Galicia/Galiza
Galicia

XXIV Festival Cidade de Ferrol
VI Maestro Rodrigo In Memorian

Ferrol - A Coruña

VI Maestro Rodrigo in Memorian: 16 ao 23 agosto de 2009
IX Maestro Alonso Leira in Memoriam: 25 ao 30 de agosto de 2009

TORNEO DO XXII CIRCUITO GALEGO DE XADREZ

Informa: Círculo Ferrolán de Xadrez Web Oficial | Bases | Fotos

Rolda 3:

Foto
Foto Cortesía Círculo Ferrolán

M. No.  
Nome
Pts.
Resultado
Pts.  
Nome
No.
1 1 GM Del Rio De Angelis Salvador G 2
1 - 0
2 FM Guerra Mendez Jose Angel 23
2 20 IM Guerra Bastida Diego 2
0 - 1
2 GM Mirzoev Azer 2
3 5 GM Korneev Oleg 2
1 - 0
2 FM Cabezas Ayala Ivan 25
4 24 FM Gomez Ledo Roberto Carlos 2
0 - 1
2 GM Rivas Pastor Manuel 6
5 7 GM Dgebuadze Alexandre 2
1 - 0
2 IM Rivera Daniel 28
6 27 FM Ramiro Ovejero Juan Luis 2
1 - 0
2 GM Sundararajan Kidambi 8
7 29 IM Rodriguez Lopez Rafael 2
½ - ½
2 GM Abreu Delgado Aryam 10
8 11 IM Petrov Marijan 2
½ - ½
2 FM Permuy Lorenzo Carlos Javier 30
9 31 Fernandez Borrego Pablo 2
0 - 1
2 IM Gomez Garrido Camilo 12
10 32 Garcia-Ortega Mendez Jose M 2
0 - 1
2 IM Gongora Reyes Maikel 14
11 16 Valles Moreno Ivan 2
1 - 0
2 FM Lasinskas Povilas 34
12 33 Pazos Porta Antonio 2
0 - 1
2 GM Spassov Liuben 17
13 18 IM Venkatesh M R 2
1 - 0
2 Silva Stephane 37
14 35 Vlashki Nino 2
0 - 1
2 IM Satyapragyan Swayangsu 19
15 26 IM Milchev Nikolay
0 - 1
GM Radulski Julian 4
16 9 IM Ortiz Suarez Isan Reynaldo
½ - ½
Ferreira Jorge Viterbo 41
17 15 GM Petkov Vladimir
1 - 0
Colet Fernandez Josep 55
18 22 IM Konguvel Ponnuswamy
1 - 0
Casares Cabanas Carlos 47
19 76 Vazquez Del Valle Ruben 1
0 - 1
1 FM Fernandez Cardoso Alexey 21
20 36 Perez Mauricio Xoel 1
1 - 0
1 Fernandez Lopez Pablo 75
21 38 Patino Romaris Juan Roberto 1
1 - 0
1 Ferreiro Lorenzo Vicente Javie 77
22 78 Ballina Amandi Casimiro 1
0 - 1
1 Paredes Cordo Jacobo Borja 39
23 82 Gonzalez Escourido Emilio 1
0 - 1
1 Pantin Soto Jose Ramon 40
24 83 Fraga Suarez Roberto 1
0 - 1
1 Borras Duran Pere 42
25 43 Leira Paricio Julio 1
1 - 0
1 Beltran Ortiz Edda Georgina 79
26 84 Reno Chanca Sergio 1
0 - 1
1 De Nacimiento Montano Angel 44
27 45 Ortiz Lafont Jose 1
1 - 0
1 Gomez Dieguez David 90
28 48 Cubero Ferreiro Rodrigo 1
1 - 0
1 Tuimil Martinez Ricardo 92
29 86 Rodriguez Bernardo Gumersindo 1
0 - 1
1 Marcos Pinto Luis 49
30 50 Aparicio Garcia Enrique 1
1 - 0
1 Fernandez Gonzalez Sergio 94
31 87 Redondo Varela Celestino 1
0 - 1
1 Suarez Garcia Carlos 51
32 88 Rovira Ruiz Enric 1
½ - ½
1 Sahelices Casado Roberto 53
33 91 Lopez Grana Carmen 1
1 - 0
1 Baragano Campa David 54
34 93 Patallo Bermudez David 1
0 - 1
1 WFM Redondo Arguelles Graciela 57
35 58 Brana Lopez Eduardo 1
0 - 1
1 Marino Gonzalez Alejandro 100
36 96 Gandoy Martinez Pablo 1
0 - 1
1 Martins Manuel 59
37 97 Segura Santos Luis 1
0 - 1
1 Millan Soto Miguel 60
38 61 Gomes Estevao Manuel 1
1 - 0
1 Arellano Pardo Martin 101
39 63 Triquell Sanchez Manel 1
1 - 0
1 Lopez Lopez Juan Manuel 103
40 64 Cinza Lopez Javier 1
1 - 0
1 Santome Rodriguez-Salas Luis M 108
41 104 Rey Malde Henrique 1
½ - ½
1 Alonso Garuti Luis E 65
42 66 Martinho Filipe Mesquita Alves 1
1 - 0
1 Picos Maiztegui Miguel 112
43 105 Rodriguez Varela Ruben 1
1 - 0
1 Ares Campo Iria 67
44 68 Pires Gustavo 1
1 - 0
1 Saavedra Carballido Gregorio 120
45 107 Millan Soto Jose 1
0 - 1
1 Escudeiro Tilve Ramon 69
46 70 Redondo Gonzalez Javier 1
½ - ½
1 Suarez Martinez Javier 121
47 72 Goday Otero Victor Jose 1
1 - 0
1 Alvarino Pita Fernando 122
48 74 Perez Diaz Francisco Jose 1
1 - 0
1 Gomez Dieguez Adrian 126
49 110 Chao Vale Fernando 1
½ - ½
½ Guijarro Arca Basilio 81
50 123 Fernandez Borrego Carlos ½
0 - 1
½ Jimenez Gonzalez Jose Luis 85
51 89 Mederos Aguila Jose ½
1 - 0
½ Tenreiro Calvo Jose Manuel 127
52 129 Prado Acebo Ines ½
0 - 1
½ Roca Rivera Alejandro 95
53 132 Chen Lin Yan Qing ½
0 - 1
½ Martinho Nuno Miguel 99
54 102 Chao Franco Jose Manuel ½
1 - 0
½ Grana Gomez Diego 140
55 138 Fernandez Rodriguez Jose ½
- - +
½ Rivera Couce Aday 109
56 143 Regueiro Garcia Isaac Rafael ½
1 - 0
½ Fernandez Rilo Juan 119
57 128 Fernandez Lopez Ivan 0
0 - 1
0 Sanchez Ferreira Emilio 71
58 80 Martinez Brea Manuel 0
1 - 0
0 Barroso Martins Afonso 133
59 106 Sanchez Gabin Aranzazu 0
1 - 0
0 Chavez Diaz Douglas 135
60 134 Sa Jose Armando Carvalho Faria 0
½ - ½
0 Perez Sierra Brais 111
61 113 Sa Claudio Simao Carvalho Fari 0
1 - 0
0 Hierro Ferreiro Alvaro 141
62 136 Cubero Suarez Juan Jose 0
0 - 1
0 Bustabad Rapa Eusebio 116
63 117 Ciruelos Clerencia Juan Manuel 0
1 - 0
0 Rodriguez Sigler Alexandre 145
64 142 Ramirez Armenteros Adianny 0
1 - 0
0 Cenalmor Palanca Guillermo 118
65 144 Rodriguez Rodriguez Fernando 0
0 - 1
0 Zaragoza Alonso Andres 125
66 3 GM Rusev Krasimir 0
0
sen emparellar
67 13 IM Alvarez Pedraza Aramis 0
0
sen emparellar
68 46 FM Larrosa Vila Jose
½
sen emparellar
69 52 Fojo Pinon Alejandro
½
sen emparellar
70 56 Penalonga Sweers Angel 1
½
sen emparellar
71 62 Fernandez Lago David 1
½
sen emparellar
72 73 Martinez Rodriguez Rolando 1
½
sen emparellar
73 98 Fernandez Gonzalez Marcos ½
½
sen emparellar
74 114 Martinez Insua Pablo 0
½
sen emparellar
75 115 Martinez Insua Adrian 0
½
sen emparellar
76 124 Pardo Gomez Jose Ramon 1
½
sen emparellar
77 130 Pardo Gomez Juan Carlos 1
½
sen emparellar
78 131 Paz Perez Santiago 0
0
sen emparellar
79 137 Del Rio Suarez Emilio 0
0
sen emparellar
80 139 Freire Boudon Carlos 0
½
sen emparellar

Datos Técnicos:

Organizador
Juan V. Rodriguez Rey / C. Ferrolán de Xadrez
Director do Torneo
Juan V. Rodriguez Rey
Árbitro principal
AI Lukas Iruretagoiena
Sede
Ferrol. A Coruña

Resultados en ChessResults

Organiza/Sitio Web Oficial:

Círculo Ferrolán de Xadrez
http://www.cfxadrez.org

 

TablaDeFlandes