VII Aberto Internacional Concello de Ortigueira
Claustro do Concello de Ortigueira
10 ao 18 de agosto de 2008
TORNEO DO XXI CIRCUITO GALEGO DE XADREZ
Web Oficial | PGN (169) | Visor | Bases | Fotos
Informa: AI Juan J. Montes (Árbitro) | Rodrigo Alonso (Director)
Rolda 7:
Bo. | SNo. | Nome | Pts | Res. |
Pts | Nome | SNo. | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | GM | Dgebuadze Alexandre | 5 | ½ - ½ |
4½ | GM | Paunovic Dragan | 2 |
2 | 6 | FM | Pozo Vera Sandro | 4½ | ½ - ½ |
4½ | FM | Guerra Mendez Jose Angel | 5 |
3 | 7 | IM | Alvarez Pedraza Aramis | 4½ | 1 - 0 |
4½ | GM | Petkov Vladimir | 9 |
4 | 14 | FM | Berbatov Kiprian | 4 | 1 - 0 |
4 | GM | Manolache Marius | 3 |
5 | 19 | Corral Sierra Javier | 4 | ½ - ½ |
4 | IM | Filip Lucian | 4 | |
6 | 21 | Arias Rodriguez Manuel | 4 | 0 - 1 |
4 | GM | Dimitrov Vladimir | 8 | |
7 | 10 | IM | Ivanov Jordan | 4 | 1 - 0 |
4 | FM | Del Barrio Gomez Jesus Maria | 15 |
8 | 13 | FM | Milchev Nikolay | 4 | 1 - 0 |
4 | Pena Torres Jose Carlos | 18 | |
9 | 11 | IM | Guerra Bastida Diego | 3½ | 1 - 0 |
3½ | Sahelices Casado Roberto | 20 | |
10 | 17 | Alcaide Luque Aitor | 3½ | 0 - 1 |
3½ | FM | Ramiro Ovejero Juan Luis | 12 | |
11 | 16 | Barrenechea Bahamonde Gustavo | 3½ | 1 - 0 |
3½ | Suarez Prendes Rufino | 28 | ||
12 | 33 | Chao Franco Jose Manuel | 3 | 0 - 1 |
3 | Carraminana Lopez Luis Antonio | 22 | ||
13 | 23 | Lopez Heras Arturo | 3 | 1 - 0 |
3 | Somoza Digon Jose Luis | 31 | ||
14 | 27 | Fustes Pardo Carlos | 3 | 0 - 1 |
3 | Roca Rivera Alejandro | 32 | ||
15 | 47 | Navarro Rivas Rashid | 3 | 1 - 0 |
3 | Rey Farina Angel | 29 | ||
16 | 26 | Campelo Bermudez Javier | 2½ | 1 - 0 |
2½ | Perez Teijido Vicente | 49 | ||
17 | 39 | Pereira Pia Luis | 2½ | 0 - 1 |
2½ | Sanchez Gabin Aranzazu | 34 | ||
18 | 41 | Pardo Gomez Jose Ramon | 2½ | 0 - 1 |
2½ | Andrade Lopez J. Pablo | 38 | ||
19 | 25 | Gonzalez Escourido Emilio | 2 | 1 - 0 |
2 | Santome Rodriguez-Salas Luis | 43 | ||
20 | 36 | Martinez Insua Adrian | 2 | + - - |
2 | Lopez Grana Carmen | 30 | ||
21 | 45 | Gallardo Mendez Francisco Javier | 2 | 0 - 1 |
2 | Perez Sierra Brais | 35 | ||
22 | 48 | Pardo Gomez Juan Carlos | 2 | 0 - 1 |
2 | Rodriguez Rodriguez Fernando | 51 | ||
23 | 37 | Martinez Insua Pablo | 1½ | 1 - 0 |
1½ | Fernandez Borrego Carlos | 40 | ||
24 | 50 | Rodriguez Casas Javier | ½ | 0 - 1 |
1½ | Marino Gonzalez Alejandro | 42 | ||
25 | 46 | Martinez Lopez Jeronimo | ½ | 0 - 1 |
1½ | Ansede Taboada Adrian | 44 | ||
26 | 24 | Alvarez Gonzalo Miguel Angel | 3 | ½ - - |
0 | - |
Datos Técnicos:
Director Torneo | Rodrigo Alonso Fernández-Revuelta |
---|---|
Árbitro principal | AI Juan J. Montes Mayo |
Árbitro | AN Juan J. Iglesias González |
Sede | Ortigueira. A Coruña |
Data | 10 ao 18 agosto de 2008 |