Galicia - Galiza
Galicia

Torneo de Corcubión

Corcubión - A Coruña

Polideportivo de Muxía

2 de decembro de 2012 | Bases PDF

TORNEO CIRCUITO COSTA DA MORTE CONCELLO MUXIA

Informa: Xadrez Cabo Touriñan | Web

Final:

Corcubión 2012
Foto: http://www.quepasanacosta.com/

Clasificacións:

Clasificación Torneo | Clasificación Categorías | Puntos Equipos | Clasificación Circuíto

Clasificación Torneo Subir

Clasificación Torneo

Rank SNo. Nome Elo FED Club Pts BUC
1 1 Larrañaga Leturia Gurut 2040 ESP O Toque Xiria 6 30
2 6 Sar Vilela  Jose 1545 ESP Cabo Touriñán 6 28
3 2 Pose García Jose Manuel 1971 ESP O toque Xiria 29½
4 4 Luis Abella Cruz Francisco 1930 ESP   27½
5 8 Alvarez Marcos 0 ESP Corcubión 5 28
6 7 Bugliot Diego 1513 ESP Ex-alcoholicos 5 27½
7 30 Nogueira Rodríguez Xan 0 ESP Cabo Touriñán 5 24
8 46 Vilela Soneira Eleuterio 0 ESP Cabo Touriñán 5 23
9 19 Franco Ramón 0 ESP Corcubión 30½
10 3 Mira Pérez Pablo 1945 ESP   28
11 31 Papín Traba Miguel 0 ESP Cabo Touriñán 27
12 14 Díaz Alzate Andersón 0 ESP Cabo Touriñán 25
13 5 Pousada Estevez Daniel 1590 ESP Ex-alcoholicos 4 29½
14 39 Rey Vilela  Eduardo 0 ESP Cabo Touriñán 4 26
15 43 Sánchez Vázquez Carla 0 ESP Peleteiro 4 24½
16 29 Mata Ewy Brais 0 ESP Peleteiro 4 24½
17 40 Rodríguez Otero Iván 0 ESP Peleteiro 4 24
18 23 Haz Pérez  Jose Ramón 0 ESP Cabo Touriñán 4 23½
19 36 Pérez Martínez David 0 ESP Cabo Touriñán 4 22½
20 24 Lago Freire Tomas 0 ESP Cabo Touriñán 4 22
21 45 Vilela Lagoa  Eloy 0 ESP Cabo Touriñán 4 19½
22 12 Carneiro Vázquez Juan 0 ESP Peleteiro 4 18
23 13 Carneiro Vázquez Pedro 0 ESP Peleteiro 19½
24 34 Perol Hurtado  Adrián 0 ESP Peleteiro 3 24
25 21 Gonzalez Valencia José Javier 0 ESP Cabo Touriñán 3 23
26 9 Bello Moure  Fernando 0 ESP Peleteiro 3 23
27 37 Ramos Rial  Carlos 0 ESP Peleteiro 3 23
28 44 Sánchez Vázquez Martín 0 ESP Peleteiro 3 23
29 11 Carballo Sandobal Kevin 0 ESP Cabo Touriñán 3 22
30 20 Girón Hermo Xabier 0 ESP Peleteiro 3 19
31 26 Lago Pazos Anxo 0 ESP Cabo Touriñán 3 19
32 25 Lago Pazos Adrián 0 ESP Cabo Touriñán 3 16½
33 35 Pousada García Sergio 0 ESP Ex-alcoholicos 23
34 38 Rey Carballo  Sheila 0 ESP Cabo Touriñán 20
35 17 Fernández Mosquera Nicolás 0 ESP Peleteiro 20
36 32 Pazos Pérez  Andrea 0 ESP   17½
37 22 Granja Lamelas Pablo 0 ESP Peleteiro 17
38 10 Canosa Rojo Alexia 0 ESP   16
39 27 Larrañaga Ledo Xavier 0 ESP   2 22
40 28 López-Lazcano Guillermo 0 ESP Peleteiro 2 21
41 33 Pazos Pérez Adrián 0 ESP   2 18½
42 41 Sanchez Vázquez Lois 0 ESP Peleteiro 22
43 42 Suárez Carracedo  Andrés 0 ESP Peleteiro 1 19
44 16 Eirin Vigo  Ismael 0 ESP Cabo Touriñán 0 16½
45 15 Eirin Vigo  David 0 ESP cabo Touriñán 0 15
46 18 Fontecha Aquiles 0 ESP Corcubión 0 13½

Clasificación Categorías Subir

Clasificación Categorías Torneo

Grupo de idade S18
Rank SNo. Nombre Elo Tipo Pts BUC
1 1 Larrañaga Leturia Gurut 2040 S18 6 30
2 6 Sar Vilela  Jose 1545 S18 6 28
3 2 Pose García Jose Manuel 1971 S18 29½
4 4 Luis Abella Cruz Francisco 1930 S18 27½
5 8 Alvarez Marcos 0 S18 5 28
8 46 Vilela Soneira Eleuterio 0 S18 5 23
9 19 Franco Ramón 0 S18 30½
10 3 Mira Pérez Pablo 1945 S18 28
12 14 Díaz Alzate Andersón 0 S18 25
13 5 Pousada Estevez Daniel 1590 S18 4 29½
14 39 Rey Vilela  Eduardo 0 S18 4 26
18 23 Haz Pérez  Jose Ramón 0 S18 4 23½
20 24 Lago Freire Tomas 0 S18 4 22
25 21 Gonzalez Valencia José Javier 0 S18 3 23
44 16 Eirin Vigo  Ismael 0 S18 0 16½
45 15 Eirin Vigo  David 0 S18 0 15
Grupo de idade S10
Rank SNo. Nombre Elo Tipo Pts BUC
16 29 Mata Ewy Brais 0 U10 4 24½
21 45 Vilela Lagoa  Eloy 0 U10 4 19½
22 12 Carneiro Vázquez Juan 0 U10 4 18
26 9 Bello Moure  Fernando 0 U10 3 23
28 44 Sánchez Vázquez Martín 0 U10 3 23
30 20 Girón Hermo Xabier 0 U10 3 19
32 25 Lago Pazos Adrián 0 U10 3 16½
33 35 Pousada García Sergio 0 U10 23
35 17 Fernández Mosquera Nicolás 0 U10 20
37 22 Granja Lamelas Pablo 0 U10 17
38 10 Canosa Rojo Alexia 0 U10 16
40 28 López-Lazcano Guillermo 0 U10 2 21
43 42 Suárez Carracedo  Andrés 0 U10 1 19
Grupo de idade S12
Rank SNo. Nombre Elo Tipo Pts BUC
15 43 Sánchez Vázquez Carla 0 U12 4 24½
17 40 Rodríguez Otero Iván 0 U12 4 24
24 34 Perol Hurtado  Adrián 0 U12 3 24
27 37 Ramos Rial  Carlos 0 U12 3 23
34 38 Rey Carballo  Sheila 0 U12 20
39 27 Larrañaga Ledo Xavier 0 U12 2 22
Grupo de idade S14
Rank SNo. Nombre Elo Tipo Pts BUC
6 7 Bugliot Diego 1513 U14 5 27½
7 30 Nogueira Rodríguez Xan 0 U14 5 24
11 31 Papín Traba Miguel 0 U14 27
19 36 Pérez Martínez David 0 U14 4 22½
23 13 Carneiro Vázquez Pedro 0 U14 19½
36 32 Pazos Pérez  Andrea 0 U14 17½
Grupo de idade S8
Rank SNo. Nombre Elo Tipo Pts BUC
29 11 Carballo Sandobal Kevin 0 U8 3 22
31 26 Lago Pazos Anxo 0 U8 3 19
41 33 Pazos Pérez Adrián 0 U8 2 18½
42 41 Sanchez Vázquez Lois 0 U8 22
46 18 Fontecha Aquiles 0 U8 0 13½

Equipos Subir

Puntos Equipos

CLUB XADREZ CABO TOURIÑAN A 1 TORNEO 2 TORNEO
Anderson Díaz Alzate S18 5,5 4.5
Jose Sar Vilela S18 5 6
Xan Nogueira Rodriguez U14 5 5
Miguel Papín Traba U14 5 4.5
TOTAL 20,5 puntos 20 PUNTOS TOTAL 40.5
O TOQUE XIRIA
Gurut Larrañaga Leturia S18 7 NON PUNTUAN
Alvaro Viqueira Verea S18 6 POR FALTA DE EQUIPO
Pose Garcia Jose Manuel S18 5
TOTAL 18 puntos
CABO TOURIÑAN B
Eleuterio Vilela Soneira S18 4.5 5
David Pérez Martinez U14 4.5 4
Eduardo Rey Vilela S18 4 4
Tomás Lago Freire S18 4 4
Gonzalo Saborido S18 4.5 0
TOTAl 17.5 17 PUNTOS TOTAL 34.5
CABO TOURIÑÁN C
Ismael Eirín Vigo S18 4 NON PUNTUAN POR
José Javier Gonzalez Valencia S18 4 FALTA DE EQUIPO
David Eirín Vigo S18 4
Carlos Nogueira S18 4
Cristian Pérez Pérez U14 4
TOTAL 16
CABO TOURIÑAN D
José Ramón Haz Pérez S18 4 4
Eloy Vilela U10 4 4
Jose Manuel Barrientos U14 3.5 0
Adrian Lago Pazos U10 3 3
Kefrén Alvite Moure U12 3 0
TOTAL 14.5 11 PUNTOS TOTAL 25.5
CABO TOURIÑAN E
Kevin Carballo Sandobal U8 3 3
Sheila Rey Carballo  U12 3 2.5
Joaquín Rial Da Cunha S18 2.5 0
Anxo Lago Pazos U8 2 3
Andrez García Deibe S18 0 0
Martín Barrientos Paz U8 0 0
TOTAL 10.5 8.5 TOTAL 19
COLEXIO MANUEL PELETEIRO
Juan Carneiro U10 4 4
Carla Sanchez U12 4 4
Pedro Carneiro U14 4 3.5
Guillermo Lopez U10 4 2
TOTAL 16 13.5 PUNTOS TOTAL 29.5
MANUEL PELETEIRO B
Adrián Perol U12 3 3
Iván Rodriguez U12 3 4
Martin Sanchez U10 3 3
Brais Mata U10 3 4
TOTAl 12 14 PUNTOS TOTAL 26
MANUEL PELETEIRO C
Diego Mostaza U10 3 NON PUNTUAN POR FALTA 
Fernando Bello U10 2.5 DE EQUIPO
Xavier Girón U10 2.5
Zeltia Menchero U10 2.5
TOTAL 10.5
MANEUL PELETEIRO D
Andrés Suarez U10 2.5 1
Pablo Granja U10 2.5 2.5
Martin Ortuño U8 2 0
Lois Sanchez U8 2 1.5
Nicolás Fernández U8 1.5 2.5
TOTAL 9 7.5 PUNTOS TOTAL 16.5
EX -ALCOHOLICOS
Diego Bugliot U14 5 5
Daniel Estevez S18 5 4
Sergio Pousada U10 3.5 2.5
TOTAL 13.5 11.5 PUNTOS TOTAL 25

Clasificación Circuíto Subir

Clasificación Circuíto

S-18 1 TORNEO
PUNTOS
2 TORNEO
PUNTOS
TOTAL
Larrañaga Leturia Gurutz 12 Larrañaga Leturia Gurut 12 24
Mira Pérez Pablo 10 Sar Vilela  Jose 10 15
Viqueira Verea  Alvaro 8 Pose García Jose Manuel 8 14
Díaz Alzate Ánderson 7 Luis Abella Cruz Francisco 7 7
Pose García Jose Manuel 6 Alvarez Marcos 6 6
Sar Vilela  José 5 Vilela Soneira Eleuterio 5 6
Franco Ramón 4 Franco Ramón 4 8
Pousada Estévez Daniel 3 Mira Pérez Pablo 3 13
Saborido  Gonzalo 2 Díaz Alzate Andersón 2 9
Vilela Soneira Eleuterio 1 Pousada Estevez Daniel 1 4
S -14
Nogueira Rodríguez Xan 12 Bugliot Diego 12 22
Bugliot Mateo Diego 10 Nogueira Rodríguez Xan 10 22
Papín Traba Miguel 8 Papín Traba Miguel 8 16
Pérez Martínez David 7 Pérez Martínez David 7 14
Pérez Pérez Cristian 6 Carneiro Vázquez Pedro 6 11
Carneiro Vázquez Pedro 5 Pazos Pérez  Andrea 5 5
Barrientos Campaña José Manuel 4
Larrañaga Ledo Unai 3
S -12
Sánchez Vázquez Carla 12 Sánchez Vázquez Carla 12 24
Ramos Rial Carlos 10 Rodríguez Otero Iván 10 17
Perol Hurtado Adrián 8 Perol Hurtado  Adrián 8 16
Rodríguez Otero  Iván 7 Ramos Rial  Carlos 7 17
Larrañaga Ledo Xabier 6 Rey Carballo  Sheila 6 10
Alvite Moure Kefrén 5 Larrañaga Ledo Xavier 5 5
Rey Carballo Sheila 4
Aquino Delgado Gabriel 3
S-10
Carneiro Vázquez Juan 12 Mata Ewy Brais 12 16
López-Lazcano Vázquez Guillermo 10 Vilela Lagoa  Eloy 10 18
Vilela  Eloy 8 Carneiro Vázquez Juan 8 20
Pousada García Sergio 7 Bello Moure  Fernando 7 9
Sánchez Vázquez Martín 6 Sánchez Vázquez Martín 6 12
Lago Pazos Adrián 5 Girón Hermo Xabier 5 6
Mata Ewy Brais 4 Lago Pazos Adrián 4 9
Mostaza Malvar Diego 3 Pousada García Sergio 3 10
Bello Moure Fernando 2 Fernández Mosquera Nicolás 2 2
Girón Hermo Xabier 1 Granja Lamelas Pablo 1 1
S-8
Carballo Sandoval Kevin 12 Carballo Sandobal Kevin 12 24
Lago Pazos Anxo 10 Lago Pazos Anxo 10 20
Sánchez Vázquez Lois 8 Pazos Pérez Adrián 8 14
Larrañaga Ledo Iago 7 Sanchez Vázquez Lois 7 15
Pazos Pérez Adrián 6 Fontecha Aquiles 6 6
Barrientos Paz Martín 5

Organiza:

Concello de Muxía e Club Xadrez Cabo Touriñán

Patrocina:

Concello de Muxía

Colaboran:

Xunta de Galicia, Deputación da Coruña, Deporte Galego e Concellos de Camariñas, Corcubión, Carnota, Fisterra e Vimianzo

 

TablaDeFlandes