Galicia/Galiza
Galicia

VIII Aberto Internacional "A Pomba do Arco-Inmobiliaria Nós"

Foz. Lugo

CENTRO SOCIAL (No porto) VER CARTEL

TRIUNFO DEL GM AZER MIRZOEV

RESULTADOS:

1
2
3
4
5
6
7
8
CLASIF
TABOA

Clasificación Final ir

Place Name                             Feder Rtg  Loc  Title Score M-Buch. Buch. Progr.

  1   Mirzoev, Azer                          2545      gm    7        32.5  43.5   33.5
  2   Paunovic, Dragan                       2502 2521 im    6.5      29.5  40.5   29.5
 3-5  Mellado Triviño, Juan                  2412 2407 im    6        32.5  43.5   30.5
      Guerra Bastida, Diego                  2392 2382 fm    6        30.5  39.0   28.5
      Suárez Pousa, Diego                    2408 2395 fm    6        29.5  40.5   27.0
6-10  Ceñal Gutiérrez, Rubén                 2248 2222       5.5      33.5  42.0   28.5
      Permuy Lorenzo, Carlos J.              2338 2319 fm    5.5      29.5  40.0   26.5
      Guerra, José Luís                      2360      fm    5.5      27.0  36.0   26.0
      Lestao Balseiro, Adrián                     2074       5.5      27.0  36.0   24.0
      Flórez Rodríguez, Diego                     1783       5.5      25.5  35.0   21.0
11-14 Zurano López, Pedro                    2292 2294       5        29.5  40.5   23.0
      Casares Cabanas, Carlos                2114 2114       5        28.5  37.5   26.0
      Vega Gómez, F. Borja                   1938 1864       5        26.0  35.0   23.0
      Nieto Velado, Antonio                       2051       5        22.5  29.0   21.0
15-22 Del Barrio Gómez, Jesús Mª             2238 2283 fm    4.5      31.0  41.0   25.0
      Fernández Borrego, Pablo         Sb16  1955 1933       4.5      27.5  38.0   23.0
      Castro Caaveiro, Antonio               1855 1785       4.5      26.5  35.5   22.5
      Rey Fariña, Angel                                      4.5      24.5  31.5   20.0
      Torregrosa Vales, Antonio                              4.5      24.0  33.0   19.5
      García Martínez, Fernando F.                1832       4.5      23.5  32.0   18.0
      García Vila, Eloi                           1812       4.5      22.0  28.5   18.5
      Auro Ordoñez, Roberto                       1880       4.5      22.0  27.5   21.0
23-29 Martínez Brea, Manuel                  1953 1856       4        27.0  36.5   18.5
      Ledo Soto, Carlos                                      4        25.0  32.0   17.5
      Izquierdo Retuerto, Ernesto                            4        24.0  31.5   18.0
      Filgueira Fernández, Cristina               1818       4        22.5  31.5   17.0
      García Lorenzo, J. Bieito                              4        22.0  28.0   15.0
      Caaveiro Prieto, Jesús                      1798       4        21.0  29.5   15.5
      González Escourido, Emilio                  1898       4        21.0  28.0   18.0
30-36 Barcia Mon, Ceferino                   1989 1998       3.5      28.0  37.0   19.5
      De Prado Rodríguez, Oscar B.           2216 2189       3.5      27.0  37.0   22.0
      Herrero Paz, Jaime               Sb16                  3.5      24.0  30.5   17.0
      Suárez Prendes, Rufino                 1898 1784       3.5      23.0  30.0   18.0
      Caaveiro Fraga, Simón            Sb16                  3.5      22.0  30.0   13.5
      Dorado Reboredo, José Mª                               3.5      21.5  28.5   16.5
      Pérez Sierra, Brais              Sb16                  3.5      21.5  28.5   15.5
37-43 Gil Lorés, Alfonso                          1852       3        23.5  30.0   15.0
      Teijeiro Abreu, Sergio                                 3        21.5  27.5   11.0
      Monge García, Carlos Eloy A.           1940 1936       3        20.5  28.5   14.0
      Pereira  Pía, Luís                                     3        20.5  26.5   11.5
      Mendoza Verdes, Miguel                                 3        20.0  25.5   13.0
      Martínez Río, Santiago                                 3        19.5  25.0   10.5
      Maseda Ferreiros, Ramón                                3        19.0  24.0    9.0
 44   Teigell Benéitez, Jaime          Sb16                  2.5      18.5  24.0   10.0
45-48 Fernández Fernández, J. Laureano                       2        20.5  27.5   10.0
      Tojeiro García, Rocío                                  2        19.5  24.0    7.0
      Pavón Gómez, Manuel                                    2        19.0  24.0    7.0
      Fernández González, Manuel                  1942       2        18.0  25.5    4.0
 49   Ponce Belmonte, Francisco        Sb16                  1        20.0  26.5    7.0
50-51 Estevez López, Javier                                  0        24.0  32.5    0.0
      Fernández Martínez, Javier                             0        24.0  28.5    0.0

Ronda 8 Subir

No Name                            Total  Result   Name                        Total

 1 Azer Mirzoev                    [6]      1:0    Carlos J. Permuy Lorenzo    [5.5]
 2 Dragan Paunovic                 [5.5]    1:0    Rubén Ceñal Gutiérrez       [5.5]
 3 Juan Mellado Triviño            [5.5]   .5:.5   Diego Guerra Bastida        [5.5]
 4 Carlos Casares Cabanas          [5]      0:1    Diego Suárez Pousa          [5]  
 5 José Luís Guerra                [4.5]    1:0    Fernando F. García Martínez [4.5]
 6 Jesús Mª Del Barrio Gómez       [4.5]    0:1    Adrián Lestao Balseiro      [4.5]
 7 Diego Flórez Rodríguez          [4.5]    1:0    Pablo Fernández Borrego     [4.5]
 8 Emilio González Escourido       [4]      0:1    Pedro Zurano López          [4]  
 9 F. Borja Vega Gómez             [4]      1:0    Ernesto Izquierdo Retuerto  [4]  
10 Antonio Castro Caaveiro         [4]     .5:.5   Roberto Auro Ordoñez        [4]  
11 Antonio Nieto Velado            [4]      1:0    Ceferino Barcia Mon         [3.5]
12 Oscar B. De Prado Rodríguez     [3.5]    -:+    Antonio Torregrosa Vales    [3.5]
13 Angel Rey Fariña                [3.5]    1:0    Rufino Suárez Prendes       [3.5]
14 Jaime Herrero Paz               [3.5]    0:1    Eloi García Vila            [3.5]
15 Jesús Caaveiro Prieto           [3.5]   .5:.5   Carlos Ledo Soto            [3.5]
16 Luís Pereira  Pía               [3]      0:1    Manuel Martínez Brea        [3]  
17 J. Bieito García Lorenzo        [3]      1:0    Alfonso Gil Lorés           [3]  
18 Cristina Filgueira Fernández    [3]      1:0    Sergio Teijeiro Abreu       [3]  
19 Brais Pérez Sierra              [3]     .5:.5   José Mª Dorado Reboredo     [3]  
20 Simón Caaveiro Fraga            [2.5]    1:0    Jaime Teigell Benéitez      [2.5]
21 Miguel Mendoza Verdes           [2.5]   .5:.5   Santiago Martínez Río       [2.5]
22 J. Laureano Fernández Fernández [2]      0:1    Carlos Eloy A. Monge García [2]  
23 Manuel Fernández González       [1]      1:0    Manuel Pavón Gómez          [2]  
24 Francisco Ponce Belmonte        [1]      0:1    Rocío Tojeiro García        [1]  
25 Ramón Maseda Ferreiros          [2]      1:0    BYE                              
26 Javier Estevez López            [0]      0:0    BYE                              
27 Javier Fernández Martínez       [0]      0:0    BYE                              

Ronda 7 Subir

No Name                            Total  Result   Name                         Total

 1 Diego Guerra Bastida            [5]     .5:.5   Azer Mirzoev                 [5.5]
 2 Juan Mellado Triviño            [5]     .5:.5   Rubén Ceñal Gutiérrez        [5]  
 3 Pedro Zurano López              [4]      0:1    Dragan Paunovic              [4.5]
 4 Carlos J. Permuy Lorenzo        [4.5]    1:0    F. Borja Vega Gómez          [4]  
 5 Diego Suárez Pousa              [4]      1:0    Antonio Castro Caaveiro      [4]  
 6 Jesús Mª Del Barrio Gómez       [4]     .5:.5   José Luís Guerra             [4]  
 7 Carlos Casares Cabanas          [4]      1:0    Oscar B. De Prado Rodríguez  [3.5]
 8 Fernando F. García Martínez     [3.5]    1:0    Ceferino Barcia Mon          [3.5]
 9 Eloi García Vila                [3.5]    0:1    Pablo Fernández Borrego      [3.5]
10 Rufino Suárez Prendes           [3.5]    0:1    Diego Flórez Rodríguez       [3.5]
11 Adrián Lestao Balseiro          [3.5]    1:0    Angel Rey Fariña             [3.5]
12 Alfonso Gil Lorés               [3]      0:1    Antonio Nieto Velado         [3]  
13 José Mª Dorado Reboredo         [3]      0:1    Emilio González Escourido    [3]  
14 Roberto Auro Ordoñez            [3]      1:0    J. Bieito García Lorenzo     [3]  
15 Ernesto Izquierdo Retuerto      [3]      1:0    Cristina Filgueira Fernández [3]  
16 Manuel Martínez Brea            [2.5]   .5:.5   Carlos Ledo Soto             [3]  
17 Jaime Teigell Benéitez          [2.5]    0:1    Jesús Caaveiro Prieto        [2.5]
18 Antonio Torregrosa Vales        [2.5]    1:0    Simón Caaveiro Fraga         [2.5]
19 Miguel Mendoza Verdes           [2.5]    0:1    Jaime Herrero Paz            [2.5]
20 J. Laureano Fernández Fernández [2]      0:1    Luís Pereira  Pía            [2]  
21 Manuel Pavón Gómez              [2]      0:1    Brais Pérez Sierra           [2]  
22 Sergio Teijeiro Abreu           [2]      1:0    Manuel Fernández González    [1]  
23 Santiago Martínez Río           [1.5]    1:0    Rocío Tojeiro García         [1]  
24 Ramón Maseda Ferreiros          [1]      1:0    Francisco Ponce Belmonte     [1]  
25 Carlos Eloy A. Monge García     [2]      0:0    BYE                               
26 Javier Estevez López            [0]      0:0    BYE                               
27 Javier Fernández Martínez       [0]      0:0    BYE                               

Ronda 6 Subir

No Name                         Total  Result   Name                            Total

 1 Azer Mirzoev                 [5]     .5:.5   Juan Mellado Triviño            [4.5]
 2 Diego Guerra Bastida         [4]      1:0    Jesús Mª Del Barrio Gómez       [4]  
 3 Rubén Ceñal Gutiérrez        [4]      1:0    Carlos Casares Cabanas          [4]  
 4 Oscar B. De Prado Rodríguez  [3.5]    0:1    Dragan Paunovic                 [3.5]
 5 Pablo Fernández Borrego      [3.5]    0:1    Carlos J. Permuy Lorenzo        [3.5]
 6 José Luís Guerra             [3]      1:0    Adrián Lestao Balseiro          [3.5]
 7 Antonio Nieto Velado         [3]      0:1    Diego Suárez Pousa              [3]  
 8 Cristina Filgueira Fernández [3]      0:1    Pedro Zurano López              [3]  
 9 Ceferino Barcia Mon          [3]     .5:.5   Eloi García Vila                [3]  
10 F. Borja Vega Gómez          [3]      1:0    Roberto Auro Ordoñez            [3]  
11 Antonio Castro Caaveiro      [3]      1:0    Ernesto Izquierdo Retuerto      [3]  
12 José Mª Dorado Reboredo      [3]      0:1    Rufino Suárez Prendes           [2.5]
13 Manuel Martínez Brea         [2.5]    0:1    Diego Flórez Rodríguez          [2.5]
14 Jaime Herrero Paz            [2.5]    0:1    Fernando F. García Martínez     [2.5]
15 Angel Rey Fariña             [2.5]    1:0    Miguel Mendoza Verdes           [2.5]
16 J. Bieito García Lorenzo     [2]      +:-    Carlos Eloy A. Monge García     [2]  
17 Emilio González Escourido    [2]      1:0    Sergio Teijeiro Abreu           [2]  
18 Alfonso Gil Lorés            [2]      1:0    Brais Pérez Sierra              [2]  
19 Jesús Caaveiro Prieto        [2]     .5:.5   Antonio Torregrosa Vales        [2]  
20 Carlos Ledo Soto             [2]      1:0    J. Laureano Fernández Fernández [2]  
21 Simón Caaveiro Fraga         [1.5]    1:0    Santiago Martínez Río           [1.5]
22 Ramón Maseda Ferreiros       [1]      0:1    Jaime Teigell Benéitez          [1.5]
23 Francisco Ponce Belmonte     [1]      0:1    Manuel Pavón Gómez              [1]  
24 Rocío Tojeiro García         [1]      0:1    Luís Pereira  Pía               [1]  
25 Manuel Fernández González    [0]      1:0    BYE                                  
26 Javier Estevez López         [0]      0:0    BYE                                  
27 Javier Fernández Martínez    [0]      0:0    BYE                                  

Ronda 5 Subir

No Name                        Total  Result   Name                            Total

 1 Dragan Paunovic             [3.5]    0:1    Azer Mirzoev                    [4]  
 2 Rubén Ceñal Gutiérrez       [3.5]   .5:.5   Diego Guerra Bastida            [3.5]
 3 Diego Suárez Pousa          [3]      0:1    Juan Mellado Triviño            [3.5]
 4 Carlos Casares Cabanas      [3]      1:0    José Luís Guerra                [3]  
 5 Jesús Mª Del Barrio Gómez   [3]      1:0    F. Borja Vega Gómez             [3]  
 6 Pablo Fernández Borrego     [3]     .5:.5   Oscar B. De Prado Rodríguez     [3]  
 7 Carlos J. Permuy Lorenzo    [2.5]    1:0    Antonio Castro Caaveiro         [3]  
 8 Roberto Auro Ordoñez        [2.5]   .5:.5   Ceferino Barcia Mon             [2.5]
 9 Adrián Lestao Balseiro      [2.5]    1:0    Manuel Martínez Brea            [2.5]
10 Pedro Zurano López          [2]      1:0    Jesús Caaveiro Prieto           [2]  
11 Carlos Eloy A. Monge García [2]      0:1    José Mª Dorado Reboredo         [2]  
12 Rufino Suárez Prendes       [2]     .5:.5   Jaime Herrero Paz               [2]  
13 Brais Pérez Sierra          [2]      0:1    Antonio Nieto Velado            [2]  
14 Ernesto Izquierdo Retuerto  [2]      1:0    Emilio González Escourido       [2]  
15 Fernando F. García Martínez [2]     .5:.5   Angel Rey Fariña                [2]  
16 Antonio Torregrosa Vales    [2]      0:1    Cristina Filgueira Fernández    [2]  
17 Eloi García Vila            [2]      1:0    Carlos Ledo Soto                [2]  
18 Diego Flórez Rodríguez      [1.5]    1:0    Simón Caaveiro Fraga            [1.5]
19 Miguel Mendoza Verdes       [1.5]    1:0    Francisco Ponce Belmonte        [1]  
20 Luís Pereira  Pía           [1]      0:1    Alfonso Gil Lorés               [1]  
21 J. Bieito García Lorenzo    [1]      1:0    Rocío Tojeiro García            [1]  
22 Santiago Martínez Río       [1]     .5:.5   Jaime Teigell Benéitez          [1]  
23 Sergio Teijeiro Abreu       [1]      1:0    Ramón Maseda Ferreiros          [1]  
24 Manuel Fernández González   [0]      0:1    J. Laureano Fernández Fernández [1]  
25 Manuel Pavón Gómez          [0]      1:0    BYE                                  
26 Javier Estevez López        [0]      0:0    BYE                                  
27 Javier Fernández Martínez   [0]      0:0    BYE                                  

Ronda 4 Subir

No Name                            Total  Result   Name                        Total

 1 Azer Mirzoev                    [3]      1:0    Diego Suárez Pousa          [3]  
 2 Juan Mellado Triviño            [3]     .5:.5   Dragan Paunovic             [3]  
 3 José Luís Guerra                [3]      0:1    Rubén Ceñal Gutiérrez       [2.5]
 4 Diego Guerra Bastida            [2.5]    1:0    Pedro Zurano López          [2]  
 5 Carlos J. Permuy Lorenzo        [2]     .5:.5   Adrián Lestao Balseiro      [2]  
 6 Antonio Nieto Velado            [2]      0:1    Jesús Mª Del Barrio Gómez   [2]  
 7 Oscar B. De Prado Rodríguez     [2]      1:0    Brais Pérez Sierra          [2]  
 8 Carlos Ledo Soto                [2]      0:1    Carlos Casares Cabanas      [2]  
 9 Jaime Herrero Paz               [2]      0:1    Pablo Fernández Borrego     [2]  
10 Manuel Martínez Brea            [2]     .5:.5   Roberto Auro Ordoñez        [2]  
11 F. Borja Vega Gómez             [2]      1:0    Angel Rey Fariña            [2]  
12 Antonio Castro Caaveiro         [2]      1:0    Antonio Torregrosa Vales    [2]  
13 Ceferino Barcia Mon             [1.5]    1:0    Diego Flórez Rodríguez      [1.5]
14 Simón Caaveiro Fraga            [1.5]    0:1    Carlos Eloy A. Monge García [1]  
15 J. Laureano Fernández Fernández [1]      0:1    Rufino Suárez Prendes       [1]  
16 Emilio González Escourido       [1]      1:0    J. Bieito García Lorenzo    [1]  
17 Alfonso Gil Lorés               [1]      0:1    Ernesto Izquierdo Retuerto  [1]  
18 Ramón Maseda Ferreiros          [1]      0:1    Fernando F. García Martínez [1]  
19 Cristina Filgueira Fernández    [1]      1:0    Luís Pereira  Pía           [1]  
20 Francisco Ponce Belmonte        [1]      0:1    Eloi García Vila            [1]  
21 Jesús Caaveiro Prieto           [1]      1:0    Santiago Martínez Río       [1]  
22 Rocío Tojeiro García            [1]      0:1    José Mª Dorado Reboredo     [1]  
23 Manuel Pavón Gómez              [0]      0:1    Miguel Mendoza Verdes       [.5] 
24 Jaime Teigell Benéitez          [0]      1:0    Manuel Fernández González   [0]  
25 Sergio Teijeiro Abreu           [0]      1:0    BYE                              
26 Javier Estevez López            [0]      0:0    BYE                              
27 Javier Fernández Martínez       [0]      0:0    BYE                              

Ronda 3 Subir

No Name                            Total  Result   Name                         Total

 1 Pedro Zurano López              [2]      0:1    Azer Mirzoev                 [2]  
 2 Dragan Paunovic                 [2]      1:0    Carlos J. Permuy Lorenzo     [2]  
 3 Jesús Mª Del Barrio Gómez       [2]      0:1    Juan Mellado Triviño         [2]  
 4 Diego Suárez Pousa              [2]      1:0    Oscar B. De Prado Rodríguez  [2]  
 5 Antonio Torregrosa Vales        [2]      0:1    José Luís Guerra             [2]  
 6 Carlos Casares Cabanas          [2]      0:1    Diego Guerra Bastida         [1.5]
 7 Diego Flórez Rodríguez          [1.5]    0:1    Rubén Ceñal Gutiérrez        [1.5]
 8 Adrián Lestao Balseiro          [1.5]   .5:.5   Ceferino Barcia Mon          [1]  
 9 Pablo Fernández Borrego         [1]      1:0    Cristina Filgueira Fernández [1]  
10 Eloi García Vila                [1]      0:1    Manuel Martínez Brea         [1]  
11 Carlos Eloy A. Monge García     [1]      0:1    Jaime Herrero Paz            [1]  
12 José Mª Dorado Reboredo         [1]      0:1    F. Borja Vega Gómez          [1]  
13 Rufino Suárez Prendes           [1]      0:1    Carlos Ledo Soto             [1]  
14 J. Bieito García Lorenzo        [1]      0:1    Antonio Castro Caaveiro      [1]  
15 Ernesto Izquierdo Retuerto      [1]      0:1    Antonio Nieto Velado         [1]  
16 Brais Pérez Sierra              [1]      1:0    Emilio González Escourido    [1]  
17 Roberto Auro Ordoñez            [1]      1:0    Francisco Ponce Belmonte     [1]  
18 Angel Rey Fariña                [1]      1:0    Alfonso Gil Lorés            [1]  
19 Luís Pereira  Pía               [.5]    .5:.5   Jesús Caaveiro Prieto        [.5] 
20 Miguel Mendoza Verdes           [.5]     0:1    Simón Caaveiro Fraga         [.5] 
21 Manuel Fernández González       [0]      0:1    Ramón Maseda Ferreiros       [0]  
22 Fernando F. García Martínez     [0]      1:0    Manuel Pavón Gómez           [0]  
23 J. Laureano Fernández Fernández [0]      1:0    Jaime Teigell Benéitez       [0]  
24 Santiago Martínez Río           [0]      1:0    Sergio Teijeiro Abreu        [0]  
25 Rocío Tojeiro García            [0]      1:0    BYE                               
26 Javier Estevez López            [0]      0:0    BYE                               
27 Javier Fernández Martínez       [0]      0:0    BYE                               

Ronda 2 Subir

No Name                         Total  Result   Name                            Total

 1 Azer Mirzoev                 [1]      1:0    Pablo Fernández Borrego         [1]  
 2 Manuel Martínez Brea         [1]      0:1    Dragan Paunovic                 [1]  
 3 Juan Mellado Triviño         [1]      1:0    Carlos Eloy A. Monge García     [1]  
 4 F. Borja Vega Gómez          [1]      0:1    Diego Suárez Pousa              [1]  
 5 Antonio Castro Caaveiro      [1]      0:1    José Luís Guerra                [1]  
 6 Carlos J. Permuy Lorenzo     [1]      1:0    Rufino Suárez Prendes           [1]  
 7 Antonio Nieto Velado         [1]      0:1    Pedro Zurano López              [1]  
 8 Rubén Ceñal Gutiérrez        [1]     .5:.5   Adrián Lestao Balseiro          [1]  
 9 Emilio González Escourido    [1]      0:1    Jesús Mª Del Barrio Gómez       [1]  
10 Oscar B. De Prado Rodríguez  [1]      1:0    Roberto Auro Ordoñez            [1]  
11 Alfonso Gil Lorés            [1]      0:1    Carlos Casares Cabanas          [1]  
12 Ceferino Barcia Mon          [1]      0:1    Antonio Torregrosa Vales        [1]  
13 Angel Rey Fariña             [1]      0:1    Diego Flórez Rodríguez          [.5] 
14 Diego Guerra Bastida         [.5]     1:0    Manuel Fernández González       [0]  
15 Carlos Ledo Soto             [0]      1:0    Fernando F. García Martínez     [0]  
16 Cristina Filgueira Fernández [0]      1:0    Santiago Martínez Río           [0]  
17 Ramón Maseda Ferreiros       [0]      0:1    Eloi García Vila                [0]  
18 Jesús Caaveiro Prieto        [0]     .5:.5   Miguel Mendoza Verdes           [0]  
19 Simón Caaveiro Fraga         [0]     .5:.5   Luís Pereira  Pía               [0]  
20 Manuel Pavón Gómez           [0]      0:1    José Mª Dorado Reboredo         [0]  
21 Brais Pérez Sierra           [0]      1:0    J. Laureano Fernández Fernández [0]  
22 Javier Fernández Martínez    [0]      -:+    Francisco Ponce Belmonte        [0]  
23 Jaime Teigell Benéitez       [0]      0:1    J. Bieito García Lorenzo        [0]  
24 Jaime Herrero Paz            [0]      1:0    Rocío Tojeiro García            [0]  
25 Sergio Teijeiro Abreu        [0]      0:1    Ernesto Izquierdo Retuerto      [0]  
26 Javier Estevez López         [0]      0:0    BYE                                  

Ronda 1 Subir

No Name                            Total  Result   Name                         Total

 1 Fernando F. García Martínez     [0]      0:1    Azer Mirzoev                 [0]  
 2 Dragan Paunovic                 [0]      1:0    Cristina Filgueira Fernández [0]  
 3 Eloi García Vila                [0]      0:1    Juan Mellado Triviño         [0]  
 4 Diego Suárez Pousa              [0]      1:0    Jesús Caaveiro Prieto        [0]  
 5 Diego Flórez Rodríguez          [0]     .5:.5   Diego Guerra Bastida         [0]  
 6 José Luís Guerra                [0]      1:0    Simón Caaveiro Fraga         [0]  
 7 José Mª Dorado Reboredo         [0]      0:1    Carlos J. Permuy Lorenzo     [0]  
 8 Pedro Zurano López              [0]      +:-    Javier Estevez López         [0]  
 9 J. Laureano Fernández Fernández [0]      0:1    Rubén Ceñal Gutiérrez        [0]  
10 Jesús Mª Del Barrio Gómez       [0]      +:-    Javier Fernández Martínez    [0]  
11 J. Bieito García Lorenzo        [0]      0:1    Oscar B. De Prado Rodríguez  [0]  
12 Carlos Casares Cabanas          [0]      1:0    Jaime Herrero Paz            [0]  
13 Ernesto Izquierdo Retuerto      [0]      0:1    Ceferino Barcia Mon          [0]  
14 Pablo Fernández Borrego         [0]      1:0    Carlos Ledo Soto             [0]  
15 Santiago Martínez Río           [0]      0:1    Manuel Martínez Brea         [0]  
16 Carlos Eloy A. Monge García     [0]      1:0    Ramón Maseda Ferreiros       [0]  
17 Miguel Mendoza Verdes           [0]      0:1    F. Borja Vega Gómez          [0]  
18 Rufino Suárez Prendes           [0]      1:0    Manuel Pavón Gómez           [0]  
19 Luís Pereira  Pía               [0]      0:1    Antonio Castro Caaveiro      [0]  
20 Adrián Lestao Balseiro          [0]      1:0    Brais Pérez Sierra           [0]  
21 Francisco Ponce Belmonte        [0]      0:1    Antonio Nieto Velado         [0]  
22 Manuel Fernández González       [0]      0:1    Angel Rey Fariña             [0]  
23 Jaime Teigell Benéitez          [0]      0:1    Emilio González Escourido    [0]  
24 Roberto Auro Ordoñez            [0]      1:0    Sergio Teijeiro Abreu        [0]  
25 Rocío Tojeiro García            [0]      0:1    Alfonso Gil Lorés            [0]  
26 Antonio Torregrosa Vales        [0]      1:0    BYE                               

Táboa de Cruces ir

No Name                             Feder Rtg   1    2    3    4    5    6    7    8  

1  Mirzoev, Azer                          2545 20:W 16:W 11:W  5:W  2:W  3:D  4:D  7:W
2  Paunovic, Dragan                       2502 26:W 23:W  7:W  3:D  1:L 31:W 11:W  6:W
3  Mellado Triviño, Juan                  2412 21:W 39:W 15:W  2:D  5:W  1:D  6:D  4:D
4  Guerra Bastida, Diego                  2392 10:D 48:W 12:W 11:W  6:D 15:W  1:D  3:D
5  Suárez Pousa, Diego                    2408 28:W 13:W 31:W  1:L  3:L 14:W 17:W 12:W
6  Ceñal Gutiérrez, Rubén                 2248 45:W  9:D 10:W  8:W  4:D 12:W  3:D  2:L
7  Permuy Lorenzo, Carlos J.              2338 35:W 33:W  2:L  9:D 17:W 16:W 13:W  1:L
8  Guerra, José Luís                      2360 34:W 17:W 19:W  6:L 12:L  9:W 15:D 20:W
9  Lestao Balseiro, Adrián                     36:W  6:D 30:D  7:D 23:W  8:L 18:W 15:W
10 Flórez Rodríguez, Diego                      4:D 18:W  6:L 30:L 34:W 23:W 33:W 16:W
11 Zurano López, Pedro                    2292 50:+ 14:W  1:L  4:L 28:W 26:W  2:L 29:W
12 Casares Cabanas, Carlos                2114 32:W 37:W  4:L 24:W  8:W  6:L 31:W  5:L
13 Vega Gómez, F. Borja                   1938 41:W  5:L 35:W 18:W 15:L 22:W  7:L 25:W
14 Nieto Velado, Antonio                       49:W 11:L 25:W 15:L 36:W  5:L 37:W 30:W
15 Del Barrio Gómez, Jesús Mª             2238 51:+ 29:W  3:L 14:W 13:W  4:L  8:D  9:L
16 Fernández Borrego, Pablo         Sb16  1955 24:W  1:L 26:W 32:W 31:D  7:L 21:W 10:L
17 Castro Caaveiro, Antonio               1855 40:W  8:L 27:W 19:W  7:L 25:W  5:L 22:D
18 Rey Fariña, Angel                           48:W 10:L 37:W 13:L 20:D 41:W  9:L 33:W
19 Torregrosa Vales, Antonio                    0:W 30:W  8:L 17:L 26:L 28:D 34:W 31:+
20 García Martínez, Fernando F.                 1:L 24:L 47:W 43:W 18:D 32:W 30:W  8:L
21 García Vila, Eloi                            3:L 43:W 23:L 49:W 24:W 30:D 16:L 32:W
22 Auro Ordoñez, Roberto                       38:W 31:L 49:W 23:D 30:D 13:L 27:W 17:D
23 Martínez Brea, Manuel                  1953 42:W  2:L 21:W 22:D  9:L 10:L 24:D 40:W
24 Ledo Soto, Carlos                           16:L 20:W 33:W 12:L 21:L 45:W 23:D 28:D
25 Izquierdo Retuerto, Ernesto                 30:L 38:W 14:L 37:W 29:W 17:L 26:W 13:L
26 Filgueira Fernández, Cristina                2:L 42:W 16:L 40:W 19:W 11:L 25:L 38:W
27 García Lorenzo, J. Bieito                   31:L 44:W 17:L 29:L 46:W 39:+ 22:L 37:W
28 Caaveiro Prieto, Jesús                       5:L 41:D 40:D 42:W 11:L 19:D 44:W 24:D
29 González Escourido, Emilio                  44:W 15:L 36:L 27:W 25:L 38:W 35:W 11:L
30 Barcia Mon, Ceferino                   1989 25:W 19:L  9:D 10:W 22:D 21:D 20:L 14:L
31 De Prado Rodríguez, Oscar B.           2216 27:W 22:W  5:L 36:W 16:D  2:L 12:L 19:-
32 Herrero Paz, Jaime               Sb16       12:L 46:W 39:W 16:L 33:D 20:L 41:W 21:L
33 Suárez Prendes, Rufino                 1898 47:W  7:L 24:L 45:W 32:D 35:W 10:L 18:L
34 Caaveiro Fraga, Simón            Sb16        8:L 40:D 41:W 39:L 10:L 42:W 19:L 44:W
35 Dorado Reboredo, José Mª                     7:L 47:W 13:L 46:W 39:W 33:L 29:L 36:D
36 Pérez Sierra, Brais              Sb16        9:L 45:W 29:W 31:L 14:L 37:L 47:W 35:D
37 Gil Lorés, Alfonso                          46:W 12:L 18:L 25:L 40:W 36:W 14:L 27:L
38 Teijeiro Abreu, Sergio                      22:L 25:L 42:L  0:W 43:W 29:L 48:W 26:L
39 Monge García, Carlos Eloy A.           1940 43:W  3:L 32:L 34:W 35:L 27:-  0:L 45:W
40 Pereira  Pía, Luís                          17:L 34:D 28:D 26:L 37:L 46:W 45:W 23:L
41 Mendoza Verdes, Miguel                      13:L 28:D 34:L 47:W 49:W 18:L 32:L 42:D
42 Martínez Río, Santiago                      23:L 26:L 38:W 28:L 44:D 34:L 46:W 41:D
43 Maseda Ferreiros, Ramón                     39:L 21:L 48:W 20:L 38:L 44:L 49:W  0:W
44 Teigell Benéitez, Jaime          Sb16       29:L 27:L 45:L 48:W 42:D 43:W 28:L 34:L
45 Fernández Fernández, J. Laureano             6:L 36:L 44:W 33:L 48:W 24:L 40:L 39:L
46 Tojeiro García, Rocío                       37:L 32:L  0:W 35:L 27:L 40:L 42:L 49:W
47 Pavón Gómez, Manuel                         33:L 35:L 20:L 41:L  0:W 49:W 36:L 48:L
48 Fernández González, Manuel                  18:L  4:L 43:L 44:L 45:L  0:W 38:L 47:W
49 Ponce Belmonte, Francisco        Sb16       14:L 51:+ 22:L 21:L 41:L 47:L 43:L 46:L
50 Estevez López, Javier                       11:-  0:L  0:L  0:L  0:L  0:L  0:L  0:L
51 Fernández Martínez, Javier                  15:- 49:-  0:L  0:L  0:L  0:L  0:L  0:L

Organización e Patrocinio:

A Pomba do Arco. Foz
A Pomba do Arco. Foz

Inmobiliaria Nós. Foz
Inmobiliaria Nós. Foz
http://www.inmobiliarianos.com/

Inscripcións:

XERAL 12 EUROS
LOCAIS 6 EUROS
SUB16- 6 EUROS
SOCIOS 6 EUROS
XOGADORES +2350 ELO FIDE GRATIS
GM e MI CONDICIÓNS ESPECIAIS

LÍMITE DE INSCRIPCIÓN:
XOVES 2 DE XUÑO (inclusive)

Ingresar no nº de conta:
2080-0363-54-0040001620
de CAIXA NOVA.

NOTA: Non se farán inscripcións o dia do torneo. Levar xustificante de pago ó torneo.

Contactos:

TFO –619350181 - 659132834
E-MAIL: cudirufo@mixmail.com

Informa:
Rufino Suarez.
Club de Xadrez A Pomba do Arco. Foz

 

Datas:

FOZ (LUGO), 4 e 5 de Xuño 2005

Lugar:

CENTRO SOCIAL (No porto)

Horarios :

SABADO 4 DE XUÑO
11:30 H PRESENTACIÓN
12:00 H 1ª ROLDA
13:00 H 2ª ROLDA
17:00 H 3ª ROLDA
18:00 H 4ª ROLDA
19:00 H 5ª ROLDA
DOMINGO 5 DE XUÑO
16:00 H 6º ROLDA
17:00 H 7º ROLDA
18:00 H 8º ROLDA
19:20 H ENTREGA E CLAUSURA

Ritmo e Sistema de Xogo:

SISTEMA SUIZO, 8 RONDAS, 25 MIN

Premios:

CATEGORÍA XERAL:
1º 600 EUROS
2º 500 EUROS
3º 400 EUROS
4º 300 EUROS
5º 200 EUROS
6º 100 EUROS
7º 90 EUROS
8º 60 EUROS
9º 50 EUROS
10ª 30 EUROS
XOGADORES 2100 – 1900 (elo fide):
1º 60 EUROS
2º 40 EUROS
3º 20 EUROS
XOGADORES Sub 1900 e Sen elo:
1º 60 EUROS
2º 40 EUROS
3º 20 EUROS
SUB16: TROFEOS ÓS 3 PRIMEIROS.

 

TablaDeFlandes
Caballeros del Ajedrez