Galicia - Galiza
Galicia

Torneo de Vimianzo

Vimianzo - A Coruña

Centro Social

9 de decembro de 2012

TORNEO CIRCUITO COSTA DA MORTE CONCELLO MUXIA

Informa: Xadrez Cabo Touriñan | Web

Final:

Vimianzo 2012
Foto Facebook Xadrez Oroso

Clasificacións:

Clasificación Torneo | Clasificación Categorías | Puntos Equipos | Clasificación Circuíto

Clasificación Torneo Subir

Clasificación Torneo

Rank SNo. Nome Elo FED Club Pts BUC
1 2 Soneira Leis Jose 1952 ESP Corcubión 7 30½
2 1 Pose García Jose Manuel 1971 ESP O Toque Xiria 6 32
3 4 Viqueira Verea Alvaro 1687 ESP O Toque Xiria 32
4 8 Bugliot  Diego 1513 ESP Ex-alcoholicos 31½
5 3 Mira Pérez Pablo 1945 ESP   26
6 5 Pena Varela Martin 1623 ESP USC 5 34½
7 7 Sar Vilela  Jose 1545 ESP Cabo Touriñán 5 30
8 18 Diaz Alzate Andersón 0 ESP Cabo Touriñán 5 29½
9 49 Rey Vilela Eduardo 0 ESP Cabo Touriñán 5 28½
10 59 Vilela Soneira Eleuterio 0 ESP Cabo Touriñán 5 24½
11 22 Franco Ramón 0 ESP Corcubión 34½
12 9 Mendez Rial Jorge 1297 ESP Club Xadrez Rianxo 31
13 6 Pousada Estevez  Daniel 1590 ESP Ex-alcoholicos 30
14 51 Saborido Gonzalo 0 ESP Cabo Touriñán 27½
15 27 Lago Freire Tomás 0 ESP Cabo Touriñán 27½
16 44 Pérez Martínez David 0 ESP Cabo Touriñán 25½
17 23 Girón Hermo Xabier 0 ESP Peleteiro 4 28½
18 46 Regueiro Romero Alfredo 0 ESP USC 4 27½
19 34 Mendez Somoza Jorge 0 ESP Club Xadrez Rianxo 4 26
20 16 Carneiro Vázquez Pedro 0 ESP Peleteiro 4 26
21 54 Sánchez Vázquez Carla 0 ESP Peleteiro 4 25½
22 57 Vilela Lagoa Eloy 0 ESP Cabo Touriñán 4 24½
23 10 Barrientos Jose Manuel 0 ESP Cabo Touriñán 4 24½
24 33 Mata Ewy  Brais 0 ESP Peleteiro 4 24½
25 45 Ramos Rial Carlos 0 ESP Peleteiro 4 23½
26 38 Papín Traba Miguel 0 ESP Cabo Touriñán 4 21
27 43 Pousada Garcia Sergio 0 ESP Ex-alcoholicos 24½
28 41 Pena Dosil Jose Antonio 0 ESP Oroso 23½
29 29 Lago Pazos  Adrián 0 ESP Cabo Touriñán 21½
30 58 Vilela Pérez José Luis 0 ESP Cabo Touriñán 21
31 21 Fidalgo Estevan 0 ESP   3 29
32 20 Eirin Vigo Ismael 0 ESP Cabo Touriñán 3 28
33 11 Bello Moure  Fernando 0 ESP Peleteiro 3 24
34 37 Nogueira Rodriguez Xan 0 ESP Cabo Touriñán 3 24
35 24 Gonzalez Valencia José Javier 0 ESP Cabo Touriñán 3 24
  52 Sanchez Vazquez Martin 0 ESP Peleteiro 3 24
37 14 Carballo Sandobal Kevin 0 ESP Cabo Touriñán 3 23½
38 48 Rey Excribano Joaquin 0 ESP Muxia 3 22
39 19 Eirin Vigo David 0 ESP Cabo Touriñán 3 21½
40 42 Perol Hurtado Adrián 0 ESP Peleteiro 3 20½
41 56 Valcarce García Mateo 0 ESP Peleteiro 3 20
42 35 Mostaza Malvar Diego 0 ESP Peleteiro 3 20
43 26 Haz Pérez  Jose Ramón 0 ESP Cabo Touriñán 29
44 12 Bugliot Miguel 0 ESP Ex-alcoholicos 23½
45 30 Lago Pazos Anxo 0 ESP Cabo Touriñán 22
46 36 Moure Antón 0 ESP Peleteiro 20
47 50 Roget Blanco David 0 ESP   18
48 31 Lorenzo Canosa David 0 ESP Muxia 2 22½
49 47 Rey Carballo  Sheila 0 ESP Cabo Touriñán 2 22
50 32 López-Lazcano Guillermo 0 ESP Peleteiro 2 20
51 40 Pazos Pérez Andrea 0 ESP   2 19½
52 15 Carneiro Vázquez Juan 0 ESP Peleteiro 2 19
53 39 Pazos Pérez  Adrián 0 ESP   2 16½
54 13 Canosa Rojo Alexia 0 ESP   2 16
55 55 Sánchez Vázquez Lois 0 ESP Peleteiro 20
56 28 Lago Lopez Minerva 0 ESP Corcubión 1 20
57 17 Del Moral Queiro Guillermo 0 ESP   1 18
58 53 Suárez Carracedo Andrés 0 ESP Peleteiro 0 17½
59 25 Granja Lamelas        Pablo 0 ESP Peleteiro 0 15

Clasificación Categorías Subir

Clasificación Categorías Torneo

Grupo de idade S18
Rank SNo. Nome Elo Tipo Pts BUC
1 2 Soneira Leis Jose 1952 S18 7 30½
2 1 Pose García Jose Manuel 1971 S18 6 32
3 4 Viqueira Verea Alvaro 1687 S18 32
5 3 Mira Pérez Pablo 1945 S18 26
7 7 Sar Vilela  Jose 1545 S18 5 30
8 18 Diaz Alzate Andersón 0 S18 5 29½
9 49 Rey Vilela Eduardo 0 S18 5 28½
10 59 Vilela Soneira Eleuterio 0 S18 5 24½
11 22 Franco Ramón 0 S18 34½
13 6 Pousada Estevez  Daniel 1590 S18 30
14 51 Saborido Gonzalo 0 S18 27½
15 27 Lago Freire Tomás 0 S18 27½
19 34 Mendez Somoza Jorge 0 S18 4 26
28 41 Pena Dosil Jose Antonio 0 S18 23½
31 21 Fidalgo Estevan 0 S18 3 29
32 20 Eirin Vigo Ismael 0 S18 3 28
35 24 Gonzalez Valencia José Javier 0 S18 3 24
38 48 Rey Excribano Joaquin 0 S18 3 22
39 19 Eirin Vigo David 0 S18 3 21½
43 26 Haz Pérez  Jose Ramón 0 S18 29
Grupo de idade Sub 10
Rank SNo. Nome Elo Tipo Pts BUC
17 23 Girón Hermo Xabier 0 U10 4 28½
22 57 Vilela Lagoa Eloy 0 U10 4 24½
24 33 Mata Ewy  Brais 0 U10 4 24½
27 43 Pousada Garcia Sergio 0 U10 24½
29 29 Lago Pazos  Adrián 0 U10 21½
33 11 Bello Moure  Fernando 0 U10 3 24
36 52 Sanchez Vazquez Martin 0 U10 3 24
41 56 Valcarce García Mateo 0 U10 3 20
42 35 Mostaza Malvar Diego 0 U10 3 20
50 32 López-Lazcano Guillermo 0 U10 2 20
52 15 Carneiro Vázquez Juan 0 U10 2 19
54 13 Canosa Rojo Alexia 0 U10 2 16
57 17 Del Moral Queiro Guillermo 0 U10 1 18
58 53 Suárez Carracedo Andrés 0 U10 0 17½
59 25 Granja Lamelas        Pablo 0 U10 0 15
Grupo de idade Sub 12
Rank SNo. Nome Elo Tipo Pts BUC
6 5 Pena Varela Martin 1623 U12 5 34½
12 9 Mendez Rial Jorge 1297 U12 31
18 46 Regueiro Romero Alfredo 0 U12 4 27½
21 54 Sánchez Vázquez Carla 0 U12 4 25½
25 45 Ramos Rial Carlos 0 U12 4 23½
40 42 Perol Hurtado Adrián 0 U12 3 20½
46 36 Moure Antón 0 U12 20
47 50 Roget Blanco David 0 U12 18
49 47 Rey Carballo  Sheila 0 U12 2 22
Grupo de idade Sub 14
Rank SNo. Nome Elo Tipo Pts BUC
4 8 Bugliot  Diego 1513 U14 31½
16 44 Pérez Martínez David 0 U14 25½
20 16 Carneiro Vázquez Pedro 0 U14 4 26
23 10 Barrientos Jose Manuel 0 U14 4 24½
26 38 Papín Traba Miguel 0 U14 4 21
30 58 Vilela Pérez José Luis 0 U14 21
34 37 Nogueira Rodriguez Xan 0 U14 3 24
51 40 Pazos Pérez Andrea 0 U14 2 19½
Grupo de idade Sub 8
Rank SNo. Nome Elo Tipo Pts BUC
37 14 Carballo Sandobal Kevin 0 U8 3 23½
45 30 Lago Pazos Anxo 0 U8 22
53 39 Pazos Pérez  Adrián 0 U8 2 16½
55 55 Sánchez Vázquez Lois 0 U8 20
56 28 Lago Lopez Minerva 0 U8 1 20

Equipos Subir

Puntos Equipos

CLUB XADREZ CABO TOURIÑAN A 1 TORNEO 2 TORNEO 3 TORNEO
Anderson Díaz Alzate S18 5,5 4.5 5
Jose Sar Vilela S18 5 6 5
Xan Nogueira Rodriguez U14 5 5 3
Miguel Papín Traba U14 5 4.5 4
TOTAL 20,5 puntos 20 PUNTOS TOTAL 40.5 17 PUNTOS TOTAL 57.5
O TOQUE XIRIA
Gurut Larrañaga Leturia S18 7 NON PUNTUAN NON PUNTUAN 
Alvaro Viqueira Verea S18 6 POR FALTA DE EQUIPO POR FALTA DE EQUIPO
Pose Garcia Jose Manuel S18 5
TOTAL 18 puntos
CABO TOURIÑAN B
Eleuterio Vilela Soneira S18 4.5 5 5
David Pérez Martinez U14 4.5 4 4.5
Eduardo Rey Vilela S18 4 4 5
Tomás Lago Freire S18 4 4 4.5
Gonzalo Saborido S18 4.5 0 4.5
TOTAl 17.5 17 PUNTOS TOTAL 34.5 19 PUNTOS TOTAL 53.5
CABO TOURIÑÁN C
Ismael Eirín Vigo S18 4 NON PUNTUAN POR 3
José Javier Gonzalez Valencia S18 4 FALTA DE EQUIPO 3
David Eirín Vigo S18 4 3
Carlos Nogueira S18 4 0
Cristian Pérez Pérez U14 4 0
TOTAL 16 9 PUNTOS TOTAL 25
CABO TOURIÑAN D
José Ramón Haz Pérez S18 4 4 2.5
Eloy Vilela U10 4 4 4
Jose Manuel Barrientos U14 3.5 0 4
Adrian Lago Pazos U10 3 3 3.5
Kefrén Alvite Moure U12 3 0 0
TOTAL 14.5 11 PUNTOS TOTAL 25.5 14 PUNTOS TOTAL 39.5
CABO TOURIÑAN E
Kevin Carballo Sandobal U8 3 3 3
Sheila Rey Carballo  U12 3 2.5 2
Joaquín Rial Da Cunha S18 2.5 0 0
Anxo Lago Pazos U8 2 3 2.5
Andrez García Deibe S18 0 0 0
Martín Barrientos Paz U8 0 0 0
TOTAL 10.5 8.5 TOTAL 19 7.5 PUNTOS TOTAL 26.5
COLEXIO MANUEL PELETEIRO
Juan Carneiro U10 4 4 2
Carla Sanchez U12 4 4 4
Pedro Carneiro U14 4 3.5 4
Guillermo Lopez U10 4 2 2
TOTAL 16 13.5 PUNTOS TOTAL 29.5 12 PUNTOS TOTAL 41.5
MANUEL PELETEIRO B
Adrián Perol U12 3 3 3
Iván Rodriguez U12 3 4 0
Martin Sanchez U10 3 3 3
Brais Mata Ewy U10 3 4 4
TOTAl 12 14 PUNTOS TOTAL 26 10 PUNTOS TOTAL 36
MANUEL PELETEIRO C
Diego Mostaza U10 3 NON PUNTUAN POR FALTA  3
Fernando Bello U10 2.5 DE EQUIPO 3
Xavier Girón U10 2.5 4
Zeltia Menchero U10 2.5 0
TOTAL 10.5 10 PUNTOS 20.5 PUNTOS
MANEUL PELETEIRO D
Andrés Suarez U10 2.5 1 NON PUNTUAN 
Pablo Granja U10 2.5 2.5 POR FALTA DE EQUIPO
Martin Ortuño U8 2 0
Lois Sanchez U8 2 1.5
Nicolás Fernández U8 1.5 2.5
TOTAL 9 7.5 PUNTOS TOTAL 16.5
EX -ALCOHOLICOS
Bugliot Miguel S18 0 0 2.5
Diego Bugliot U14 5 5 5.5
Daniel Estevez S18 5 4 4.5
Sergio Pousada U10 3.5 2.5 3.5
TOTAL 13.5 11.5 PUNTOS TOTAL 25 16 PUNTOS TOTAL 41

Clasificación Circuíto Subir

Clasificación Circuíto

S-18 1 TORNEO
PUNTOS
2 TORNEO
PUNTOS
TOTAL 3 TORNEO
PUNTOS
TOTAL
Larrañaga Leturia Gurutz 12 Larrañaga Leturia Gurut 12 24 Soneira Leis Jose 12 12
Mira Pérez Pablo 10 Sar Vilela  Jose 10 15 Pose García Jose Manuel 10 24
Viqueira Verea  Alvaro 8 Pose García Jose Manuel 8 14 Viqueira Verea Alvaro 8 16
Díaz Alzate Ánderson 7 Luis Abella Cruz Francisco 7 7 Mira Pérez Pablo 7 20
Pose García Jose Manuel 6 Alvarez Marcos 6 6 Sar Vilela  Jose 6 21
Sar Vilela  José 5 Vilela Soneira Eleuterio 5 6 Diaz Alzate Andersón 5 14
Franco Ramón 4 Franco Ramón 4 8 Rey Vilela Eduardo 4 4
Pousada Estévez Daniel 3 Mira Pérez Pablo 3 13 Vilela Soneira Eleuterio 3 9
Saborido  Gonzalo 2 Díaz Alzate Andersón 2 9 Franco Ramón 2 10
Vilela Soneira Eleuterio 1 Pousada Estevez Daniel 1 4 Pousada Estevez  Daniel 1 5
S -14
Nogueira Rodríguez Xan 12 Bugliot Diego 12 22 Bugliot  Diego 12 34
Bugliot Mateo Diego 10 Nogueira Rodríguez Xan 10 22 Pérez Martínez David 10 24
Papín Traba Miguel 8 Papín Traba Miguel 8 16 Carneiro Vázquez Pedro 8 19
Pérez Martínez David 7 Pérez Martínez David 7 14 Barrientos Jose Manuel 7 11
Pérez Pérez Cristian 6 Carneiro Vázquez Pedro 6 11 Papín Traba Miguel 6 22
Carneiro Vázquez Pedro 5 Pazos Pérez  Andrea 5 5 Vilela Pérez José Luis 5 5
Barrientos Campaña José Manuel 4 Nogueira Rodriguez Xan 4 26
Larrañaga Ledo Unai 3 Pazos Pérez Andrea 3 8
S -12
Sánchez Vázquez Carla 12 Sánchez Vázquez Carla 12 24 Pena Varela Martin 12 12
Ramos Rial Carlos 10 Rodríguez Otero Iván 10 17 Mendez Rial Jorge 10 10
Perol Hurtado Adrián 8 Perol Hurtado  Adrián 8 16 Regueiro Romero Alfredo 8 8
Rodríguez Otero  Iván 7 Ramos Rial  Carlos 7 17 Sánchez Vázquez Carla 7 31
Larrañaga Ledo Xabier 6 Rey Carballo  Sheila 6 10 Ramos Rial Carlos 6 23
Alvite Moure Kefrén 5 Larrañaga Ledo Xavier 5 5 Perol Hurtado Adrián 5 21
Rey Carballo Sheila 4 Moure Antón 4 4
Aquino Delgado Gabriel 3 Roget Blanco David 3 3
Rey Carballo  Sheila 2 12
S-10
Carneiro Vázquez Juan 12 Mata Ewy Brais 12 16 Girón Hermo Xabier 12 18
López-Lazcano Vázquez Guillermo 10 Vilela Lagoa  Eloy 10 18 Vilela Lagoa Eloy 10 28
Vilela  Eloy 8 Carneiro Vázquez Juan 8 20 Mata Ewy  Brais 8 24
Pousada García Sergio 7 Bello Moure  Fernando 7 9 Pousada Garcia Sergio 7 17
Sánchez Vázquez Martín 6 Sánchez Vázquez Martín 6 12 Lago Pazos  Adrián 6 15
Lago Pazos Adrián 5 Girón Hermo Xabier 5 6 Bello Moure  Fernando 5 14
Mata Ewy Brais 4 Lago Pazos Adrián 4 9 Sanchez Vazquez Martin 4 16
Mostaza Malvar Diego 3 Pousada García Sergio 3 10 Valcarce García Mateo 3 3
Bello Moure Fernando 2 Fernández Mosquera Nicolás 2 2 Mostaza Malvar Diego 2 5
Girón Hermo Xabier 1 Granja Lamelas Pablo 1 1 López-Lazcano Guillermo 1 11
S-8
Carballo Sandoval Kevin 12 Carballo Sandobal Kevin 12 24 Carballo Sandobal Kevin 12 36
Lago Pazos Anxo 10 Lago Pazos Anxo 10 20 Lago Pazos Anxo 10 30
Sánchez Vázquez Lois 8 Pazos Pérez Adrián 8 14 Pazos Pérez  Adrián 8 22
Larrañaga Ledo Iago 7 Sanchez Vázquez Lois 7 15 Sánchez Vázquez Lois 7 22
Pazos Pérez Adrián 6 Fontecha Aquiles 6 6 Lago Lopez Minerva 6 6

Organiza:

Concello de Muxía e Club Xadrez Cabo Touriñán

Patrocina:

Concello de Muxía

Colaboran:

Xunta de Galicia, Deputación da Coruña, Deporte Galego e Concellos de Camariñas, Corcubión, Carnota, Fisterra e Vimianzo

 

TablaDeFlandes