Galicia/Galiza
Galicia

Torneo de Nadal

Ferrol - A Coruña

Grupo Bazán, rúa República Arxentina 19 soto

28, 29, 30 de decembro e 2, 3, 4 e 5 de xaneiro 2010

Informa: Juan Rodríguez Rey | Bases | ChessResults
Círculo Ferrolán de Xadrez Web

Final:

Cadro Cruzado por Clasificación Final:

Rk. Nome Elo FED 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd Pts.  D1 
1 Perez Diaz Francisco Jose 1934 ESP 13s1 11w1 15s1 3w1 2s1 5,5 19,0
2 Jimenez Gonzalez Jose Luis 1837 ESP 25w1 9s1 7w1 3s½ 15w+ 1w0 4,5 18,5
3 Ramirez Armenteros Adianny 1899 ESP 31s1 4w1 20s1 2w½ 1s0 6s1 4,5 17,5
4 Rey Malde Henrique 1652 ESP 22w1 3s0 10w1 9s1 6w½ 8s+ 4,5 15,0
5 Bustabad Rapa Eusebio 1877 ESP 27w1 15s0 23w1 12s1 7w1 -0 4,0 15,0
6 Ausin Neira David 1505 ESP 19w1 29s1 15w0 16s1 4s½ 3w0 3,5 15,0
7 Prado Acebo Ines 1533 ESP 17s1 18w1 2s0 13w1 5s0 11w½ 3,5 14,5
8 De Paz Mouriño Sergio 0 ESP 12w1 16s½ 10w1 4w- 3,5 14,0
9 Formoso Leal Daniel 1494 ESP 23s1 2w0 24s1 4w0 17s1 12s½ 3,5 12,5
10 Rodriguez Rey Juan Vicente 1620 ESP 24s1 20w½ 4s0 18w1 8s0 16w1 3,5 12,5
11 Chen Lin Yan Qing 1454 ESP 14w1 1s0 22w½ 19s1 7s½ 3,5 12,0
12 Sanchez Gabin Aranzazu 1631 ESP 8s0 21w1 17s1 5w0 22s1 9w½ 3,5 11,5
13 Blanco Dans Manuel 0 ESP 1w0 19s1 29w1 7s0 14w½ 20s1 3,5 11,0
14 Regueiro Garcia Isaac 0 ESP 11s0 26w1 18s1 20w0 13s½ 21w1 3,5 11,0
15 Roca Rivera Alejandro 1715 ESP 26s1 5w1 6s1 1w0 2s- -0 3,0 15,0
16 Vilar Neira Raul 1314 ESP 8w½ 30s1 6w0 24s1 10s0 3,0 11,5
17 Gonzalez Lopez Manuel 0 ESP 7w0 27s1 12w0 29s1 9w0 25s1 3,0 9,0
18 Tenreiro Calvo Jose Manuel 1414 ESP 30w1 7s0 14w0 10s0 29w1 24s1 3,0 9,0
19 Pazos Porta Daniel 0 ESP 6s0 13w0 31s1 30w1 11w0 28s1 3,0 8,0
20 Picos Maiztegui Miguel 1556 ESP 28w1 10s½ 3w0 14s1 -0 13w0 2,5 11,5
21 Rodriguez Sigler Alexandre 1305 ESP 12s0 25w0 28s1 27w1 14s0 2,5 8,0
22 De Jesus Brea Luis Miguel 0 ESP 4s0 31w1 11s½ 12w0 -0 2,0 8,5
23 Picos Nebril Jose Luis 0 ESP 9w0 25s1 5s0 26w1 -0 -0 2,0 8,0
24 Rodriguez Varela Emma 0 ESP 10w0 28s1 9w0 25s1 16w0 18w0 2,0 8,0
25 Cano Pelaez Alberto 0 ESP 2s0 23w0 21s1 24w0 30s1 17w0 2,0 6,0
26 Cano Vazquez Susana 0 ESP 15w0 14s0 27w1 23s0 -0 30w1 2,0 5,0
27 Rodriguez Sanchez de Toca Mario 0 ESP 5s0 17w0 26s0 31w1 21s0 29w1 2,0 4,0
28 Gonzalez Hermida Xana 0 ESP 20s0 24w0 21w0 31s1 19w0 1,5 4,0
29 Vilar Carpente Ismael 0 ESP -1 6w0 13s0 17w0 18s0 27s0 1,0 6,0
30 Vilar Carpente Hector 0 ESP 18s0 -1 16w0 19s0 25w0 26s0 1,0 5,0
31 Regueiro Soto Cristian 0 ESP 3w0 22s0 19w0 27s0 28w0 -1 1,0 1,0

Resultados en ChessResults

Organiza:

Logo
Círculo Ferrolán de Xadrez

http://www.cfxadrez.org/

 

 

TablaDeFlandes