Galicia
XXV Aberto de Xadrez Albariño
I.E.S. “Ramón Cabanillas” R/. Rosalía de Castro Cambados
Partidas PGN | Visor | Galería Fotos Flash
1 ao 9 de agosto de 2009
TORNEO DO XXII CIRCUITO GALEGO DE XADREZ
Informa: AI Lukas Iruretagoiena | Bases
Rolda 3:
Me. | SNo. | Nome |
Pts | Res. |
Pts | Nome |
SNo. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | Rodriguez Lopez Rafael im | 2 | 1 - 0 |
2 | Bello Filgueira Joaquin | 21 |
2 | 23 | Outeiro Padin Heladio | 2 | 0 - 1 |
2 | Paredes Cordo Jacobo | 9 |
3 | 36 | Fernandez Rey Jorge | 2 | 0 - 1 |
2 | Sanchez Quiroga Miguel A | 11 |
4 | 16 | Villar Perez Samuel | 1½ | 0 - 1 |
1½ | Gomez Garrido Camilo im | 1 |
5 | 3 | Fernandez Cardoso Alexey fm | 1½ | 1 - 0 |
1½ | De Dios Alija Rafael | 18 |
6 | 4 | Guerra Mendez Jose A fm | 1½ | 1 - 0 |
1½ | Gonzalez Trigal Jose Luis | 19 |
7 | 5 | Gomez Ledo Roberto Carlos fm | 1½ | 1 - 0 |
1½ | Montero Garcia Fco Javier | 25 |
8 | 8 | Permuy Lorenzo Carlos Javier fm | 1½ | 1 - 0 |
1½ | Banobre Gonzalez Francisco | 28 |
9 | 10 | Villar Nieves Antonio | 1½ | 1 - 0 |
1½ | Fernandez Vazquez Jorge | 30 |
10 | 14 | Pena Torres Jose Carlos | 1½ | 1 - 0 |
1½ | Farto Orozco David | 32 |
11 | 41 | Andias Joao Pedro Menezes | 1½ | 0 - 1 |
1½ | Quinta Daniel | 15 |
12 | 2 | Petkov Vladimir gm | 1 | 1 - 0 |
1 | Martinez Fernandez Raul | 34 |
13 | 45 | Palacios Gonzalez Miguel | 1 | 0 - 1 |
1 | Milchev Nikolay im | 6 |
14 | 42 | Bedoya Ramos Hector M | 1 | 0 - 1 |
1 | Ramos Fernandez Pedro | 13 |
15 | 53 | Urrutia Gonzalez Javier | 1 | 0 - 1 |
1 | Campos Calvo-Sotelo Javier | 17 |
16 | 54 | Bouzas Bello Rafael | 1 | 0 - 1 |
1 | Gonzalez Roca Pablo | 20 |
17 | 56 | Alvarino Pita Fernando | 1 | 0 - 1 |
1 | Minguela Munoz Bienvenido | 22 |
18 | 26 | Chesa Chavarria Aurelio | 1 | 1 - 0 |
1 | Castejon Blanco Carlos | 50 |
19 | 29 | Prado Garcia Alejandro | 1 | 1 - 0 |
1 | Gamallo Farina Juan Pedro | 55 |
20 | 47 | Rey Aguino Antonio Javier | ½ | 1 - 0 |
½ | Alonso Gonzalez Fernando | 31 |
21 | 48 | Montans Lopez Adrian | ½ | 0 - 1 |
½ | Gomez Dieguez David | 33 |
22 | 35 | Prol Lusquinos Jose Manuel | ½ | ½ - ½ |
½ | Otero Perez Javier | 51 |
23 | 37 | Outeiral Gonzalez Ricardo | ½ | 1 - 0 |
½ | Rozada Olivares Jose F | 57 |
24 | 58 | Gomez Dieguez Adrian | ½ | 0 - 1 |
½ | Maneiro Blanco Jose | 40 |
25 | 59 | Arellano Ruiz Juan Jose | ½ | 0 - 1 |
½ | Arellano Pardo Martin | 43 |
26 | 60 | Bayon Rolo Juan Andres | ½ | 0 - 1 |
½ | Rodriguez Dominguez Ramon | 44 |
27 | 61 | Fernandez Mendez Denis | ½ | ½ - ½ |
½ | Abal Cores Lucas | 46 |
28 | 12 | Perez Negro Jose M | 0 | - - + |
0 | Galard Agustin Tomas E. | 27 |
29 | 24 | Salgado Gonzalez Julio | 1 | ½ - - |
0 | - | |
30 | 38 | Diz Suarez Carlos | ½ | ½ - - |
0 | - | |
31 | 39 | Fernandez Gonzalez Marcos | 0 | - - - |
0 | - | |
32 | 49 | Antelo Vilas Roberto | 1 | ½ - - |
0 | - | |
33 | 52 | Agra Torres Alfonso | 1 | ½ - - |
0 | - | |
34 | 62 | Misa Gonzalez Alberto | 0 | - - - |
0 | - | |
35 | 63 | Portugal Hernandez Felix S, | 1 | ½ - - |
0 | - |
Datos Técnicos:
Director do Torneo |
Marco Antonio Costa |
---|---|
Árbitro principal |
AI Lukas Iruretagoina |
Sede |
Cambados. Pontevedra |