Galicia/Galiza
Galicia

Campionato Galego Sub 16

Padrón - A Coruña

Hotel Scala, en Padrón. A Coruña 15 ao 21 de marzo de 2008

Partidas Directo | Web Oficial

Campión: Miguel Millán Soto | Campiona: Henar Lorenzo Serrano

Clasificación Final:

Pos SNo. Nome Elo FED Club Pts BUC BUC Prog
1 9 Millan Soto Miguel 1829 ESP C. Ferrolano 32½ 38½ 29½
2 1 Vila Gonzalez Daniel 1996 ESP U. Vigo 32 38½ 32
3 5 Escudeiro Tilve Ramon 1893 ESP E.X. Pontevedra 29½ 36 29½
4 2 Alonso Macias Victor 1977 ESP Karpov 6 34 40½ 30
5 3 Gomez Dominguez Xavier 1960 ESP Casa Xuventude 6 31 37 29
6 7 Portela Gonzalez Adrian 1870 ESP Karpov 6 28½ 34 27½
7 13 Lorenzo Serrano Henar 1714 ESP A. Boveda 32½ 39 29
8 70 Perez Dominguez David 0 ESP Lucena 31½ 37½ 26
9 10 Gallego Martin Miguel 1804 ESP Villa de Bouzas 29½ 36 27½
10 8 Alonso Caamano Ruben 1851 ESP U. Vigo 29½ 35½ 27
11 12 Lopez Grana Carmen 1725 ESP C. Ferrolano 29 35 25½
12 4 Otero Nogueira Brais 1925 ESP U. Vigo 26½ 32 24½
  14 Aguirre Alvarez Marina 1701 ESP U. Vigo 26½ 32 24½
14 11 Roca Rivera Alejandro 1728 ESP C. X. Naron 24½ 31 25
15 15 Gomez Dieguez David 1698 ESP Xadrez Ourense 5 29½ 36 26
16 17 Cascallar Taboada Diego 1650 ESP Fontecarmoa 5 28 34½ 24½
17 21 Rey Malde Henrique 1558 ESP C. Ferrolano 5 28 34 22
18 31 Larrosa Villanueva Uxia 1491 ESP A. Boveda 5 27 32½ 22½
19 26 Carballo Noya Miguel 1616 ESP A. Boveda 5 26 32½ 22½
20 27 Pedreira Giralda Francisco 1598 ESP E. Sigras 5 26 31½ 21½
21 16 Gonzalez Carro Victor 1668 ESP A. Boveda 5 25½ 31½ 24
22 30 Lomba Gonzalez Sergio 1505 ESP Albatros 5 25½ 31½ 21
23 25 Rivera Couce Aday 1497 ESP Grupo Bazan 5 24½ 30½ 22½
24 20 Sanchez Gabin Aranzazu 1564 ESP E. Ferrola 5 23 29 22½
25 41 Montans Lopez Adrian 1321 ESP Fontecarmoa 5 22½ 27½ 18½
26 6 Lopez Garrido Daniel 1872 ESP Xadrez Ourense 30½ 37 26½
27 24 Gil Fernandez Juan Jose 1511 ESP Xadrez Ourense 30 36 24
28 46 Ausin Neira David 0 ESP C. Ferrolano 29½ 36 20½
29 18 Carreira Casais Anxo 1591 ESP CDU 29 35 26
30 22 Palacios Gonzalez Miguel 1541 ESP E.X. Pontevedra 25½ 32 19½
31 69 Otero Perez Javier 0 ESP Fontecarmoa 22½ 27 17
32 33 Fernandez Ansuar Borja 1462 ESP E. Luguesa Xadrez 4 27 33½ 21½
33 19 Cruz Guerra Samuel 1576 ESP Xadrez Ourense 4 26½ 33 23
34 40 Dominguez Rodriguez Luis Manue 1355 ESP Xadrez Ourense 4 26½ 32 21
35 28 Vieites Perez Jacobo 1586 ESP CDU 4 26 32 19½
36 77 Roma Barge Luis 0 ESP Xadrez Ourense 4 26 31½ 20
37 29 Alvarez Dominguez Breixo 1512 ESP Laroca 4 26 31½ 18½
38 37 Varela Fernandez Andres 1375 ESP Fontecarmoa 4 25½ 31 21½
39 39 Rodriguez Reboredo Sara 1365 ESP Albatros 4 25 30 19½
40 76 Rodriguez Vazquez Alba 0 ESP Xadrez Ourense 4 25 30 18
41 23 Abal Cores Christian 1539 ESP Fontecarmoa 4 24 29½ 20
42 34 Formoso Leal Laura 1460 ESP C.X. Naron 4 24 29½ 19
43 38 Paz Perez Santiago 1367 ESP C.X. Naron 4 24 29 18½
44 42 Vazquez Silva Andres Miguel 1292 ESP Xadrez Ourense 4 22½ 29 13½
45 81 Tubio Agrasar Pablo 0 ESP C. Valga 4 22½ 27½ 16
46 36 Rodriguez Varela Ruben 1438 ESP C.X. Naron 4 21 26 17½
47 71 Perez Dominguez Marcos 0 ESP Lucena 4 21 26 17
48 35 Marino Gonzalez Alejandro 1459 ESP E. Ferrola 4 21 26 16
49 65 Moreira Goris Raul 0 ESP X. Portas 4 21 26 13
50 75 Rodriguez Lopez Alberto 0 ESP Xadrez Ourense 4 21 25 15½
51 48 Berridi Solla Felix 0 ESP Fontecarmoa 4 20 26 14
52 62 Luaña Louzao Jacobo 0 ESP Fontecarmoa 4 20 25 11
53 32 Sabuz Forneiro Martin 1470 ESP Xadrez Ourense 23½ 28½ 19
54 66 Mosquera Lois David 0 ESP CDU 23½ 28½ 16½
55 72 Perez Pardo Ricardo 0 ESP Circulo de las Artes 23½ 28½ 16
56 60 Gonzalez Enriquez Borja 0 ESP Xadrez Ourense 23½ 28½ 14
57 83 Vilaplana Baz German 0 ESP Albatros 22 27 16
58 56 Garcia Paz Martin 0 ESP Fontecarmoa 22 27 12
59 58 Gavilanes Limia Carmen 0 ESP Xadrez Ourense 21½ 26½ 13
60 80 Suarez Perez Pablo 0 ESP Xiria 21 26½ 12
61 54 Fernandez Lopez Ivan 0 ESP E. Luguesa Xadrez 20 25½ 12½
62 57 Garrido Rodriguez Ruben 0 ESP Villa de Bouzas 3 24½ 29½ 15
63 59 Gil Lopez Simon 1341 ESP CDU 3 22½ 27 15
64 53 Domingues Rodriguez Adrian 0 ESP Villa de Bouzas 3 21½ 26½ 14
65 47 Becerra Nieves Miguel 0 ESP Xadrez Ourense 3 21 26 13
66 49 Betanzos Jamardo Adrian 0 ESP Fontecarmoa 3 20½ 26 12
67 45 Ansede Taboada Adrian 0 ESP E. Ferrola 3 18 23½ 6
68 82 Vazquez Alvarez Diego 0 ESP E. Luguesa Xadrez 23½ 28½ 13
69 44 Amil Insua Anxo 0 ESP Marquiño 22½ 28½ 11½
70 64 Miguens Blanco Gabriel 0 ESP Concello Valga 19 23½ 12
71 67 Oro Coello Anton 0 ESP Xadrez Ourense 17½ 22½ 12
72 50 Campos Nieto Pablo Alexandre 0 ESP C. Xuventude 16½ 20½
73 52 De Neira Pardo Alfonso 0 ESP E. Luguesa Xadrez 2 21 26½ 11½
74 51 Castaneda Perez Sabela 0 ESP Xadrez Ourense 2 19½ 25 10
75 61 Llerena Potel Sergio 0 ESP Concello Valga 2 19 24 7
76 68 Osorio Alvarez Mario 0 ESP Casa Xuventude 2 15½ 18½
77 43 Abeal Adham Adrian 0 ESP C. Ferrolano 2 15 21 5
78 79 Sixto Puente Eloy 0 ESP   20 24 10
79 73 Perez Rodriguez Martin 0 ESP Casa Xuventude 15½ 20
80 63 Matos Zas Manuel 0 ESP   1 21 26 4
81 74 Raño Conde Clara 0 ESP Fontecarmoa 1 14 18 5
82 55 Francisco Perez Jorge Alberto 0 ESP A. Boveda 0 24 28 0
  78 Rozas Liñares Esteban 0 ESP CDU 0 24 28 0

 

Datos Técnicos:

Ritmo de xogo:1 h. 30 min. + 30 seg. / mov.

Árbitro Categoría Sub-16: D. Juan Vicente Rodríguez Rey

Desenrolo / Roldas:

1ª rolda 10:00 h. 15-03-08 Sábado
2ª rolda 17:00 h. 15-03-08 Sábado
3ª rolda 10:00 h. 16-03-08 Domingo
4ª rolda 17:00 h. 16-03-08 Domingo
5ª rolda 10:00 h. 17-03-08 Luns
6ª rolda 17:00 h. 17-03-08 Luns
7ª rolda 10:00 h. 18-03-08 Martes
8ª rolda 16:00 h. 18-03-08 Martes

 

TablaDeFlandes