Galicia/Galiza
Galicia

XXIV Festival Cidade de Ferrol
VI Maestro Rodrigo In Memorian

Ferrol - A Coruña

VI Maestro Rodrigo in Memorian: 16 ao 23 agosto de 2009
IX Maestro Alonso Leira in Memoriam: 25 ao 30 de agosto de 2009

TORNEO DO XXII CIRCUITO GALEGO DE XADREZ

Informa: Círculo Ferrolán de Xadrez Web Oficial | Bases | Fotos

Rolda 4:

Foto
Foto Cortesía Círculo Ferrolán

M. No.  
Nome
Pts.
Resultado
Pts.  
Nome
No.
1 14 IM Gongora Reyes Maikel 3
½ - ½
3 GM Del Rio De Angelis Salvador G 1
2 2 GM Mirzoev Azer 3
1 - 0
3 Valles Moreno Ivan 16
3 17 GM Spassov Liuben 3
0 - 1
3 GM Korneev Oleg 5
4 6 GM Rivas Pastor Manuel 3
0 - 1
3 IM Venkatesh M R 18
5 19 IM Satyapragyan Swayangsu 3
½ - ½
3 GM Dgebuadze Alexandre 7
6 12 IM Gomez Garrido Camilo 3
½ - ½
3 FM Ramiro Ovejero Juan Luis 27
7 4 GM Radulski Julian
½ - ½
IM Petrov Marijan 11
8 10 GM Abreu Delgado Aryam
½ - ½
IM Konguvel Ponnuswamy 22
9 30 FM Permuy Lorenzo Carlos Javier
0 - 1
GM Petkov Vladimir 15
10 8 GM Sundararajan Kidambi 2
1 - 0
IM Rodriguez Lopez Rafael 29
11 43 Leira Paricio Julio 2
1 - 0
2 IM Ortiz Suarez Isan Reynaldo 9
12 44 De Nacimiento Montano Angel 2
0 - 1
2 IM Guerra Bastida Diego 20
13 21 FM Fernandez Cardoso Alexey 2
1 - 0
2 Ortiz Lafont Jose 45
14 23 FM Guerra Mendez Jose Angel 2
1 - 0
2 Aparicio Garcia Enrique 50
15 46 FM Larrosa Vila Jose 2
0 - 1
2 FM Gomez Ledo Roberto Carlos 24
16 25 FM Cabezas Ayala Ivan 2
1 - 0
2 Fojo Pinon Alejandro 52
17 28 IM Rivera Daniel 2
½ - ½
2 Gomes Estevao Manuel 61
18 49 Marcos Pinto Luis 2
½ - ½
2 Fernandez Borrego Pablo 31
19 51 Suarez Garcia Carlos 2
0 - 1
2 Garcia-Ortega Mendez Jose M 32
20 57 WFM Redondo Arguelles Graciela 2
0 - 1
2 Pazos Porta Antonio 33
21 34 FM Lasinskas Povilas 2
1 - 0
2 Triquell Sanchez Manel 63
22 59 Martins Manuel 2
0 - 1
2 Vlashki Nino 35
23 69 Escudeiro Tilve Ramon 2
0 - 1
2 Perez Mauricio Xoel 36
24 37 Silva Stephane 2
1 - 0
2 Martinho Filipe Mesquita Alves 66
25 100 Marino Gonzalez Alejandro 2
0 - 1
2 Patino Romaris Juan Roberto 38
26 39 Paredes Cordo Jacobo Borja 2
1 - 0
2 Pires Gustavo 68
27 40 Pantin Soto Jose Ramon 2
1 - 0
2 Goday Otero Victor Jose 72
28 41 Ferreira Jorge Viterbo 2
1 - 0
2 Perez Diaz Francisco Jose 74
29 42 Borras Duran Pere 2
1 - 0
2 Lopez Grana Carmen 91
30 47 Casares Cabanas Carlos
1 - 0
2 Rodriguez Varela Ruben 105
31 95 Roca Rivera Alejandro
0 - 1
IM Milchev Nikolay 26
32 53 Sahelices Casado Roberto
1 - 0
Chao Franco Jose Manuel 102
33 55 Colet Fernandez Josep
1 - 0
Rey Malde Henrique 104
34 56 Penalonga Sweers Angel
1 - 0
Rivera Couce Aday 109
35 62 Fernandez Lago David
1 - 0
Chao Vale Fernando 110
36 65 Alonso Garuti Luis E
1 - 0
Pardo Gomez Juan Carlos 130
37 99 Martinho Nuno Miguel
½ - ½
Redondo Gonzalez Javier 70
38 85 Jimenez Gonzalez Jose Luis
½ - ½
Regueiro Garcia Isaac Rafael 143
39 121 Suarez Martinez Javier
1 - 0
Rovira Ruiz Enric 88
40 124 Pardo Gomez Jose Ramon
0 - 1
Mederos Aguila Jose 89
41 54 Baragano Campa David 1
1 - 0
1 Patallo Bermudez David 93
42 94 Fernandez Gonzalez Sergio 1
0 - 1
1 Brana Lopez Eduardo 58
43 67 Ares Campo Iria 1
1 - 0
1 Gandoy Martinez Pablo 96
44 71 Sanchez Ferreira Emilio 1
1 - 0
1 Segura Santos Luis 97
45 75 Fernandez Lopez Pablo 1
0 - 1
1 Arellano Pardo Martin 101
46 103 Lopez Lopez Juan Manuel 1
0 - 1
1 Vazquez Del Valle Ruben 76
47 77 Ferreiro Lorenzo Vicente Javie 1
½ - ½
1 Sanchez Gabin Aranzazu 106
48 108 Santome Rodriguez-Salas Luis M 1
0 - 1
1 Ballina Amandi Casimiro 78
49 79 Beltran Ortiz Edda Georgina 1
1 - 0
1 Millan Soto Jose 107
50 112 Picos Maiztegui Miguel 1
½ - ½
1 Martinez Brea Manuel 80
51 81 Guijarro Arca Basilio 1
1 - 0
1 Sa Claudio Simao Carvalho Fari 113
52 116 Bustabad Rapa Eusebio 1
1 - 0
1 Gonzalez Escourido Emilio 82
53 120 Saavedra Carballido Gregorio 1
1 - 0
1 Fraga Suarez Roberto 83
54 122 Alvarino Pita Fernando 1
0 - 1
1 Reno Chanca Sergio 84
55 125 Zaragoza Alonso Andres 1
0 - 1
1 Rodriguez Bernardo Gumersindo 86
56 126 Gomez Dieguez Adrian 1
0 - 1
1 Redondo Varela Celestino 87
57 90 Gomez Dieguez David 1
1 - 0
1 Ciruelos Clerencia Juan Manuel 117
58 92 Tuimil Martinez Ricardo 1
0 - 1
1 Ramirez Armenteros Adianny 142
59 111 Perez Sierra Brais ½
1 - 0
½ Prado Acebo Ines 129
60 127 Tenreiro Calvo Jose Manuel ½
0 - 1
½ Martinez Insua Pablo 114
61 115 Martinez Insua Adrian ½
0 - 1
½ Chen Lin Yan Qing 132
62 119 Fernandez Rilo Juan ½
0 - 1
½ Sa Jose Armando Carvalho Faria 134
63 140 Grana Gomez Diego ½
1 - 0
½ Fernandez Borrego Carlos 123
64 118 Cenalmor Palanca Guillermo 0
1 - 0
½ Freire Boudon Carlos 139
65 141 Hierro Ferreiro Alvaro 0
1 - 0
0 Fernandez Lopez Ivan 128
66 133 Barroso Martins Afonso 0
0 - 1
0 Cubero Suarez Juan Jose 136
67 135 Chavez Diaz Douglas 0
1 - 0
0 Rodriguez Rodriguez Fernando 144
68 145 Rodriguez Sigler Alexandre 0
1
bye
69 3 GM Rusev Krasimir 0
0
sen emparellar
70 13 IM Alvarez Pedraza Aramis 0
0
sen emparellar
71 48 Cubero Ferreiro Rodrigo 2
½
sen emparellar
72 60 Millan Soto Miguel 2
½
sen emparellar
73 64 Cinza Lopez Javier 2
½
sen emparellar
74 73 Martinez Rodriguez Rolando
½
sen emparellar
75 98 Fernandez Gonzalez Marcos 1
½
sen emparellar
76 131 Paz Perez Santiago 0
0
sen emparellar
77 137 Del Rio Suarez Emilio 0
0
sen emparellar
78 138 Fernandez Rodriguez Jose ½
0
sen emparellar

Datos Técnicos:

Organizador
Juan V. Rodriguez Rey / C. Ferrolán de Xadrez
Director do Torneo
Juan V. Rodriguez Rey
Árbitro principal
AI Lukas Iruretagoiena
Sede
Ferrol. A Coruña

Resultados en ChessResults

Organiza/Sitio Web Oficial:

Círculo Ferrolán de Xadrez
http://www.cfxadrez.org

 

TablaDeFlandes