Galicia/Galiza
Galicia

Campionato Galego Sub 12

Padrón - A Coruña

Hotel Scala, en Padrón. A Coruña 15 ao 21 de marzo de 2008

Partidas Directo | Web Oficial

Campión: Luis Segura Santos | Campiona: Barbara Sierra Castro

Clasificación Final:

Pos SNo. Nome Elo FED Club Pts BUC BUC Prog
1 1 Segura Santos Luis 1701 ESP Fontecarmoa 31½ 38½ 34½
2 39 Marques Vincent M. 0 ESP Lucena 7 32 39½ 32
3 3 Arellano Pardo Martin 1588 ESP Xadrez Ourense 6 32 39½ 30
4 28 Gonzalez Regueiro Rodrigo 0 ESP E.X. Pontevedra 6 27½ 35 27½
5 2 Abal Cores Lucas 1658 ESP Fontecarmoa 33½ 41 28½
6 5 Pardo Gomez Jose Ramon 1510 ESP CEMAR 28 35 27½
7 36 Lorenzo Dieguez Manuel 0 ESP Lucena 27½ 33 22½
8 24 Galvan Sotelo Asier 0 ESP CEMAR 26 31½ 25
9 32 Iglesias Garcia Jorge 0 ESP Lucena 25½ 31½ 21
10 56 Sierra Castro Barbara 0 ESP Xadrez Portas 5 31 36½ 24½
11 18 Dominguez Carnero Javier 0 ESP Lucena 5 30 36 26
12 26 Garcia Martinez Pedro 0 ESP Xadrez Ourense 5 29½ 35½ 24
13 50 Rodriguez Reboredo Angel 0 ESP Albatros 5 28½ 34½ 25½
14 17 Dieste Piñeiro Samuel 0 ESP Fontecarmoa 5 28 35 25½
15 9 Arias Pineiro Alex 0 ESP C. de las Artes 5 26½ 33½ 23
16 11 Cabanelas Estevez Jose Ignacio 0 ESP Xadrez Ourense 5 26 33½ 24½
17 15 De Paz Mouriño Sergio 0 ESP C.X. Naron 5 25½ 33 24
18 43 Pardo Gomez Juan Carlos 0 ESP CEMAR 5 25½ 30½ 22
19 7 Alvarez Dominguez Lua 0 ESP Laroca 5 24 31 20
20 59 Villar Neira Raul 0 ESP C.X. Naron 28 33½ 22
21 6 Alonso Macias Maria 0 ESP Karpov 27 33 17½
22 60 Santamaria Mongil Alvaro 0 ESP Rabadeira 22½ 28 22½
23 16 Diaz Seoane Jorge 0 ESP A Rabadeira 4 29½ 35½ 24
24 25 Garcia Jamardo Hector 0 ESP X. Portas 4 25½ 33 19
25 53 Ruiz De Almiron Lomo Luis 0 ESP Xadrez Ourense 4 25 31 19
26 41 Padila Picuasi Sandro Cesar 0 ESP Xadrez Portas 4 25 30 18
27 51 Rodriguez Varela Enma 0 ESP C.X. Naron 4 24 29½ 16
28 20 Feijoo Lopez Iago 0 ESP Xadrez Ourense 4 24 29 19
29 58 Vazquez Gomez David 0 ESP Xadrez Ourense 4 23½ 29½ 18
30 55 Sardina Villada Ayrton 0 ESP CIDU 4 23½ 29 21
31 21 Fernandez Criado Marcos 0 ESP Xadrez Ourense 4 23½ 28½ 17
32 31 Iglesias Cadaya Aaron 0 ESP Casa Xuventude 4 22 27½ 18
33 29 Gonzalvez Becerra Pablo 0 ESP Xadrez Portas 4 22 27½ 17
34 27 Gonzalez Prieto David 0 ESP A. Boveda 4 21½ 27½ 18
35 12 Carballo Cancela Manuel 0 ESP Karpov 4 21½ 27 14
36 52 Rosanes Nisiama Emilio Yoshihiro 0 ESP Viveiro 4 21½ 26½ 13
37 37 Marcos Atanes Daniel 0 ESP Lucena 4 21 26 13
38 44 Perez Castiñeira Marcos 0 ESP C.X. Naron 26 31½ 18½
39 40 Ortigueira Vazquez Anton 0 ESP Independiente 3 25 30½ 14
40 54 Salgado Garrido Brayan 0 ESP Xadrez Ourense 3 22½ 28 15
41 57 Soria Lopez Anton 0 ESP Xadrez Ourense 3 21½ 27 13
42 8 Andion Linares Marta 0 ESP Fontecarmoa 3 21 28 12
43 46 Prado Acebo Ines 0 ESP Escola Ferrola 3 20½ 25½ 10
44 49 Rodriguez Mouriño Daniel 0 ESP Lucena 3 20 25 11
45 38 Mariño Gonzalez Daniel 0 ESP E. Ferrola 3 18½ 22½ 11
46 13 Carcacia De la Torre Victor 0 ESP Xadrez Ourense 3 17½ 21½ 10
47 19 Doval Salgado Miguel 0 ESP Xadrez Portas 22½ 27½ 15
48 45 Portas Betanzos Ezequiel 0 ESP Fontecarmoa 22 27 15
49 42 Palacios Gonzalez Marta 0 ESP E.X. Pontevedra 21 26 10½
50 35 Lojo Fernandez Patricia 0 ESP Fontecarmoa 19½ 25
51 47 Rey Blanco Sergio 0 ESP CDU 16½ 20½ 6
52 48 Rodriguez Devesa Javier 0 ESP Xadrez Ourense 2 19½ 25 9
53 33 Laranga Garcia Eloy 0 ESP A. Boveda 2 19 24½ 12
54 10 Añon Martinez Alberto 0 ESP Xiria 2 18½ 22½ 7
55 22 Ferreiro Garrido Cristhian 0 ESP Xadrez Ourense 18 22 4
56 4 Fernandez Borrego Carlos 1545 ESP C. Ferrolano 0 24 28 0
  14 Casal Carro Mateo 0 ESP A. Boveda 0 24 28 0
  23 Freijeiro Cruz Andres 0 ESP Xadrez Ourense 0 24 28 0
  34 Lojo Caride Lucas 0 ESP Lucena 0 24 28 0
60 30 Guerrero Fernandez Diego 0 ESP A. Boveda 0 16½ 24 0

Datos Técnicos:

Ritmo de xogo: 1 hora a caída de bandeira por xogador.

Árbitro Categoría Sub-12: D. Eduardo Rodríguez Crespo

Desenrolo / Roldas:

1ª rolda 11:00 h. 15-03-08 Sábado
2ª rolda 15:30 h. 15-03-08 Sábado
3ª rolda 18:15 h. 15-03-08 Sábado
4ª rolda 11:00 h. 16-03-08 Domingo
5ª rolda 15:30 h. 16-03-08 Domingo
6ª rolda 18:15 h. 16-03-08 Domingo
7ª rolda 09:30 h. 17-03-08 Luns
8ª rolda 12:00 h. 17-03-08 Luns

 

TablaDeFlandes