Galicia/Galiza
Galicia

Campionato Galego Sub 10

Padrón - A Coruña

Hotel Scala, en Padrón. A Coruña 15 ao 21 de marzo de 2008

Partidas Directo | Web Oficial

Campión: Fernando Chao Vale | Campiona: María Gónzalez Lorenzo

Clasificación Final:

Pos SNo. Nome Elo FED Club Pts BUC BUC Prog
1 1 Chao Vale Fernando 1561 ESP Viveiro 8 30 37 36
2 43 Salas Fernandez Antonio 0 ESP Xadrez Ponteareas 7 30 38 33
3 3 Bayon Rolo Juan Andres 0 ESP Fontecarmoa 6 28½ 34 25
4 18 Galvan Sotelo Brais 0 ESP CEMAR 6 25 30 22
5 46 Suarez Gomez Julio 0 ESP Fontecarmoa 30 38 27
6 34 Picos Maiztegui Miguel 0 ESP C. Ferrolano 30 37 27
7 27 Lomba Gonzalez Daniel 0 ESP Albatros 27½ 35½ 23½
8 20 Garnelo Fernandez de Cordoba Gui 0 ESP Karpov 25½ 31 24½
9 35 Portela Peleteiro Alberto 0 ESP Karpov 5 28½ 36½ 26
10 42 Roma Barge Gabriel 0 ESP Xadrez Ourense 5 28½ 34½ 22½
11 33 Parada Juncal Samuel 0 ESP B. Fischer 5 28 34 22
12 38 Rodriguez Dominguez Miguel 0 ESP Marin 5 27½ 34½ 27
13 17 Freire Mojon Jacobo Jose 0 ESP Xadrez Ourense 5 27½ 34½ 22½
14 13 Fernandez Cagigas Pablo 0 ESP Villa de Bouzas 5 26½ 34½ 27
15 23 Gonzalez Lorenzo Maria 0 ESP Villa de Bouzas 5 26 33 25
16 21 Gomez Dieguez Adrian 0 ESP Xadrez Ourense 5 24½ 30 21
17 25 Grande Palacios Ana 0 ESP Fontecarmoa 5 23½ 31½ 21
18 24 Grana Gomez Diego 0 ESP C. Ferrolano 29 35 22½
19 40 Rodriguez Mouriño Nicolas 0 ESP Lucena 28½ 34 21½
20 30 Lorenzo Vazquez Antonio 0 ESP C. Ferrolano 26 34 20½
21 48 Veiga Morandeira Jesus 0 ESP Almenilla 4 29 35 23
22 10 De Santiago Rodriguez Jorge 0 ESP Fontecarmoa 4 27½ 33 19
23 41 Rodriguez Sigler Alexandre 0 ESP E. Ferrola 4 26½ 32½ 20
24 47 Vazquez Silva David 0 ESP Xadrez Ourense 4 24½ 29½ 20
25 28 Lopez Carballal Alonso 0 ESP Karpov 4 24 31 22
26 49 Vieites Perez Pedro 0 ESP C.D.U. Santiago 4 23½ 29½ 15
27 36 Puga Sanchez Miguel 0 ESP C.X. Ourense 4 23 28 18
28 19 Garcia Ruiz Sergio 0 ESP Xadrez Ourense 4 21 28 16
29 32 Marcos Atanes Alba 0 ESP Lucena 4 20 28 15
30 16 Francisco Perez Mitzi Margarita 0 ESP A. Boveda 4 20 24½ 14
31 26 Jorge Martinez Anxo 0 ESP Villa de Bouzas 23½ 28½ 19
32 14 Fernandez Gayoso Brais 0 ESP E.X. Sigras 21½ 26½ 15
33 9 Da Silva Perez Adrian 0 ESP Almenilla 18 23½ 12½
34 7 Da Rocha Prol Daniel 0 ESP Laroca 3 24½ 29½ 18
35 2 Alvarez Orjales Mateo 0 ESP Xadrez Ourense 3 23 29 13
36 5 Betanzos Jamardo Mirian 0 ESP Fontecarmoa 3 22½ 28 15
37 15 Fernandez Lage Ramon 0 ESP San Serapio 3 22½ 27½ 17
38 12 Exposito Rivera Oscar 0 ESP Villa de Bouzas 3 20½ 25½ 13
39 37 Rivera Rivas Claudia 0 ESP Escola X. Pontevedra 3 18 23 10
40 29 Lopez Carballal Sergio 0 ESP Karpov 3 18 22 10
41 11 Diz Barreiro Javier 0 ESP Fontecarmoa 3 17½ 23 11
42 44 Santamaria Mongil Diego 0 ESP Rabadeira 19½ 25 13
43 45 Segura Santos Jorge 0 ESP Fontecarmoa 2 21½ 27½ 11
44 8 Da Rocha Prol Paula 0 ESP Laroca 2 20 25 9
45 4 Bello Barbeito Andrea 0 ESP Cerceda 2 18½ 24 7
46 31 Loureiro Garcia Esteban 0 ESP Fontecarmoa 2 15 19 5
47 50 Vieito Romero Pablo 0 ESP B. Fischer 1 19 24 8
48 6 Bua Somoza David 0 ESP Fontecarmoa 1 17 22 2
49 39 Rodriguez Mouriño Anais 0 ESP Lucena 1 16 20 5
50 22 Gonzalez Lopez Manuel 0 ESP E. Ferrola 0 24 28 0

Datos Técnicos:

Ritmo de xogo: 1 hora a caída de bandeira por xogador.

Árbitro Categoría Sub-10: D. Patricio Salgado Alonso

Desenrolo / Roldas:

1ª rolda 11:00 h. 15-03-08 Sábado
2ª rolda 15:30 h. 15-03-08 Sábado
3ª rolda 18:15 h. 15-03-08 Sábado
4ª rolda 11:00 h. 16-03-08 Domingo
5ª rolda 15:30 h. 16-03-08 Domingo
6ª rolda 18:15 h. 16-03-08 Domingo
7ª rolda 09:30 h. 17-03-08 Luns
8ª rolda 12:00 h. 17-03-08 Luns

 

TablaDeFlandes