Galicia - Galiza
Galicia

Torneo de Fisterra

Fisterra - A Coruña

Local Asociación Casino

30 de decembro de 2012

TORNEO CIRCUITO COSTA DA MORTE CONCELLO MUXIA

Informa: Xadrez Cabo Touriñan | Web

Final:

Corcubión 2012
Foto Facebook Xadrez Cabo Touriñan

Clasificacións:

Clasificación Torneo | Clasificación Categorías | Puntos Equipos | Clasificación Circuíto

Clasificación Torneo Subir

Clasificación Torneo

Rank SNo. Nome Elo FED Club Pts BUC
1 3 Pose Jose Manuel 1904 ESP O Toque Xiria 6 32½
2 7 Bugliot Diego 1525 ESP Ex-alcoholicos 6 29½
3 6 Sar Vilela Jose 1545 ESP Cabo Touriñán 6 29½
4 1 Soneira Jose 1952 ESP Corcubion 33
5 26 Fernandez Mouzo Jacinto 0 ESP Corcubion 24½
6 44 Papin Traba  Miguel 0 ESP Cabo Touriñán 5 30½
7 20 Crespo Augusto 0 ESP Peleteiro 5 30½
8 8 Alvarez Marcos 0 ESP Corcubion 5 30
9 32 Lago Freire Tomas 0 ESP Cabo Touriñán 5 29½
10 18 Castreje Lopez  Francisco Javier 0 ESP Fisterra 5 28
11 5 Pena Varela Martin 1623 ESP Oroso 5 24
12 22 Diaz Alzate  Anderson 0 ESP Cabo Touriñán 5 22½
13 2 Mira Perez  Pablo 1945 ESP Baio 36½
14 35 Lema Cundins Juan Jose 0 ESP Vimianzo 31½
15 4 Franco Blanco Ramon 1657 ESP Corcubion 26½
16 25 Elorza Lema Mario 0 ESP Corcubion 25½
17 39 Maceiras Tajes Francisco 0 ESP Lira 4 29½
18 53 Sanchez Vazquez Carla 0 ESP Peleteiro 4 27½
19 60 Vilela Soneira Eleuterio R 0 ESP Cabo Touriñán 4 27
20 59 Vilela Lagoa Eloy 0 ESP Cabo Touriñán 4 26
21 42 Mata Ewy Eduardo 0 ESP Peleteiro 4 25½
22 23 Dosil Jose Tomas 0 ESP Lira 4 24
23 41 Mata Ewy  Brais 0 ESP Peleteiro 4 23
24 27 Formoso Lopez Christian 0 ESP Lira 4 23
25 15 Carneiro Caneda Juan 0 ESP Peleteiro 4 21½
26 24 Eirin Vigo  Ismael 0 ESP Cabo Touriñán 4 21
27 29 Giron Hermo Xabier 0 ESP Peleteiro 4 18½
28 10 Bazarra Agulla Antonio 0 ESP Lira 29½
29 28 Freire Heredia Jesus 0 ESP Cabo Touriñán 27½
30 51 Rey Escribano Joaquin 0 ESP Cabo Touriñán 27
31 57 Tato Saborido Jordi 0 ESP Lira 24½
32 19 Cholo 0 ESP Fisterra 17½
33 43 Mata Hermida Eduardo 0 ESP Peleteiro 3 28½
34 47 Pena Dosil Jose Antonio 0 ESP Oroso 3 27
35 49 Pérez Martínez David 0 ESP Cabo Touriñán 3 27
36 40 Martinez Traba German 0 ESP Fisterra 3 26½
37 38 Lorenzo Canosa David 0 ESP Cabo Touriñán 3 25½
38 50 Ramos Rial Carlos 0 ESP Peleteiro 3 25
39 16 Carneiro Vazquez Juan 0 ESP Peleteiro 3 24½
40 13 Carballo Sandobal Kevin 0 ESP Cabo Touriñán 3 23
41 48 Perol Hurtado Adrian 0 ESP Peleteiro 3 23
42 11 Bello Moure Fernando 0 ESP Peleteiro 3 21½
43 30 Gonzalez Valencia Javier 0 ESP Cabo Touriñán 3 18½
44 14 Carballo Sheila 0 ESP Cabo Touriñán 3 18
45 55 Sanchez Vazquez Martin 0 ESP Peleteiro 24
46 58 Vilela  Jose Luis 0 ESP Cabo Touriñán 21
47 52 Rodriguez Otero Ivan 0 ESP Peleteiro 2 25
48 33 Lago Pazos  Adrian 0 ESP Cabo Touriñán 2 23½
49 36 Lopez-lazcano Guillermo 0 ESP Peleteiro 2 23½
50 17 Carneiro Vazquez Pedro 0 ESP Peleteiro 2 20½
51 21 De Belarmina Luis 0 ESP Fisterra 2 20½
52 34 Lago Pazos  Anxo 0 ESP Cabo Touriñán 2 18½
53 45 Pazos Pérez Adrian 0 ESP Vimianzo 2 17½
54 46 Pazos Pérez Andrea 0 ESP Vimianzo 2 16
55 37 Lopez-lazcano Juan 0 ESP Peleteiro 20
56 9 Angel Morales Juan Sebastian 0 ESP Cabo Touriñán 18½
57 54 Sanchez Vazquez Lois 0 ESP Peleteiro 1 18½
58 56 Santamaria Pablo 0 ESP Fisterra ½ 16
59 31 Insua Dominguez Jose 0 ESP Fisterra 0 19
60 12 Canosa Rojo Alexia 0 ESP Vimianzo 0 17

Clasificación Categorías Subir

Clasificación Categorías Torneo

Grupo de idade S18
Rank SNo. Nome Elo Tipo Pts BUC
1 3 Pose Jose Manuel 1904 S18 6 32½
3 6 Sar Vilela Jose 1545 S18 6 29½
4 1 Soneira Jose 1952 S18 33
5 26 Fernandez Mouzo Jacinto 0 S18 24½
7 20 Crespo Augusto 0 S18 5 30½
8 8 Alvarez Marcos 0 S18 5 30
9 32 Lago Freire Tomas 0 S18 5 29½
10 18 Castreje Lopez  Francisco Javier 0 S18 5 28
12 22 Diaz Alzate  Anderson 0 S18 5 22½
13 2 Mira Perez  Pablo 1945 S18 36½
14 35 Lema Cundins Juan Jose 0 S18 31½
15 4 Franco Blanco Ramon 1657 S18 26½
16 25 Elorza Lema Mario 0 S18 25½
17 39 Maceiras Tajes Francisco 0 S18 4 29½
19 60 Vilela Soneira Eleuterio R 0 S18 4 27
22 23 Dosil Jose Tomas 0 S18 4 24
24 27 Formoso Lopez Christian 0 S18 4 23
25 15 Carneiro Caneda Juan 0 S18 4 21½
26 24 Eirin Vigo  Ismael 0 S18 4 21
28 10 Bazarra Agulla Antonio 0 S18 29½
Grupo de idade S10
Rank SNo. Nome Elo Tipo Pts BUC
20 59 Vilela Lagoa Eloy 0 U10 4 26
23 41 Mata Ewy  Brais 0 U10 4 23
27 29 Giron Hermo Xabier 0 U10 4 18½
39 16 Carneiro Vazquez Juan 0 U10 3 24½
42 11 Bello Moure Fernando 0 U10 3 21½
45 55 Sanchez Vazquez Martin 0 U10 24
48 33 Lago Pazos  Adrian 0 U10 2 23½
49 36 Lopez-lazcano Guillermo 0 U10 2 23½
56 9 Angel Morales Juan Sebastian 0 U10 18½
60 12 Canosa Rojo Alexia 0 U10 0 17
Grupo de idade S12
Rank SNo. Nome Elo Tipo Pts BUC
11 5 Pena Varela Martin 1623 U12 5 24
18 53 Sanchez Vazquez Carla 0 U12 4 27½
38 50 Ramos Rial Carlos 0 U12 3 25
41 48 Perol Hurtado Adrian 0 U12 3 23
44 14 Carballo Sheila 0 U12 3 18
47 52 Rodriguez Otero Ivan 0 U12 2 25
Grupo de idade S14
Rank SNo. Nome Elo Tipo Pts BUC
2 7 Bugliot Diego 1525 U14 6 29½
6 44 Papin Traba  Miguel 0 U14 5 30½
21 42 Mata Ewy Eduardo 0 U14 4 25½
29 28 Freire Heredia Jesus 0 U14 27½
35 49 Pérez Martínez David 0 U14 3 27
46 58 Vilela  Jose Luis 0 U14 21
50 17 Carneiro Vazquez Pedro 0 U14 2 20½
54 46 Pazos Pérez Andrea 0 U14 2 16
55 37 Lopez-lazcano Juan 0 U14 20
Grupo de idade S8
Rank SNo. Nome Elo Tipo Pts BUC
40 13 Carballo Sandobal Kevin 0 U8 3 23
52 34 Lago Pazos  Anxo 0 U8 2 18½
53 45 Pazos Pérez Adrian 0 U8 2 17½
57 54 Sanchez Vazquez Lois 0 U8 1 18½

Equipos Subir

Puntos Equipos

1 XADREZ CABO TOURIÑÁN A= 20.5-20-17-13-18-16=104.5 PUNTOS
2 XADREZ CABO TOURIÑÁN B= 17.5-17-19-12.5-13-12=91 PUNTOS
3 COLEXIO MANUEL PELETEIRO A= 16-13.5-12-0-11.5-12=65 PUNTOS
4 COLEXIO MANUEL PELETEIRO B= 12-14-10-9.5-13.5-11.5=60.5 PUNTOS
5 XADREZ CABO TOURIÑÁN D= 14.5-11-14-9-11-0=59.5 PUNTOS
6 EX -ALCOHOLICOS= 13.5-11.5-16-17-0-0=58 PUNTOS
7 XADREZ CABO TOURIÑÁN C=16-0-9-7-11-0= 43 PUNTOS
8 XADREZ CABO TOURIÑÁN E = 10.5-8.5-7.5-8.5-0-8=43 PUNTOS

Os desempates serán igual que na individual. Só están os equipos que participaron en 5 roldas mínimo

DESCARGAR FICHEIRO EXCEL COS DATOS COMPLETOS

Clasificación Circuíto Subir

Clasificación Circuíto

Clasificación na 6º rolda.
Absoluta Puntos e Partidas
1 Pablo Mira10-3-7-8-10-1=39
2 Jose Manuel Pose: 6-8-10-1-1-12=38
3 Jose Sar5-10-6-3-4-10=38
4 Ramón Franco: 4-4-2-12-5:27
Sub-14
1 Diego Bugliot:10-12-12-12-0-12=58
2 Xan Nogueira:12-10-4-10-8=44
3 David Pérez:7-7-10-8-4-6=42
4 Miguel Papin:8-8-6-10-10=42
5 Pedro Carneiro:5-6-8-7-4=30
Sub-12
1 Carla Sanchez:12-12-7-10-10-10=61
2 Carlos Ramos:10-7-6-8-8-8=47
3 Martín Pena:12-12-12-12=48
4 Adrián Perol:8-8-5-7-7-7=42
5 Iván Rodriguez:7-10-6-6-5=34
Sub-10
1 Eloy Vilela:8-10-10-12-10-12=62
2 Brais Mata Ewy:4-12-8-10-12-10=56
3 Juan Carneiro:12-8-8-8-7=43
4 Xabier Girón:1-5-12-5-6-8=37
5 Adrián Lago:5-4-6-6-7-4=32
Sub-8
1 Kevin Carballo:12-12-12-12-12-12=72
2 Anxo Lago:10-10-10-10-8-10=58
3 Adrián Pazos:6-8-8-7-10-8=47
4 Lois Sanchez:8-7-7-8-7-7=44

SÓ ESTÁN OS QUE TEÑEN POSIBILIDADES DE TITULO.
Os desempates favoreceran a: Ao xogador que primeiro puntúe. Ao xogador que puntúe en máis torneos.
Ao xogador que obtivese mellor resultado no primeiro torneo disputado
Hai que participar polo menos en 5 toneos para obtar a premio final

DESCARGAR FICHEIRO EXCEL COS DATOS COMPLETOS

Organiza:

Concello de Muxía e Club Xadrez Cabo Touriñán

Patrocina:

Concello de Muxía

Colaboran:

Xunta de Galicia, Deputación da Coruña, Deporte Galego e Concellos de Camariñas, Corcubión, Carnota, Fisterra e Vimianzo

 

TablaDeFlandes