Galicia/Galiza
Galicia

XXIV Festival Cidade de Ferrol
VI Maestro Rodrigo In Memorian

Ferrol - A Coruña

VI Maestro Rodrigo in Memorian: 16 ao 23 agosto de 2009
IX Maestro Alonso Leira in Memoriam: 25 ao 30 de agosto de 2009

TORNEO DO XXII CIRCUITO GALEGO DE XADREZ

Informa: Círculo Ferrolán de Xadrez Web Oficial | Bases | Fotos

Rolda 7:

Foto
Foto Cortesía Círculo Ferrolán

M. No.  
Nome
Pts.
Resultado
Pts.  
Nome
No.
1 4 GM Radulski Julian 5
½ - ½
GM Mirzoev Azer 2
2 1 GM Del Rio De Angelis Salvador G 5
½ - ½
5 IM Satyapragyan Swayangsu 19
3 5 GM Korneev Oleg 5
½ - ½
5 IM Gongora Reyes Maikel 14
4 7 GM Dgebuadze Alexandre 5
½ - ½
5 FM Guerra Mendez Jose Angel 23
5 20 IM Guerra Bastida Diego
1 - 0
GM Rivas Pastor Manuel 6
6 24 FM Gomez Ledo Roberto Carlos
½ - ½
GM Sundararajan Kidambi 8
7 28 IM Rivera Daniel
0 - 1
GM Abreu Delgado Aryam 10
8 12 IM Gomez Garrido Camilo
1 - 0
IM Rodriguez Lopez Rafael 29
9 31 Fernandez Borrego Pablo
0 - 1
GM Spassov Liuben 17
10 9 IM Ortiz Suarez Isan Reynaldo 4
1 - 0
4 Perez Mauricio Xoel 36
11 11 IM Petrov Marijan 4
1 - 0
4 Paredes Cordo Jacobo Borja 39
12 38 Patino Romaris Juan Roberto 4
0 - 1
4 GM Petkov Vladimir 15
13 16 Valles Moreno Ivan 4
½ - ½
4 Silva Stephane 37
14 18 IM Venkatesh M R 4
1 - 0
4 Pantin Soto Jose Ramon 40
15 72 Goday Otero Victor Jose 4
0 - 1
4 FM Fernandez Cardoso Alexey 21
16 22 IM Konguvel Ponnuswamy 4
1 - 0
4 De Nacimiento Montano Angel 44
17 45 Ortiz Lafont Jose 4
½ - ½
4 IM Milchev Nikolay 26
18 27 FM Ramiro Ovejero Juan Luis 4
1 - 0
4 Ferreira Jorge Viterbo 41
19 32 Garcia-Ortega Mendez Jose M 4
1 - 0
4 WFM Redondo Arguelles Graciela 57
20 25 FM Cabezas Ayala Ivan
½ - ½
Sahelices Casado Roberto 53
21 33 Pazos Porta Antonio
1 - 0
Martins Manuel 59
22 35 Vlashki Nino
1 - 0
Baragano Campa David 54
23 46 FM Larrosa Vila Jose
½ - ½
Fernandez Lago David 62
24 81 Guijarro Arca Basilio
0 - 1
Casares Cabanas Carlos 47
25 89 Mederos Aguila Jose
1 - 0
Marcos Pinto Luis 49
26 34 FM Lasinskas Povilas 3
½ - ½
Gomez Dieguez David 90
27 88 Rovira Ruiz Enric 3
½ - ½
3 Borras Duran Pere 42
28 48 Cubero Ferreiro Rodrigo 3
1 - 0
3 Fernandez Lopez Pablo 75
29 50 Aparicio Garcia Enrique 3
1 - 0
3 Ferreiro Lorenzo Vicente Javie 77
30 83 Fraga Suarez Roberto 3
1 - 0
3 Fojo Pinon Alejandro 52
31 55 Colet Fernandez Josep 3
1 - 0
3 Beltran Ortiz Edda Georgina 79
32 56 Penalonga Sweers Angel 3
1 - 0
3 Jimenez Gonzalez Jose Luis 85
33 58 Brana Lopez Eduardo 3
1 - 0
3 Lopez Grana Carmen 91
34 92 Tuimil Martinez Ricardo 3
0 - 1
3 Gomes Estevao Manuel 61
35 63 Triquell Sanchez Manel 3
½ - ½
3 Segura Santos Luis 97
36 64 Cinza Lopez Javier 3
1 - 0
3 Fernandez Gonzalez Marcos 98
37 65 Alonso Garuti Luis E 3
1 - 0
3 Suarez Martinez Javier 121
38 66 Martinho Filipe Mesquita Alves 3
1 - 0
3 Rivera Couce Aday 109
39 70 Redondo Gonzalez Javier 3
0 - 1
3 Ares Campo Iria 67
40 68 Pires Gustavo 3
½ - ½
3 Pardo Gomez Jose Ramon 124
41 105 Rodriguez Varela Ruben 3
½ - ½
3 Sanchez Ferreira Emilio 71
42 142 Ramirez Armenteros Adianny 3
1 - 0
3 Arellano Pardo Martin 101
43 74 Perez Diaz Francisco Jose
1 - 0
Chao Vale Fernando 110
44 106 Sanchez Gabin Aranzazu
1 - 0
Rodriguez Bernardo Gumersindo 86
45 117 Ciruelos Clerencia Juan Manuel
1 - 0
Martinho Nuno Miguel 99
46 130 Pardo Gomez Juan Carlos
0 - 1
Marino Gonzalez Alejandro 100
47 104 Rey Malde Henrique
1 - 0
Tenreiro Calvo Jose Manuel 127
48 102 Chao Franco Jose Manuel 2
1 - 0
2 Escudeiro Tilve Ramon 69
49 107 Millan Soto Jose 2
0 - 1
2 Vazquez Del Valle Ruben 76
50 84 Reno Chanca Sergio 2
1 - 0
2 Lopez Lopez Juan Manuel 103
51 87 Redondo Varela Celestino 2
0 - 1
2 Picos Maiztegui Miguel 112
52 93 Patallo Bermudez David 2
1 - 0
2 Martinez Insua Pablo 114
53 141 Hierro Ferreiro Alvaro 2
½ - ½
2 Fernandez Gonzalez Sergio 94
54 96 Gandoy Martinez Pablo 2
0 - 1
2 Chavez Diaz Douglas 135
55 126 Gomez Dieguez Adrian 2
½ - ½
Roca Rivera Alejandro 95
56 123 Fernandez Borrego Carlos
+ - -
Santome Rodriguez-Salas Luis M 108
57 125 Zaragoza Alonso Andres
1 - 0
Grana Gomez Diego 140
58 134 Sa Jose Armando Carvalho Faria
0 - 1
Prado Acebo Ines 129
59 113 Sa Claudio Simao Carvalho Fari 1
1 - 0
1 Fernandez Lopez Ivan 128
60 115 Martinez Insua Adrian 1
1 - 0
1 Freire Boudon Carlos 139
61 136 Cubero Suarez Juan Jose 1
+ - -
1 Alvarino Pita Fernando 122
62 133 Barroso Martins Afonso ½
1
bye
63 3 GM Rusev Krasimir 0
0
sin emparejar
64 13 IM Alvarez Pedraza Aramis 0
0
sin emparejar
65 30 FM Permuy Lorenzo Carlos Javier
½
sin emparejar
66 43 Leira Paricio Julio
½
sin emparejar
67 51 Suarez Garcia Carlos
½
sin emparejar
68 60 Millan Soto Miguel
½
sin emparejar
69 73 Martinez Rodriguez Rolando
½
sin emparejar
70 78 Ballina Amandi Casimiro 3
½
sin emparejar
71 80 Martinez Brea Manuel
0
sin emparejar
72 82 Gonzalez Escourido Emilio 3
½
sin emparejar
73 111 Perez Sierra Brais 2
½
sin emparejar
74 116 Bustabad Rapa Eusebio 3
½
sin emparejar
75 118 Cenalmor Palanca Guillermo 2
½
sin emparejar
76 119 Fernandez Rilo Juan 1
½
sin emparejar
77 120 Saavedra Carballido Gregorio 2
0
sin emparejar
78 131 Paz Perez Santiago 0
0
sin emparejar
79 132 Chen Lin Yan Qing
½
sin emparejar
80 137 Del Rio Suarez Emilio 0
0
sin emparejar
81 138 Fernandez Rodriguez Jose ½
0
sin emparejar
82 143 Regueiro Garcia Isaac Rafael
½
sin emparejar
83 144 Rodriguez Rodriguez Fernando
½
sin emparejar
84 145 Rodriguez Sigler Alexandre 2
½
sin emparejar

Datos Técnicos:

Organizador
Juan V. Rodriguez Rey / C. Ferrolán de Xadrez
Director do Torneo
Juan V. Rodriguez Rey
Árbitro principal
AI Lukas Iruretagoiena
Sede
Ferrol. A Coruña

Resultados en ChessResults

Organiza/Sitio Web Oficial:

Círculo Ferrolán de Xadrez
http://www.cfxadrez.org

 

TablaDeFlandes