Galicia
Campionato Galego Absoluto
Hotel Scala de Padrón
Do 31 ao 6 de abril de 2007
PARTIDAS: PGN | VISOR | DIRECTO
Informa: Manuel Antonio Pérez Fungueiro WEB
Federación Galega de Xadrez
Ronda 7:
Bo. | SNo. | Nombre |
Pts | Res. |
Pts | Nombre |
SNo. | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | FM | Larrosa Vila Jose | 5 | 1 - 0 |
5 | Casares Cabanas Carlos | 5 | |
2 | 2 | Sanchez Aller Fernando | 4½ | 1 - 0 |
4½ | Sanchez Juncal Benito | 7 | ||
3 | 11 | Lopez Rodriguez Walter | 4½ | 0 - 1 |
4½ | FM | Espineira Gonzalez Diego | 3 | |
4 | 1 | Pena Gomez Manuel | 4 | 0 - 1 |
4 | Pazos Porta Antonio | 9 | ||
5 | 10 | Vega Gomez Francisco B | 4 | 0 - 1 |
4 | Paredes Cordo Jacobo Borja | 8 | ||
6 | 12 | Rodriguez Guillen Jorge | 4 | ½ - ½ |
3½ | FM | Perez Fungueiro Manuel A | 6 | |
7 | 18 | Beltran Ortiz Edda G | 3½ | 0 - 1 |
3½ | Mejuto De Ulloa Jorge | 13 | ||
8 | 24 | Devesa Raris Lorena | 3 | 0 - 1 |
3 | Archambault Serge | 14 | ||
9 | 22 | Ramon Losada David | 3 | 1 - 0 |
3 | Susavila Muñiz Antonio | 15 | ||
10 | 16 | Salgado Gonzalez Julio | 3 | 0 - 1 |
3 | Ares Campo Iria | 19 | ||
11 | 33 | Gomez Villaverde Jose Antonio | 2½ | 0 - 1 |
3 | Gonzalez Campo Greta | 20 | ||
12 | 27 | Chao Franco Jose Manuel | 2½ | 1 - 0 |
2½ | Outeiral Gonzalez Ricardo | 25 | ||
13 | 23 | Somoza Digon Jose Luis | 2 | ½ - ½ |
2 | Lago Fernandez Fernando | 17 | ||
14 | 34 | Gradio Garcia Omar | 1½ | 0 - 1 |
2 | Prol Lusquinos Jose Manuel | 21 | ||
15 | 31 | Fernandez Pombo Carlos | 1½ | 1 - 0 |
2 | Lopez Caamaño Jose Manuel | 35 | ||
29 | Arceo De la Fuente Jose Javier | 1 | 1 - - |
Bye |
Listado de Participantes:
SNo. | Nome | Rtg | NRtg | IRtg | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Pena Gomez Manuel | 2328 | 2298 | 2328 | |
2 | Sanchez Aller Fernando | 2294 | 2261 | 2294 | |
3 | FM | Espineira Gonzalez Diego | 2283 | 2275 | 2283 |
4 | FM | Larrosa Vila Jose | 2243 | 2247 | 2243 |
5 | Casares Cabanas Carlos | 2237 | 2198 | 2237 | |
6 | FM | Perez Fungueiro Manuel A | 2226 | 2214 | 2226 |
7 | Sanchez Juncal Benito | 2224 | 2207 | 2224 | |
8 | Paredes Cordo Jacobo Borja | 2211 | 2186 | 2211 | |
9 | Pazos Porta Antonio | 2130 | 2126 | 2130 | |
10 | Vega Gomez Francisco B | 2117 | 2106 | 2117 | |
11 | Lopez Rodriguez Walter | 2110 | 2102 | 2110 | |
12 | Rodriguez Guillen Jorge | 2105 | 2096 | 2105 | |
13 | Mejuto De Ulloa Jorge | 2038 | 1970 | 2038 | |
14 | Archambault Serge | 2011 | 0 | 2011 | |
15 | Susavila Muñiz Antonio | 1974 | 1915 | 1974 | |
16 | Salgado Gonzalez Julio | 1972 | 1977 | 1972 | |
17 | Lago Fernandez Fernando | 1942 | 1864 | 1942 | |
18 | Beltran Ortiz Edda G | 1929 | 1893 | 1929 | |
19 | Ares Campo Iria | 1923 | 1867 | 1923 | |
20 | Gonzalez Campo Greta | 1880 | 1832 | 1880 | |
21 | Prol Lusquinos Jose Manuel | 1877 | 1755 | 1877 | |
22 | Ramon Losada David | 1866 | 1781 | 1866 | |
23 | Somoza Digon Jose Luis | 1795 | 1737 | 1795 | |
24 | Devesa Raris Lorena | 1729 | 1676 | 1729 | |
25 | Outeiral Gonzalez Ricardo | 1825 | 1825 | 0 | |
26 | Barral Barreiro Pablo | 1785 | 1785 | 0 | |
27 | Chao Franco Jose Manuel | 1720 | 1720 | 0 | |
28 | Perez Piñeiro Ivan | 1668 | 1668 | 0 | |
29 | Arceo De la Fuente Jose Javier | 0 | 0 | 0 | |
30 | Dominguez Caride Fernando | 0 | 0 | 0 | |
31 | Fernandez Pombo Carlos | 0 | 0 | 0 | |
32 | Golmar Fondevila Manuel | 0 | 0 | 0 | |
33 | Gomez Villaverde Jose Antonio | 0 | 0 | 0 | |
34 | Gradio Garcia Omar | 0 | 0 | 0 | |
35 | Lopez Caamaño Jose Manuel | 0 | 0 | 0 | |
36 | Nuñez Area Luis | 0 | 0 | 0 |
Outros datos:
Organización: Federación Galega de Xadrez
Colaboran: Concello de Padrón e Club Xadrez Padrón
Sitio Web: http://www.fegaxa.com
Árbitro principal : Lucas Iruretagoyena Pascual