Galicia/Galiza
Galicia

XXIV Festival Cidade de Ferrol
VI Maestro Rodrigo In Memorian

Ferrol - A Coruña

VI Maestro Rodrigo in Memorian: 16 ao 23 agosto de 2009
IX Maestro Alonso Leira in Memoriam: 25 ao 30 de agosto de 2009

TORNEO DO XXII CIRCUITO GALEGO DE XADREZ

Informa: Círculo Ferrolán de Xadrez Web Oficial | Bases | Fotos

Rolda 2:

Foto
Foto Cortesía Círculo Ferrolán

M. No.  
Nome
Pts.
Resultado
Pts.  
Nome
No.
1 40 Pantin Soto Jose Ramon 1
0 - 1
1 GM Del Rio De Angelis Salvador G 1
2 2 GM Mirzoev Azer 1
1 - 0
1 Patino Romaris Juan Roberto 38
3 4 GM Radulski Julian 1
½ - ½
1 Ferreira Jorge Viterbo 41
4 42 Borras Duran Pere 1
0 - 1
1 GM Korneev Oleg 5
5 6 GM Rivas Pastor Manuel 1
1 - 0
1 Leira Paricio Julio 43
6 44 De Nacimiento Montano Angel 1
0 - 1
1 GM Dgebuadze Alexandre 7
7 8 GM Sundararajan Kidambi 1
1 - 0
1 Ortiz Lafont Jose 45
8 47 Casares Cabanas Carlos 1
½ - ½
1 IM Ortiz Suarez Isan Reynaldo 9
9 10 GM Abreu Delgado Aryam 1
1 - 0
1 Cubero Ferreiro Rodrigo 48
10 49 Marcos Pinto Luis 1
0 - 1
1 IM Petrov Marijan 11
11 12 IM Gomez Garrido Camilo 1
1 - 0
1 Aparicio Garcia Enrique 50
12 14 IM Gongora Reyes Maikel 1
1 - 0
1 Penalonga Sweers Angel 56
13 51 Suarez Garcia Carlos 1
0 - 1
1 Valles Moreno Ivan 16
14 17 GM Spassov Liuben 1
1 - 0
1 Brana Lopez Eduardo 58
15 53 Sahelices Casado Roberto 1
0 - 1
1 IM Venkatesh M R 18
16 19 IM Satyapragyan Swayangsu 1
1 - 0
1 Triquell Sanchez Manel 63
17 54 Baragano Campa David 1
0 - 1
1 IM Guerra Bastida Diego 20
18 55 Colet Fernandez Josep 1
½ - ½
1 IM Konguvel Ponnuswamy 22
19 23 FM Guerra Mendez Jose Angel 1
1 - 0
1 Cinza Lopez Javier 64
20 57 WFM Redondo Arguelles Graciela 1
0 - 1
1 FM Gomez Ledo Roberto Carlos 24
21 25 FM Cabezas Ayala Ivan 1
1 - 0
1 Martinho Filipe Mesquita Alves 66
22 59 Nascimiento Carlos Manuel Lopes 1
0 - 1
1 FM Ramiro Ovejero Juan Luis 27
23 28 IM Rivera Daniel 1
1 - 0
1 Pires Gustavo 68
24 60 Millan Soto Miguel 1
0 - 1
1 IM Rodriguez Lopez Rafael 29
25 30 FM Permuy Lorenzo Carlos Javier 1
1 - 0
1 Redondo Gonzalez Javier 70
26 65 Alonso Garuti Luis E 1
0 - 1
1 Fernandez Borrego Pablo 31
27 32 Garcia-Ortega Mendez Jose M 1
1 - 0
1 Martinez Rodriguez Rolando 73
28 67 Ares Campo Iria 1
0 - 1
1 Pazos Porta Antonio 33
29 34 FM Lasinskas Povilas 1
1 - 0
1 Fraga Suarez Roberto 83
30 69 Escudeiro Tilve Ramon 1
0 - 1
1 Vlashki Nino 35
31 37 Silva Stephane 1
1 - 0
1 Lopez Grana Carmen 91
32 95 Roca Rivera Alejandro ½
0 - 1
½ GM Petkov Vladimir 15
33 99 Martinho Nuno Miguel ½
0 - 1
½ IM Milchev Nikolay 26
34 109 Rivera Couce Aday ½
0 - 1
½ FM Larrosa Vila Jose 46
35 121 Suarez Martinez Javier ½
½ - ½
½ Gomes Estevao Manuel 61
36 105 Rodriguez Varela Ruben 0
+ - -
0 GM Rusev Krasimir 3
37 107 Millan Soto Jose 0
+ - -
0 IM Alvarez Pedraza Aramis 13
38 21 FM Fernandez Cardoso Alexey 0
1 - 0
0 Sanchez Gabin Aranzazu 106
39 71 Sanchez Ferreira Emilio 0
0 - 1
0 Chao Vale Fernando 110
40 111 Perez Sierra Brais 0
0 - 1
0 Goday Otero Victor Jose 72
41 114 Martinez Insua Pablo 0
0 - 1
0 Perez Diaz Francisco Jose 74
42 75 Fernandez Lopez Pablo 0
1 - 0
0 Sa Claudio Simao Carvalho Fari 113
43 116 Bustabad Rapa Eusebio 0
0 - 1
0 Vazquez Del Valle Ruben 76
44 77 Ferreiro Lorenzo Vicente Javie 0
1 - 0
0 Martinez Insua Adrian 115
45 118 Cenalmor Palanca Guillermo 0
0 - 1
0 Ballina Amandi Casimiro 78
46 79 Beltran Ortiz Edda Georgina 0
1 - 0
0 Ciruelos Clerencia Juan Manuel 117
47 120 Saavedra Carballido Gregorio 0
1 - 0
0 Martinez Brea Manuel 80
48 81 Guijarro Arca Basilio 0
½ - ½
0 Fernandez Borrego Carlos 123
49 125 Zaragoza Alonso Andres 0
0 - 1
0 Gonzalez Escourido Emilio 82
50 128 Fernandez Lopez Ivan 0
0 - 1
0 Reno Chanca Sergio 84
51 85 Jimenez Gonzalez Jose Luis 0
½ - ½
0 Prado Acebo Ines 129
52 133 Barroso Martins Afonso 0
0 - 1
0 Rodriguez Bernardo Gumersindo 86
53 87 Redondo Varela Celestino 0
+ - -
0 Paz Perez Santiago 131
54 135 Chavez Diaz Douglas 0
0 - 1
0 Rovira Ruiz Enric 88
55 89 Mederos Aguila Jose 0
½ - ½
0 Chen Lin Yan Qing 132
56 92 Tuimil Martinez Ricardo 0
1 - 0
0 Sa Jose Armando Carvalho Faria 134
57 139 Freire Boudon Carlos 0
0 - 1
0 Patallo Bermudez David 93
58 94 Fernandez Gonzalez Sergio 0
1 - 0
0 Cubero Suarez Juan Jose 136
59 141 Hierro Ferreiro Alvaro 0
0 - 1
0 Gandoy Martinez Pablo 96
60 97 Segura Santos Luis 0
+ - -
0 Del Rio Suarez Emilio 137
61 100 Marino Gonzalez Alejandro 0
1 - 0
0 Ramirez Armenteros Adianny 142
62 143 Regueiro Garcia Isaac Rafael 0
½ - ½
0 Chao Franco Jose Manuel 102
63 103 Lopez Lopez Juan Manuel 0
1 - 0
0 Rodriguez Rodriguez Fernando 144
64 145 Rodriguez Sigler Alexandre 0
0 - 1
0 Rey Malde Henrique 104
65 36 Perez Mauricio Xoel ½
½
sen emparellar
66 39 Paredes Cordo Jacobo Borja ½
½
sen emparellar
67 52 Fojo Pinon Alejandro 1
½
sen emparellar
68 62 Fernandez Lago David ½
½
sen emparellar
69 90 Gomez Dieguez David ½
½
sen emparellar
70 98 Fernandez Gonzalez Marcos 0
½
sen emparellar
71 101 Arellano Pardo Martin ½
½
sen emparellar
72 108 Santome Rodriguez-Salas Luis M ½
½
sen emparellar
73 112 Picos Maiztegui Miguel ½
½
sen emparellar
74 119 Fernandez Rilo Juan 0
½
sen emparellar
75 122 Alvarino Pita Fernando ½
½
sen emparellar
76 124 Pardo Gomez Jose Ramon ½
½
sen emparellar
77 126 Gomez Dieguez Adrian ½
½
sen emparellar
78 127 Tenreiro Calvo Jose Manuel 0
½
sen emparellar
79 130 Pardo Gomez Juan Carlos ½
½
sen emparellar
80 138 Fernandez Rodriguez Jose 0
½
sen emparellar
81 140 Grana Gomez Diego 0
½
sen emparellar

Datos Técnicos:

Organizador
Juan V. Rodriguez Rey / C. Ferrolán de Xadrez
Director do Torneo
Juan V. Rodriguez Rey
Árbitro principal
AI Lukas Iruretagoiena
Sede
Ferrol. A Coruña

Resultados en ChessResults

Organiza/Sitio Web Oficial:

Círculo Ferrolán de Xadrez
http://www.cfxadrez.org

 

TablaDeFlandes