Galicia/Galiza
Galicia

III Torneo de rápidas Concello de A Pobra do Caramiñal

A Pobra do Caramiñal - A Coruña

Sociedad Liceo Pueblense. Rúa da Paz 37
(Fronte aos xardíns Valle Inclán, no centro do pobo)

Sábado 27 de novembro de 2010

Informa: Concellaría de Deportes de A Pobra do Caramiñal Web

En españolEn galego

Final:

Clasificación Final:

Posto Nome                         Feder Rtg  Loc  Ptos Buch. M-Buch. Progr.

  1   ABUIN BOULLON, MANUEL              2130 2113 6.5    30.5    21.5   25.5
  2   VAZQUEZ ALONSO, MIGUEL ANGEL       1955 1928 5.5    29.0    20.5   21.5
 3-5  RODRIGUEZ PEREZ, JESUS             1992 1963 5      31.0    21.5   22.0
      HEVIA SIEIRA, ALBERTO              1918 1907 5      30.0    23.0   24.0
      BARRAL LIJO, JAVIER                1795 1736 5      27.0    19.0   18.0
  6   AREVALILLO ROMERO, SERGIO          2003 1976 4.5    30.5    22.0   19.0
7-15  AMIL BLANCO, MANUEL                1869 1869 4      30.0    21.5   19.0
      NUÑEZ GARCIA, RAMON                1907 1790 4      27.0    18.0   18.0
      MARTINEZ DOURADO, DANIEL           1805 1775 4      26.5    18.0   18.0
      LAGO FERNANDEZ, FERNANDO           1932 1925 4      26.0    18.5   16.0
      RODRIGUEZ LAMAS, MANUEL            1786 1794 4      25.0    17.5   15.0
      OUTEIRAL GONZALEZ, RICARDO         1736 1724 4      23.0    15.5   14.0
      CREO ABEIJON, DIEGO                     1753 4      22.5    17.5   13.0
      SUSAVILA MUÑIZ, ANTONIO            1919 1889 4      22.5    16.5   17.5
      ROZAS PICHEL, JAVIER                         4      20.5    16.0   14.0
16-17 AGEITOS FREIRE, JOSE ANTONIO                 3.5    29.5    20.5   16.5
      PETROSYAN, KAMO                    1734 1706 3.5    25.5    18.5   17.0
18-21 PIÑEIRO NUÑEZ, DIEGO                    1716 3      25.0    18.0   13.0
      SIXTO PUENTE, ELOY                           3      23.0    18.0   12.0
      MENDEZ RIAL, JORGE                           3      20.5    15.0   11.0
      ROZAS LIÑARES, ESTEBAN                       3      19.5    13.5    9.0
22-24 ABALO PEREZ, PABLO                 1783 1720 2.5    26.5    18.5   14.0
      GONZALEZ AGUNDEZ, ADRIAN                     2.5    22.0    17.0    9.5
      MENDEZ SOMOZA, JORGE                         2.5    20.5    14.5    8.5
25-27 AMIL INSUA, ANXO                        1395 2      22.5    16.0    7.0
      MARTINEZ DOURADO, NESTOR                     2      17.0    12.5    6.0
      MIGUEZ FIGUEIRIDO, JAIME           1718 1703 2      16.5     8.0    4.0
28-29 DOESTE ABALO, XIAN                           1      22.5    16.5    4.0
      BRAVO RODRIGUEZ, MARCO                       1      16.0    11.5    2.0
 30   HERMO MARTINEZ, DAVID                        0       4.0     4.0    0.0

Táboa de Torneo

No  Nome                         Feder Rtg   1    2    3    4    5    6    7  

1.  ABUIN BOULLON, MANUEL              2130 16:W 10:W  4:D 20:W  7:W  3:W  8:W
2.  AREVALILLO ROMERO, SERGIO          2003 17:W  9:W  7:L 11:W  3:L  8:D 15:W
3.  RODRIGUEZ PEREZ, JESUS             1992 18:W 12:W  6:W  7:L  2:W  1:L  9:W
4.  VAZQUEZ ALONSO, MIGUEL ANGEL       1955 19:W 11:W  1:D  9:L 13:W  5:W  7:W
5.  LAGO FERNANDEZ, FERNANDO           1932 20:D 16:L 19:W 29:W 15:W  4:L  6:D
6.  SUSAVILA MUÑIZ, ANTONIO            1919 21:W 13:W  3:L 15:D  8:L 23:W  5:D
7.  HEVIA SIEIRA, ALBERTO              1918 22:W 14:W  2:W  3:W  1:L  9:W  4:L
8.  NUÑEZ GARCIA, RAMON                1907 23:W 15:L 16:W 13:D  6:W  2:D  1:L
9.  AMIL BLANCO, MANUEL                1869 24:W  2:L 18:W  4:W 10:W  7:L  3:L
10. MARTINEZ DOURADO, DANIEL           1805 25:W  1:L 23:W 30:W  9:L 17:W 11:L
11. BARRAL LIJO, JAVIER                1795 26:W  4:L 27:W  2:L 20:W 12:W 10:W
12. RODRIGUEZ LAMAS, MANUEL            1786 27:W  3:L 29:L 23:W 30:W 11:L 20:W
13. ABALO PEREZ, PABLO                 1783 28:W  6:L 26:W  8:D  4:L 20:L 14:L
14. OUTEIRAL GONZALEZ, RICARDO         1736 29:W  7:L 30:L 27:W 17:L 28:W 13:W
15. PETROSYAN, KAMO                    1734 30:W  8:W 20:L  6:D  5:L 18:W  2:L
16. MIGUEZ FIGUEIRIDO, JAIME           1718  1:L  5:W  8:L 25:W   :    :    : 
17. CREO ABEIJON, DIEGO                      2:L 20:L 22:W 26:W 14:W 10:L 18:W
18. PIÑEIRO NUÑEZ, DIEGO                     3:L 25:W  9:L 28:W 29:W 15:L 17:L
19. AMIL INSUA, ANXO                         4:L 26:L  5:L 21:W 27:W 29:L 28:L
20. AGEITOS FREIRE, JOSE ANTONIO             5:D 17:W 15:W  1:L 11:L 13:W 12:L
21. BRAVO RODRIGUEZ, MARCO                   6:L 27:L 25:L 19:L 23:L 22:W 30:L
22. DOESTE ABALO, XIAN                       7:L 29:L 17:L   :W 26:L 21:L 25:L
23. GONZALEZ AGUNDEZ, ADRIAN                 8:L 28:W 10:L 12:L 21:W  6:L 27:D
24. HERMO MARTINEZ, DAVID                    9:L   :    :    :    :    :    : 
25. MARTINEZ DOURADO, NESTOR                10:L 18:L 21:W 16:L 28:L 27:L 22:W
26. MENDEZ RIAL, JORGE                      11:L 19:W 13:L 17:L 22:W 30:W 29:L
27. MENDEZ SOMOZA, JORGE                    12:L 21:W 11:L 14:L 19:L 25:W 23:D
28. ROZAS LIÑARES, ESTEBAN                  13:L 23:L   :W 18:L 25:W 14:L 19:W
29. ROZAS PICHEL, JAVIER                    14:L 22:W 12:W  5:L 18:L 19:W 26:W
30. SIXTO PUENTE, ELOY                      15:L   :W 14:W 10:L 12:L 26:L 21:W

Bases

Data: Sábado, 27 novembro 2010

Lugar: Sociedad Liceo Pueblense. Rúa da Paz, nº 37 (fronte aos Xardíns Valle Inclán). A Pobra do Caramiñal

Sistema e ritmo de xogo: Sistema suízo a 7 roldas. Ritmo 15 minutos por xogador a Finish.

Desempates:  BUCHOLZ, BUCHOLZ MEDIANO E PROGRESIVO ata as súas derradeiras consecuencias.                                  

Horario previsto: 1ª rolda: 16.00 h. Entrega premios: 21.00 h.

Premios:

1º Trofeo
2º Trofeo
3º Trofeo
1º Sub 1900
1º Club Local Trofeo

Non son acumulables

Inscricións:

Data límite: ata o día 26 de novembro

No teléfono 636 601 754 (Amil) ou no Correo Electrónico: xulacasa@hotmail.es

Máximo 60 participantes por rigorosa orde de inscrición.


Patrocina:

Logo
Concello de A Pobra do Caramiñal

Colaboran:

Logo
Concellaría de Deportes da Pobra do Caramiñal

Logo

Liceo Pueblense

Organiza:

Logo
Club Deportivo Marquiño

 

 

TablaDeFlandes