Galicia/Galiza
Galicia

XXIV Festival Cidade de Ferrol
VI Maestro Rodrigo In Memorian

Ferrol - A Coruña

VI Maestro Rodrigo in Memorian: 16 ao 23 agosto de 2009
IX Maestro Alonso Leira in Memoriam: 25 ao 30 de agosto de 2009

TORNEO DO XXII CIRCUITO GALEGO DE XADREZ

Informa: Círculo Ferrolán de Xadrez Web Oficial | Bases | Fotos

Rolda 9:

Foto
Foto Cortesía Círculo Ferrolán

M. No.  
Nome
Pts.
Resultado
Pts.  
Nome
No.
1 4 GM Radulski Julian
½ - ½
GM Abreu Delgado Aryam 10
2 7 GM Dgebuadze Alexandre 6
½ - ½
GM Mirzoev Azer 2
3 1 GM Del Rio De Angelis Salvador G 6
1 - 0
6 GM Spassov Liuben 17
4 5 GM Korneev Oleg 6
½ - ½
6 FM Guerra Mendez Jose Angel 23
5 32 Garcia-Ortega Mendez Jose M 6
0 - 1
6 GM Sundararajan Kidambi 8
6 12 IM Gomez Garrido Camilo 6
1 - 0
6 IM Satyapragyan Swayangsu 19
7 18 IM Venkatesh M R 6
½ - ½
6 GM Petkov Vladimir 15
8 9 IM Ortiz Suarez Isan Reynaldo
½ - ½
FM Gomez Ledo Roberto Carlos 24
9 11 IM Petrov Marijan
1 - 0
FM Fernandez Cardoso Alexey 21
10 20 IM Guerra Bastida Diego
½ - ½
IM Gongora Reyes Maikel 14
11 6 GM Rivas Pastor Manuel 5
½ - ½
IM Milchev Nikolay 26
12 22 IM Konguvel Ponnuswamy 5
1 - 0
5 Paredes Cordo Jacobo Borja 39
13 25 FM Cabezas Ayala Ivan 5
1 - 0
5 Ferreira Jorge Viterbo 41
14 27 FM Ramiro Ovejero Juan Luis 5
1 - 0
5 Leira Paricio Julio 43
15 28 IM Rivera Daniel 5
1 - 0
5 De Nacimiento Montano Angel 44
16 48 Cubero Ferreiro Rodrigo 5
0 - 1
5 IM Rodriguez Lopez Rafael 29
17 45 Ortiz Lafont Jose 5
0 - 1
5 FM Permuy Lorenzo Carlos Javier 30
18 31 Fernandez Borrego Pablo 5
1 - 0
5 Suarez Garcia Carlos 51
19 33 Pazos Porta Antonio 5
1 - 0
5 Casares Cabanas Carlos 47
20 50 Aparicio Garcia Enrique 5
0 - 1
5 Perez Mauricio Xoel 36
21 142 Ramirez Armenteros Adianny 5
½ - ½
5 Silva Stephane 37
22 35 Vlashki Nino
1 - 0
5 Gomez Dieguez David 90
23 64 Cinza Lopez Javier
0 - 1
Valles Moreno Ivan 16
24 38 Patino Romaris Juan Roberto
1 - 0
Gomes Estevao Manuel 61
25 74 Perez Diaz Francisco Jose
1 - 0
Pantin Soto Jose Ramon 40
26 46 FM Larrosa Vila Jose
1 - 0
Mederos Aguila Jose 89
27 97 Segura Santos Luis
0 - 1
Marcos Pinto Luis 49
28 116 Bustabad Rapa Eusebio
0 - 1
Baragano Campa David 54
29 117 Ciruelos Clerencia Juan Manuel
0 - 1
WFM Redondo Arguelles Graciela 57
30 81 Guijarro Arca Basilio 4
0 - 1
4 Borras Duran Pere 42
31 52 Fojo Pinon Alejandro 4
0 - 1
4 Goday Otero Victor Jose 72
32 83 Fraga Suarez Roberto 4
0 - 1
4 Sahelices Casado Roberto 53
33 55 Colet Fernandez Josep 4
1 - 0
4 Fernandez Lopez Pablo 75
34 56 Penalonga Sweers Angel 4
½ - ½
4 Ferreiro Lorenzo Vicente Javie 77
35 58 Brana Lopez Eduardo 4
1 - 0
4 Beltran Ortiz Edda Georgina 79
36 84 Reno Chanca Sergio 4
½ - ½
4 Martins Manuel 59
37 101 Arellano Pardo Martin 4
½ - ½
4 Millan Soto Miguel 60
38 104 Rey Malde Henrique 4
0 - 1
4 Fernandez Lago David 62
39 65 Alonso Garuti Luis E 4
½ - ½
4 Marino Gonzalez Alejandro 100
40 66 Martinho Filipe Mesquita Alves 4
1 - 0
4 Sanchez Gabin Aranzazu 106
41 135 Chavez Diaz Douglas 4
0 - 1
4 Ares Campo Iria 67
42 143 Regueiro Garcia Isaac Rafael 4
0 - 1
4 Redondo Gonzalez Javier 70
43 105 Rodriguez Varela Ruben
0 - 1
Triquell Sanchez Manel 63
44 68 Pires Gustavo
½ - ½
Perez Sierra Brais 111
45 109 Rivera Couce Aday
½ - ½
Sanchez Ferreira Emilio 71
46 123 Fernandez Borrego Carlos
+ - -
Vazquez Del Valle Ruben 76
47 124 Pardo Gomez Jose Ramon
1 - 0
Ballina Amandi Casimiro 78
48 88 Rovira Ruiz Enric
1 - 0
Tenreiro Calvo Jose Manuel 127
49 129 Prado Acebo Ines
1 - 0
Martinho Nuno Miguel 99
50 69 Escudeiro Tilve Ramon 3
1 - 0
3 Roca Rivera Alejandro 95
51 96 Gandoy Martinez Pablo 3
1 - 0
3 Martinez Rodriguez Rolando 73
52 102 Chao Franco Jose Manuel 3
½ - ½
3 Jimenez Gonzalez Jose Luis 85
53 87 Redondo Varela Celestino 3
0 - 1
3 Fernandez Gonzalez Marcos 98
54 107 Millan Soto Jose 3
½ - ½
3 Lopez Grana Carmen 91
55 112 Picos Maiztegui Miguel 3
0 - 1
3 Tuimil Martinez Ricardo 92
56 93 Patallo Bermudez David 3
½ - ½
3 Chen Lin Yan Qing 132
57 121 Suarez Martinez Javier 3
1 - 0
3 Fernandez Gonzalez Sergio 94
58 125 Zaragoza Alonso Andres 3
1 - 0
Lopez Lopez Juan Manuel 103
59 110 Chao Vale Fernando
1 - 0
Gomez Dieguez Adrian 126
60 130 Pardo Gomez Juan Carlos
1 - 0
Martinez Insua Adrian 115
61 118 Cenalmor Palanca Guillermo
1 - 0
Rodriguez Sigler Alexandre 145
62 140 Grana Gomez Diego
0 - 1
2 Martinez Insua Pablo 114
63 113 Sa Claudio Simao Carvalho Fari 2
0 - 1
2 Cubero Suarez Juan Jose 136
64 120 Saavedra Carballido Gregorio 2
1 - 0
2 Freire Boudon Carlos 139
65 128 Fernandez Lopez Ivan 2
1 - 0
2 Rodriguez Rodriguez Fernando 144
66 133 Barroso Martins Afonso
1 - 0
Sa Jose Armando Carvalho Faria 134
67 122 Alvarino Pita Fernando 1
1
bye
68 3 GM Rusev Krasimir 0
0
sen emparellar
69 13 IM Alvarez Pedraza Aramis 0
0
sen emparellar
70 34 FM Lasinskas Povilas
0
sen emparellar
71 80 Martinez Brea Manuel
0
sen emparellar
72 82 Gonzalez Escourido Emilio
0
sen emparellar
73 86 Rodriguez Bernardo Gumersindo
0
sen emparellar
74 108 Santome Rodriguez-Salas Luis M
0
sen emparellar
75 119 Fernandez Rilo Juan
0
sen emparellar
76 131 Paz Perez Santiago 0
0
sen emparellar
77 137 Del Rio Suarez Emilio 0
0
sen emparellar
78 138 Fernandez Rodriguez Jose ½
0
sen emparellar
79 141 Hierro Ferreiro Alvaro
0
sen emparellar

Datos Técnicos:

Organizador
Juan V. Rodriguez Rey / C. Ferrolán de Xadrez
Director do Torneo
Juan V. Rodriguez Rey
Árbitro principal
AI Lukas Iruretagoiena
Sede
Ferrol. A Coruña

Resultados en ChessResults

Organiza/Sitio Web Oficial:

Círculo Ferrolán de Xadrez
http://www.cfxadrez.org

 

TablaDeFlandes