Galicia/Galiza
Galicia

XXIV Festival Cidade de Ferrol
VI Maestro Rodrigo In Memorian

Ferrol - A Coruña

VI Maestro Rodrigo in Memorian: 16 ao 23 agosto de 2009
IX Maestro Alonso Leira in Memoriam: 25 ao 30 de agosto de 2009

TORNEO DO XXII CIRCUITO GALEGO DE XADREZ

Informa: Círculo Ferrolán de Xadrez Web Oficial | Bases | Fotos

Rolda 6:

Foto
Foto Cortesía Círculo Ferrolán

M. No.  
Nome
Pts.
Resultado
Pts.  
Nome
No.
1 1 GM Del Rio De Angelis Salvador G
½ - ½
GM Korneev Oleg 5
2 2 GM Mirzoev Azer
1 - 0
IM Gomez Garrido Camilo 12
3 4 GM Radulski Julian 4
1 - 0
4 IM Venkatesh M R 18
4 21 FM Fernandez Cardoso Alexey 4
0 - 1
4 GM Dgebuadze Alexandre 7
5 8 GM Sundararajan Kidambi 4
½ - ½
4 IM Guerra Bastida Diego 20
6 10 GM Abreu Delgado Aryam 4
½ - ½
4 FM Gomez Ledo Roberto Carlos 24
7 19 IM Satyapragyan Swayangsu 4
1 - 0
4 IM Petrov Marijan 11
8 14 IM Gongora Reyes Maikel 4
1 - 0
4 IM Konguvel Ponnuswamy 22
9 23 FM Guerra Mendez Jose Angel 4
1 - 0
4 Valles Moreno Ivan 16
10 6 GM Rivas Pastor Manuel
1 - 0
4 FM Ramiro Ovejero Juan Luis 27
11 15 GM Petkov Vladimir
½ - ½
Garcia-Ortega Mendez Jose M 32
12 17 GM Spassov Liuben
1 - 0
Leira Paricio Julio 43
13 47 Casares Cabanas Carlos
0 - 1
IM Rivera Daniel 28
14 49 Marcos Pinto Luis
0 - 1
IM Rodriguez Lopez Rafael 29
15 30 FM Permuy Lorenzo Carlos Javier
1 - 0
Vlashki Nino 35
16 53 Sahelices Casado Roberto
0 - 1
Fernandez Borrego Pablo 31
17 9 IM Ortiz Suarez Isan Reynaldo 3
1 - 0
3 Cubero Ferreiro Rodrigo 48
18 46 FM Larrosa Vila Jose 3
½ - ½
3 FM Cabezas Ayala Ivan 25
19 26 IM Milchev Nikolay 3
1 - 0
3 Aparicio Garcia Enrique 50
20 54 Baragano Campa David 3
½ - ½
3 Pazos Porta Antonio 33
21 57 WFM Redondo Arguelles Graciela 3
1 - 0
3 FM Lasinskas Povilas 34
22 36 Perez Mauricio Xoel 3
1 - 0
3 Colet Fernandez Josep 55
23 37 Silva Stephane 3
1 - 0
3 Brana Lopez Eduardo 58
24 101 Arellano Pardo Martin 3
0 - 1
3 Patino Romaris Juan Roberto 38
25 39 Paredes Cordo Jacobo Borja 3
1 - 0
3 Martinho Filipe Mesquita Alves 66
26 40 Pantin Soto Jose Ramon 3
1 - 0
3 Pires Gustavo 68
27 41 Ferreira Jorge Viterbo 3
1 - 0
3 Redondo Gonzalez Javier 70
28 42 Borras Duran Pere 3
0 - 1
3 Goday Otero Victor Jose 72
29 44 De Nacimiento Montano Angel 3
1 - 0
3 Rodriguez Varela Ruben 105
30 121 Suarez Martinez Javier 3
0 - 1
3 Ortiz Lafont Jose 45
31 59 Martins Manuel
1 - 0
3 Ramirez Armenteros Adianny 142
32 90 Gomez Dieguez David
1 - 0
Millan Soto Miguel 60
33 61 Gomes Estevao Manuel
½ - ½
Lopez Grana Carmen 91
34 62 Fernandez Lago David
1 - 0
Sanchez Gabin Aranzazu 106
35 98 Fernandez Gonzalez Marcos
½ - ½
Triquell Sanchez Manel 63
36 109 Rivera Couce Aday
½ - ½
Alonso Garuti Luis E 65
37 81 Guijarro Arca Basilio
1 - 0
Regueiro Garcia Isaac Rafael 143
38 124 Pardo Gomez Jose Ramon
½ - ½
Rovira Ruiz Enric 88
39 110 Chao Vale Fernando
0 - 1
Mederos Aguila Jose 89
40 67 Ares Campo Iria 2
1 - 0
2 Redondo Varela Celestino 87
41 69 Escudeiro Tilve Ramon 2
0 - 1
2 Tuimil Martinez Ricardo 92
42 71 Sanchez Ferreira Emilio 2
1 - 0
2 Patallo Bermudez David 93
43 99 Martinho Nuno Miguel 2
½ - ½
2 Martinez Rodriguez Rolando 73
44 100 Marino Gonzalez Alejandro 2
½ - ½
2 Perez Diaz Francisco Jose 74
45 75 Fernandez Lopez Pablo 2
1 - 0
2 Gandoy Martinez Pablo 96
46 76 Vazquez Del Valle Ruben 2
0 - 1
2 Segura Santos Luis 97
47 77 Ferreiro Lorenzo Vicente Javie 2
1 - 0
2 Chao Franco Jose Manuel 102
48 103 Lopez Lopez Juan Manuel 2
0 - 1
2 Ballina Amandi Casimiro 78
49 79 Beltran Ortiz Edda Georgina 2
1 - 0
2 Rodriguez Sigler Alexandre 145
50 112 Picos Maiztegui Miguel 2
0 - 1
2 Gonzalez Escourido Emilio 82
51 114 Martinez Insua Pablo 2
0 - 1
2 Fraga Suarez Roberto 83
52 116 Bustabad Rapa Eusebio 2
1 - 0
2 Reno Chanca Sergio 84
53 85 Jimenez Gonzalez Jose Luis 2
1 - 0
2 Millan Soto Jose 107
54 94 Fernandez Gonzalez Sergio
½ - ½
2 Chen Lin Yan Qing 132
55 95 Roca Rivera Alejandro
0 - 1
Pardo Gomez Juan Carlos 130
56 129 Prado Acebo Ines
0 - 1
Rey Malde Henrique 104
57 140 Grana Gomez Diego
0 - 1
Ciruelos Clerencia Juan Manuel 117
58 127 Tenreiro Calvo Jose Manuel
1 - 0
Sa Jose Armando Carvalho Faria 134
59 108 Santome Rodriguez-Salas Luis M 1
½ - ½
1 Zaragoza Alonso Andres 125
60 126 Gomez Dieguez Adrian 1
1 - 0
1 Sa Claudio Simao Carvalho Fari 113
61 135 Chavez Diaz Douglas 1
1 - 0
1 Martinez Insua Adrian 115
62 118 Cenalmor Palanca Guillermo 1
1 - 0
1 Cubero Suarez Juan Jose 136
63 122 Alvarino Pita Fernando 1
0 - 1
1 Hierro Ferreiro Alvaro 141
64 133 Barroso Martins Afonso ½
0 - 1
½ Fernandez Borrego Carlos 123
65 139 Freire Boudon Carlos ½
½ - ½
½ Fernandez Lopez Ivan 128
66 3 GM Rusev Krasimir 0
0
sen emparellar
67 13 IM Alvarez Pedraza Aramis 0
0
sen emparellar
68 51 Suarez Garcia Carlos 3
½
sen emparellar
69 52 Fojo Pinon Alejandro
½
sen emparellar
70 56 Penalonga Sweers Angel
½
sen emparellar
71 64 Cinza Lopez Javier
½
sen emparellar
72 80 Martinez Brea Manuel
0
sen emparellar
73 86 Rodriguez Bernardo Gumersindo 2
½
sen emparellar
74 111 Perez Sierra Brais
½
sen emparellar
75 119 Fernandez Rilo Juan 1
0
sen emparellar
76 120 Saavedra Carballido Gregorio 2
0
sen emparellar
77 131 Paz Perez Santiago 0
0
sen emparellar
78 137 Del Rio Suarez Emilio 0
0
sen emparellar
79 138 Fernandez Rodriguez Jose ½
0
sen emparellar
80 144 Rodriguez Rodriguez Fernando 1
½
sen emparellar

Datos Técnicos:

Organizador
Juan V. Rodriguez Rey / C. Ferrolán de Xadrez
Director do Torneo
Juan V. Rodriguez Rey
Árbitro principal
AI Lukas Iruretagoiena
Sede
Ferrol. A Coruña

Resultados en ChessResults

Organiza/Sitio Web Oficial:

Círculo Ferrolán de Xadrez
http://www.cfxadrez.org

 

TablaDeFlandes