Galicia/Galiza
Galicia

XVII Aberto Internacional Cidade das Burgas

Ourense

Casa da Xuventude de Ourense. Rúa Celso Emilio Ferreiro, 27

3 ao 11 de xullo de 2008

TORNEO DO XXI CIRCUITO GALEGO DE XADREZ
Memorial Rodríguez Peña

PGN (488) | Visor | Galería Fotos | Fotos (OurenseXadrez) | Web Oficial | Bases

Informan: Manuel Álvarez e José Antonio Álvarez (Director do Torneo) AI Lukas Iruretagoiena (Árbitro Principal)

Listado:

Foto
GM Manuel Rivas Pastor

No.   Nome FED Elo FIDE EloN
1 GM Paunovic Dragan SRB 2539 2539 2541
2 IM Perez Candelario Manuel ESP 2537 2537 2517
3 GM Manolache Marius ROU 2521 2521 0
4 GM Rivas Pastor Manuel ESP 2508 2508 2504
5 IM Rusev Krasimir BUL 2508 2508 0
6 GM Krivoshey Sergei UKR 2504 2504 0
7 IM Starostits Ilmars LAT 2497 2497 0
8 FM Almagro Llamas Pablo ESP 2492 2492 2486
9 Filip Lucian ROU 2461 2461 0
10 FM Guerra Mendez Jose Angel CUB 2456 2456 0
11 GM Dimitrov Vladimir BUL 2450 2450 2434
12 GM Hoffman Alejandro ARG 2445 2445 2443
13 GM Spassov Liuben BUL 2428 2428 0
14 GM Petkov Vladimir BUL 2423 2423 0
15 IM Ortiz Suarez Isam CUB 2392 2392 0
16 IM Alcazar Jimenez Victor ESP 2391 2391 2384
17 IM Garcia Castro Pablo ESP 2390 2390 2356
18 FM Milchev Nikolay BUL 2356 2356 0
19 FM Cabezas Ayala Ivan ESP 2336 2336 2339
20 IM Rivera Kuzawka Daniel URU 2322 2322 2308
21 FM Arnaudov G. Petar BUL 2311 2311 0
22 FM Chemeris Román UKR 2303 2303 0
23 FM Vallejo Diaz Javier ESP 2296 2296 2282
24 Baltar Iglesias David ESP 2281 2281 2320
25 Rivas Vila David ESP 2260 2260 2235
26 Astasio Lopez David ESP 2258 2258 2237
27 Fernandez De Pablo Miguel A. ESP 2232 2232 2219
28 Paredes Sanchez Juan ESP 2231 2231 2226
29 Fernandez Borrego Pablo ESP 2229 2229 2228
30 Lopez Rodriguez Walter ESP 2227 2227 2218
31 Outerelo Ucha Manuel ESP 2218 2218 2192
32 CM Tamayo Romay Javier ESP 2217 2217 2224
33 Lorenzo Duran Marcos ESP 2214 2214 2187
34 Stanoev Atanas BUL 2198 2198 0
35 Garcia-Ortega Mendez Jose M. ESP 2196 2196 2216
36 Eyo Castro-Rial Alberto ESP 2192 2192 2168
37 Pazos Porta Antonio ESP 2189 2189 2190
38 Vidal Del Rio Manuel ESP 2188 2188 2185
39 Perez Mauricio Xoel ESP 2184 2184 2164
40 Lozoya Rodriguez Alberto ESP 2171 2171 2103
41 Vidal Del Rio Diego ESP 2146 2146 2127
42 Villalta Bustillo Igor ESP 2146 2146 2105
43 Galan Martin Pedro Juan ESP 2114 2114 2038
44 De Nacimiento Montaño Angel ESP 2099 2099 2093
45 Mejuto De Ulloa Jorge ESP 2067 2067 2016
46 Perez Candelario Matias ESP 2064 2064 2066
47 Outomuro Nieves Rafael ESP 2051 2051 1992
48 De Nacimiento Montaño Antonio ESP 2045 2045 2058
49 Carril Garcia Luis ESP 2034 2034 2012
50 De Sousa Da Silva Armando POR 2031 2031 2037
51 De Francisco De Diego Felipe ESP 2019 2019 2025
52 Perez Pascual Arturo ESP 2016 2016 2068
53 Bello Filgueira Joaquin Antoni ESP 2015 2015 1989
54 Viterbo Ferreira Jorge Joao POR 2002 2002 0
55 Perez Dorado Jorge AND 1985 1985 2045
56 Gomez Dominguez Xavier ESP 1977 1977 1960
57 Alonso Macias Victor ESP 1977 1977 1935
58 Lopez Garrido Daniel ESP 1953 1953 1930
59 Gutierrez Bustillo Diego ESP 1947 1947 1859
60 Nora Fernando POR 1941 1941 0
61 Piay Garcia Alba ESP 1938 1938 1834
62 Villar Perez Samuel ESP 1937 1937 1900
63 Figueiredo Bruno Antonio POR 1933 1933 1914
64 Millan Soto Miguel ESP 1926 1926 1872
65 Otero Nogueira Brais ESP 1917 1917 1883
66 Salgado Gonzalez Julio ESP 1916 1916 1933
67 Hermida Araujo Lino ESP 1907 1907 1893
68 Rey Torres Salvador ESP 1906 1906 1841
69 Doval Gonzalez Jose ESP 1886 1886 1864
70 Perez Vazquez Victor Manuel ESP 1881 1881 1638
71 Garcia Fernandez Manuel ESP 1873 1873 1811
72 Conde Carvajal Juan Delfin ESP 1873 1873 1799
73 Margarido Ricardo Emanuel Torr POR 1864 1864 0
74 Fernandez Andrade Antonio ESP 1861 1861 1794
75 Portela Gonzalez Adrian ESP 1858 1858 1796
76 Gomez Dominguez Breixo ESP 1856 1856 1792
77 Casal Salgado Jose Luis ESP 1855 1855 1801
78 Martinez Vecillas Javier ESP 1851 1851 1707
79 Gallego Martin Miguel ESP 1848 1848 1754
80 Pena Lodeiro Jose Luis ESP 1809 1809 1780
81 Ferreira Miguel POR 1807 1807 0
82 Mateus Francisco POR 1806 1806 0
83 Cauchy Fernandez Amando ESP 1790 1790 1677
84 Rey Alvarez Jacobo ESP 1788 1788 1819
85 Lopez Graña Carmen ESP 1764 1764 1696
86 Nuñez Area Luis ESP 1752 1752 1729
87 Rodriguez Alvarez Sergio ESP 1746 1746 1611
88 Lorenzo Serrano Henar ESP 1745 1745 1710
89 Blazquez Criado Federico David ESP 1743 1743 1631
90 Gomez Dieguez David ESP 1727 1727 1548
91 Novoa Siota Jose Antonio ESP 1725 1725 1689
92 Ferreiro Mera Aaron ESP 1723 1723 1782
93 Losada Gallego Joaquin ESP 1716 1716 1828
94 Blazquez Criado Sergio ESP 1645 1645 1470
95 Rodriguez Lucena Angel ESP 1616 1616 1717
96 Cruz Guerra Samuel ESP 1602 1602 1520
97 Palacios Gonzalez Miguel ESP 1588 1588 1656
98 Sousa Barreiro Bieito ESP 1587 1587 1561
99 Gil Fernandez Juan Jose ESP 1551 1551 1587
100 Cid Liston Ramon ESP 1517 1517 1583
101 Sabuz Forneiro Martin ESP 1469 1469 1466
102 Solange Videira Gabriel Agna POR 1461 1461 0
103 Andrade Nuno Filipe POR 1445 1445 0
104 Mateus André POR 1445 1445 0
105 Rey Cid Jose ESP 1933 0 1933
106 Arias Piñeiro Alejandro ESP 1891 0 1891
107 Carrero Casas Carlos David ESP 1695 0 1695
108 Gil Suarez Juan Jose ESP 1657 0 1657
109 Arbulu Gallastegi Arkaitz ESP 1579 0 1579
110 Viteri Fernandez Miguel Angel ESP 1563 0 1563
111 Novoa Blanco Jose Manuel ESP 1523 0 1523
112 Gonzalez Campo Maria ESP 1517 0 1517
113 Perez Martinez Ruben ESP 1500 0 1500
114 Roma Barge Luis ESP 1493 0 1493
115 Villar Fernandez Jairo ESP 1478 0 1478
116 Fernandez Ansuar Borja ESP 1464 0 1464
117 Vazquez Silva Andres Miguel ESP 1289 0 1289
118 Balu Henish POR 0 0 0
119 Campos Nieto Pablo ESP 0 0 0
120 Corredoira Alberto ESP 0 0 0
121 Fernandez Lopez Ivan ESP 0 0 0
122 Fernandez Fernandez Fernando ESP 0 0 0
123 Iglesias Cadaya Aarón ESP 0 0 0
124 Puga Sanchez Miguel ESP 0 0 0
125 Rey Estevez Oliver ESP 0 0 0
126 Vazquez Alvarez Diego ESP 0 0 0

Datos Técnicos:

Organizador Club de Xadrez casa da Xuventude
Director Torneo José Antonio Álvarez Fernández
Árbitro principal AI Lukas Iruretagoiena
Árbitro Francisco Ogando
Sede Casa da Xuventude. Ourense
Data 3 ao 11 de xullo de 2008

 

TablaDeFlandes