Galicia
VII Concello de Arteixo
Memorial Arximiro Penide Cedeira "Miro"
Arteixo. A Coruña
Pavillón Ponte dos Brozos Avda. Arsenio Iglesias, s/n Arteixo (A Coruña)
26 de xullo ao 1 de agosto de 2007
TORNEO DO CIRCUITO GALEGO 2007
Partidas: PGN (154) | Visor | Crónicas | Fotos | Vídeo | Bases | Web
Informan: Óscar de Prado | Serge Archambault
Club de Xadrez Arteixo
Clasificación Final:
Pos |
SNo. |
|
Nome |
Elo |
FED |
Club |
Pts |
BH. |
BH. |
Fide |
1 |
8 |
|
SAMOLINS Vitalijs |
2319 |
LAT |
|
6½ |
39 |
49 |
38 |
2 |
1 |
IM |
MANOLACHE Marius |
2528 |
ROM |
|
6½ |
38 |
48 |
33½ |
3 |
9 |
FM |
MILCHEV Nikolay |
2315 |
BUL |
|
6 |
38 |
49 |
32 |
4 |
11 |
|
DE PRADO RODRIGUEZ Oscar B |
2208 |
ESP |
GAL |
6 |
37½ |
46½ |
30½ |
5 |
3 |
IM |
STAROSTITS Ilmars |
2497 |
LAT |
|
6 |
37 |
48 |
33 |
6 |
4 |
GM |
DIMITROV Vladimir |
2452 |
BUL |
CAN |
6 |
37 |
47 |
32½ |
7 |
5 |
IM |
RUSEV Krasimir |
2443 |
BUL |
|
6 |
36½ |
47½ |
33½ |
8 |
6 |
IM |
IVANOV Jordan |
2382 |
BUL |
CAN |
6 |
36 |
47 |
31½ |
9 |
23 |
|
STANOEV Atanas |
1953 |
BUL |
|
6 |
36 |
45½ |
26 |
10 |
7 |
FM |
PERMUY LORENZO Carlos Javier |
2326 |
ESP |
GAL |
6 |
32 |
41½ |
27½ |
11 |
2 |
IM |
IOTOV Valentin |
2502 |
BUL |
|
5½ |
41½ |
53 |
33 |
12 |
10 |
FM |
LARROSA VILA Jose |
2265 |
ESP |
GAL |
5½ |
35 |
44½ |
27 |
13 |
18 |
|
PENALONGA SWEERS Angel |
2043 |
ESP |
GAL |
5½ |
31½ |
40½ |
25 |
14 |
17 |
|
BERBATOV Kiprian |
2096 |
BUL |
|
5 |
37 |
44 |
28 |
15 |
12 |
|
GOMEZ LOPEZ Roberto |
2140 |
ESP |
GAL |
5 |
36 |
46½ |
29 |
16 |
13 |
|
GRAÑA LOIS Jorge |
2118 |
ESP |
GAL |
5 |
34½ |
44 |
24½ |
17 |
22 |
|
VILARIÑO GESTAL Ricardo |
1958 |
ESP |
GAL |
5 |
32 |
40½ |
22½ |
18 |
15 |
|
FERREIRO PAILOS Alejandro |
2116 |
ESP |
GAL |
4½ |
34 |
43½ |
24½ |
19 |
19 |
|
LOPEZ LOPEZ Alfredo |
2042 |
ESP |
GAL |
4½ |
33 |
42 |
26½ |
20 |
28 |
|
DOPICO MERA Adrian |
1722 |
ESP |
GAL |
4½ |
31½ |
41 |
22½ |
21 |
25 |
|
VAZQUEZ DEL VALLE Ruben |
1893 |
ESP |
GAL |
4½ |
31½ |
41 |
20 |
22 |
20 |
|
ARCHAMBAULT Serge |
1983 |
CAN |
GAL |
4½ |
30½ |
37½ |
24½ |
23 |
26 |
|
MORO CARRERA Juan Antonio |
2015 |
ESP |
CTL |
4½ |
29½ |
38½ |
19½ |
24 |
30 |
|
AMADO RODRIGUEZ Francisco |
1661 |
ESP |
GAL |
4½ |
28½ |
35½ |
14½ |
25 |
36 |
|
PAEZ Victor |
0 |
CHI |
|
4½ |
25 |
30½ |
17 |
26 |
14 |
|
VEGA GOMEZ Francisco B |
2117 |
ESP |
GAL |
4 |
32 |
41 |
22 |
27 |
35 |
|
LEAL VALDÉS Francisco Jose |
0 |
ESP |
GAL |
4 |
29½ |
35½ |
19½ |
28 |
34 |
|
FERNANDEZ FERNANDEZ Fernando |
0 |
ESP |
|
4 |
28½ |
34½ |
18½ |
29 |
24 |
|
GUIJARRO ARCA Basilio |
1912 |
ESP |
GAL |
4 |
26½ |
35½ |
18 |
30 |
37 |
|
PARDO GOMEZ Jose Ramon |
0 |
ESP |
|
3½ |
30 |
36 |
13 |
31 |
21 |
|
GARCIA ITURRIAGA Manuel |
1961 |
ESP |
MAD |
3½ |
29½ |
39 |
19 |
32 |
33 |
|
FERNANDEZ ANSUAR Borja |
0 |
ESP |
|
3½ |
29½ |
39 |
16 |
33 |
29 |
|
DORADO REBOREDO Jose Maria |
1718 |
ESP |
GAL |
3½ |
29½ |
37 |
21 |
34 |
27 |
|
MORO MURCIEGO Alejandro |
1843 |
ESP |
CTL |
3½ |
27½ |
36½ |
19½ |
35 |
16 |
|
BELTRAN Jorge |
2103 |
MEX |
|
3 |
30 |
39 |
18½ |
36 |
38 |
|
PARDO GOMEZ Juan Carlos |
0 |
ESP |
|
3 |
29 |
37½ |
13½ |
37 |
39 |
|
PERNAS GOY Luis Manuel |
0 |
ESP |
|
3 |
29 |
36½ |
13 |
38 |
32 |
|
BALBAS CALVO Alexandra |
0 |
ESP |
|
3 |
26½ |
33½ |
13½ |
39 |
31 |
|
MENDOZA VERDES Miguel |
1598 |
ESP |
GAL |
3 |
25½ |
32 |
15 |
40 |
40 |
|
TABOADA IGLESIAS Oscar |
0 |
ESP |
|
1 |
28½ |
36½ |
8 |
|
Listado de Participantes:
SNo. |
|
Nome |
NRtg |
IRtg |
FED |
Club |
1 |
IM |
MANOLACHE Marius |
0 |
2528 |
ROM |
|
2 |
IM |
IOTOV Valentin |
0 |
2502 |
BUL |
|
3 |
IM |
STAROSTITS Ilmars |
0 |
2497 |
LAT |
|
4 |
GM |
DIMITROV Vladimir |
2385 |
2452 |
BUL |
CAN |
5 |
IM |
RUSEV Krasimir |
0 |
2443 |
BUL |
|
6 |
IM |
IVANOV Jordan |
2370 |
2382 |
BUL |
CAN |
7 |
FM |
PERMUY LORENZO Carlos Javier |
2317 |
2326 |
ESP |
GAL |
8 |
|
SAMOLINS Vitalijs |
0 |
2319 |
LAT |
|
9 |
FM |
MILCHEV Nikolay |
0 |
2315 |
BUL |
|
10 |
FM |
LARROSA VILA Jose |
2256 |
2265 |
ESP |
GAL |
11 |
|
DE PRADO RODRIGUEZ Oscar B |
2190 |
2208 |
ESP |
GAL |
12 |
|
LOPEZ RODRIGUEZ Walter |
2147 |
2158 |
ESP |
GAL |
13 |
|
PEREZ MAURICIO Xoel |
2133 |
2155 |
ESP |
GAL |
14 |
|
GOMEZ LOPEZ Roberto |
2128 |
2140 |
ESP |
GAL |
15 |
|
GRANA Lois Jorge |
2108 |
2118 |
ESP |
GAL |
16 |
|
VEGA GOMEZ Francisco B |
2105 |
2117 |
ESP |
GAL |
17 |
|
FERREIRO PAILOS Alejandro |
2032 |
2116 |
ESP |
GAL |
18 |
|
BELTRAN Jorge |
0 |
2103 |
MEX |
|
19 |
|
BERBATOV Kiprian |
0 |
2096 |
BUL |
|
20 |
|
PENALONGA SWEERS Angel |
1994 |
2043 |
ESP |
GAL |
21 |
|
LOPEZ LOPEZ Alfredo |
2029 |
2042 |
ESP |
GAL |
22 |
|
ARCHAMBAULT Serge |
2006 |
1983 |
CAN |
GAL |
23 |
|
GARCIA ITURRIAGA Manuel |
1929 |
1961 |
ESP |
MAD |
24 |
|
VILARIÑO GESTAL Ricardo |
1905 |
1958 |
ESP |
GAL |
25 |
|
STANOEV Atanas |
0 |
1953 |
BUL |
|
26 |
|
GUIJARRO ARCA Basilio |
1860 |
1912 |
ESP |
GAL |
27 |
|
VAZQUEZ DEL VALLE Ruben |
1904 |
1893 |
ESP |
GAL |
28 |
|
MORO CARRERA Juan Antonio |
2015 |
0 |
ESP |
CTL |
29 |
|
MORO MURCIEGO Alejandro |
1843 |
0 |
ESP |
CTL |
30 |
|
DOPICO MERA Adrian |
1722 |
0 |
ESP |
GAL |
31 |
|
DORADO REBOREDO Jose Maria |
1718 |
0 |
ESP |
GAL |
32 |
|
AMADO RODRIGUEZ Francisco |
1661 |
0 |
ESP |
GAL |
33 |
|
MENDOZA VERDES Miguel |
1598 |
0 |
ESP |
GAL |
34 |
|
BALBAS CALVO Alexandra |
0 |
0 |
ESP |
|
35 |
|
FERNANDEZ ANSUAR Borja |
0 |
0 |
ESP |
|
36 |
|
FERNANDEZ FERNANDEZ Fernando |
0 |
0 |
ESP |
|
37 |
|
LEAL VALDÉS Francisco Jose |
0 |
0 |
ESP |
GAL |
38 |
|
MARTIN SUÁREZ Julio Angel |
0 |
0 |
ESP |
|
39 |
|
PAEZ Victor |
0 |
0 |
CHI |
|
40 |
|
PARDO GOMEZ Jose Ramon |
0 |
0 |
ESP |
|
41 |
|
PARDO GOMEZ Juan Carlos |
0 |
0 |
ESP |
|
42 |
|
PERNAS GOY Luis Manuel |
0 |
0 |
ESP |
|
43 |
|
TABOADA IGLESIAS Oscar |
0 |
0 |
ESP |
|
|
Outros datos:
Datas: 26 de xullo ao 1 de agosto de 2007
Sistema: Suizo. 9 roldas. Ritmo: 1h e 30 minutos + 30 segundos por xogada.
Local de xogo: Pavillón Ponte dos Brozos Avda. Arsenio Iglesias, s/n. Arteixo (A Coruña)
Horario de Xogo:
Roldas 1ª, 2ª, 4ª, 6ª, 7ª e 8ª ás 17 horas.
Roldas 3ª e 5ª ás 10 horas.
Rolda 9ª ás 15.30 horas.
Válido para normas e ELO FIDE/ FEDA | Incluído no Circuito Galego de Xadrez
Web Oficial: TablaDeFlandes
TablaDeFlandes