Galicia/Galiza
Galicia

XXIV Festival Cidade de Ferrol
VI Maestro Rodrigo In Memorian

Ferrol - A Coruña

VI Maestro Rodrigo in Memorian: 16 ao 23 agosto de 2009
IX Maestro Alonso Leira in Memoriam: 25 ao 30 de agosto de 2009

TORNEO DO XXII CIRCUITO GALEGO DE XADREZ

Informa: Círculo Ferrolán de Xadrez Web Oficial | Bases | Fotos

Rolda 1:

Foto
Foto Cortesía Círculo Ferrolán

M. No.  
Nome
Pts.
Resultado
Pts.  
Nome
No.
1 1 GM Del Rio De Angelis Salvador G 0
1 - 0
0 Sanchez Ferreira Emilio 71
2 72 Goday Otero Victor Jose 0
0 - 1
0 GM Mirzoev Azer 2
3 3 GM Rusev Krasimir 0
- - +
0 Martinez Rodriguez Rolando 73
4 74 Perez Diaz Francisco Jose 0
0 - 1
0 GM Radulski Julian 4
5 5 GM Korneev Oleg 0
1 - 0
0 Fernandez Lopez Pablo 75
6 76 Vazquez Del Valle Ruben 0
0 - 1
0 GM Rivas Pastor Manuel 6
7 7 GM Dgebuadze Alexandre 0
1 - 0
0 Ferreiro Lorenzo Vicente Javie 77
8 78 Ballina Amandi Casimiro 0
0 - 1
0 GM Sundararajan Kidambi 8
9 9 IM Ortiz Suarez Isan Reynaldo 0
1 - 0
0 Beltran Ortiz Edda Georgina 79
10 80 Martinez Brea Manuel 0
0 - 1
0 GM Abreu Delgado Aryam 10
11 11 IM Petrov Marijan 0
1 - 0
0 Guijarro Arca Basilio 81
12 82 Gonzalez Escourido Emilio 0
0 - 1
0 IM Gomez Garrido Camilo 12
13 13 IM Alvarez Pedraza Aramis 0
- - +
0 Fraga Suarez Roberto 83
14 84 Reno Chanca Sergio 0
0 - 1
0 IM Gongora Reyes Maikel 14
15 16 Valles Moreno Ivan 0
1 - 0
0 Jimenez Gonzalez Jose Luis 85
16 86 Rodriguez Bernardo Gumersindo 0
0 - 1
0 GM Spassov Liuben 17
17 18 IM Venkatesh M R 0
1 - 0
0 Redondo Varela Celestino 87
18 88 Rovira Ruiz Enric 0
0 - 1
0 IM Satyapragyan Swayangsu 19
19 20 IM Guerra Bastida Diego 0
1 - 0
0 Mederos Aguila Jose 89
20 91 Lopez Grana Carmen 0
1 - 0
0 FM Fernandez Cardoso Alexey 21
21 22 IM Konguvel Ponnuswamy 0
1 - 0
0 Tuimil Martinez Ricardo 92
22 93 Patallo Bermudez David 0
0 - 1
0 FM Guerra Mendez Jose Angel 23
23 24 FM Gomez Ledo Roberto Carlos 0
1 - 0
0 Fernandez Gonzalez Sergio 94
24 96 Gandoy Martinez Pablo 0
0 - 1
0 FM Cabezas Ayala Ivan 25
25 27 FM Ramiro Ovejero Juan Luis 0
1 - 0
0 Segura Santos Luis 97
26 98 Fernandez Gonzalez Marcos 0
0 - 1
0 IM Rivera Daniel 28
27 29 IM Rodriguez Lopez Rafael 0
1 - 0
0 Marino Gonzalez Alejandro 100
28 102 Chao Franco Jose Manuel 0
0 - 1
0 FM Permuy Lorenzo Carlos Javier 30
29 31 Fernandez Borrego Pablo 0
1 - 0
0 Lopez Lopez Juan Manuel 103
30 104 Rey Malde Henrique 0
0 - 1
0 Garcia-Ortega Mendez Jose M 32
31 33 Pazos Porta Antonio 0
1 - 0
0 Rodriguez Varela Ruben 105
32 106 Sanchez Gabin Aranzazu 0
0 - 1
0 FM Lasinskas Povilas 34
33 35 Vlashki Nino 0
1 - 0
0 Millan Soto Jose 107
34 110 Chao Vale Fernando 0
0 - 1
0 Silva Stephane 37
35 38 Patino Romaris Juan Roberto 0
1 - 0
0 Perez Sierra Brais 111
36 113 Sa Claudio Simao Carvalho Fari 0
0 - 1
0 Pantin Soto Jose Ramon 40
37 41 Ferreira Jorge Viterbo 0
1 - 0
0 Martinez Insua Pablo 114
38 115 Martinez Insua Adrian 0
0 - 1
0 Borras Duran Pere 42
39 43 Leira Paricio Julio 0
1 - 0
0 Bustabad Rapa Eusebio 116
40 117 Ciruelos Clerencia Juan Manuel 0
0 - 1
0 De Nacimiento Montano Angel 44
41 45 Ortiz Lafont Jose 0
1 - 0
0 Cenalmor Palanca Guillermo 118
42 119 Fernandez Rilo Juan 0
0 - 1
0 Casares Cabanas Carlos 47
43 48 Cubero Ferreiro Rodrigo 0
1 - 0
0 Saavedra Carballido Gregorio 120
44 123 Fernandez Borrego Carlos 0
0 - 1
0 Marcos Pinto Luis 49
45 50 Aparicio Garcia Enrique 0
1 - 0
0 Zaragoza Alonso Andres 125
46 127 Tenreiro Calvo Jose Manuel 0
0 - 1
0 Suarez Garcia Carlos 51
47 52 Fojo Pinon Alejandro 0
1 - 0
0 Fernandez Lopez Ivan 128
48 129 Prado Acebo Ines 0
0 - 1
0 Sahelices Casado Roberto 53
49 54 Baragano Campa David 0
+ - -
0 Paz Perez Santiago 131
50 132 Chen Lin Yan Qing 0
0 - 1
0 Colet Fernandez Josep 55
51 56 Penalonga Sweers Angel 0
1 - 0
0 Barroso Martins Afonso 133
52 134 Sa Jose Armando Carvalho Faria 0
0 - 1
0 WFM Redondo Arguelles Graciela 57
53 58 Brana Lopez Eduardo 0
1 - 0
0 Chavez Diaz Douglas 135
54 136 Cubero Suarez Juan Jose 0
0 - 1
0 Lopes Manuel 59
55 60 Millan Soto Miguel 0
+ - -
0 Del Rio Suarez Emilio 137
56 138 Fernandez Rodriguez Jose 0
- - +
0 Triquell Sanchez Manel 63
57 64 Cinza Lopez Javier 0
1 - 0
0 Freire Boudon Carlos 139
58 140 Grana Gomez Diego 0
0 - 1
0 Alonso Garuti Luis E 65
59 66 Martinho Filipe Mesquita Alves 0
1 - 0
0 Hierro Ferreiro Alvaro 141
60 142 Ramirez Armenteros Adianny 0
0 - 1
0 Ares Campo Iria 67
61 68 Pires Gustavo 0
1 - 0
0 Regueiro Garcia Isaac Rafael 143
62 144 Rodriguez Rodriguez Fernando 0
0 - 1
0 Escudeiro Tilve Ramon 69
63 70 Redondo Gonzalez Javier 0
1 - 0
0 Rodriguez Sigler Alexandre 145
64 15 GM Petkov Vladimir 0
½
sen emparellar
65 26 IM Milchev Nikolay 0
½
sen emparellar
66 36 Perez Mauricio Xoel 0
½
sen emparellar
67 39 Paredes Cordo Jacobo Borja 0
½
sen emparellar
68 46 FM Larrosa Vila Jose 0
½
sen emparellar
69 61 Gomes Estevao Manuel 0
½
sen emparellar
70 62 Fernandez Lago David 0
½
sen emparellar
71 90 Gomez Dieguez David 0
½
sen emparellar
72 95 Roca Rivera Alejandro 0
½
sen emparellar
73 99 Martinho Nuno Miguel 0
½
sen emparellar
74 101 Arellano Pardo Martin 0
½
sen emparellar
75 108 Santome Rodriguez-Salas Luis M 0
½
sen emparellar
76 109 Rivera Couce Aday 0
½
sen emparellar
77 112 Picos Maiztegui Miguel 0
½
sen emparellar
78 121 Suarez Martinez Javier 0
½
sen emparellar
79 122 Alvarino Pita Fernando 0
½
sen emparellar
80 124 Pardo Gomez Jose Ramon 0
½
sen emparellar
81 126 Gomez Dieguez Adrian 0
½
sen emparellar
82 130 Pardo Gomez Juan Carlos 0
½
sen emparellar

Datos Técnicos:

Organizador
Juan V. Rodriguez Rey / C. Ferrolán de Xadrez
Director do Torneo
Juan V. Rodriguez Rey
Árbitro principal
AI Lukas Iruretagoiena
Sede
Ferrol. A Coruña

Resultados en ChessResults

Organiza/Sitio Web Oficial:

Círculo Ferrolán de Xadrez
http://www.cfxadrez.org

 

TablaDeFlandes