Galicia - Galiza
Galicia

Torneo de Muxía
Torneo Apertura Circuíto

Muxia - A Coruña

Polideportivo de Muxía

25 de novembro de 2012 | Bases PDF

TORNEO CIRCUITO COSTA DA MORTE CONCELLO MUXIA

Informa: Xadrez Cabo Touriñan | Web

Final:

Muxía 2012
Foto: http://www.quepasanacosta.com/

Clasificacións:

Clasificación Torneo | Clasificación Categorías | Puntos Equipos | Clasificación Circuíto

Clasificación Individual Torneo Subir

Clasificación Individual Torneo

S-18 PUNTOS
Larrañaga Leturia Gurutz 12
Mira Pérez Pablo 10
Viqueira Verea  Alvaro 8
Díaz Alzate Ánderson 7
Pose García Jose Manuel 6
Sar Vilela  José 5
Franco Ramón 4
Pousada Estévez Daniel 3
Saborido  Gonzalo 2
Vilela Soneira Eleuterio 1
U -14  
Nogueira Rodríguez Xan 12
Bugliot Mateo Diego 10
Papín Traba Miguel 8
Pérez Martínez David 7
Pérez Pérez Cristian 6
Carneiro Vázquez Pedro 5
Barrientos Campaña José Manuel 4
Larrañaga Ledo Unai 3
S -12  
Sánchez Vázquez Carla 12
Ramos Rial Carlos 10
Perol Hurtado Adrián 8
Rodríguez Otero  Iván 7
Larrañaga Ledo Xabier 6
Alvite Moure Kefrén 5
Rey Carballo Sheila 4
Aquino Delgado Gabriel 3
S-10  
Carneiro Vázquez Juan 12
López-Lazcano Vázquez Guillermo 10
Vilela  Eloy 8
Pousada García Sergio 7
Sánchez Vázquez Martín 6
Lago Pazos Adrián 5
Mata Ewy Brais 4
Mostaza Malvar Diego 3
Bello Moure Fernando 2
Girón Hermo Xabier 1
S-8  
Carballo Sandoval Kevin 12
Lago Pazos Anxo 10
Sánchez Vázquez Lois 8
Larrañaga Ledo Iago 7
Pazos Pérez Adrián 6
Barrientos Paz Martín 5

Clasificación Categorías Subir

Clasificación Categorías Torneo

Grupo de idade S18
Rank SNo. Nome Elo Tipo Pts BUC
1 1 Larrañaga Leturia Gurutz 2040 S18 7 30½
2 3 Mira Pérez Pablo 1945 S18 6 29½
3 4 Viqueira Verea  Alvaro 1687 S18 6 27½
4 17 Díaz Alzate Ánderson 0 S18 25½
5 2 Pose García Jose Manuel 1971 S18 5 30½
6 5 Sar Vilela  José 1545 S18 5 28½
7 21 Franco Ramón 0 S18 5 27
8 6 Pousada Estévez Daniel 1540 S18 5 26
12 50 Saborido  Gonzalo 0 S18 30½
13 57 Vilela Soneira Eleuterio 0 S18 27
Grupo de idade U10
Rank SNo. Nome Elo Tipo Pts BUC
16 15 Carneiro Vázquez Juan 0 U10 4 25½
26 33 López-Lazcano Vázquez Guillermo 0 U10 4 21
27 56 Vilela  Eloy 0 U10 4 20
30 43 Pousada García Sergio 0 U10 20
34 54 Sánchez Vázquez Martín 0 U10 3 23
35 28 Lago Pazos Adrián 0 U10 3 22½
36 34 Mata Ewy Brais 0 U10 3 21½
39 36 Mostaza Malvar Diego 0 U10 3 20
42 12 Bello Moure Fernando 0 U10 20½
43 23 Girón Hermo Xabier 0 U10 20½
Grupo de idade U12
Rank SNo. Nome Elo Tipo Pts BUC
23 52 Sánchez Vázquez Carla 0 U12 4 23½
29 46 Ramos Rial Carlos 0 U12 21½
32 42 Perol Hurtado Adrián 0 U12 3 25½
33 49 Rodríguez Otero  Iván 0 U12 3 23½
37 32 Larrañaga Ledo Xabier 0 U12 3 21
38 8 Alvite Moure Kefrén 0 U12 3 20½
41 47 Rey Carballo Sheila 0 U12 3 15
56 9 Aquino Delgado Gabriel 0 U12 0 16½
Grupo de idade U14
Rank SNo. Nome Elo Tipo Pts BUC
9 38 Nogueira Rodríguez Xan 0 U14 5 24
10 7 Bugliot Mateo Diego 1513 U14 5 24
11 40 Papín Traba Miguel 0 U14 5 21½
14 44 Pérez Martínez David 0 U14 26
22 45 Pérez Pérez Cristian 0 U14 4 23½
25 16 Carneiro Vázquez Pedro 0 U14 4 21½
28 10 Barrientos Campaña José Manuel 0 U14 26
50 31 Larrañaga Ledo Unai 0 U14 2 21
Grupo de idade U8
Rank SNo. Nome Elo Tipo Pts BUC
40 14 Carballo Sandoval Kevin 0 U8 3 19½
48 29 Lago Pazos Anxo 0 U8 2 22½
52 53 Sánchez Vázquez Lois 0 U8 2 15½
54 30 Larrañaga Ledo Iago 0 U8 20½
55 41 Pazos Pérez Adrián 0 U8 1 16½
58 11 Barrientos Paz Martín 0 U8 0 14

Equipos Subir

Puntos Equipos

CLUB XADREZ CABO TOURIÑAN A 1 TORNEO
Anderson Díaz Alzate S18 5,5  
Jose Sar Vilela S18 5  
Xan Nogueira Rodriguez U14 5  
Miguel Papín Traba U14 5  
      TOTAL 20,5 puntos
O TOQUE XIRIA      
Gurut Larrañaga Leturia S18 7  
Alvaro Viqueira Verea S18 6  
Pose Garcia Jose Manuel S18 5  
      TOTAL 18 puntos
CABO TOURIÑAN B      
Eleuterio Vilela Soneira S18 4.5  
David Pérez Martinez U14 4.5  
Eduardo Rey Vilela S18 4  
Tomás Lago Freire S18 4  
Gonzalo Saborido S18 4.5  
      TOTAl 17.5
CABO TOURIÑÁN C      
Ismael Eirín Vigo S18 4  
José Javier Gonzalez Valencia S18 4  
David Eirín Vigo S18 4  
Carlos Nogueira S18 4  
Cristian Pérez Pérez U14 4  
      TOTAL 16
CABO TOURIÑAN D      
José Ramón Haz Pérez S18 4  
Eloy Vilela   U10 4  
Jose Manuel Barrientos U14 3.5  
Adrian Lago Pazos U10 3  
Kefrén Alvite Moure U12 3  
      TOTAL 14.5
CABO TOURIÑAN E      
Kevin Carballo Sandobal U8 3  
Sheila Rey Carballo  U12 3  
Joaquín Rial Da Cunha S18 2.5  
Anxo Lago Pazos U8 2  
Andrez García Deibe S18 0  
Martín Barrientos Paz U8 0  
      TOTAL 10.5
COLEXIO MANUEL PELETEIRO A    
Juan Carneiro U10 4  
Carla Sanchez U12 4  
Pedro Carneiro U14 4  
Guillermo Lopez U10 4  
      TOTAL 16
MANUEL PELETEIRO B
Adrián Perol U12 3
Iván Rodriguez U12 3
Martin Sanchez U10 3
Brais Mata U10 3
TOTAl 12
MANUEL PELETEIRO C
Diego Mostaza U10 3
Fernando Bello U10 2.5
Xavier Girón U10 2.5
Zeltia Menchero U10 2.5
TOTAL 10.5
MANEUL PELETEIRO D
Andrés Suarez U10 2.5
Pablo Granja U10 2.5
Martin Ortuño U8 2
Lois Sanchez U8 2
Nicolás Fernández U8 1.5
TOTAL 9

Clasificación Circuíto Subir

Clasificación Circuíto

Pos SNo. Nome Elo Club Pts BUC
1 1 Larrañaga Leturia Gurutz 2040 O Toque Xiria 7 30½
2 3 Mira Pérez Pablo 1945 Vimianzo 6 29½
3 4 Viqueira Verea  Alvaro 1687 O Toque Xiria 6 27½
4 17 Díaz Alzate Ánderson 0 Cabo Touriñán 25½
5 2 Pose García Jose Manuel 1971 O Toque Xiria 5 30½
6 5 Sar Vilela  José 1545 Cabo Touriñán 5 28½
7 21 Franco Ramón 0 Corcubión 5 27
8 6 Pousada Estévez Daniel 1540   5 26
9 38 Nogueira Rodríguez Xan 0 Cabo Touriñán 5 24
10 7 Bugliot Mateo Diego 1513 Sigrás 5 24
11 40 Papín Traba Miguel 0 Cabo Touriñán 5 21½
12 50 Saborido  Gonzalo 0 Cabo Touriñán 30½
13 57 Vilela Soneira Eleuterio 0 Cabo Touriñán 27
14 44 Pérez Martínez David 0 Cabo Touriñán 26
15 58 Vilela rey  Eduardo 0 cabo touriñan 4 27
16 15 Carneiro Vázquez Juan 0 Peleteiro 4 25½
17 27 Lago Freire Tomás 0 Cabo Touriñán 4 25
18 19 Eirín Vigo Ismael 0 Cabo Touriñan 4 24½
19 24 Gonzalez Valencia José Javier 0 Cabo Touriñán 4 24½
20 18 Eirín Vigo David 0 Cabo Touriñan 4 24
21 37 Nogueira  Carlos 0 Cabo Touriñán 4 24
22 45 Pérez Pérez Cristian 0 Cabo Touriñán 4 23½
23 52 Sánchez Vázquez Carla 0 Peleteiro 4 23½
24 26 Haz Pérez José Ramón 0   4 22½
25 16 Carneiro Vázquez Pedro 0 Peleteiro 4 21½
26 33 López-Lazcano Vázquez Guillermo 0 Peleteiro 4 21
27 56 Vilela  Eloy 0 Cabo Touriñán 4 20
28 10 Barrientos Campaña José Manuel 0 Cabo Touriñán 26
29 46 Ramos Rial Carlos 0   21½
30 43 Pousada García Sergio 0   20
31 55 Traba  Marcos 0 APEM 3 27
32 42 Perol Hurtado Adrián 0 Peleteiro 3 25½
33 49 Rodríguez Otero  Iván 0 Peleteiro 3 23½
34 54 Sánchez Vázquez Martín 0 Peleteiro 3 23
35 28 Lago Pazos Adrián 0 Cabo Touriñán 3 22½
36 34 Mata Ewy Brais 0 Peleteiro 3 21½
37 32 Larrañaga Ledo Xabier 0 Manuela Rial 3 21
38 8 Alvite Moure Kefrén 0 Cabo Touriñán 3 20½
39 36 Mostaza Malvar Diego 0 Peleteiro 3 20
40 14 Carballo Sandoval Kevin 0 Cabo Touriñán 3 19½
41 47 Rey Carballo Sheila 0 Cabo Touriñán 3 15
42 12 Bello Moure Fernando 0 Peleteiro 20½
43 23 Girón Hermo Xabier 0 Peleteiro 20½
44 35 Menchero Santín Zeltia 0 Peleteiro 19
45 51 Suárez Carracedo Andrés 0 Peleteiro 18½
46 25 Granja Lamelas Pablo 0 Peleteiro 17½
47 48 Rial Da Cunha Joaquín 0 Cabo Touriñán 15½
48 29 Lago Pazos Anxo 0 Cabo Touriñán 2 22½
49 39 Ortuño Costa Martín 0 Peleteiro 2 21½
50 31 Larrañaga Ledo Unai 0 Manuela Rial 2 21
51 13 Canosa Rojo Alexia 0 Vimianzo 2 18½
52 53 Sánchez Vázquez Lois 0 Peleteiro 2 15½
53 20 Fernández Mosquera Nicolás 0 Peleteiro 21
54 30 Larrañaga Ledo Iago 0 Santa Eulalia 20½
55 41 Pazos Pérez Adrián 0 Vimianzo 1 16½
56 9 Aquino Delgado Gabriel 0 Camariñas 0 16½
57 22 García Deibe Andrés 0 Cabo Touriñán 0 15
58 11 Barrientos Paz Martín 0 Cabo Touriñán 0 14

Organiza:

Concello de Muxía e Club Xadrez Cabo Touriñán

Patrocina:

Concello de Muxía

Colaboran:

Xunta de Galicia, Deputación da Coruña, Deporte Galego e Concellos de Camariñas, Corcubión, Carnota, Fisterra e Vimianzo

 

TablaDeFlandes