         
50. DOMÍNGUEZ RODRÍGUEZ, MANUEL                                  LUCENA              
51. FANDIÑO MARIÑO, ALBERTO                                      FONTECARMOA         
52. FARTO OROZCO, DAVID                                          KARPOV              
53. FERNANDEZ CARRODEGUAS, JOSE ENRIQUE                          CLUB AJEDREZ RIANXO 
54. FONTES TOBÍO, AMBROSIO                                       FONTECARMOA         
55. GARCÍA CASTRO, JUAN JOSÉ                                     FONTECARMOA         
56. GÓMEZ VILLAVERDE, JOSE ANTONIO                               AGORA (SILLEDA)     
57. KONCKE PIZARRO, GONZALO                                      PADRÓN              
58. LAGO DURÁN, JOSE ENRIQUE                                     FONTECARMOA         
59. LOMBA BAZ, ANTONIO                                           ALBATROS            
60. LOPEZ MANEIRO, JOSE MANUEL                                   FONTECARMOA         
61. MARTÍNEZ DOURADO, DANIEL                                     CLUB AJEDREZ RIANXO 
62. OTERO OUTEIRAL, MARIANO                                      FONTECARMOA         
63. PADÍN MARTÍNEZ, EUGENIO                                      BREOGÁN             
64. PEREIRO RODRÍGUEZ, DIEGO                                     FONTECARMOA         
65. RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, JORGE                                   FONTECARMOA         
66. ROTEA VILLANUEVA, ANTONIO                                    LUCENA              
67. RÚA, VÍCTOR                                                  FONTECARMOA         
68. SUÁREZ MUÑOZ, MIGUEL                                         GRUPO BAZÁN         
69. SUAREZ VALLEJO, MANUEL                                       FONTECARMOA         
70. TORRADO, RAMÓN                                               VILAGARCÍA          
71. VISCONTI, MIGUEL                                             INFORTUI            

Cadro de Torneo

Nº  Nome                                  Feder Rtg   1    2    3    4    5    6    7  

1.  GARCIA CASTRO, PABLO                        2379 34:W 21:W 12:W 10:W  4:L  2:D 25:W
2.  CRUZ ÁLVAREZ -DE RON, DAN                   2269 36:W 23:W 13:W  5:D 10:W  1:D  4:D
3.  CARRERA PEREZ, FRANCISCO                    2267 37:L   :    :    :    :    :    : 
4.  PATIÑO ROMARÍS, ROBERTO                     2257 38:W 25:W 15:W 17:W  1:W  5:W  2:D
5.  EYO CASTRO-RIAL, ALBERTO                    2189 39:W 29:W 14:W  2:D 20:W  4:L 16:L
6.  CONDE ABUIN, MANUEL                         2177   :    :    :    :    :    :    : 
7.  MELIO REY, RAMÓN                            2079   :    :    :    :    :    :    : 
8.  FERNANDEZ DE ARMAS, LUIS                    2049 40:L   :    :    :    :    :    : 
9.  SABORIDO BÚA, JORGE                         2043 41:W 31:W 17:L 25:L 34:L 46:W 39:W
10. RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ, JUAN CARLOS            2014 42:W 33:W 60:W  1:L  2:L 36:W 29:W
11. NÚÑEZ GARCÍA, RAMÓN                         1955 43:W 32:W 20:L 29:L 42:L 47:W 34:W
12. SUSAVILA MUÑIZ, ANTONIO                     1954 44:W 52:W  1:L 31:W 19:W 25:D 22:W
13. BARREIRO PIÑEIRO, JOSE                      1939 45:W 37:W  2:L 39:W 25:L 33:W 30:W
14. PÉREZ PIÑEIRO, IVÁN                         1895 46:W 56:W  5:L 33:D 22:L 55:D 45:W
15. GARCIA FERNANDEZ, MANUEL                    1888 47:W 61:W  4:L 37:W 29:W 16:D 17:W
16. BOUZA-BREY TEIJEIRO, GONZALO                1886 48:W 60:L 58:W 56:W 21:W 15:D  5:W
17. LÓPEZ SANTIAGO, RUY                         1884 50:W 71:W  9:W  4:L 60:W 20:D 15:L
18. PEREZ VAZQUEZ, VICTOR MANUEL                1881 52:L   :    :    :    :    :    : 
19. GUERRA VIDAL, CARLOS                        1879 53:D 30:W 24:W 20:D 12:L 39:W 52:D
20. KLAVERSTEIJN SOZZO, MARTIN                  1873 54:W 63:W 11:W 19:D  5:L 17:D 61:W
21. PROL LUSQUIÑOS, JOSE MANUEL                 1840 55:W  1:L 42:W 61:W 16:L 52:L 56:D
22. AMIL BLANCO, MANUEL                         1838 56:L 47:D 64:W 53:W 14:W 34:W 12:L
23. OTERO RAMÍREZ, ANGEL                        1828 57:W  2:L 39:L 55:D 53:W 58:W 24:L
24. MARÍA LÓPEZ, JORGE                          1823 58:D 65:W 19:L 60:L 68:W 63:W 23:W
25. GERMADE NOVAS, JESÚS                        1813 59:W  4:L 55:W  9:W 13:W 12:D  1:L
26. RODRIGUEZ TOJEIRA, ANGEL                    1811 60:L   :    :    :    :    :    : 
27. PAZO NUÑEZ, EMILIO                          1798 61:L   :    :    :    :    :    : 
28. CARRETERO GARCIA, ENRIQUE                   1703 63:L   :    :    :    :    :    : 
29. CARRETERO GARCIA, IVAN                      1703 64:W  5:L 52:W 11:W 15:L 42:W 10:L
30. CHAO FRANCO, JOSE MANUEL                    1695 65:D 19:L 47:W 63:W 33:D 60:W 13:L
31. BARRAL BARREIRO, PABLO                      1690 66:W  9:L 54:W 12:L 45:W 61:L 42:W
32. SIO AMEAL, MANUEL                           1554 68:W 11:L 56:L 46:L 63:L 50:W 47:L
33. FORMOSO LEAL, DANIEL                        1436 70:W 10:L 59:W 14:D 30:D 13:L 55:W
34. CABALEIRO BARROSO, ALFONSO                        1:L 48:W 63:D 58:W  9:W 22:L 11:L
35. HEVIA FIEIRA, ALBERTO                              :    :    :    :    :    :    : 
36. SÁNCHEZ DE LEÓN MÉNÉNDEZ, RAFAEL                  2:L 50:W 61:L 57:W 46:W 10:L 60:W
37. BELLO ABUÍN, FRANCISCO JAVIER                     3:W 13:L 68:W 15:L 52:L 56:L 48:L
38. ESTEVE PÉREZ, MANUEL                              4:L 55:L 50:W 59:W 61:L 64:L 67:W
39. FANDIÑO NUÑEZ, JAVIER                             5:L 51:W 23:W 13:L 56:W 19:L  9:L
40. ESTEVEZ IGLESIAS, ROBERTO                         8:L   :    :    :    :    :    : 
41. ARELLANO RUIZ, JUAN JOSE                          9:L 54:L 48:W 52:L 57:D 65:W 64:L
42. ABALO PÉREZ, PABLO                               10:L 57:W 21:L 64:W 11:W 29:L 31:L
43. ABALO VILLAVERDE, MANUEL                         11:L   :    :    :    :    :    : 
44. ALCALDE SANTOS, MAXIMO                           12:L 59:L 57:L 65:L   :    :    : 
45. BANDÍN BARREIRO, CONSTANTINO                     13:L 68:L 51:W 54:W 31:L 67:W 14:L
46. BAYON PADIN, JUAN BENITO                         14:L 64:L 67:W 32:W 36:L  9:L 59:W
47. BEDOYA RAMOS, HÉCTOR                             15:L 22:D 30:L 68:D 59:W 11:L 32:W
48. CHEN LIN, YAN QING                               16:L 34:L 41:L 67:W 64:L 54:W 37:W
49. DE SANTIAGO DE SANTIAGO, JOSE ANTONIO              :    :    :    :    :    :    : 
50. DOMÍNGUEZ RODRÍGUEZ, MANUEL                      17:L 36:L 38:L 51:L   :W 32:L 54:L
51. FANDIÑO MARIÑO, ALBERTO                            :D 39:L 45:L 50:W 58:L 57:L   : 
52. FARTO OROZCO, DAVID                              18:W 12:L 29:L 41:W 37:W 21:W 19:D
53. FERNANDEZ CARRODEGUAS, JOSE ENRIQUE              19:D 58:L 65:W 22:L 23:L 68:W 63:L
54. FONTES TOBÍO, AMBROSIO                           20:L 41:W 31:L 45:L 67:L 48:L 50:W
55. GARCÍA CASTRO, JUAN JOSÉ                         21:L 38:W 25:L 23:D 65:W 14:D 33:L
56. GÓMEZ VILLAVERDE, JOSE ANTONIO                   22:W 14:L 32:W 16:L 39:L 37:W 21:D
57. KONCKE PIZARRO, GONZALO                          23:L 42:L 44:W 36:L 41:D 51:W 58:L
58. LAGO DURÁN, JOSE ENRIQUE                         24:D 53:W 16:L 34:L 51:W 23:L 57:W
59. LOMBA BAZ, ANTONIO                               25:L 44:W 33:L 38:L 47:L   :W 46:L
60. LOPEZ MANEIRO, JOSE MANUEL                       26:W 16:W 10:L 24:W 17:L 30:L 36:L
61. MARTÍNEZ DOURADO, DANIEL                         27:W 15:L 36:W 21:L 38:W 31:W 20:L
62. OTERO OUTEIRAL, MARIANO                            :    :    :    :    :    :    : 
63. PADÍN MARTÍNEZ, EUGENIO                          28:W 20:L 34:D 30:L 32:W 24:L 53:W
64. PEREIRO RODRÍGUEZ, DIEGO                         29:L 46:W 22:L 42:L 48:W 38:W 41:W
65. RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, JORGE                       30:D 24:L 53:L 44:W 55:L 41:L 68:D
66. ROTEA VILLANUEVA, ANTONIO                        31:L   :    :    :    :    :    : 
67. RÚA, VÍCTOR                                        :D   :D 46:L 48:L 54:W 45:L 38:L
68. SUÁREZ MUÑOZ, MIGUEL                             32:L 45:W 37:L 47:D 24:L 53:L 65:D
69. SUAREZ VALLEJO, MANUEL                             :    :    :    :    :    :    : 
70. TORRADO, RAMÓN                                   33:L   :    :    :    :    :    : 
71. VISCONTI, MIGUEL                                   :W 17:L   :    :    :    :    : 

Clasificación Final:

Place Nome                                  Feder Rtg  Loc  Score M-Buch. Buch. Progr.

  1   PATIÑO ROMARÍS, ROBERTO                     2257 2230 6.5      24.5  33.0   27.5
 2-6  CRUZ ÁLVAREZ -DE RON, DAN                   2269 2220 5.5      24.0  34.0   24.5
      GARCIA CASTRO, PABLO                        2379 2341 5.5      24.0  34.0   24.0
      SUSAVILA MUÑIZ, ANTONIO                     1954 1904 5.5      22.0  29.0   22.0
      GARCIA FERNANDEZ, MANUEL                    1888 1807 5.5      21.0  29.5   22.0
      BOUZA-BREY TEIJEIRO, GONZALO                1886 1833 5.5      18.0  26.5   21.0
 7-9  RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ, JUAN CARLOS            2014 1967 5        20.5  29.0   21.0
      KLAVERSTEIJN SOZZO, MARTIN                  1873 1843 5        20.5  27.0   22.0
      BARREIRO PIÑEIRO, JOSE                      1939 1907 5        18.5  26.0   20.0
10-16 EYO CASTRO-RIAL, ALBERTO                    2189 2188 4.5      24.0  33.5   23.0
      GERMADE NOVAS, JESÚS                        1813 1819 4.5      23.0  31.0   20.0
      GUERRA VIDAL, CARLOS                        1879 1789 4.5      21.0  29.0   19.0
      LÓPEZ SANTIAGO, RUY                         1884 1764 4.5      20.5  27.5   22.0
      AMIL BLANCO, MANUEL                         1838 1837 4.5      18.0  26.0   17.0
      FARTO OROZCO, DAVID                                   4.5      17.5  25.0   16.5
      MARÍA LÓPEZ, JORGE                          1823 2011 4.5      15.5  22.0   15.5
17-26 CARRETERO GARCIA, IVAN                      1703 1691 4        22.0  30.5   18.0
      MARTÍNEZ DOURADO, DANIEL                              4        19.5  28.0   17.0
      FORMOSO LEAL, DANIEL                        1436 1643 4        19.0  25.5   16.5
      PÉREZ PIÑEIRO, IVÁN                         1895 1690 4        18.0  25.5   17.0
      SABORIDO BÚA, JORGE                         2043 2011 4        18.0  25.0   16.0
      CHAO FRANCO, JOSE MANUEL                    1695 1718 4        18.0  25.0   16.0
      SÁNCHEZ DE LEÓN MÉNÉNDEZ, RAFAEL                 1910 4        17.5  23.5   14.0
      BARRAL BARREIRO, PABLO                      1690 1740 4        17.0  24.5   16.0
      NÚÑEZ GARCÍA, RAMÓN                         1955 1858 4        16.5  23.5   16.0
      PEREIRO RODRÍGUEZ, DIEGO                              4        16.0  23.0   12.0
27-32 PROL LUSQUIÑOS, JOSE MANUEL                 1840 1755 3.5      20.5  29.0   16.5
      CABALEIRO BARROSO, ALFONSO                       1910 3.5      19.5  28.0   15.5
      PADÍN MARTÍNEZ, EUGENIO                               3.5      17.5  24.5   13.5
      GÓMEZ VILLAVERDE, JOSE ANTONIO                        3.5      17.0  24.5   14.5
      OTERO RAMÍREZ, ANGEL                        1828 1797 3.5      16.5  24.5   14.0
      LAGO DURÁN, JOSE ENRIQUE                              3.5      16.5  24.0   13.5
33-41 LOPEZ MANEIRO, JOSE MANUEL                            3        22.0  30.5   17.0
      FANDIÑO NUÑEZ, JAVIER                            1679 3        20.0  27.0   14.0
      ABALO PÉREZ, PABLO                                    3        19.5  27.0   13.0
      GARCÍA CASTRO, JUAN JOSÉ                              3        18.0  24.5   12.0
      BEDOYA RAMOS, HÉCTOR                                  3        16.5  23.5    9.0
      BAYON PADIN, JUAN BENITO                              3        16.0  21.5   10.0
      ESTEVE PÉREZ, MANUEL                             1682 3        14.5  21.5   10.0
      CHEN LIN, YAN QING                                    3        14.0  21.5    7.0
      BANDÍN BARREIRO, CONSTANTINO                          3        14.0  21.0   11.0
42-44 FERNANDEZ CARRODEGUAS, JOSE ENRIQUE                   2.5      17.0  23.5   10.5
      ARELLANO RUIZ, JUAN JOSE                         1372 2.5      15.5  22.0    8.5
      KONCKE PIZARRO, GONZALO                               2.5      14.5  20.0    8.5
45-51 BELLO ABUÍN, FRANCISCO JAVIER                    1760 2        19.0  26.5   12.0
      LOMBA BAZ, ANTONIO                                    2        16.5  22.5    8.0
      RÚA, VÍCTOR                                           2        15.5  21.0    9.5
      SIO AMEAL, MANUEL                           1554 1509 2        15.0  19.5    9.0
      FONTES TOBÍO, AMBROSIO                                2        14.5  20.0    7.0
      RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, JORGE                            2        14.0  20.0    8.0
      SUÁREZ MUÑOZ, MIGUEL                                  2        12.5  19.0    8.5
 52   FANDIÑO MARIÑO, ALBERTO                               1.5      11.5  15.5    6.0
53-54 DOMÍNGUEZ RODRÍGUEZ, MANUEL                           1        14.5  21.0    3.0
      VISCONTI, MIGUEL                                      1         5.5   5.5    2.0
55-71 ALCALDE SANTOS, MAXIMO                                0         4.5  11.5    0.0
      PEREZ VAZQUEZ, VICTOR MANUEL                1881 1624 0         4.5   4.5    0.0
      PAZO NUÑEZ, EMILIO                          1798 1739 0         4.0   4.0    0.0
      ABALO VILLAVERDE, MANUEL                              0         4.0   4.0    0.0
      ROTEA VILLANUEVA, ANTONIO                             0         4.0   4.0    0.0
      TORRADO, RAMÓN                                        0         4.0   4.0    0.0
      CARRETERO GARCIA, ENRIQUE                   1703 1691 0         3.5   3.5    0.0
      FERNANDEZ DE ARMAS, LUIS                    2049 1963 0         3.0   3.0    0.0
      RODRIGUEZ TOJEIRA, ANGEL                    1811 1766 0         3.0   3.0    0.0
      ESTEVEZ IGLESIAS, ROBERTO                        1573 0         3.0   3.0    0.0
      CARRERA PEREZ, FRANCISCO                    2267 2255 0         2.0   2.0    0.0
      CONDE ABUIN, MANUEL                         2177 2147 0         0.0   0.0    0.0
      MELIO REY, RAMÓN                            2079 1970 0         0.0   0.0    0.0
      HEVIA FIEIRA, ALBERTO                            1910 0         0.0   0.0    0.0
      DE SANTIAGO DE SANTIAGO, JOSE ANTONIO                 0         0.0   0.0    0.0
      OTERO OUTEIRAL, MARIANO                               0         0.0   0.0    0.0
      SUAREZ VALLEJO, MANUEL                                0         0.0   0.0    0.0

Organización e Patrocinios:

Organizan:

Organizan

Patrocinan:

Patrocinios

 

TablaDeFlandes