Galicia/Galiza
Galicia

I Trofeo Distribunosa de rápidas de Xadrez

Rianxo - A Coruña

Auditorio de Rianxo

Sábado 5 de decembro de 2009 | Bases

Informa: Servizo de Deportes Concello de Rianxo / Club de Xadrez Rianxo

Final:

Pos SNo.   Nome EloInt EloN FED Club Pts BUC
1 1 IM GARCIA CASTRO Pablo 2396 2371 ESP Universidad De Vigo 33½
2 3   ESPIÑEIRA GONZALEZ Pablo Danie 2178 2173 ESP Padron 34½
3 4   ABUIN BOULLON Manuel Angel 2139 2119 ESP Distribunosa 29½
4 5   GOMEZ SEGADE Pablo 2093 2074 ESP Gallaecia 5 33
5 2   GARCIA BRION Eduardo 2193 2159 ESP Marcantil De Riveira 5 31
6 9   RODRIGUEZ PEREZ Jesus 2011 1985 ESP Marquiño 5 30
7 12   BARREIRO PIÑEIRO Jose 1940 1901 ESP Fischer Moaña 5 26½
8 6   NEDOBORA Gregori 2072 2039 ESP Gallaecia 32½
9 8   FERNANDEZ ALVAREZ Gonzalo 2013 1971 ESP Fischer Moaña 27
10 14   BARRAL LIJO Javier 1788 1737 ESP E.X.Pontevedra 25
11 10   AREVALILLO ROMERO Sergio 2011 1984 ESP Mercantil De Riveira 4 28
12 7   VENTAS PEREZ Andres 2021 0 ESP Algalia 4 27
13 13   LAGO FERNANDEZ Fernando 1905 1894 ESP Marquiño 4 26½
14 18   HEVIA SIEIRA Alberto 0 1888 ESP Distribunosa 4 25½
15 11   VAZQUEZ ALONSO Miguel Angel 1980 0 ESP Gallaecia 4 25
16 20   UHIA FERNANDEZ Manuel 0 1594 ESP Noia 4 25
17 15   RODRIGUEZ LAMAS Manuel 1768 1773 ESP Gallaecia 4 24½
18 16   FANDIÑO NUÑEZ Jose Javier 1738 1662 ESP Fischer Moaña 4 24
19 24   CORES RAÑO Jose Benito 0 0 ESP Grupo Urbe 18½
20 22   BARCALA PEREZ Xurxo 0 0 ESP E.X.Rianxo 3 29
21 17   TUBIO AGRASAR Pablo 1704 1332 ESP Padron 3 24½
22 28   LOPEZ LOURO Marcos 0 0 ESP Padron 3 24
23 30   MENDEZ SOMOZA Jorge 0 0 ESP E.X.Rianxo 3 23½
24 27   GONZALEZ RODRIGUEZ Heitor 0 0 ESP Grupo Urbe 3 22
25 25   CREO ABEIJON Diego 0 0 ESP Marquiño 3 21½
26 29   MENDEZ RIAL Jorge 0 0 ESP E.X.Rianxo 3 21½
27 38   SOBRINO YAÑEZ Diego 0 0 ESP E.X.Rianxo 3 21½
28 26   FERNANDEZ ROMERO Daniel 0 0 ESP Grupo Urbe 3 19
29 33   RAÑO BLANCO Raul 0 0 ESP Grupo Urbe 18½
30 37   ROMERO CUBELA Maria Jose 0 0 ESP Grupo Urbe 2 23
31 31   PEREZ MOSQUERA Adrian 0 0 ESP Grupo Urbe 2 21
32 21   ARCOS PEDROSA Geronimo 0 0 ESP Grupo Urbe 2 21
33 32   PIÑA LOPEZ Carlos 0 0 ESP Grupo Urbe 2 18½
34 35   REY ORDOÑEZ Martin 0 0 ESP Grupo Urbe 2 17½
35 36   RODRIGUEZ RODRIGUEZ Martin 0 0 ESP Grupo Urbe 1 16½
36 19   PIÑEIRO NUÑEZ Diego 0 1712 ESP Marquiño 0 21
37 23   CASTAÑO CES Manuel 0 0 ESP Distribunosa 0 19

Organiza:

Logo
Club Xadrez Rianxo

Patrocinan:

Logo
Concello de Rianxo. Servizo de Deportes
http://www.rianxo.com

DISTRIBUNOSA
Mamparas de baño
http://www.distribunosa.com/

 

 

TablaDeFlandes