Galicia/Galiza
Galicia

XXV Festival Cidade de Ferrol

Ferrol - A Coruña

VII Maestro Rodrigo in Memorian: 13 ao 21 agosto de 2010
X Maestro Alonso Leira in Memoriam: 13 ao 20 de agosto de 2010

TORNEO DO XXIII CIRCUITO GALEGO DE XADREZ

Informa: Juan Rodríguez Rey. Círculo Ferrolán de Xadrez Web | Bases

ChessResults Maestro Rodrigo | ChessResults Alonso Leira

Norma de GM para Ilmars Starostitis de Letonia

Final:

Clasificación Final Maestro Rodrigo:

Pos   Nome FED 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd 7.Rd 8.Rd 9.Rd Pts.  D1   D2   D3 
1 GM Radulski Julian BUL 84s1 41w1 26s½ 18w1 15s1 4w½ 5s½ 12w1 2s½ 7,0 37,5 0,0 52,5
2 IM Starostits Ilmars LAT 56s1 33w1 17s1 12w½ 5s½ 41w1 4s½ 6w1 1w½ 7,0 37,5 0,0 53,5
3 IM Suarez Pousa Diego ESP 85s+ 48w1 30s1 4w0 41s0 77w1 32s1 17w1 11s1 7,0 34,0 0,0 47,5
4 GM Quesada Perez Yuniesky CUB 95w1 42s1 8w½ 3s1 6w1 1s½ 2w½ 7s½ 9w½ 6,5 36,5 0,0 55,0
5 GM Manolache Marius ROU 35w1 23s1 11w½ 20s1 2w½ 42s1 1w½ 9s½ 7w½ 6,5 36,0 0,0 55,0
6 GM Nanu Ciprian-Costica ROU 71s1 32w1 13s1 15w½ 4s0 21w1 22w1 2s0 29w1 6,5 35,0 0,0 52,0
7 GM Petrov Marijan BUL 60s½ 123w1 27s½ 77w1 30s1 17w1 11s½ 4w½ 5s½ 6,5 34,0 0,0 47,0
8 GM Lazarev Vladimir FRA 68s1 44w1 4s½ 27w½ 32s0 48w1 58s½ 36w1 30s1 6,5 32,0 0,0 47,5
9 GM Mirzoev Azer AZE 83w1 36s1 32w1 19s1 5w½ 4s½ 6,5 31,5 0,0 47,5
10 GM Korneev Oleg RUS 91w1 48s½ 46s1 28w1 11w½ 26s1 6,5 29,5 0,0 44,5
11 IM Samolins Vitalijs LAT 99s1 79w1 5s½ 31w1 12s½ 14w1 7w½ 10s½ 3w0 6,0 35,5 0,0 51,5
12 GM Dgebuadze Alexandre BEL 82w1 24s1 29w1 2s½ 11w½ 13s½ 20w1 1s0 22w½ 6,0 35,0 0,0 53,0
13 IM Ivanov Jordan BUL 102w1 52s1 6w0 46s1 24w1 12w½ 16s½ 14w½ 15w½ 6,0 33,0 0,0 50,0
14 GM Abreu Delgado Aryam CUB 91s1 58w1 18s½ 26w½ 28w1 11s0 42w1 13s½ 21w½ 6,0 33,0 0,0 48,5
15 IM Gomez Garrido Camilo CUB 89w1 39s1 21w1 6s½ 1w0 28s½ 27w½ 41w1 13s½ 6,0 33,0 0,0 51,0
16 IM Guerra Mendez Jose Angel CUB 104w1 43s½ 34w1 28s0 76w1 59s1 13w½ 29s½ 20w½ 6,0 32,0 0,0 45,5
17 IM Konguvel Ponnuswamy IND 92w1 50s1 2w0 25s1 61w1 7s0 34w1 3s0 27w1 6,0 32,0 0,0 50,0
18 GM Spassov Liuben BUL 90w1 65s1 14w½ 1s0 54w1 34s½ 47w1 26w½ 19s½ 6,0 32,0 0,0 48,5
19 IM Gongora Reyes Maikel CUB 54w1 34s½ 59s½ 60w1 27s½ 33w1 9w0 43s1 18w½ 6,0 31,5 0,0 47,0
20 IM Guerra Bastida Diego ESP 96s1 78w½ 81s1 5w0 79s1 43w1 12s0 58w1 16s½ 6,0 31,5 0,0 44,0
21 IM Mladenov Plamen BUL 108s1 51w1 15s0 47w1 33s½ 6s0 59w1 35w1 14s½ 6,0 31,0 0,0 46,0
22 IM Garcia Castro Pablo ESP 87w1 81s1 35w1 6s0 37w1 12s½ 6,0 29,5 0,0 45,0
23 Pazos Porta Antonio ESP 74s1 5w0 84s1 35w½ 45s½ 78w1 26s0 49w1 41s1 6,0 28,5 0,0 44,5
24 WGM Safranska Anda FRA 113s1 12w0 51s1 93w1 13s0 47w0 68s1 77w1 46s1 6,0 28,0 0,0 41,0
25 Reimanis Ritvars LAT 111s1 17w0 95w1 60s1 33w½ 58s1 6,0 28,0 0,0 41,5
26 FM Gonzalez Menendez Ivan ESP 70w1 49s1 1w½ 14s½ 42w0 50s1 23w1 18s½ 10w0 5,5 31,5 0,0 51,0
27 FM Fidalgo Fernandez Javier ESP 122w1 61s1 7w½ 8s½ 19w½ 31s½ 15s½ 62w1 17s0 5,5 31,5 0,0 48,5
28 FM Ferreira Jorge Viterbo POR 73s1 118w1 31s½ 16w1 14s0 15w½ 10s0 48w1 34s½ 5,5 31,0 0,0 47,0
29 GM Pogorelov Ruslan UKR 87s+ 47w1 12s0 59w0 69s1 49w1 45s1 16w½ 6s0 5,5 30,0 0,0 46,5
30 IM Milchev Nikolay BUL 98w1 63s1 3w0 49s1 7w0 82s½ 40w1 44s1 8w0 5,5 30,0 0,0 47,0
31 IM Gomez Ledo Roberto Carlos CUB 62w1 46s1 28w½ 11s0 37s1 27w½ 41s0 45w1 33s½ 5,5 30,0 0,0 47,0
32 Perez Mauricio Xoel ESP 112w1 6s0 82w1 50s1 8w1 9s0 3w0 47s1 39w½ 5,5 29,5 0,0 48,5
33 Marcos Pinto Luis ESP 136w+ 2s0 89w1 40s1 21w½ 19s0 93w1 25s½ 31w½ 5,5 29,0 0,0 47,5
34 Senlle Caride Miguel ESP 134s1 19w½ 16s0 101w1 60s1 18w½ 17s0 79w+ 28w½ 5,5 28,5 0,0 43,0
35 Gomez Dieguez David ESP 5s0 136w+ 39w1 23s½ 65w1 22s0 38w1 21s0 64w1 5,5 27,0 0,0 48,5
36 Abella Vazquez Carlos M. ESP 129s1 9w0 55s1 51w1 8s0 63w1 5,5 26,0 0,0 41,5
37 Villar Perez Samuel ESP 96s1 31w0 54s1 82w1 22s0 62w1 5,5 26,0 0,0 41,5
38 Abella Vazquez Cesar ESP 61w0 115s1 98w1 35s0 50s1 71w1 5,5 25,5 0,0 39,0
39 Alonso Alvarez Aitor ESP 106s1 15w0 35s0 108w1 95s½ 53w1 79s½ 78w1 32s½ 5,5 25,5 0,0 40,5
40 Triquell Sanchez Manel ESP 117s1 33w0 94s½ 83w1 30s0 60w1 66s1 5,5 25,0 0,0 39,0
41 WIM Nikolova Adriana BUL 109w1 1s0 63w1 52s1 3w1 2s0 31w1 15s0 23w0 5,0 30,0 0,0 51,0
42 FM De Prado Rodriguez Oscar ESP 55s1 4w0 83s1 78w1 26s1 5w0 14s0 46w0 80s1 5,0 28,0 0,0 46,0
43 Quidiello Prado Manuel Rogelio ESP 105s1 16w½ 60s0 92w1 80s1 20s0 63w1 19w0 51s½ 5,0 27,5 0,0 43,0
44 Fernandez Bouza Francisco J. ESP 110w1 8s0 90w1 80s1 30w0 53s½ 5,0 27,0 0,0 43,0
45 Ortiz Lafont Jose ESP 62w1 65s½ 23w½ 61s1 29w0 31s0 84w1 5,0 26,0 0,0 43,5
46 Leira Paricio Julio ESP 124s1 31w0 67s1 13w0 84s1 10w0 87s1 42s1 24w0 5,0 26,0 0,0 44,0
47 Neves Pedro POR 57w1 29s0 112w1 21s0 70w1 24s1 18s0 32w0 85w1 5,0 26,0 0,0 45,5
48 Baragano Campa David ESP 72w1 3s0 70w1 54s½ 10w½ 8s0 84w1 28s0 82w1 5,0 25,5 0,0 47,0
49 Ferreiro Pailos Alejandro ESP 75s1 26w0 99s1 30w0 85w1 29s0 98w1 23s0 90w1 5,0 25,0 0,0 42,0
50 Millan Soto Miguel ESP 116s1 17w0 74s1 32w0 67s1 26w0 94s1 38w0 83s1 5,0 25,0 0,0 41,5
51 Redondo Gonzalez Javier ESP 133w+ 21s0 24w0 122s1 97w1 76s½ 36s0 67w1 43w½ 5,0 24,5 0,0 42,5
52 Gil Capape Marco Antonio ESP 121s1 13w0 108s1 41w0 62s½ 60w0 113s1 69w1 56s½ 5,0 24,0 0,0 37,5
53 Vazquez Del Valle Ruben ESP 118s1 58w0 39s0 103w1 59s1 44w½ 5,0 23,5 0,0 39,0
54 Reno Chanca Sergio ESP 19s0 124w1 66s1 48w½ 18s0 37w0 105s1 80w½ 77s1 5,0 23,0 0,0 41,0
55 Sousa Barreiro Bieito ESP 42w0 69s½ 115w1 88s1 36w0 78s0 91w1 81s+ 5,0 22,0 0,0 37,5
56 Guijarro Arca Basilio ESP 2w0 107s½ 113w½ 112s½ 72w1 64s0 75w1 93s1 52w½ 5,0 21,0 0,0 38,0
57 Farinas Pose Julio ESP 47s0 96w½ 123s1 80w0 68s0 122s1 70w½ 87w1 78s1 5,0 19,5 0,0 34,5
58 Pantin Soto Jose Ramon ESP 127w1 14s0 86w1 53s1 8w½ 20s0 25w0 4,5 27,0 0,0 46,0
59 Navarro Rivas Rashid CUB 125s1 19w½ 29s1 16w0 21s0 53w0 98s1 4,5 26,0 0,0 45,0
60 Medarde Santiago Luis Marcos ESP 7w½ 103s1 43w1 19s0 34w0 52s1 25w0 40s0 106w1 4,5 24,5 0,0 46,0
61 Alonso Valiente Alexis ESP 38s1 27w0 88s1 64w1 17s0 45w0 69s½ 84s0 104w1 4,5 24,5 0,0 42,5
62 Freire Toledano Rene ESP 31s0 111w1 45s0 117w1 52w½ 81s1 64w1 27s0 37s0 4,5 23,5 0,0 42,0
63 Martinez Rodriguez Pablo Ii ESP 94s1 30w0 41s0 73w1 99s½ 86w1 43s0 68w1 36s0 4,5 23,5 0,0 41,0
64 Estevez Rodriguez Luis A. ESP 61s0 126w1 56w1 62s0 95w1 35s0 4,5 23,0 0,0 38,5
65 Galvez Perez Jose Luis ESP 120s1 18w0 134s1 45w½ 35s0 68w0 86s1 71w- 109w1 4,5 23,0 0,0 37,0
66 Borras Duran Pere ESP 54w0 90s1 82w0 94w½ 99s1 104s1 40w0 4,5 21,5 0,0 38,0
67 Rovira Ruiz Enric ESP 46w0 127s1 50w0 88w½ 117s1 51s0 100w1 4,5 20,5 0,0 36,5
68 Patallo Bermudez David ESP 8w0 110s½ 72w0 115s1 57w1 65s1 24w0 63s0 103w1 4,5 20,0 0,0 40,0
69 Martinez Rodriguez Rolando ESP 118s0 55w½ 109s1 29w0 102s1 61w½ 52s0 107w1 4,5 20,0 0,0 36,0
70 Barral Lijo Javier ESP 26s0 75w1 48s0 120w1 47s0 71w½ 57s½ 97w½ 94s1 4,5 19,5 0,0 39,0
71 Ruiz Gutierrez Jose M. ESP 6w0 112s0 75w1 105s0 118w1 70s½ 72w1 65s+ 38s0 4,5 19,0 0,0 38,5
72 Gomez Dieguez Adrian ESP 48s0 91w½ 68s1 81w0 56s0 92w1 71s0 108w1 95s1 4,5 18,0 0,0 38,0
73 Regueiro Garcia Isaac Rafael ESP 28w0 63s0 110w1 112s½ 81w0 119s1 93w1 4,5 17,5 0,0 34,5
74 Blanco Dans Manuel ESP 23w0 95s1 50w0 82s0 104w0 110s½ 118w1 120s1 96w1 4,5 16,0 0,0 33,5
75 Fernandez Lopez Ivan ESP 49w0 70s0 71s0 116w1 124s½ 123w1 56s0 126w1 102s1 4,5 15,5 0,0 32,0
76 Diaz Nuñez Adolfo ESP 107w1 78s½ 94w1 16s0 51w½ -0 -0 4,0 26,0 0,0 42,0
77 Aparicio Garcia Enrique ESP 119w1 7s0 89w1 3s0 85w1 24s0 54w0 4,0 24,5 0,0 45,0
78 Fernandez Lopez Miguel Angel ESP 114w1 20s½ 76w½ 42s0 105w1 23s0 55w1 39s0 57w0 4,0 24,5 0,0 43,0
79 Alvarez Gonzalo Miguel Angel ESP 100w1 11s0 128w+ 20w0 96s1 39w½ 34s- -0 4,0 24,0 0,0 43,0
80 Martins Manuel POR 57s1 43w0 100s1 44w0 54s½ 42w0 4,0 23,0 0,0 42,0
81 Cinza Lopez Javier ESP 126s1 20w0 72s1 22w0 62w0 73s1 82s½ 55w- 4,0 22,5 0,0 41,5
82 Martins David Pires Tavares POR 12s0 106w1 32s0 74w1 66s1 30w½ 37s0 81w½ 48s0 4,0 22,0 0,0 44,5
83 Lopez Grana Carmen ESP 135s1 42w0 9s0 107w1 40s0 100w½ 112s1 50w0 4,0 21,0 0,0 40,0
84 Cavaleiro Daniel Felipe Costa POR 1w0 109s1 23w0 113s1 46w0 90s1 48s0 61w1 45s0 4,0 20,0 0,0 42,5
85 Martinez Brea Manuel ESP 3w- 121w1 49s0 114w1 77s0 113w1 47s0 4,0 19,5 0,0 34,0
86 Dorado Reboredo Jose Maria ESP 58s0 129w1 63s0 65w0 110s1 89w½ 4,0 19,5 0,0 36,0
87 Rodriguez Lamas Manuel ESP 29w- 119s½ 110w1 22s0 -1 46w0 57s0 112w1 4,0 19,0 0,0 37,5
88 Colet Fernandez Josep ESP 61w0 98s1 55w0 67s½ 112w½ 90s0 97s1 4,0 19,0 0,0 36,5
89 Arellano Pardo Martin ESP 15s0 105w1 33s0 134w1 77s0 113w0 126s1 98w½ 86s½ 4,0 18,5 0,0 32,0
90 Fernandez Gonzalez Sergio ESP 18s0 125w1 44s0 66w0 134s1 84w0 114s1 88w1 49s0 4,0 18,0 0,0 35,0
91 Fraga Suarez Roberto ESP 14w0 72s½ 107w1 10s0 112w½ 98s0 127w1 55s0 113w1 4,0 17,5 0,0 36,5
92 Suarez Martinez Javier ESP 17s0 121w1 43s0 100w0 72s0 120w½ 115w1 114s1 4,0 16,0 0,0 33,0
93 Alonso Garuti Luis E. ESP 97w1 24s0 99w1 33s0 56w0 73s0 3,5 23,0 0,0 42,0
94 Perez Carballo David ESP 63w0 122s1 126w1 76s0 40w½ 66s½ 50w0 96s½ 70w0 3,5 20,5 0,0 37,5
95 Tarin Casado Francisco ESP 4s0 74w0 111s1 103w1 39w½ 25s0 106w1 64s0 72w0 3,5 18,5 0,0 42,0
96 Tuimil Martinez Ricardo ESP 20w0 57s½ 135w+ 37w0 101s1 79w0 97s½ 94w½ 74s0 3,5 18,5 0,0 39,5
97 Pena Fernandez Antonio ESP 93s0 102w1 51s0 96w½ 70s½ 88w0 3,5 18,0 0,0 35,0
98 Rey Malde Henrique ESP 30s0 116w1 38s0 88w0 121s1 91w1 49s0 89s½ 59w0 3,5 18,0 0,0 37,0
99 Pedreira Giralda Francisco ESP 11w0 114s1 49w0 119s1 63w½ 93s0 66w0 103s0 121w1 3,5 17,5 0,0 34,0
100 Grana Castanal Andres ESP 79s0 108w0 124s½ 111w1 92s1 80w0 83s½ 102w½ 67s0 3,5 17,0 0,0 34,0
101 Rodriguez Sigler Alexandre ESP 34s0 96w0 118s1 104w0 107s0 120w1 3,5 17,0 0,0 34,0
102 Redondo Varela Celestino ESP 13s0 119w½ 97s0 127w1 69w0 121s1 100s½ 75w0 3,5 16,5 0,0 33,0
103 Prado Acebo Ines ESP 60w0 95s0 129w1 53s0 99w1 68s0 3,5 16,5 0,0 34,5
104 Anton Prado Augusto ESP 16s0 134w0 121s0 125w1 74s1 105w½ 101s1 66w0 61s0 3,5 16,0 0,0 32,5
105 Perez Pardo Ricardo ESP 43w0 89s0 114w1 71w1 78s0 104s½ 54w0 109s0 119w1 3,5 16,0 0,0 34,0
106 Rivera Couce Aday ESP 39w0 82s0 115w1 95s0 117w1 60s0 3,5 15,0 0,0 33,0
107 Arellano Ruiz Juan Jose ESP 76s0 56w½ 91s0 135w1 83s0 117w0 123s1 101w1 69s0 3,5 15,0 0,0 35,0
108 Eiriz Caamano Jose Carlos ESP 21w0 100s1 52w0 39s0 119w½ 72s0 125w1 3,5 15,0 0,0 37,0
109 Lopez Lopez Juan Manuel ESP 41s0 84w0 116s1 69w0 114s0 124w½ 129s1 105w1 65s0 3,5 14,0 0,0 31,0
110 Martins Guilherme Pires Tavare POR 44s0 68w½ 87s0 123w½ 73s0 74w½ 124s1 86w0 117s+ 3,5 13,0 0,0 34,0
111 Rocha Paulo POR 25w0 62s0 95w0 100s0 116w1 127s0 125s½ 123w1 118w1 3,5 9,5 0,0 30,5
112 Andrade Nuno Filipe POR 32s0 71w1 47s0 56w½ 91s½ 73w½ 88s½ 83w0 87s0 3,0 17,0 0,0 40,0
113 Patino Lopez Luis Edison ESP 24w0 56s½ 84w0 120s+ 89s1 52w0 85s0 91s0 3,0 16,5 0,0 39,5
114 Del Rio Suarez Emilio ESP 78s0 99w0 105s0 -1 109w1 85s0 90w0 127s1 92w0 3,0 13,0 0,0 32,0
115 Cubero Suarez Juan Jose ESP 38w0 55s0 68w0 135s+ 106s0 122w½ 92s0 127w+ 3,0 12,0 0,0 34,0
116 Filgueiras Basanta Alvaro ESP 50w0 98s0 109w0 75s0 111s0 125w0 134s1 129w1 126s+ 3,0 6,0 0,0 27,5
117 Martinez Rodriguez Atilano ESP 40w0 62s0 122w½ 107s1 67w0 106s0 110w- 2,5 15,0 0,0 37,0
118 Villarino Fdez-Ardisan Juan ESP 69w1 28s0 53w0 71s0 101w0 74s0 124w1 111s0 2,5 14,5 0,0 37,5
119 De Jesus Brea Luis Miguel ESP 77s0 87w½ 102s½ 99w0 123s½ 126w½ 108s½ 73w0 105s0 2,5 13,5 0,0 31,5
120 Peckens Lorenzo William ESP 65w0 70s0 113w- 134w1 92s½ 74w0 101s0 2,5 13,0 0,0 34,5
121 Cenalmor Palanca Guillermo ESP 52w0 92s0 104w1 85s0 98w0 135s+ 102w0 122s½ 99s0 2,5 12,0 0,0 33,0
122 Reyes Molina Juan Pedro ESP 27s0 94w0 125s1 51w0 117s½ 57w0 115s½ 121w½ -0 2,5 12,0 0,0 32,0
123 Ciruelos Clerencia Juan Manuel ESP 7s0 57w0 110s½ 119w½ 75s0 107w0 111s0 129s1 2,5 11,0 0,0 34,5
124 Zaragoza Alonso Andres ESP 46w0 54s0 100w½ 126s0 75w½ 109s½ 110w0 118s0 134w1 2,5 9,0 0,0 30,5
125 Freire Boudon Carlos ESP 59w0 90s0 122w0 104s0 -0 116s1 111w½ 134w1 108s0 2,5 7,5 0,0 28,5
126 Esteve Perez Manuel Fulgencio ESP 81w0 94s0 124w1 64s0 119s½ 89w0 75s0 116w- 2,0 12,5 0,0 33,5
127 Martinez Insua Adrian ESP 58s0 67w0 102s0 111w1 91s0 114w0 115s- 2,0 11,5 0,0 33,5
128 Martins Manuel E G Carvalho POR 79s- -0 -0 -0 -0 -0 1,5 12,0 0,0 36,0
129 Martins Hugo Afonso Barroso POR 36w0 86s0 103s0 109w0 116s0 123w0 1,5 12,0 0,0 35,0
130 Paredes Cordo Jacobo Borja ESP -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 1,0 8,5 0,0 33,5
131 Farto Orozco David ESP -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 1,0 8,5 0,0 33,5
132 Rodriguez Rey Juan Vicente ESP -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 1,0 8,5 0,0 33,5
133 Varela Peteira David ESP 51s- -1 -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 1,0 8,0 0,0 33,0
134 Tenreiro Calvo Jose Manuel ESP 34w0 104s1 65w0 89s0 90w0 120s0 116w0 125s0 124s0 1,0 8,0 0,0 32,5
135 Fernandez Rilo Juan ESP 83w0 96s- 107s0 115w- 121w- -0 -0 -0 0,5 4,5 0,0 29,0
136 Santome Rodriguez-Salas Luis M ESP 33s- 35s- -0 -

ChessResults Maestro Rodrigo

Clasificación Final Maestro Leira

Pos Nome FED 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd 7.Rd 8.Rd Pts.  D1   D2   D3 
1 Reimanis Ritvars LAT 34s1 17w1 7s1 26w1 2s½ 22w1 21s1 3w½ 7,0 33,5 0,0 38,5
2 Fernandez Bouza Francisco J. ESP 35w1 18s1 14w1 12s1 1w½ 11s1 3w0 4s½ 6,0 31,5 0,0 43,0
3 Ferreiro Pailos Alejandro ESP 39w1 26s0 44w1 19s1 7w1 2s1 1s½ 6,0 26,0 0,0 38,5
4 Villar Perez Samuel ESP 41s1 18w1 12s1 23w1 2w½ 6,0 25,0 0,0 36,0
5 Abella Vazquez Carlos M. ESP 40s1 22s0 39w1 28w1 29s1 11s1 6,0 24,5 0,0 33,5
6 Gil Capape Marco Antonio ESP 48s½ 29w1 27s1 21w0 30s1 26w½ 8s½ 22w1 5,5 24,5 0,0 32,5
7 Navarro Rivas Rashid CUB 58w1 20s1 1w0 24s½ 9w1 3s0 14w1 23s1 5,5 24,5 0,0 39,0
8 Arauz Alonso Fernando ESP 31w0 9s1 20w1 14s1 12w½ 10s½ 6w½ 13s1 5,5 23,5 0,0 39,0
9 Lopez Graña Carmen ESP 8w0 47s1 61w+ 7s0 42w1 37s1 21w1 5,5 21,0 0,0 33,5
10 Abella Vazquez Cesar ESP 25s1 32w1 21s½ 37w½ 26s½ 8w½ 22s½ 19w½ 5,0 25,5 0,0 34,5
11 Blum Gernot GER 49s1 21w0 30s1 17w1 28s1 2w0 26s1 5w0 5,0 25,0 0,0 35,5
12 Martins David Pires Tavares POR 54s1 16w1 15s1 2w0 8s½ 4w0 31s½ 29w1 5,0 25,0 0,0 38,0
13 Lopez Perez Alberto ESP 36s1 26w0 49s1 28w0 48s1 17w1 15s1 8w0 5,0 23,0 0,0 33,0
14 Galvez Perez Jose Luis ESP 42s1 52w1 2s0 8w0 49s1 16w1 7s0 30w1 5,0 23,0 0,0 35,0
15 Mejuto De Ulloa Jorge ESP 44w1 24s1 12w0 23s0 58w1 27s1 13w0 28s1 5,0 23,0 0,0 32,5
16 Graña Lois Jorge ESP 38w1 12s0 35w1 18s½ 27w½ 14s0 25w1 32s1 5,0 21,5 0,0 34,5
17 Fernandez Lopez Pablo ESP 56w1 1s0 39w1 11s0 33w1 13s0 38w1 26s1 5,0 21,0 0,0 34,0
18 Perez Diaz Francisco Jose ESP 46s1 2w0 45s1 16w½ 4s0 40w1 31s1 5,0 21,0 0,0 35,0
19 Martins Manuel POR -0 -1 55s1 3w0 34s1 24w1 10s½ 5,0 20,5 0,0 33,5
20 Barral Lijo Javier ESP 57s1 7w0 8s0 45w1 25s0 44w1 43w1 27s1 5,0 19,0 0,0 31,0
21 Medarde Santiago Luis Marcos ESP 64w+ 11s1 10w½ 6s1 22w½ 23s½ 1w0 9s0 4,5 26,5 0,0 40,0
22 Pomirleanu Ana-Daniela ROU 43s1 30w½ 33s1 5w1 21s½ 1s0 10w½ 6s0 4,5 25,5 0,0 38,5
23 Vargas Diaz Antonio ESP 57s1 15w1 37s1 21w½ 4s0 7w0 4,5 24,0 0,0 34,5
24 Fraga Suarez Roberto ESP 53s1 15w0 52s1 7w½ 29s½ 37w½ 19s0 42w1 4,5 21,0 0,0 32,5
25 Prado Acebo Ines ESP 10w0 56s1 20w1 16s0 37w+ 4,5 18,5 0,0 33,0
26 Martins Guilherme Pires Tavare POR 63s+ 13s1 3w1 1s0 10w½ 6s½ 11w0 17w0 4,0 24,5 0,0 42,0
27 Otero Nogueira Brais ESP 51w1 31s½ 6w0 34s1 16s½ 15w0 35w1 20w0 4,0 20,5 0,0 35,0
28 Arellano Pardo Martin ESP 33w0 42s1 43w1 13s1 11w0 5s0 39w1 15w0 4,0 20,0 0,0 35,0
29 Garcia Martin Manuel ESP 45w½ 6s0 36w1 40s1 24w½ 32s1 5w0 12s0 4,0 20,0 0,0 36,0
30 Jimenez Gonzalez Jose Luis ESP 59w1 22s½ 11w0 31s1 6w0 38s½ 48w1 14s0 4,0 20,0 0,0 31,5
31 Sousa Barreiro Bieito ESP 8s1 27w½ 37s0 30w0 61s+ 41s1 12w½ 18w0 4,0 19,5 0,0 34,0
32 Gomez Dieguez David ESP 60s1 10s0 48w0 50w1 57s1 29w0 49s1 16w0 4,0 19,0 0,0 26,5
33 Perez Carballo David ESP 28s1 22w0 17s0 41w1 34s½ 4,0 18,0 0,0 33,0
34 Chao Vale Fernando ESP 1w0 62s1 27w0 59s1 19w0 56s1 33w½ 4,0 16,5 0,0 29,0
35 Rey Malde Henrique ESP 2s0 46w1 16s0 42w0 60s1 45w1 27s0 48w1 4,0 15,0 0,0 30,0
36 Fernandez Lopez Ivan ESP 13w0 29s0 55w1 44s½ 49w1 4,0 13,5 0,0 28,0
37 Cinza Lopez Javier ESP 47s1 31w1 10s½ 23w0 24s½ 9w0 25s- 3,5 21,0 0,0 34,5
38 Rivera Couce Aday ESP 16s0 54w1 30w½ 17s0 46w½ 3,5 16,5 0,0 32,5
39 Ausin Neira David ESP 3s0 60w1 17s0 46w1 5s0 51w1 28s0 45w½ 3,5 15,5 0,0 32,5
40 Chao Franco Jose Manuel ESP 5w0 51s1 29w0 42s½ 57w1 18s0 43w½ 3,5 15,5 0,0 30,5
41 Rodriguez Sigler Alexandre ESP 4w0 50s1 31w0 33s0 51s1 3,5 15,5 0,0 31,5
42 Vilar Neira Raul ESP 14w0 28w0 60s1 35s1 40w½ 9s0 55w1 24s0 3,5 15,0 0,0 30,0
43 Gomez Dieguez Adrian ESP 22w0 63s+ 28s0 49w0 52s1 59w1 20s0 40s½ 3,5 14,5 0,0 27,0
44 Picos Maiztegui Miguel ESP 15s0 53w1 3s0 20s0 36w½ 56w1 3,5 14,0 0,0 33,0
45 Fariñas Pose Julio ESP 29s½ 18w0 20s0 47w1 35s0 53w1 39s½ 3,5 14,0 0,0 32,0
46 Blum Ulrike ESP 18w0 35s0 62w1 39s0 56w0 60s1 58w1 38s½ 3,5 11,5 0,0 23,0
47 Figueiras Basanta Alvaro ESP 37w0 9w0 45s0 57s1 55w1 3,5 11,0 0,0 26,5
48 Perez Pardo Ricardo ESP 6w½ 32s1 13w0 30s0 35s0 3,0 17,5 0,0 35,0
49 Millan Soto Jose ESP 11w0 59s1 13w0 43s1 14w0 58s1 32w0 36s0 3,0 15,0 0,0 29,5
50 Seoane Castilla David ESP 32s0 41w0 55s0 59w½ 62w1 3,0 12,5 0,0 24,5
51 Grana Gomez Diego ESP 27s0 40w0 54w1 39s0 52s1 41w0 3,0 12,0 0,0 26,5
52 Vilar Carpenter Ismael ESP -1 14s0 24w0 58s0 43w0 62s1 51w0 59s1 3,0 12,0 0,0 23,5
53 Picos Nebril Jose Luis ESP 24w0 44s0 57w0 54w1 45s0 58s1 3,0 9,0 0,0 24,0
54 Lopez Gonzalez Alfonso ESP 12w0 38s0 58w0 51s0 62w1 53s0 60w1 57s1 3,0 7,0 0,0 21,0
55 Martins Hugo Afonso Barroso POR -0 -1 19w0 36s0 50w1 42s0 47s0 2,5 13,0 0,0 30,5
56 Grana Castanal Andres ESP 17s0 25w0 46s1 34w0 44s0 2,5 11,5 0,0 30,0
57 Vilar Carpente Hector ESP 20w0 58s1 23w0 53s1 32w0 40s0 47w0 54w0 2,0 12,0 0,0 28,5
58 Tenreiro Calvo Jose Manuel ESP 7s0 57w0 54s1 52w1 15s0 49w0 46s0 53w0 2,0 11,0 0,0 27,5
59 Rodriguez Sanchez De Toca Mari ESP 30s0 49w0 -1 34w0 43s0 50s½ 52w0 2,0 9,5 0,0 25,5
60 Pazos Porta Daniel ESP 32w0 39s0 42w0 62s1 35w0 46w0 54s0 -1 2,0 6,0 0,0 23,5
61 Martins Manuel E G Carvalho POR -0 -1 9s- 31w- -0 -0 -0 1,5 10,0 0,0 29,0
62 Rico Perez Jose Miguel ESP -0 34w0 46s0 60w0 54s0 52w0 -1 50s0 1,0 2,0 0,0 22,5
63 Gomez Torres Jose Ramon ESP 26w- 43w- -0 -0 -0 -0 -0 -0 0,0 0,0 0,0 22,0
64 Paz Prieto Hugo ESP 21s- -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 0,0 0,0 0,0 22,0

ChessResults Alonso Leira

Organiza/Sitio Web Oficial:

Círculo Ferrolán de Xadrez
http://www.cfxadrez.org

 

TablaDeFlandes