Galicia/Galiza
Galicia

IV Torneo de rápidas Concello de A Pobra do Caramiñal

A Pobra do Caramiñal - A Coruña

Sociedade Liceo Pueblense. Rúa da Paz 37
(Fronte aos xardíns Valle Inclán, no centro do pobo)

Sábado 26 de novembro de 2011

Informa: Concellaría de Deportes de A Pobra do Caramiñal Web

Final:

Clasificación Final:

Posto Nome                           Feder Rtg  Loc  Ptos Buch. M-Buch. Progr.
 
 1-3  ABUIN BOULLON, MANUEL                2121 2107 5.5    31.0    21.5   23.5
      SUSAVILA MUŅIZ, ANTONIO              1909 1878 5.5    30.0    22.0   25.0
      MARTINEZ DOURADO, DANIEL             1765 1746 5.5    26.5    19.5   21.0
 4-8  RODRIGUEZ LAMAS, MANUEL              1762 1753 5      29.5    22.5   23.0
      AGRA TORRES, ALFONSO                 1847 1930 5      29.0    20.5   21.5
      DIOS QUEIRUGA, ALBERTO               1901 1848 5      28.0    20.0   20.0
      DE LA PEŅA LLERANDI, ADOLFO          1606 1552 5      25.0    18.0   17.0
      GIL PEREZ, GERARDO                   1942 1908 5      24.5    17.5   18.0
9-10  NUŅEZ GARCIA, RAMON                  1908 1794 4.5    30.5    22.0   23.5
      RODRIGUEZ PEREZ, JESUS               2003 1976 4.5    26.5    19.5   16.0
11-18 AMIL BLANCO, MANUEL                  1866 1860 4      31.5    23.0   20.0
      OUTEIRAL GONZALEZ, RICARDO           1729 1720 4      30.5    22.0   20.0
      AMIL INSUA, ANXO                          1377 4      29.5    21.0   15.0
      LAGO FERNANDEZ, FERNANDO             1920 1909 4      29.0    22.0   18.5
      SIXTO PUENTE, ELOY                   1638 1566 4      27.0    18.5   16.0
      MIGUEZ FIGUEIRIDO, JAIME             1704 1681 4      24.0    16.5   17.0
      GONZALEZ AGUNDEZ, ADRIAN                       4      23.5    17.5   11.0
      ROMERO CUBELA, MARIA JOSE                      4      22.5    16.0   14.0
19-20 MOURIŅO MIGUENS, JOSE                          3.5    29.5    21.5   16.0
      PENAS GARCIA, CARLOS                           3.5    21.5    16.0   13.5
21-27 FERNANDEZ ROMERO, DANIEL                       3      24.5    18.0   12.0
      CREO ABEIJON, DIEGO                       1753 3      24.0    17.0   13.0
      OZORES, SAMUEL                                 3      22.0    16.0   13.0
      REGUEIRA BOO, MATIAS                           3      21.5    16.5   14.0
      MARTINEZ DOURADO, NESTOR                       3      21.0    16.0   11.0
      UHIA, MANUEL                              1594 3      20.0    14.5   10.5
      FERREIROS RODRIGUEZ, CRISTOFER                 3      16.5    11.5    8.5
28-29 CORES RAŅO, JOSE BENITO                        2.5    20.0    13.0    8.5
      MENDEZ SOMOZA, JORGE                           2.5    18.0    12.5    8.0
30-34 ALVAREZ CASTAŅO, CIBRAN                        2      24.5    17.5   10.0
      CERNADAS CASTRO, LUIS                          2      23.0    16.5   10.0
      CERNADAS RIOS, FRANCISCO                       2      21.5    15.5    7.0
      GONZALEZ FIGUEIRA, ALVARO                      2      20.5    14.0    5.0
      HERMO MARTINEZ, DAVID                          2      20.5    13.5    7.0
 35   MENDEZ RIAL, JORGE                   1411 1300 1.5    21.0    15.5    4.0
36-37 EIRAS COLLAZO, GABRIEL                         0       5.0     5.0    0.0
      MOARES GALBAN, JAVIER                          0       4.5     4.5    0.0

Táboa de Torneo:

No  Nome                           Feder Rtg   1    2    3    4    5    6    7  
 
1.  ABUIN BOULLON, MANUEL                2121 19:W 10:W  8:W  6:L  4:W 12:W  5:D
2.  RODRIGUEZ PEREZ, JESUS               2003 20:W 11:L  7:L 27:W 21:W  9:D 33:W
3.  GIL PEREZ, GERARDO                   1942 21:W 12:L 19:W  9:L 20:W 14:W  8:W
4.  LAGO FERNANDEZ, FERNANDO             1920 22:W 13:W  9:D  7:D  1:L 15:L 35:W
5.  SUSAVILA MUŅIZ, ANTONIO              1909 23:W 14:W 12:W 11:W  6:D 10:D  1:D
6.  NUŅEZ GARCIA, RAMON                  1908 24:+ 17:W 36:W  1:W  5:D 11:L  7:L
7.  DIOS QUEIRUGA, ALBERTO               1901 25:W 33:D  2:W  4:D 11:L  8:W  6:W
8.  AMIL BLANCO, MANUEL                  1866 26:W 34:W  1:L 15:W  9:W  7:L  3:L
9.  AGRA TORRES, ALFONSO                 1847 27:W 37:W  4:D  3:W  8:L  2:D 19:W
10. MARTINEZ DOURADO, DANIEL             1765 28:W  1:L 20:W 17:W 13:W  5:D 11:W
11. RODRIGUEZ LAMAS, MANUEL              1762 29:W  2:W 33:W  5:L  7:W  6:W 10:L
12. OUTEIRAL GONZALEZ, RICARDO           1729 30:W  3:W  5:L 36:W 33:W  1:L 15:L
13. MIGUEZ FIGUEIRIDO, JAIME             1704 31:W  4:L 21:W 14:W 10:L 19:L 25:W
14. SIXTO PUENTE, ELOY                   1638 32:+  5:L 30:W 13:L 36:W  3:L 34:W
15. DE LA PEŅA LLERANDI, ADOLFO          1606 33:L 25:W 34:W  8:L 37:W  4:W 12:W
16. MENDEZ RIAL, JORGE                   1411 34:L 36:L 27:L 26:D 30:L   :W 28:L
17. CREO ABEIJON, DIEGO                       35:W  6:L 37:W 10:L 25:L 33:L 22:W
18. UHIA, MANUEL                              36:L 26:W 35:D 19:L 27:L 22:D 29:W
19. AMIL INSUA, ANXO                           1:L 27:W  3:L 18:W 34:W 13:W  9:L
20. ALVAREZ CASTAŅO, CIBRAN                    2:L 29:W 10:L 31:W  3:L 34:L 26:L
21. CERNADAS CASTRO, LUIS                      3:L 28:W 13:L 29:W  2:L 37:L 36:L
22. CERNADAS RIOS, FRANCISCO                   4:L 31:D 23:L 37:L   :W 18:D 17:L
23. CORES RAŅO, JOSE BENITO                    5:L 30:L 22:W 34:L 31:D 28:W 37:L
24. EIRAS COLLAZO, GABRIEL                     6:-   :    :    :    :    :    : 
25. FERNANDEZ ROMERO, DANIEL                   7:L 15:L 28:W 30:W 17:W 35:L 13:L
26. FERREIROS RODRIGUEZ, CRISTOFER             8:L 18:L 31:D 16:D 29:W 30:L 20:W
27. GONZALEZ AGUNDEZ, ADRIAN                   9:L 19:L 16:W  2:L 18:W 36:W 30:W
28. GONZALEZ FIGUEIRA, ALVARO                 10:L 21:L 25:L   :W 35:L 23:L 16:W
29. HERMO MARTINEZ, DAVID                     11:L 20:L   :W 21:L 26:L 31:W 18:L
30. MARTINEZ DOURADO, NESTOR                  12:L 23:W 14:L 25:L 16:W 26:W 27:L
31. MENDEZ SOMOZA, JORGE                      13:L 22:D 26:D 20:L 23:D 29:L   :W
32. MOARES GALBAN, JAVIER                     14:-   :    :    :    :    :    : 
33. MOURIŅO MIGUENS, JOSE                     15:W  7:D 11:L 35:W 12:L 17:W  2:L
34. OZORES, SAMUEL                            16:W  8:L 15:L 23:W 19:L 20:W 14:L
35. PENAS GARCIA, CARLOS                      17:L   :W 18:D 33:L 28:W 25:W  4:L
36. REGUEIRA BOO, MATIAS                      18:W 16:W  6:L 12:L 14:L 27:L 21:W
37. ROMERO CUBELA, MARIA JOSE                   :W  9:L 17:L 22:W 15:L 21:W 23:W

Bases:

Lugar de realización do Torneo:  Sociedad Liceo Pueblense Rúa da Paz, nº 37 (fronte aos Xardíns Valle Inclán)

Sistema e ritmo de xogo: Sistema suízo a 7 roldas. Ritmo 15 minutos por xogador a Finish.

Desempates:  BUCHOLZ, BUCHOLZ MEDIANO E PROGRESIVO ata as súas derradeiras consecuencias.

A arbitraxe farase por un Comité de Competición de tres organizadores e os 4 primeiros do Ranking.

Horario previsto: 1ª rolda: 16:00h.

Entrega premios: 21:00h.

Inscricións:

No teléfono 636601754 ou no Correo Electrónico: xulacasa@hotmail.es
Máximo 60 participantes por rigurosa  orde de inscrición.
Data límite: ata o día 26 de novembro.

Trofeos aos tres primeiros clasificados , ao 1º Sub 1900 e ao 1º Club local

Patrocina:

Logo
Concello de A Pobra do Caramiñal

Colaboran:

Logo
Concellaría de Deportes da Pobra do Caramiñal

Logo

Liceo Pueblense

Organiza:

Logo
Club Deportivo Marquiño

 

 

TablaDeFlandes