Galicia
Campionato Galego Sub 10
Hotel Scala de Padrón
Do 31 ao 2 de abril de 2007
PARTIDAS: PGN | VISOR | DIRECTO
Lucas Abal Cores Campión Sub10, subcampión Brais Galván Sotelo.
A Campiona foi Lúa Álvarez Domínguez e Ana Grande Palacios Subcampeona.
Informa: Manuel Antonio Pérez Fungueiro WEB
Federación Galega de Xadrez
Ronda 6:
Bo. | SNo. | Nome | Pts | Res. |
Pts | Nome | SNo. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Abal Cores Lucas | 5 | 1 - 0 |
4 | Arias Piñeiro Alejandro | 4 |
2 | 7 | Cabanelas Estevez Jose Ignacio | 4 | 0 - 1 |
4 | Garnelo Fernandez Guillermo | 23 |
3 | 9 | Chao Vale Fernando | 4 | 0 - 1 |
4 | Salas Fernandez Antonio | 44 |
4 | 34 | Picos Maiztegui Miguel | 4 | 0 - 1 |
4 | Galvan Sotelo Brais | 21 |
5 | 17 | Fernandez Criado Marcos | 3½ | 1 - 0 |
3 | Alvarez Dominguez Lua | 2 |
6 | 37 | Portela Peleteiro Alberto | 3½ | 1 - 0 |
3 | Carcacia De la Torre Victor | 8 |
7 | 5 | Bayon Rolo Juan Andres | 3 | 0 - 1 |
3 | Santamaria Mougil Alvaro | 45 |
8 | 30 | Lorenzo Vazquez Antonio | 3 | 0 - 1 |
3 | Da Silva Ruano Javier | 10 |
9 | 19 | Freijeiro Cruz Andres | 3 | ½ - ½ |
3 | Parada Juncal Samuel | 31 |
10 | 40 | Rivera Valenzuela Luis | 3 | 0 - 1 |
3 | Jorge Martinez Anxo | 29 |
11 | 32 | Pardo Gomez Jose Ramon | 3 | 1 - 0 |
2½ | Iglesias Cadaya Aaron | 28 |
12 | 13 | Diaz Seoane Jorge | 2½ | 1 - 0 |
2½ | Rivera Valenzuela Jose | 39 |
13 | 3 | Andion Linares Marta | 2 | 0 - 1 |
2½ | Garcia Garcia Adrian | 22 |
14 | 11 | Da Rocha Prol Daniel | 2 | 1 - 0 |
2 | Grande Palacios Ana | 26 |
15 | 12 | De Santiago Rodriguez Jorge | 2 | 0 - 1 |
2 | Rodriguez Varela Enma | 43 |
16 | 16 | Fernandez Cagigas Pablo | 2 | 1 - 0 |
2 | Suarez Galiñanes Ana | 47 |
17 | 38 | Rey Blanco Sergio | 2 | ½ - ½ |
2 | Gomez Dieguez Adrian | 24 |
18 | 48 | Suarez Gomez Julio | 2 | 1 - 0 |
2 | Gonzalez Lorenzo Maria | 25 |
19 | 46 | Santamaria Mougil Diego | 1½ | 0 - 1 |
2 | Rodriguez Dominguez Miguel | 42 |
20 | 41 | Rodriguez Devesa Javier | 1½ | 0 - 1 |
1½ | Piñeiro Monteagudo Henrique | 35 |
21 | 27 | Graña Gomez Diego | 1 | 1 - 0 |
1 | Blanco Seijas Antia | 6 |
22 | 33 | Perez Castiñeira Marcos | 1 | 1 - 0 |
1 | Diz Rodriguez Sara | 14 |
23 | 36 | Piñon Pena Elisa | 1 | 0 - 1 |
1 | Ferreiro Garrido Cristian | 18 |
15 | Exposito Rivera Oscar | ½ | 1 - - |
Bye |
Listado de Participantes:
SNo. | Nome |
---|---|
1 | Abal Cores Lucas |
2 | Alvarez Dominguez Lua |
3 | Andion Linares Marta |
4 | Arias Piñeiro Alejandro |
5 | Bayon Rolo Juan Andres |
6 | Blanco Seijas Antia |
7 | Cabanelas Estevez Jose Ignacio |
8 | Carcacia De la Torre Victor |
9 | Chao Vale Fernando |
10 | Da Silva Ruano Javier |
11 | Da Rocha Prol Daniel |
12 | De Santiago Rodriguez Jorge |
13 | Diaz Seoane Jorge |
14 | Diz Rodriguez Sara |
15 | Exposito Rivera Oscar |
16 | Fernandez Cagigas Pablo |
17 | Fernandez Criado Marcos |
18 | Ferreiro Garrido Cristian |
19 | Freijeiro Cruz Andres |
20 | Freire Mojon Jacobo Jose |
21 | Galvan Sotelo Brais |
22 | Garcia Garcia Adrian |
23 | Garnelo Fernandez Guillermo |
24 | Gomez Dieguez Adrian |
25 | Gonzalez Lorenzo Maria |
26 | Grande Palacios Ana |
27 | Graña Gomez Diego |
28 | Iglesias Cadaya Aaron |
29 | Jorge Martinez Anxo |
30 | Lorenzo Vazquez Antonio |
31 | Parada Juncal Samuel |
32 | Pardo Gomez Jose Ramon |
33 | Perez Castiñeira Marcos |
34 | Picos Maiztegui Miguel |
35 | Piñeiro Monteagudo Henrique |
36 | Piñon Pena Elisa |
37 | Portela Peleteiro Alberto |
38 | Rey Blanco Sergio |
39 | Rivera Valenzuela Jose |
40 | Rivera Valenzuela Luis |
41 | Rodriguez Devesa Javier |
42 | Rodriguez Dominguez Miguel |
43 | Rodriguez Varela Enma |
44 | Salas Fernandez Antonio |
45 | Santamaria Mougil Alvaro |
46 | Santamaria Mougil Diego |
47 | Suarez Galiñanes Ana |
48 | Suarez Gomez Julio |
Outros datos:
Organización: Federación Galega de Xadrez
Colaboran: Concello de Padrón e Club Xadrez Padrón
Sitio Web: http://www.fegaxa.com
Árbitro principal : Lucas Iruretagoyena Pascual
Árbitro auxiliar sub-10 : Antonio Villar Nieves