Galicia
Campionato Galego Sub 10
Hotel Scala de Padrón
Do 31 ao 2 de abril de 2007
PARTIDAS: PGN | VISOR | DIRECTO
Lucas Abal Cores Campión Sub10, subcampión Brais Galván Sotelo.
A Campiona foi Lúa Álvarez Domínguez e Ana Grande Palacios Subcampeona.
Informa: Manuel Antonio Pérez Fungueiro WEB
Federación Galega de Xadrez
Ronda 3:
Bo. | SNo. | Nome | Pts | Res. |
Pts | Nome | SNo. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | Pardo Gomez Jose Ramon | 2 | 0 - 1 |
2 | Abal Cores Lucas | 1 |
2 | 39 | Rivera Valenzuela Jose | 2 | ½ - ½ |
2 | Chao Vale Fernando | 9 |
3 | 44 | Salas Fernandez Antonio | 2 | 1 - 0 |
2 | De Santiago Rodriguez Jorge | 12 |
4 | 48 | Suarez Gomez Julio | 2 | 0 - 1 |
2 | Galvan Sotelo Brais | 21 |
5 | 30 | Lorenzo Vazquez Antonio | 2 | 1 - 0 |
2 | Rivera Valenzuela Luis | 40 |
6 | 4 | Arias Piñeiro Alejandro | 1½ | 1 - 0 |
1½ | Garcia Garcia Adrian | 22 |
7 | 37 | Portela Peleteiro Alberto | 1½ | 1 - 0 |
1 | Bayon Rolo Juan Andres | 5 |
8 | 27 | Graña Gomez Diego | 1 | 0 - 1 |
1 | Alvarez Dominguez Lua | 2 |
9 | 33 | Perez Castiñeira Marcos | 1 | 0 - 1 |
1 | Cabanelas Estevez Jose Ignacio | 7 |
10 | 8 | Carcacia De la Torre Victor | 1 | 1 - 0 |
1 | Grande Palacios Ana | 26 |
11 | 10 | Da Silva Ruano Javier | 1 | 0 - 1 |
1 | Parada Juncal Samuel | 31 |
12 | 38 | Rey Blanco Sergio | 1 | 0 - 1 |
1 | Da Rocha Prol Daniel | 11 |
13 | 18 | Ferreiro Garrido Cristian | 1 | 0 - 1 |
1 | Picos Maiztegui Miguel | 34 |
14 | 20 | Freire Mojon Jacobo Jose | 1 | 1 - 0 |
1 | Rodriguez Dominguez Miguel | 42 |
15 | 43 | Rodriguez Varela Enma | 1 | 0 - 1 |
1 | Garnelo Fernandez Guillermo | 23 |
16 | 24 | Gomez Dieguez Adrian | 1 | 1 - 0 |
1 | Suarez Galiñanes Ana | 47 |
17 | 45 | Santamaria Mougil Alvaro | 1 | 1 - 0 |
1 | Gonzalez Lorenzo Maria | 25 |
18 | 41 | Rodriguez Devesa Javier | ½ | 0 - 1 |
½ | Diaz Seoane Jorge | 13 |
19 | 46 | Santamaria Mougil Diego | ½ | 0 - 1 |
½ | Fernandez Criado Marcos | 17 |
20 | 16 | Fernandez Cagigas Pablo | 0 | 0 - 1 |
0 | Andion Linares Marta | 3 |
21 | 6 | Blanco Seijas Antia | 0 | 0 - 1 |
0 | Freijeiro Cruz Andres | 19 |
22 | 14 | Diz Rodriguez Sara | 0 | 0 - 1 |
0 | Jorge Martinez Anxo | 29 |
23 | 15 | Exposito Rivera Oscar | 0 | ½ - ½ |
0 | Piñeiro Monteagudo Henrique | 35 |
36 | Piñon Pena Elisa | 0 | 1 - - |
Bye |
Listado de Participantes:
SNo. | Nome |
---|---|
1 | Abal Cores Lucas |
2 | Alvarez Dominguez Lua |
3 | Andion Linares Marta |
4 | Arias Piñeiro Alejandro |
5 | Bayon Rolo Juan Andres |
6 | Blanco Seijas Antia |
7 | Cabanelas Estevez Jose Ignacio |
8 | Carcacia De la Torre Victor |
9 | Chao Vale Fernando |
10 | Da Silva Ruano Javier |
11 | Da Rocha Prol Daniel |
12 | De Santiago Rodriguez Jorge |
13 | Diaz Seoane Jorge |
14 | Diz Rodriguez Sara |
15 | Exposito Rivera Oscar |
16 | Fernandez Cagigas Pablo |
17 | Fernandez Criado Marcos |
18 | Ferreiro Garrido Cristian |
19 | Freijeiro Cruz Andres |
20 | Freire Mojon Jacobo Jose |
21 | Galvan Sotelo Brais |
22 | Garcia Garcia Adrian |
23 | Garnelo Fernandez Guillermo |
24 | Gomez Dieguez Adrian |
25 | Gonzalez Lorenzo Maria |
26 | Grande Palacios Ana |
27 | Graña Gomez Diego |
28 | Iglesias Cadaya Aaron |
29 | Jorge Martinez Anxo |
30 | Lorenzo Vazquez Antonio |
31 | Parada Juncal Samuel |
32 | Pardo Gomez Jose Ramon |
33 | Perez Castiñeira Marcos |
34 | Picos Maiztegui Miguel |
35 | Piñeiro Monteagudo Henrique |
36 | Piñon Pena Elisa |
37 | Portela Peleteiro Alberto |
38 | Rey Blanco Sergio |
39 | Rivera Valenzuela Jose |
40 | Rivera Valenzuela Luis |
41 | Rodriguez Devesa Javier |
42 | Rodriguez Dominguez Miguel |
43 | Rodriguez Varela Enma |
44 | Salas Fernandez Antonio |
45 | Santamaria Mougil Alvaro |
46 | Santamaria Mougil Diego |
47 | Suarez Galiñanes Ana |
48 | Suarez Gomez Julio |
Outros datos:
Organización: Federación Galega de Xadrez
Colaboran: Concello de Padrón e Club Xadrez Padrón
Sitio Web: http://www.fegaxa.com
Árbitro principal : Lucas Iruretagoyena Pascual
Árbitro auxiliar sub-10 : Antonio Villar Nieves