Galicia/Galiza
Galicia

IX Aberto Internacional Concello de Arteixo
(II Memorial Arximiro Penide Cedeira “MIRO”)

Arteixo - A Coruña

Pavillón Ponte dos Brozos. Avda. de Figueroa s/n. Arteixo

22 ao 29 de xullo de 2008

TORNEO DO XXI CIRCUITO GALEGO DE XADREZ

Web Oficial | Bases | Partidas PGN (148) | Visor

Informa: Óscar de Prado
Club Xadrez Arteixo

Clasificación Final:

Norma de MI para Kiprian Berbatov (Bulgaria)

Rank SNo.   Nome Elo EloInt FED Club Pts BUC
1 1 IM Rusev Krasimir 2508 2508 BUL   7 46½
2 8 FM Berbatov Kiprian 2250 2250 BUL   7 45½
3 5 IM Ivanov Jordan 2421 2421 BUL Can 47½
4 6 FM Milchev Nikolay 2356 2356 BUL   6 48
5 11   Stanoev Atanas 2198 2198 BUL   6 46½
6 3 GM Dimitrov Vladimir 2450 2450 BUL Can 6 46
7 2 FM Guerra Mendez Jose Angel 2456 2456 CUB   6 44
8 4 IM Dolezal Cristian 2435 2435 ARG   46
9 12   Ferreiro Pailos Alejandro 2130 2130 ESP Gal 40
10 7 FM Permuy Lorenzo Carlos 2335 2335 ESP Gal 38
11 13   Grana Lois Jorge 2070 2070 ESP Gal 5 40½
12 14   Lopez Lopez Alfredo 2063 2063 ESP Gal 5 40
13 19   Ramos Del Campo Alexander 1947 1947 ESP Mad 5 39½
14 25   Roca Rivera Alejandro 1723 1723 ESP Gal 5 39
15 17   Saez Gabikagogeaskoa Oscar 2014 2014 ESP Eus 5 36½
16 26   Dorado Reboredo Jose Maria 1704 1704 ESP Gal 5 35
17 21   Beltran Ortiz Edda Georgina 1909 1909 ESP Gal 39½
18 10   De Prado Rodriguez Oscar 2220 2220 ESP Gal 39
19 16   Rodriguez Fernandez Juan Carlos 2032 2032 ESP Gal 38
20 20   Goday Otero Victor 1932 1932 ESP Gal 37½
21 29   Amado Rodriguez Francisco 1669 0 ESP Gal 34½
22 22   Redondo Varela Celestino 1887 1887 ESP Gal 33½
23 9   Fernandez De Pablos Miguel Angel 2232 2232 ESP Ctl 4 42
24 28   Rey Cid Jose 1964 0 ESP Gal 4 36½
25 24   Castrillon Otero Javier 1852 1852 ESP Gal 4 36
26 31   Farinas Pose Julio 1537 0 ESP Gal 4 30
27 15   Penalonga Sweers Angel 2059 2059 ESP Gal 38
28 37   Suarez Casal Pedro 0 0 ESP Gal 35½
29 33   Porto Diaz Iago 0 0 ESP Gal 34½
30 23   Fernandez Iglesias Diego 1868 1868 ESP Gal 33
31 35   Rey Barreiro Xabo 0 0 ESP Gal 33
32 34   Rey Barreiro Uxia 0 0 ESP Gal 32
33 30   Mendoza Verdes Miguel 1625 0 ESP Gal 3 35
34 32   Casares Gestal Pablo 0 0 ESP Gal 3 34½
35 27   Alberola Reig Francisco 1691 1691 ESP Val 3 34
36 18   Dopico Mera Adrian 2002 2002 ESP Gal 3 33
37 36   Rey Bua Manuel 0 0 ESP Gal 32
38 38   Taboada Iglesias Oscar 0 0 ESP Gal 2 32

Datos Técnicos:

Organización Club de Xadrez Arteixo
Directora Belén Losada Trinidad
Árbitro Principal AI Lukas Iruretagoiena
Sede Arteixo. A Coruña

 

TablaDeFlandes