Galicia/Galiza
Galicia

Campionatos Galegos Sub 18

Pontedeume - A Coruña

2 ao 5 de febreiro de 2008

Partidas Directo | Partidas PGN (64) | Visor (Sub18-Sub14) | Web Oficial

Campión Sub-18: Miguel Senlle Caride ( Universidade de Vigo ). Campiona Sub-18 : Carmen López Graña ( C.F.X. )

Informa: Manuel Pérez Fungueiro Fegaxa

Clasificación Final:

Pos SNo. Nome Rtg Club Pts Fide
1 2 Senlle Caride Miguel 2237 Universidade de Vigo 31 29 26 22½ 18 12½ 6½
2 10 Lopez Garrido Daniel 1872 Xadrez Ourense 6 25 23½ 22 19½ 16 11½ 6
3 4 Vila Gonzalez Daniel 1996 Universidade de Vigo 28 26 23 19½ 15½ 10½ 5½
4 6 Gomez Dominguez Xavier 1960 Casa da Xuventude 25½ 23½ 21 18½ 15 10½ 5½
5 12 Millan Soto Miguel 1829 C.F.X. 25½ 23½ 21 18 14 10 5½
6 1 Fernandez Borrego Pablo 2261 C.F.X. 25 23½ 21 18 14½ 10 5½
7 7 Aboy Nieto Pablo 1943 Alexandre Boveda 24 22 20 17 14 10 5½
8 8 Rodriguez Crespo Eduardo 1921 Ex-Alcoholicos 5 24 22 20 17 14 10 5
9 5 Alonso Macias Victor 1977 Karpov 5 24 22 19½ 16 12½ 9 5
10 3 Mejuto De Ulloa Jorge 2032 C.F.X. 23 22 20 17 13 9 4½
11 9 Gomez Dominguez Breixo 1886 Casa da Xuventude 23 21 18½ 16 12½ 9 4½
12 23 Carballo Noya Miguel 1616 Alexandre Boveda 21 20 18 15½ 12 8½ 4½
13 17 Mougan Gonzalez Santiago 1685 Lucena 20 19 17 14½ 12 8½ 4½
14 19 Gonzalez Carro Victor 1668 Alexandre Boveda 19 18 16 14 11 8 4½
15 22 Rivera Couce Aday 1497 Grupo Bazan 19 18 16 14 11 8 4½
16 11 Alonso Caamaño Ruben 1851 Universidade de Vigo 18½ 17½ 16 14½ 12 8½ 4½
17 14 Lopez Graña Carmen 1725 C.F.X. 17½ 16½ 15½ 13½ 11½ 8½ 4½
18 15 Lorenzo Serrano Henar 1714 Alexandre Boveda 4 18½ 17½ 16 13½ 11 7½ 4
19 24 Pedreira Giralda Francisco 1598 Xadrez Sigras 4 18 17 16 14 11 8 4
20 21 Gil Fernandez Juan Jose 1511 Xadrez Ourense 4 17 16 14½ 12 9½ 7 4
21 34 Roma Barge Luis 0 Xadrez Ourense 4 15½ 15½ 14½ 12½ 10½ 7½ 4
22 26 Amil Insua Anxo 1464 Marquiño 4 10 10 10 10 9 7 4
23 25 Larrosa Villanueva Uxia 1491 Alexandre Boveda 16½ 15½ 14 11½ 9 6½ 3½
24 13 Gomez Rodriguez Pablo 1752 Escola Luguesa 14½ 13½ 12½ 11½ 9½ 7 3½
25 30 Ausin Neira David 0 C.F.X. 13½ 13½ 12½ 11 8½ 6 3½
26 27 Fernandez Ansuar Borja 1462 Escola Luguesa 12 12 12 11 9 6½ 3½
27 20 Sousa Barreiro Bieito 1523 Lucena 3 16 15 13 11 9 6 3
28 31 Fernandez Lopez Ivan 0 Escola Luguesa 3 14 14 13 11 9 6 3
29 16 Aguirre Alvarez Marina 1701 Universidade de Vigo 3 13½ 12½ 11½ 10 8½ 6 3
30 18 Balbas Calvo Alexandra 1678 Ex-Alcoholicos 3 12½ 11½ 10½ 9½ 7½ 5½ 3
31 35 Suarez Muñoz Miguel 0 Escola Ferrola Xadrez 3 12½ 11½ 10 8½ 7 5½ 3
32 36 Yang Qing Chen Lin 0 Escola Ferrola Xadrez 11½ 10½ 9½ 8½ 6½ 4½ 2½
33 32 Garcia Garcia Alejandro 0 O Toque Xiria 2 6½ 6½ 6½ 5½ 4½ 3½ 2
34 29 Paz Perez Santiago 1367 Circulo Xadrez Naron 1 6 6 5 4 3 2 1
35 28 Rodriguez Varela Ruben 1438 Circulo Xadrez Naron ½ 3 3 2½ 2 1½ 1 ½
36 33 Gomez Veiras Miguel 0 Ex-Alcoholicos 0 0 0 0 0 0 0 0

Datos Técnicos:

Organizador Escola Ferrolá de Xadrez
Director do Torneo Francisco José Pérez
Árbitro principal Lukas Iruretagoinea
Árbitro Juan Vicente Rodriguez Rey
Sede Pontedeume (A Coruña)
Datas 2 ao 5 de febreiro 2008

Desenrolo / Roldas:

Rolda Data Hora
1 Sábado 2 10.00
2 Sábado 2 17.00
3 Domingo 3 10.00
4 Domingo 3 17.00
5 Luns 4 10.00
6 Luns 4 17.00
7 Martes 5 09.30
8 Martes 5 16.00

Sitio Oficial:

http://www.fegaxa.com

 

TablaDeFlandes