Galicia/Galiza
Galicia

II Trofeo Distribunosa-Guadalupe

Rianxo - A Coruña

Aula activa do mar. Rúa Mestres, s/n. Rianxo

Sábado 11 setembro de 2010 | Bases

Informa: Servizo de Deportes Concello de Rianxo / Club de Xadrez Rianxo

Final:

Cadro Cruzado por Clasificación Final

Pos SNo.  
Nome
EloN EloInt 1.Rd. 2.Rd. 3.Rd. 4.Rd. 5.Rd. 6.Rd. 7.Rd. Pts EloØ Prog BUC
1 4   GARCIA BRION Eduardo 2161 2195 41 b 1 9 w 1 22 b ½ 5 w 1 3 b ½ 11 w 1 2 w 1 6 2049 24 196
2 6   ABUIN BOULLON Manuel Angel 2113 2130 35 b 1 17 w 1 7 b 1 19 w 1 11 b ½ 12 w 1 1 b 0 1995 25½ 197
3 1 FM CRUZ ALVAREZ DE RON Dan 2276 2273 13 w 1 23 b 0 18 w 1 10 b 1 1 w ½ 14 b 1 6 w 1 1867 20½ 192½
4 2 FM MARTINEZ RODRIGUEZ Pablo 2248 2239 8 b 1 7 w 0 35 b 1 9 w 1 22 b ½ 5 w ½ 11 b 1 5 1923 19½ 192
5 7   GOMEZ SEGADE Pablo 2053 2072 37 w 1 21 b 1 14 w ½ 1 b 0 20 w 1 4 b ½ 17 w 1 5 1906 20½ 190½
6 10   AREVALILLO ROMERO Sergio 1976 2003 27 b 1 28 w 1 15 b 1 11 w 0 8 b 1 16 w 1 3 b 0 5 1824 23 193½
7 15   BARREIRO PIÑEIRO Jose 1896 1931 29 w 1 4 b 1 2 w 0 33 b 1 12 w 0 18 b 1 14 w 1 5 1719 20 184½
8 24   CREO ABEIJON Diego 1753 0 4 w 0 30 b 1 40 w 1 20 b 1 6 w 0 25 b 1 22 w 1 5 1665 18 170½
9 17   AMIL BLANCO Manuel Angel 1869 1869 43 w 1 1 b 0 37 w 1 4 b 0 30 w 1 24 b 1 15 w 1 5 1599 18 172
10 16   HEVIA SIEIRA Alberto 1907 1918 31 b 1 11 w 0 28 b 1 3 w 0 27 b 1 26 w 1 16 b 1 5 1514 18 189½
11 5   ESPINEIRA GONZALEZ Pablo D 2175 2183 39 w 1 10 b 1 23 w 1 6 b 1 2 w ½ 1 b 0 4 w 0 2043 23½ 191½
12 8   CANTORNA BERDULLAS Diego 2001 2030 36 b 1 14 w 0 27 b 1 17 w 1 7 b 1 2 b 0 13 w ½ 1676 19½ 189
13 23   FANDINO NUNEZ Jose Javier 1653 1710 3 b 0 34 w 1 26 b 0 28 w 1 31 b 1 23 w 1 12 b ½ 1519 15½ 178
14 21   OUTEIRAL GONZALEZ Ricardo 1724 1736 24 w 1 12 b 1 5 b ½ 22 w ½ 19 b 1 3 w 0 7 b 0 4 2010 20½ 196
15 3   PROL NOGUEIRA Iago 2212 2199 18 w 1 20 b 1 6 w 0 21 b 1 16 w 0 22 w 1 9 b 0 4 1888 19 180
16 20   RODRIGUEZ LAMAS Manuel 1794 1786 26 b 1 19 w 0 24 b 1 23 w 1 15 b 1 6 b 0 10 w 0 4 1823 19 189½
17 19   MARTINEZ DOURADO Daniel 1775 1805 25 w 1 2 b 0 29 w 1 12 b 0 33 w 1 19 w 1 5 b 0 4 1705 17 175
18 25   ESPINEIRA CAJARAVILLE Antonio 1497 0 15 b 0 42 w 1 3 b 0 26 w 1 32 b 1 7 w 0 31 b 1 4 1546 14 178½
19 9   VENTAS PEREZ Andres 2086 2025 38 w 1 16 b 1 33 w 1 2 b 0 14 w 0 17 b 0 30 w 1 4 1545 19 178½
20 14   LAGO FERNANDEZ Fernando 1925 1932 42 b 1 15 w 0 36 b 1 8 w 0 5 b 0 32 w 1 26 b 1 4 1485 15 170½
21 18   CAMPELO BERMUDEZ Javier 1818 1863 32 b 1 5 w 0 31 b 1 15 w 0 26 b 0 27 w 1 29 b 1 4 1374 15 175½
22 11   RODRIGUEZ PEREZ Jesus 1963 1992 34 w 1 40 b 1 1 w ½ 14 b ½ 4 w ½ 15 b 0 8 b 0 1817 19 180
23 13   LOUZAO BREA Jose Luis 1874 1967 30 w 1 3 w 1 11 b 0 16 b 0 29 w 1 13 b 0 24 w ½ 1616 16½ 186
24 43   RAÑO BLANCO Raul 0 0 14 b 0 - - 1 16 w 0 34 b 1 37 w 1 9 w 0 23 b ½ 1558 13½ 156
25 41   PIÑA LOPEZ Carlos 0 0 17 b 0 36 w 0 - - 1 37 b ½ 39 w 1 8 w 0 35 b 1 1311 11 146
26 42   PULLEIRO BERMUDEZ Gustavo 0 0 16 w 0 38 b 1 13 w 1 18 b 0 21 w 1 10 b 0 20 w 0 3 1755 14 168½
27 32   FERNANDEZ ROMERO Daniel 0 0 6 w 0 44 b 1 12 w 0 40 b 1 10 w 0 21 b 0 38 w 1 3 1740 11 150
28 34   GONZALEZ MARTINEZ Ricardo 0 0 45 w 1 6 b 0 10 w 0 13 b 0 38 w 0 39 b 1 37 b 1 3 1603 10 149
29 37   ORDOÑEZ OZORES Jose Manuel 0 0 7 b 0 41 w 1 17 b 0 36 w 1 23 b 0 35 w 1 21 w 0 3 1600 12 174½
30 35   MARTINEZ DOURADO Nestor 0 0 23 b 0 8 w 0 41 b 1 35 w 1 9 b 0 36 w 1 19 b 0 3 1598 11 169
31 38   OZORES SIEIRA SAMUEL 0 0 10 w 0 39 b 1 21 w 0 41 b 1 13 w 0 38 b 1 18 w 0 3 1494 12 157
32 40   PENAS GARCIA Carlos 0 0 21 w 0 37 b 0 38 w 1 39 b 1 18 w 0 20 b 0 36 b 1 3 1392 10 155½
33 44   SOBRINO YAÑEZ Diego 0 0 44 w 1 45 b 1 19 b 0 7 w 0 17 b 0 37 w ½ - - - 1860 14 119½
34 33   GONZALEZ FIGUEIRA Alvaro 0 0 22 b 0 13 b 0 43 w 1 24 w 0 35 b 0 41 w ½ 42 b 1 1302 7 148½
35 28   CERNADAS CASTRO Luis 0 0 2 w 0 43 b 1 4 w 0 30 b 0 34 w 1 29 b 0 25 w 0 2 1386 9 152
36 30   CORES RAÑO Vicente 0 0 12 w 0 25 b 1 20 w 0 29 b 0 40 w 1 30 b 0 32 w 0 2 1346 9 153½
37 29   CORES RAÑO Jose Benito 0 0 5 b 0 32 w 1 9 b 0 25 w ½ 24 b 0 33 b ½ 28 w 0 2 1334 9 162
38 31   EIRAS COLLAZO Gabriel 0 0 19 b 0 26 w 0 32 b 0 42 w 1 28 b 1 31 w 0 27 b 0 2 1200 7 161
39 27   CASTAÑO CES Manuel 0 0 11 b 0 31 w 0 42 b 1 32 w 0 25 b 0 28 w 0 41 b 1 2 1200 6 156
40 45   YAÑEZ EIRAS Alex 0 0 - - 1 22 w 0 8 b 0 27 w 0 36 b 0 42 w ½ - - - 1338 8 120½
41 26   BRAVO RODRIGUEZ Marco 0 0 1 w 0 29 b 0 30 w 0 31 w 0 42 b 1 34 b ½ 39 w 0 1200 4 151½
42 36   MIRON VICENTE Diego 0 0 20 w 0 18 b 0 39 w 0 38 b 0 41 w 0 40 b ½ 34 w 0 ½ 1259 1 139
43 39   PENAS GARCIA Alejandro 0 0 9 b 0 35 w 0 34 b 0 - - - - - - - - - - - - 0 1200 0 66
44 22   MIGUEZ FIGUEIRIDO Jaime Antoni 1703 1718 33 b 0 27 w 0 - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 0 44½
45 12   FERROL MUNIZ Miguel 1949 1985 28 b 0 33 w 0 - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 0 43

Organiza:

Logo
Club Xadrez Rianxo

Patrocinan:

DISTRIBUNOSA
Mamparas de baño
http://www.distribunosa.com/

Comisión de Festas

Colabora:

Logo
Concello de Rianxo. Servizo de Deportes
http://www.rianxo.com

 

 

TablaDeFlandes