Galicia/Galiza
Galicia

VII Aberto Concello de Boiro

Boiro. A Coruña

Casa da Cultura de "A Cachada". Boiro

Sábado 23 de agosto de 2008 Bases

Informa: José Luis Mouriño

Final

Foto
Triunfo de GM Aleksa Strikovic
Absoluto: GM Aleksa Strikovic        
Comarcal: Manuel AbuÝn               
Local: Pablo Abalo.                  
Menor 2000 ELO: Antonio Susavila     
Sen ELO FIDE: Daniel Martinez Dourado
Sub 14: Sergio Lomba.                
Sub 10: Daniel Lomba.                

Clasificación Final:

Foto
Posto Nome                       Feder Rtg  Loc  Ptos.  M-Buch. Buch. Progr.     GP

  1   STRIKOVIC, ALEKSA                2512      6.5      24.0  33.0   27.5 100.00
 2-4  SENLLE, MIGUEL                   2289      5.5      25.0  35.5   25.5  50.00
      NEDOBORA, GREGORI                2036      5.5      23.5  32.0   24.5  40.00
      CRUZ, DAN                        2278      5.5      23.0  33.0   23.5  39.05
 5-9  GARCIA BRION, EDUARDO      C     2145      5        21.5  30.0   22.0  38.10
      GOMEZ SEGADE, PABLO              2082      5        21.0  29.5   21.0  37.14
      ABUIN, MANUEL              C     2113      5        20.5  30.0   19.0  36.19
      LAMAS, MANOLO                    1781      5        18.5  25.5   18.0  35.24
      SUSAVILA, ANTONIO          C     1954      5        18.5  25.0   20.0  34.29
10-11 VAZQUEZ, MIGUEL ANGEL            2002      4.5      20.5  27.5   18.0  33.33
      SALGADO ALONSO, PATRICIO         1850      4.5      18.0  23.5   15.5  32.38
12-21 PANTIN, JOSE RAMON               2242      4        23.5  30.5   19.0  31.43
      MARTINEZ DOURADO, DANIEL   C               4        22.0  30.0   16.0  30.48
      NUĐEZ, RAMON               C     1927      4        20.5  29.0   18.0  29.52
      TUIMIL, ROBERTO                  1720      4        19.5  26.0   17.0  28.57
      LOMBA, SERGIO              -14   1463      4        18.0  25.5   17.0  27.62
      PAZ VIZCAYA, MANUEL        C     1650      4        16.5  25.5   14.0  26.67
      MANEIRO BLANCO, JOS╔             1655      4        16.5  23.5   16.5  25.71
      OTERO, ANGEL                     1806      4        16.5  23.5   15.0  24.76
      BERNARDEZ DURAN, TOMAS           1834      4        16.0  23.5   13.0  23.81
      GARCIA, BENJAMIN                 1818      4        15.5  21.0   16.0  22.86
22-25 SANCHEZ CRESPO, IGNACIO          2050      3.5      21.5  28.5   18.5  21.90
      FERNANDEZ LORENZO, ALBERTO       1910      3.5      20.0  29.5   16.5  20.95
      GIL, GERARDO               C     1951      3.5      18.0  25.0   15.5  20.00
      OUTEIRAL, RICARDO          C          1798 3.5      14.5  21.0   12.0  19.05
26-35 ABALO, PABLO               L               3        20.0  27.5   12.5  18.10
      VARELA, ANDRES             -14        1334 3        19.5  27.5   14.0  17.14
      MONTANS, ADRIAN            -14        1357 3        18.0  25.5   13.0  16.19
      PIĐEIRO, SAMUEL            L               3        17.0  24.0   12.0  15.24
      LOMBA, DANIEL              -10             3        16.5  22.5   11.0  14.29
      OTERO, JAVIER              -14             3        16.5  22.5   10.0  13.33
      OZORES, SAMUEL             L               3        16.5  21.5    9.0  12.38
      FERN┴NDEZ, JOSE ENRIQUE    C               3        16.0  22.5   12.0  11.43
      MARTINEZ DOURADO, NESTOR   C               3        16.0  20.5   10.0  10.48
      ORDOĐEZ, JOSE MANUEL       L               3        13.0  19.5    9.0   9.52
36-37 GONZALEZ, ANTONIO          -14             2.5      15.0  20.5    6.0   8.57
      MUĐIZ, IAGO                L-10            2.5      11.0  15.5    7.0   7.62
38-43 EIRAS, ROI                 L               2        16.0  23.0   10.0   6.67
      MONTERO, MANU              L-10            2        15.0  20.5    9.0   5.71
      MUĐIZ, BRAIS               L-14            2        14.0  18.5    7.0   4.76
      SANCHEZ, ANTON             L-10            2        13.5  18.5    7.0   3.81
      BUSTELO, CRHISTIAN         L-10            2        13.0  18.0    5.0   2.86
      VIDAL, ANTON               L-10            2        13.0  17.5    9.0   1.90
44-45 GOMEZ, IVAN                L-14            1        15.0  20.5    4.0   0.95
      PIĐEIRO, DIEGO             C          1686 1        12.5  17.5    2.0       

Táboa de Torneo:

Foto
No  Nome                       Feder Rtg   1    2    3    4    5    6  

1.  STRIKOVIC, ALEKSA                2512 22:W 14:W  6:W  3:W  4:W  2:W  9:D
2.  SENLLE, MIGUEL                   2289 23:W 13:W  7:W  5:W  9:W  1:L  3:D
3.  CRUZ, DAN                        2278 24:W 16:W  8:W  1:L 11:W  7:W  2:D
4.  PANTIN, JOSE RAMON               2242 25:W 17:W  9:L 19:W  1:L 21:W 11:L
5.  GARCIA BRION, EDUARDO      C     2145 26:W 18:W 12:W  2:L 13:W  9:L 10:W
6.  ABUIN, MANUEL              C     2113 27:W 19:W  1:L  9:L 28:W 26:W 36:W
7.  GOMEZ SEGADE, PABLO              2082 28:W 20:W  2:L 18:W 14:W  3:L 13:W
8.  SANCHEZ CRESPO, IGNACIO          2050 29:W 21:W  3:L 17:W 23:D 11:L 15:L
9.  NEDOBORA, GREGORI                2036 30:W 36:W  4:W  6:W  2:L  5:W  1:D
10. VAZQUEZ, MIGUEL ANGEL            2002 31:L 33:W 11:W 21:D 15:W 23:W  5:L
11. SUSAVILA, ANTONIO          C     1954 32:W 43:W 10:L 20:W  3:L  8:W  4:W
12. GIL, GERARDO               C     1951 33:W 31:W  5:L 23:L 21:D 15:L 43:W
13. NUĐEZ, RAMON               C     1927 34:W  2:L 24:W 22:W  5:L 27:W  7:L
14. FERNANDEZ LORENZO, ALBERTO       1910 35:W  1:L 26:W 27:W  7:L 19:L 23:D
15. SALGADO ALONSO, PATRICIO         1850 36:L 32:W 28:D 16:W 10:L 12:W  8:W
16. BERNARDEZ DURAN, TOMAS           1834 37:W  3:L 27:L 15:L 42:W 35:W 26:W
17. GARCIA, BENJAMIN                 1818 38:W  4:L 30:W  8:L 34:W 20:L 27:W
18. OTERO, ANGEL                     1806 39:W  5:L 31:W  7:L 27:L 37:W 28:W
19. LAMAS, MANOLO                    1781 40:W  6:L 36:W  4:L 30:W 14:W 20:W
20. TUIMIL, ROBERTO                  1720 41:W  7:L 38:W 11:L 35:W 17:W 19:L
21. MANEIRO BLANCO, JOS╔             1655 42:W  8:L 43:W 10:D 12:D  4:L 34:W
22. PAZ VIZCAYA, MANUEL        C     1650  1:L 35:W 42:W 13:L 36:L 41:W 31:W
23. LOMBA, SERGIO              -14   1463  2:L 34:W 44:W 12:W  8:D 10:L 14:D
24. OUTEIRAL, RICARDO          C           3:L 37:W 13:L 28:D 32:W 36:L 29:W
25. PIĐEIRO, DIEGO             C           4:L 38:L 35:L 32:L 44:L   :W 39:L
26. MONTANS, ADRIAN            -14         5:L 39:W 14:L 40:W 41:W  6:L 16:L
27. VARELA, ANDRES             -14         6:L 40:W 16:W 14:L 18:W 13:L 17:L
28. ABALO, PABLO               L           7:L 41:W 15:D 24:D  6:L 40:W 18:L
29. BUSTELO, CRHISTIAN         L-10        8:L 44:L 37:L 45:L   :W 38:W 24:L
30. EIRAS, ROI                 L           9:L 45:W 17:L 38:W 19:L 43:L 41:L
31. FERN┴NDEZ, JOSE ENRIQUE    C          10:W 12:L 18:L 41:L 37:W 45:W 22:L
32. GOMEZ, IVAN                L-14       11:L 15:L 39:L 25:W 24:L 42:L 33:L
33. GONZALEZ, ANTONIO          -14        12:L 10:L 40:L   :W 43:L 39:D 32:W
34. LOMBA, DANIEL              -10        13:L 23:L 45:W 39:W 17:L 44:W 21:L
35. MARTINEZ DOURADO, NESTOR   C          14:L 22:L 25:W 42:W 20:L 16:L 45:W
36. MARTINEZ DOURADO, DANIEL   C          15:W  9:L 19:L 43:W 22:W 24:W  6:L
37. MONTERO, MANU              L-10       16:L 24:L 29:W 44:W 31:L 18:L 42:L
38. MUĐIZ, BRAIS               L-14       17:L 25:W 20:L 30:L 40:L 29:L   :W
39. MUĐIZ, IAGO                L-10       18:L 26:L 32:W 34:L 45:L 33:D 25:W
40. ORDOĐEZ, JOSE MANUEL       L          19:L 27:L 33:W 26:L 38:W 28:L 44:W
41. OTERO, JAVIER              -14        20:L 28:L   :W 31:W 26:L 22:L 30:W
42. OZORES, SAMUEL             L          21:L   :W 22:L 35:L 16:L 32:W 37:W
43. PIĐEIRO, SAMUEL            L            :W 11:L 21:L 36:L 33:W 30:W 12:L
44. VIDAL, ANTON               L-10         :  29:W 23:L 37:L 25:W 34:L 40:L
45. SANCHEZ, ANTON             L-10         :  30:L 34:L 29:W 39:W 31:L 35:L

 

TablaDeFlandes