Galicia - Galiza
Galicia

Torneo en Camariñas

Camariñas - A Coruña

22 de decembro de 2012

TORNEO CIRCUITO COSTA DA MORTE CONCELLO MUXIA

Informa: Xadrez Cabo Touriñan | Web

Final:

Camariñas 2012
Foto Facebook Xadrez Cabo Touriñan

Crónica

Clasificacións:

Clasificación Torneo | Clasificación Categorías | Puntos Equipos | Clasificación Circuíto

Clasificación Torneo Subir

Clasificación Torneo

SNo. Nome EloN EloInt Club
1 Pose Garcia Jose Manuel 0 1971 O Toque Xiria
2 Mira Pablo 0 1945  
3 Luis Abella Francisco 0 1935 Gillan
4 Teijeira Rodrigo 0 1740 O Toque Xiria
5 Teijeira Juan 0 1707 O Toque Xiria
6 Franco Ramon 1657 0 Corcubión
7 Pena Martin 1311 1623 Oroso
8 Pousada Estevez Daniel 0 1590 Ex-alcoholicos
9 Sar Vilela  Jose 1545 0 Cabo Touriñán
10 Abuin Pose Adrian 0 0 Escola Cabana
11 Abuin Pose Dario 0 0 Escola Cabana
12 Angel Morales Juan Sebastian 0 0 Cabo Touriñán
13 Barrientos Jose Manuel 0 0 Cabo Touriñán
14 Bello  Fernando 0 0 Peleteiro
15 Canosa Rojo Alexia 0 0  
16 Carballo Sandobal Kevin 0 0 Cabo Touriñán
17 Carneiro Juan 0 0 Peleteiro
18 Carneiro Pedro 0 0 Peleteiro
19 Diaz Alzate Anderson 0 0 Cabo Touriñán
20 Eirin Vigo  David 0 0 Cabo Touriñán
21 Eirin Vigo  Ismael 0 0 Cabo Touriñán
22 Freire Heredia Jesus 0 0 Cabo Touriñán
23 Girón  Xabier 0 0 Peleteiro
24 Gonzalez Moya Martin 0 0 Camariñas
25 Gonzalo Valencia Javier 0 0 Cabo Touriñán
26 Lago Freire  Tomas 0 0 Cabo Touriñán
27 Lago Pazos Adrián 0 0 Cabo Touriñán
28 Lago Pazos Anxo 0 0 Cabo Touriñán
29 Lema Cundis Juan Jose 0 0  
30 Mata Ewy Brais 0 0 Peleteiro
31 Mata Ewy Eduardo 0 0 Peleteiro
32 Mostaza Diego 0 0 Peleteiro
33 Mouzo Mendez  Manuel 0 0  
34 Nogueira Rodriguez Xan 0 0 Cabo Touriñán
35 Papin Traba Miguel 0 0 Cabo Touriñán
36 Pazos Pérez Adrian 0 0  
37 Pazos Pérez Andrea 0 0  
38 Pena Dosil Jose Antonio 0 0 Oroso
39 Perol Adrian 0 0 Peleteiro
40 Pousada Garcia Sergio 0 0 Ex-alcoholicos
41 Pérez Martínez David 0 0 Cabo Touriñán
42 Ramos Carlos 0 0 Peleteiro
43 Rey Escribano Joaquin 0 0 Cabo Touriñán
44 Rodriguez Ivan 0 0 Peleteiro
45 Sanchez  Carla 0 0 Peleteiro
46 Sanchez Lois 0 0 Peleteiro
47 Sanchez Martin 0 0 Peleteiro
48 Suarez Rey Mario 0 0 Camariñas
49 Suarez Rey Pablo 0 0 Camariñas
50 Vilela  Jose Luis 0 0 Cabo Touriñán
51 Vilela Lagoa Eloy 0 0 Cabo Touriñán
52 Vilela Soneira Eleuterio 0 0 Cabo Touriñán

Clasificación Categorías Subir

Clasificación Categorías Torneo

Grupo de idade S18
Rank SNo. Nombre Elo Tipo Pts BUC
1 3 Luis Abella Francisco 1935 S18 33½
2 2 Mira Pablo 1945 S18 6 33
3 29 Lema Cundis Juan Jose 0 S18 27
4 26 Lago Freire  Tomas 0 S18 5 32½
5 4 Teijeira Rodrigo 1740 S18 5 32
6 6 Franco Ramon 1657 S18 5 31
7 9 Sar Vilela  Jose 1545 S18 5 31
8 19 Diaz Alzate Anderson 0 S18 5 29
9 5 Teijeira Juan 1707 S18 5 28½
11 1 Pose Garcia Jose Manuel 1971 S18 30½
13 24 Gonzalez Moya Martin 0 S18 25½
15 43 Rey Escribano Joaquin 0 S18 4 29
17 25 Gonzalo Valencia Javier 0 S18 4 27½
19 20 Eirin Vigo  David 0 S18 4 25
24 52 Vilela Soneira Eleuterio 0 S18 4 19
25 10 Abuin Pose Adrian 0 S18 27
36 38 Pena Dosil Jose Antonio 0 S18 3 21½
38 21 Eirin Vigo  Ismael 0 S18 3 20½
48 33 Mouzo Mendez  Manuel 0 S18 1 22
51 8 Pousada Estevez Daniel 1590 S18 0 16½
Grupo de idade Sub 10
Rank SNo. Nombre Elo Tipo Pts BUC
10 30 Mata Ewy Brais 0 U10 5 26
23 51 Vilela Lagoa Eloy 0 U10 4 22½
26 17 Carneiro Juan 0 U10 25½
27 27 Lago Pazos Adrián 0 U10 24
35 23 Girón  Xabier 0 U10 3 21½
39 32 Mostaza Diego 0 U10 24½
40 47 Sanchez Martin 0 U10 23½
42 12 Angel Morales Juan Sebastian 0 U10 16
43 14 Bello  Fernando 0 U10 2 24
46 15 Canosa Rojo Alexia 0 U10 2 17
47 48 Suarez Rey Mario 0 U10 15
52 40 Pousada Garcia Sergio 0 U10 0 16
Grupo de idade Sub 12
Rank SNo. Nombre Elo Tipo Pts BUC
12 7 Pena Martin 1623 U12 30
18 45 Sanchez  Carla 0 U12 4 26
30 42 Ramos Carlos 0 U12 3 27
33 39 Perol Adrian 0 U12 3 22½
34 44 Rodriguez Ivan 0 U12 3 22½
Grupo de idade Sub 14
Rank SNo. Nombre Elo Tipo Pts BUC
14 50 Vilela  Jose Luis 0 U14 24½
16 35 Papin Traba Miguel 0 U14 4 28
20 34 Nogueira Rodriguez Xan 0 U14 4 25
21 18 Carneiro Pedro 0 U14 4 25
28 13 Barrientos Jose Manuel 0 U14 21½
29 11 Abuin Pose Dario 0 U14 3 27½
31 41 Pérez Martínez David 0 U14 3 26
32 22 Freire Heredia Jesus 0 U14 3 24
37 31 Mata Ewy Eduardo 0 U14 3 21½
45 49 Suarez Rey Pablo 0 U14 2 17
49 37 Pazos Pérez Andrea 0 U14 1 18
Grupo de idade Sub 8
Rank SNo. Nombre Elo Tipo Pts BUC
22 16 Carballo Sandobal Kevin 0 U8 4 23½
41 36 Pazos Pérez Adrian 0 U8 20½
44 28 Lago Pazos Anxo 0 U8 2 20
50 46 Sanchez Lois 0 U8 ½ 22

Equipos Subir

Puntos Equipos

CLUB XADREZ CABO TOURIÑAN A 1 TORNEO 2 TORNEO 3 TORNEO 4 TORNEO 5 TORNEO
Anderson Díaz Alzate S18 5,5 4.5 5 4.5 5
Jose Sar Vilela S18 5 6 5 5 5
Xan Nogueira Rodriguez U14 5 5 3 3.5 4
Miguel Papín Traba U14 5 4.5 4 0 4
TOTAL 20,5 puntos 20 PUNTOS TOTAL 40.5 17 PUNTOS TOTAL 57.5 13 PUNTOS TOTAL 70.5 18 PUNTOS TOTAL 88.5
O TOQUE XIRIA
Rodrigo Teijeira 5
Gurut Larrañaga Leturia S18 7 NON PUNTUAN NON PUNTUAN  NON PUNTUAN 0
Alvaro Viqueira Verea S18 6 POR FALTA DE EQUIPO POR FALTA DE EQUIPO POR FALTA DE EQUIPO 0
Pose Garcia Jose Manuel S18 5 4.5
Juan Teijeira 5
TOTAL 18 puntos 14.5 puntos TOTAL 32.5
CABO TOURIÑAN B
Eleuterio Vilela Soneira S18 4.5 5 5 4 4
David Pérez Martinez U14 4.5 4 4.5 3 4
Eduardo Rey Vilela S18 4 4 5 0 0
Tomás Lago Freire S18 4 4 4.5 5.5 5
Gonzalo Saborido S18 4.5 0 4.5 0 0
TOTAl 17.5 17 PUNTOS TOTAL 34.5 19 PUNTOS TOTAL 53.5 12.5PUNTOS TOTAL 66 13 PUNTOS TOTAL 79
CABO TOURIÑÁN C
Ismael Eirín Vigo S18 4 NON PUNTUAN POR 3 4 3
José Javier Gonzalez Valencia S18 4 FALTA DE EQUIPO 3 0 4
David Eirín Vigo S18 4 3 3 4
Carlos Nogueira S18 4 0 0 0
Cristian Pérez Pérez U14 4 0 0 0
TOTAL 16 9 PUNTOS TOTAL 25 7 PUNTOS TOTAL 32 11 PUNTOS TOTAL 43
CABO TOURIÑAN D
José Ramón Haz Pérez S18 4 4 2.5 0
Eloy Vilela U10 4 4 4 4 4
Jose Manuel Barrientos U14 3.5 0 4 2 3.5
Adrian Lago Pazos U10 3 3 3.5 3 3.5
Kefrén Alvite Moure U12 3 0 0 0
TOTAL 14.5 11 PUNTOS TOTAL 25.5 14 PUNTOS TOTAL 39.5 9 PUNTOS TOTAL 48.5 11 PUNTOS TOTAL 59.5
CABO TOURIÑAN E
Kevin Carballo Sandobal U8 3 3 3 4 NON PUNTUAN POR
Sheila Rey Carballo  U12 3 2.5 2 2 PALTA DE EQUIPO
Joaquín Rial Da Cunha S18 2.5 0 0 0
Anxo Lago Pazos U8 2 3 2.5 2.5
Andrez García Deibe S18 0 0 0 0
Martín Barrientos Paz U8 0 0 0 0
TOTAL 10.5 8.5 TOTAL 19 7.5 PUNTOS TOTAL 26.5 8.5 PUNTOS TOTAL 35
COLEXIO MANUEL PELETEIRO A
Juan Carneiro U10 4 4 2 NON PUNTUAN  3.5
Carla Sanchez U12 4 4 4 POR FALTA DE EQUIPO 4
Pedro Carneiro U14 4 3.5 4 4
Guillermo Lopez U10 4 2 2
TOTAL 16 13.5 PUNTOS TOTAL 29.5 12 PUNTOS TOTAL 41.5 11.5 PUNTOS TOTAL 53
MANUEL PELETEIRO B
Adrián Perol U12 3 3 3 3 3
Iván Rodriguez U12 3 4 0 2.5 3
Martin Sanchez U10 3 3 3 0 2.5
Brais Mata Ewy U10 3 4 4 4 5
TOTAl 12 14 PUNTOS TOTAL 26 10 PUNTOS TOTAL 36 9.5 PUNTOS 45.5 TOTAL 13.5 PUNTOS TOTAL 59
MANUEL PELETEIRO C
Diego Mostaza U10 3 NON PUNTUAN POR FALTA  3 NON PUNTUAN  NON PUNTUAN
Fernando Bello U10 2.5 DE EQUIPO 3 POR FALTA DE EQUIPO
Xavier Girón U10 2.5 4
Zeltia Menchero U10 2.5 0
TOTAL 10.5 10 PUNTOS 20.5 PUNTOS
MANEUL PELETEIRO D
Andrés Suarez U10 2.5 1 NON PUNTUAN  NON PUNTUAN  NON PUNTUAN
Pablo Granja U10 2.5 2.5 POR FALTA DE EQUIPO POR FALTA DE EQUIPO
Martin Ortuño U8 2 0
Lois Sanchez U8 2 1.5
Nicolás Fernández U8 1.5 2.5
TOTAL 9 7.5 PUNTOS TOTAL 16.5
EX -ALCOHOLICOS
Julio Bugliot S18 0 0 0 4 NON PUNTUAN
Bugliot Miguel S18 0 0 2.5 0
Diego Bugliot U14 5 5 5.5 5
Daniel Estevez S18 5 4 4.5 5
Sergio Pousada U10 3.5 2.5 3.5 3
TOTAL 13.5 11.5 PUNTOS TOTAL 25 16 PUNTOS TOTAL 41 17 PUNTOS TOTAL 58
CORCUBIÓN
NON PUNTUAN NON PUNTUAN  NON PUNTUAN NON PUNTUAN
Jose Soneira S18 POR FALTA DE EQUIPO POR FALTA DE EQUIPO POR FALTA DE EQUIPO 6
Ramón Franco S18 6.5
Marcos Alvarez S18 4.5
17 PUNTOS TOTAL 17
LIRA -1
Maceiras Tajes Francisco S18 NON PUNTUAN  NON PUNTUAN  NON PUNTUAN  5 NON PUNTUAN
Senande Freire Abelardo S18 POR FALTA DE EQUIPO POR FALTA DE EQUIPO POR FALTA DE EQUIPO 5
Tato Saborido Jordi S18 4
Balayo González Pedro S18 3
17 PUNTOS TOTAL 17
LIRA -2
Sendon Formoso Eloy NON PUNTUAN NON PUNTUAN  NON PUNTUAN  4
Dosil Lago Jose Tomas POR FALTA DE EQUIPO POR FALTA DE EQUIPO POR FALTA DE EQUIPO 3.5 NON PUNTUAN
Cubelo Senande Santiago 2.5
Leis Formoso José Luis 2.5
12.5 PUNTOS TOTAL 12.5

Clasificación Circuíto Subir

Clasificación Circuíto

1 TORNEO PUNTOS 2 TORNEO PUNTOS TOTAL 3 TORNEOPUNTOS TOTAL 4 TORNEOPUNTOS TOTAL 5 TORNEOPUNTOS TOTAL
Larrañaga Leturia Gurutz 12 Larrañaga Leturia Gurut 12 24 Soneira Leis Jose 12 12 Franco Ramón 12 22 Luis Abella Francisco 12 19
Mira Pérez Pablo 10 Sar Vilela  Jose 10 15 Pose García Jose Manuel 10 24 Soneira Leis Jose 10 22 Mira Pablo 10 38
Viqueira Verea  Alvaro 8 Pose García Jose Manuel 8 14 Viqueira Verea Alvaro 8 16 Mira Pérez  Pablo 8 28 Lema Cundis Juan Jose 8 8
Díaz Alzate Ánderson 7 Luis Abella Cruz Francisco 7 7 Mira Pérez Pablo 7 20 Lago Freire Tomás 7 7 Lago Freire  Tomas 7 14
Pose García Jose Manuel 6 Alvarez Marcos 6 6 Sar Vilela  Jose 6 21 Maceiras Tajes Francisco 6 6 Teijeira Rodrigo 6 6
Sar Vilela  José 5 Vilela Soneira Eleuterio 5 6 Diaz Alzate Andersón 5 14 Senande Freire Abelardo 5 5 Franco Ramon 5 27
Franco Ramón 4 Franco Ramón 4 8 Rey Vilela Eduardo 4 4 Pousada Estevez Daniel 4 9 Sar Vilela  Jose 4 28
Pousada Estévez Daniel 3 Mira Pérez Pablo 3 13 Vilela Soneira Eleuterio 3 9 Sar Vilela  Jose 3 24 Diaz Alzate Anderson 3 19
Saborido  Gonzalo 2 Díaz Alzate Andersón 2 9 Franco Ramón 2 10 Diaz Alzate Anderson 2 16 Teijeira Juan 2 2
Vilela Soneira Eleuterio 1 Pousada Estevez Daniel 1 4 Pousada Estevez  Daniel 1 5 Pose García Jose Manuel 1 25 Pose Garcia Jose Manuel 1 26
Sub 14
Nogueira Rodríguez Xan 12 Bugliot Diego 12 22 Bugliot  Diego 12 34 Bugliot Diego 12 46 Vilela  Jose Luis 12 12
Bugliot Mateo Diego 10 Nogueira Rodríguez Xan 10 22 Pérez Martínez David 10 24 Nogueira Rodriguez Xan 10 36 Papin Traba Miguel 10 32
Papín Traba Miguel 8 Papín Traba Miguel 8 16 Carneiro Vázquez Pedro 8 19 Pérez Martínez David 8 32 Nogueira Rodriguez Xan 8 44
Pérez Martínez David 7 Pérez Martínez David 7 14 Barrientos Jose Manuel 7 11 Barrientos  Jose Manuel 7 18 Carneiro Pedro 7 26
Pérez Pérez Cristian 6 Carneiro Vázquez Pedro 6 11 Papín Traba Miguel 6 22 Pazos Pérez Andrea 6 14 Barrientos Jose Manuel 6 24
Carneiro Vázquez Pedro 5 Pazos Pérez  Andrea 5 5 Vilela Pérez José Luis 5 5 Abuin Pose Dario 5 5
Barrientos Campaña José Manuel 4 Nogueira Rodriguez Xan 4 26 Pérez Martínez David 4 36
Larrañaga Ledo Unai 3 Pazos Pérez Andrea 3 8 Freire Heredia Jesus 3 3
Mata Ewy Eduardo 2 2
Sub 12 Suarez Rey Pablo 1 1
Sánchez Vázquez Carla 12 Sánchez Vázquez Carla 12 24 Pena Varela Martin 12 12 Pena Varela Martin 12 24 Pena Martin 12 36
Ramos Rial Carlos 10 Rodríguez Otero Iván 10 17 Mendez Rial Jorge 10 10 Sánchez Vázquez Carla 10 41 Sanchez  Carla 10 51
Perol Hurtado Adrián 8 Perol Hurtado  Adrián 8 16 Regueiro Romero Alfredo 8 8 Ramos Rial Carlos 8 31 Ramos Carlos 8 39
Rodríguez Otero  Iván 7 Ramos Rial  Carlos 7 17 Sánchez Vázquez Carla 7 31 Perol Hurtado Adrián 7 28 Perol Adrian 7 35
Larrañaga Ledo Xabier 6 Rey Carballo  Sheila 6 10 Ramos Rial Carlos 6 23 Rodríguez Otero Iván 6 23 Rodriguez Ivan 6 29
Alvite Moure Kefrén 5 Larrañaga Ledo Xavier 5 11 Perol Hurtado Adrián 5 21 Rey Carballo  Sheila 5 17
Rey Carballo Sheila 4 Moure Antón 4 4
Aquino Delgado Gabriel 3 Roget Blanco David 3 3
Rey Carballo  Sheila 2 12
Sub 10
Carneiro Vázquez Juan 12 Mata Ewy Brais 12 16 Girón Hermo Xabier 12 18 Vilela Lagoa Eloy 12 40 Mata Ewy Brais 12 46
López-Lazcano Vázquez Guillermo 10 Vilela Lagoa  Eloy 10 18 Vilela Lagoa Eloy 10 28 Mata Ewy Brais 10 34 Vilela Lagoa Eloy 10 50
Vilela  Eloy 8 Carneiro Vázquez Juan 8 20 Mata Ewy  Brais 8 24 Carneiro Vázquez Juan 8 28 Carneiro Juan 8 36
Pousada García Sergio 7 Bello Moure  Fernando 7 9 Pousada Garcia Sergio 7 17 Garcia Pousada Sergio 7 24 Lago Pazos Adrián 7 28
Sánchez Vázquez Martín 6 Sánchez Vázquez Martín 6 12 Lago Pazos  Adrián 6 15 Lago Pazos Adrián 6 21 Girón  Xabier 6 29
Lago Pazos Adrián 5 Girón Hermo Xabier 5 6 Bello Moure  Fernando 5 14 Girón Hermo Xabier 5 23 Mostaza Diego 5 10
Mata Ewy Brais 4 Lago Pazos Adrián 4 9 Sanchez Vazquez Martin 4 16 Canosa Rojo Alexia 4 4 Sanchez Martin 4 20
Mostaza Malvar Diego 3 Pousada García Sergio 3 10 Valcarce García Mateo 3 3 Bello Moure Fernando 3 17 Angel Morales Juan Sebastian 3 5
Bello Moure Fernando 2 Fernández Mosquera Nicolás 2 2 Mostaza Malvar Diego 2 5 Angel Morales Juan Sebastian 2 2 Bello  Fernando 2 19
Girón Hermo Xabier 1 Granja Lamelas Pablo 1 1 López-Lazcano Guillermo 1 11 Canosa Rojo Alexia 1 5
Sub 8
Carballo Sandoval Kevin 12 Carballo Sandobal Kevin 12 24 Carballo Sandobal Kevin 12 36 Carballo Sandobal Kevin 12 48 Carballo Sandobal Kevin 12 60
Lago Pazos Anxo 10 Lago Pazos Anxo 10 20 Lago Pazos Anxo 10 30 Lago Pazos Anxo 10 40 Pazos Pérez Adrian 10 39
Sánchez Vázquez Lois 8 Pazos Pérez Adrián 8 14 Pazos Pérez  Adrián 8 22 Sánchez Lois 8 30 Lago Pazos Anxo 8 48
Larrañaga Ledo Iago 7 Sanchez Vázquez Lois 7 15 Sánchez Vázquez Lois 7 22 Pazos Pérez Adrián 7 29 Sanchez Lois 7 36
Pazos Pérez Adrián 6 Fontecha Aquiles 6 6 Lago Lopez Minerva 6 6
Barrientos Paz Martín 5

Organiza:

Concello de Muxía e Club Xadrez Cabo Touriñán

Patrocina:

Concello de Muxía

Colaboran:

Xunta de Galicia, Deputación da Coruña, Deporte Galego e Concellos de Camariñas, Corcubión, Carnota, Fisterra e Vimianzo

 

TablaDeFlandes