Galicia/Galiza
Galicia

XXVI Aberto de Xadrez Albariño

Cambados - Pontevedra

I.E.S. “Ramón Cabanillas” R/. Rosalía de Castro Cambados

Partidas PGN | Visor

3 ao 11 de agosto de 2010

TORNEO DO XXIII CIRCUITO GALEGO DE XADREZ

Informan: AI Lukas Iruretagoiena (Árbitro principal) , Evaristo Rodríguez (Árbitro) e Marco Costa (Director)| Bases

Rolda 9:

Me. SNo.   Nome Pts
Res.
Pts   Nome SNo.
1 4 IM Gomez Garrido Camilo
½ - ½
6   Padeiro Jose 13
2 5 IM Starostits Ilmars 6
½ - ½
6 GM Dgebuadze Alexandre 1
3 3 GM Nanu Ciprian-Costica 6
½ - ½
6 GM Manolache Marius 2
4 11 FM Ferreira Jorge Viterbo 6
0 - 1
IM Guerra Mendez Jose Angel 6
5 8 IM Ivanov Jordan
½ - ½
IM Samolins Vitalijs 9
6 7 IM Gomez Ledo Roberto Carlos 5
1 - 0
  Sanchez Quiroga Miguel Angel 18
7 25   Saborido Bua Jorge 5
0 - 1
5 FM Espineira Gonzalez Diego 12
8 16   Navarro Alonso Jorge 5
0 - 1
5   Pena Torres Jose Carlos 22
9 55   Abal Cores Lucas 5
0 - 1
5   Estevez Rodriguez Luis A. 20
10 38   Bouza-Brey Teijeiro Gonzalo 5
½ - ½
5   Sanchez Crespo Ignacio 21
11 24   De Dios Alija Rafael 5
½ - ½
5   Medarde Santiago Luis Marcos 32
12 10 IM Rivera Kuzawka Daniel
1 - 0
  Ledo Galan Jose Emilio 26
13 14 FM Perez Fungueiro Manuel
1 - 0
  Gomez Dieguez David 34
14 15   Paredes Cordo Jacobo Borja
1 - 0
  Rey Malde Henrique 48
15 17   Corona Garcia Tomas 4
1 - 0
4   Rodriguez Lamas Manuel 44
16 40   Farto Orozco David 4
0 - 1
4   Pomirleanu Ana-Daniela 23
17 42   Iglesias Iglesias Jose Manuel 4
+ - -
4   Escudeiro Tilve Ramon 29
18 45   Alonso Gonzalez Fernando 4
0 - 1
4   Montero Garcia Fco. Javier 31
19 46   Pereiro Rodriguez Diego 4
0 - 1
4   Bello Filgueira Joaquin Antoni 33
20 47   Margarido Jose Miguel Teixeira 4
0 - 1
4   Banobre Gonzalez Francisco 35
21 36   Arellano Pardo Martin 4
0 - 1
4   Prado Garcia Alejandro 43
22 27   Outeiro Padin Heladio
1 - 0
4   Bouzas Bello Rafael 57
23 60   Varela Fernandez Andres
1 - 0
  Minguela Muñoz Bienvenido 28
24 49   Diz Suarez Carlos
0 - 1
  Otero Perez Javier 65
25 50   Outeiral Gonzalez Ricardo
½ - ½
  Rodriguez Dominguez Miguel 70
26 63   Gomez Dieguez Adrian
½ - ½
  Tubio Agrasar Pablo 52
27 41   Prol Lusquiños Jose Manuel 3
1 - 0
3   Sanchez Tapia Luis G. 61
28 54   Bedoya Ramos Hector Mario 3
0 - 1
3   Porto Fuentes Oscar 64
29 56   Portela Peleteiro Alberto 3
1 - 0
3   Ferreiro Solla Pablo 73
30 72   De Santiago Rodriguez Jorge 3
0 - 1
3   Montans Lopez Adrian 58
31 67   Castro Vieytes Santiago 3
1 - 0
3   Bayon Rolo Juan Andres 59
32 66   Alvarino Pita Fernando
½ - ½
  Rodriguez Dominguez Ramon 53
33 77   Reboreda Garcia Daniel 2
0 - 1
  De Santiago Pita Breixo 69
34 75   Maquieira Vidal Alvaro 2
½ - ½
2   Fernandez Rey Jorge 51
35 71   Ardao Alonso Alejandro
0 - 1
2   Lopez Castro Alberto 74
36 19   Teijeiro Barros Alberto 4
0 - -
0   -  
37 30   Garcia Iturriaga Manuel 4
0 - -
0   -  
38 37   Chesa Chavarria Aurelio 0
0 - -
0   -  
39 39   Salgado Gonzalez Julio
0 - -
0   -  
40 62   Antelo Vilas Roberto 2
0 - -
0   -  
41 68   Prados Delgado Raul 0
0 - -
0   -  
42 76   Portugal Hernandez Felix S
0 - -
0   -  
43 78   Rodriguez Rodriguez Miguel A. 0
0 - -
0   -  

 

 

Datos Técnicos:

Director do Torneo
Marco Antonio Costa
Árbitro principal
AI Lukas Iruretagoina
Sede
Cambados. Pontevedra

 

TablaDeFlandes