Galicia
Casino de Viveiro. Avd. Ramón Canosa
Sábado e Domingo, 20 e 30 de xullo de 2006
Informa: Juanjo Iglesias Árbitro do Torneo
Posto Nome Feder Rtg Loc Club Score Buch. Berg. M-Buch. Wins 1 Paunovic, Dragan ABS 2506 2511 Serbia 7 44.0 38.00 34.0 7 2 Starostits, Ilmar ABS 2445 Letonia 7 43.5 36.50 33.0 7 3 Strikovic, Aleksa ABS 2510 2502 Serbia 6 42.0 29.50 32.0 6 4 Guerra Bastida, Diego ABS 2357 2340 Ferrol 6 42.0 27.50 32.5 5 5 Pérez Rodríguez, Luis Manuel ABS 2414 Cuba 6 40.5 28.50 29.5 6 6 Díaz Nuñez, Adolfo ABS 2270 2258 Lugo 6 38.5 26.00 29.5 6 7 de Prado Rodríguez, Óscar ABS 2197 2179 Arteixo 5.5 40.5 23.25 32.0 5 8 del Barrio Gómez, Jesús ABS 2239 2259 Lugo 5.5 39.5 26.50 30.5 3 9 Rodríguez Boado, Martín ABS 2146 5.5 39.0 20.75 29.0 4 10 Sande Edreira, José ABS 2310 2300 A Coruña 5.5 38.0 23.50 29.5 5 11 de la Fuente Arias, Fernando ABS 2202 2227 A Coruña 5.5 38.0 22.50 29.0 4 12 Val Pena, David ABS 1818 Foz 5.5 37.5 25.50 28.0 5 13 Sáez Gabicagogeascoa, Óscar ABS 1987 1967 Euskadi 5.5 34.0 20.25 24.0 5 14 Lopez Garrido, Daniel S18 1843 1784 Ourense 5 38.5 22.00 28.0 5 15 Iglesias León, Francisco J. ABS 2175 2159 Asturias 5 37.5 19.50 28.0 5 16 Fernandez Borrego, Pablo S18 2037 2032 Ferrol 5 37.0 20.75 28.5 4 17 Sahelices Casado, Roberto ABS 2144 2045 León 5 37.0 20.50 28.5 4 18 Kolar, Dejan ABS 2196 2180 Serbia 5 37.0 19.75 27.0 4 19 Vilariño Gestal, Ricardo ABS 2003 1899 A Coruña 5 36.5 19.50 27.5 5 20 Cousillas Collazo, Francisco S18 1898 1868 A Coruña 5 36.0 19.50 27.5 5 21 Busto Prendes, Abel ABS 2022 1997 Asturias 5 33.5 17.50 24.5 5 22 Saavedra, Gregorio ABS A Coruña 5 32.5 18.50 24.5 5 23 Rey Fariña, Ángel ABS 1815 A Coruña 5 30.5 17.00 23.5 5 24 Graña Lois, Jorge ABS 2040 2016 A Coruña 4.5 38.5 18.75 29.0 4 25 Castro Caaveiro, Antonio ABS 1847 1769 As Pontes 4.5 35.0 9.50 27.5 3 26 Chao Franco, José Manuel ABS 1767 4.5 34.5 14.75 26.5 4 27 Toba Rodriguez, Francisco Javier S12 1564 A Coruña 4.5 34.0 17.00 26.0 4 28 Martínez Río, Santiago ABS Foz 4.5 33.0 16.75 24.5 4 29 Izquierdo Retuerto, Ernesto ABS Ribadeo 4.5 30.0 12.25 22.5 4 30 Fernandez Vázquez, Iván Valeriano ABS 2029 1915 A Coruña 4 38.0 16.50 29.0 3 31 Millán Soto, Miguel S18 1781 1681 Ferrol 4 37.0 15.00 28.0 4 32 Insua Polo, Jesús ABS 1840 Viveiro 4 34.0 15.50 26.0 4 33 Rodríguez Campos, Francisco J. ABS 1734 A Coruña 4 33.0 12.00 25.0 4 34 Paz Romero, Diego ABS As Pontes 4 31.5 11.50 23.0 4 35 López López, Juan M. ABS A Coruña 4 31.0 12.50 23.0 4 36 Millán Soto, José ABS 1845 Ferrol 4 30.5 14.00 23.0 4 37 Roca Rivera, Alejandro S18 1271 Ferrol 4 30.5 12.50 23.0 4 38 García, Pablo ABS Viveiro 4 30.0 14.00 23.0 3 39 Toba Rodriguez, Irene S18 1528 A Coruña 4 30.0 6.00 23.0 3 40 García Vila, Eloy ABS 1840 Foz 4 29.5 13.00 22.0 4 41 Río Acebo, Miguel ABS Viveiro 4 27.5 11.00 20.5 4 42 Maseda Ferreiros, Ramon ABS Foz 4 24.5 10.50 18.5 4 43 Tojeiro García, Rocio ABS As Pontes 4 23.0 6.00 17.5 3 44 Caaveiro Prieto, Jesús ABS 1789 As Pontes 3.5 36.5 14.00 27.5 3 45 Lopez Graña, Carmen S18 1528 Ferrol 3.5 36.5 13.75 27.5 3 46 Rey Malde, Henrique S12 1319 Ferrol 3.5 31.0 10.75 22.0 3 47 Alvarez Dominguez, Breixo S12 1612 Laroca 3.5 31.0 10.50 24.0 3 48 Mendez Gomez, Emilio ABS Covas 3.5 26.0 10.75 20.0 3 49 López Chao, Aitor ABS Viveiro 3.5 25.0 4.00 18.0 2 50 Dovale Vázquez, Hugo ABS Viveiro 3 32.5 10.50 24.5 3 51 Fernández Martínez, Javier ABS Ribadeo 3 31.5 7.50 24.0 3 52 Fernandez Borrego, Carlos S12 Ferrol 3 31.5 3.00 24.5 2 53 García, Juan Benito ABS Foz 3 30.5 8.00 23.0 3 54 Caaveiro Fraga, Simón S18 1362 As Pontes 3 29.5 7.00 21.0 2 55 Chao, Fernando S12 Viveiro 3 29.5 5.00 22.5 3 56 Pousada Garcia, Noe S12 1435 A Coruña 3 29.0 8.00 21.5 3 57 Garcia Rodriguez, Jairo S18 Viveiro 3 27.0 8.00 21.0 3 58 Villar Navarro, Miguel S12 Viveiro 3 24.0 6.50 17.5 3 59 Buedo Fernandez, Sebastian S18 A Coruña 2.5 27.5 3.25 20.0 1 60 Navarrete Fernandez, David S18 Viveiro 2.5 26.0 7.25 19.5 2 61 Pérez Sierra, Brais S12 1472 Viveiro 2.5 26.0 4.50 20.0 2 62 Alvarez Dominguez, Lua S12 Laroca 2 25.0 2.00 18.0 1 63 Rey Alvarez, Samuel S12 Xove 2 23.0 1.00 16.5 1 64 Rouco Pernas, Enrique S12 Xove 2 21.5 2.00 16.5 2 65 Lorenzo Vazquez, Antonio S12 Ferrol 2 21.5 2.00 16.0 1 66 del Río Suárez, Emilio ABS Ferrol 1 27.5 1.00 20.5 1 67 Agudo Luna, Carlos S12 Viveiro 1 21.5 0.00 14.0 1 68 Rodriguez Rodriguez, Fernando S12 Viveiro 1 16.5 1.00 10.5 1 69 Rodriguez Casas, Javier S12 Viveiro 1 16.5 0.00 10.5 1 70 Diaz Rodriguez, Juan S12 Viveiro 0 17.0 0.00 10.0 0 71 Vazquez Gomez, Pablo S12 Viveiro 0 3.5 0.00 3.5 0
1 Noe Pousada Garcia (37) [0] 0:1 Aleksa Strikovic (1) 2510 [0] 2 Dragan Paunovic (2) 2506 [0] 1:0 Simón Caaveiro Fraga (38) [0] 3 Henrique Rey Malde (39) [0] 0:1 Ilmar Starostits (3) 2445 [0] 4 Luis Manuel Pérez Rodríguez (4) 2414 [0] 1:0 Alejandro Roca Rivera (40) [0] 5 Carlos Agudo Luna (41) [0] 0:1 Diego Guerra Bastida (5) 2357 [0] 6 José Sande Edreira (6) 2310 [0] 1:0 Lua Alvarez Dominguez (42) [0] 7 Sebastian Buedo Fernandez (43) [0] 0:1 Adolfo Díaz Nuñez (7) 2270 [0] 8 Jesús del Barrio Gómez (8) 2239 [0] 1:0 Fernando Chao (44) [0] 9 Emilio del Río Suárez (45) [0] 0:1 Fernando de la Fuente Arias (9) 2202 [0] 10 Óscar de Prado Rodríguez (10) 2197 [0] 1:0 Juan Diaz Rodriguez (46) [0] 11 Hugo Dovale Vázquez (47) [0] 0:1 Dejan Kolar (11) 2196 [0] 12 Francisco J. Iglesias León (12) 2175 [0] 1:0 Carlos Fernandez Borrego (48) [0] 13 Javier Fernández Martínez (49) [0] 0:1 Roberto Sahelices Casado (14) 2144 [0] 14 Jorge Graña Lois (15) 2040 [0] 1:0 Pablo García (50) [0] 15 Juan Benito García (51) [0] 0:1 Pablo Fernandez Borrego (16) 2037 [0] 16 Iván Valeriano Fernandez Vázquez (17) 2029 [0] 1:0 Jairo Garcia Rodriguez (52) [0] 17 Jesús Insua Polo (53) [0] 1:0 Abel Busto Prendes (18) 2022 [0] 18 Ricardo Vilariño Gestal (19) 2003 [0] 1:0 Ernesto Izquierdo Retuerto (54) [0] 19 Aitor López Chao (55) [0] 0:1 Óscar Sáez Gabicagogeascoa (20) 1987 [0] 20 Francisco Cousillas Collazo (21) 1898 [0] 1:0 Juan M. López López (56) [0] 21 Antonio Lorenzo Vazquez (57) [0] 0:1 Antonio Castro Caaveiro (22) 1847 [0] 22 Daniel Lopez Garrido (23) 1843 [0] 1:0 Santiago Martínez Río (58) [0] 23 Ramon Maseda Ferreiros (59) [0] 0:1 Miguel Millán Soto (24) 1781 [0] 24 José Millán Soto (25) [0] 0:1 Emilio Mendez Gomez (60) [0] 25 David Navarrete Fernandez (61) [0] 1:0 Eloy García Vila (26) [0] 26 David Val Pena (27) [0] 1:0 Diego Paz Romero (62) [0] 27 Samuel Rey Alvarez (63) [0] 0:1 Ángel Rey Fariña (28) [0] 28 Jesús Caaveiro Prieto (29) [0] 1:0 Miguel Río Acebo (64) [0] 29 Javier Rodriguez Casas (65) [0] 0:1 José Manuel Chao Franco (30) [0] 30 Francisco J. Rodríguez Campos (31) [0] 1:0 Fernando Rodriguez Rodriguez (66) [0] 31 Enrique Rouco Pernas (67) [0] 0:1 Breixo Alvarez Dominguez (32) [0] 32 Gregorio Saavedra (68) [0] 1:0 Francisco Javier Toba Rodriguez (33) [0] 33 Carmen Lopez Graña (34) [0] 1:0 Rocio Tojeiro García (69) [0] 34 Pablo Vazquez Gomez (70) [0] -:+ Irene Toba Rodriguez (35) [0] 35 Brais Pérez Sierra (36) [0] 0:1 Miguel Villar Navarro (71) [0] 36 Martín Rodríguez Boado (13) 2146 [0] 1:0 BYE
1 Aleksa Strikovic (1) 2510 [1] 1:0 Francisco Cousillas Collazo (21) 1898 [1] 2 Óscar Sáez Gabicagogeascoa (20) 1987 [1] 0:1 Dragan Paunovic (2) 2506 [1] 3 Ilmar Starostits (3) 2445 [1] 1:0 Daniel Lopez Garrido (23) 1843 [1] 4 Antonio Castro Caaveiro (22) 1847 [1] 0:1 Luis Manuel Pérez Rodríguez (4) 2414 [1] 5 Diego Guerra Bastida (5) 2357 [1] .5:.5 David Val Pena (27) [1] 6 Miguel Millán Soto (24) 1781 [1] 0:1 José Sande Edreira (6) 2310 [1] 7 Adolfo Díaz Nuñez (7) 2270 [1] 1:0 Jesús Caaveiro Prieto (29) [1] 8 Ángel Rey Fariña (28) [1] 0:1 Jesús del Barrio Gómez (8) 2239 [1] 9 Fernando de la Fuente Arias (9) 2202 [1] 1:0 Francisco J. Rodríguez Campos (31) [1] 10 José Manuel Chao Franco (30) [1] 0:1 Óscar de Prado Rodríguez (10) 2197 [1] 11 Dejan Kolar (11) 2196 [1] 1:0 Carmen Lopez Graña (34) [1] 12 Breixo Alvarez Dominguez (32) [1] 0:1 Francisco J. Iglesias León (12) 2175 [1] 13 Martín Rodríguez Boado (13) 2146 [1] 1:0 Jesús Insua Polo (53) [1] 14 Roberto Sahelices Casado (14) 2144 [1] 1:0 David Navarrete Fernandez (61) [1] 15 Irene Toba Rodriguez (35) [1] 0:1 Jorge Graña Lois (15) 2040 [1] 16 Pablo Fernandez Borrego (16) 2037 [1] 1:0 Gregorio Saavedra (68) [1] 17 Emilio Mendez Gomez (60) [1] 0:1 Iván Valeriano Fernandez Vázquez (17) 2029 [1] 18 Miguel Villar Navarro (71) [1] 0:1 Ricardo Vilariño Gestal (19) 2003 [1] 19 Abel Busto Prendes (18) 2022 [0] 1:0 Javier Fernández Martínez (49) [0] 20 Pablo García (50) [0] 1:0 José Millán Soto (25) [0] 21 Eloy García Vila (26) [0] 1:0 Juan Benito García (51) [0] 22 Francisco Javier Toba Rodriguez (33) [0] 1:0 Jairo Garcia Rodriguez (52) [0] 23 Ernesto Izquierdo Retuerto (54) [0] 1:0 Brais Pérez Sierra (36) [0] 24 Juan M. López López (56) [0] 1:0 Noe Pousada Garcia (37) [0] 25 Simón Caaveiro Fraga (38) [0] .5:.5 Aitor López Chao (55) [0] 26 Santiago Martínez Río (58) [0] 1:0 Henrique Rey Malde (39) [0] 27 Alejandro Roca Rivera (40) [0] 1:0 Antonio Lorenzo Vazquez (57) [0] 28 Diego Paz Romero (62) [0] 1:0 Carlos Agudo Luna (41) [0] 29 Lua Alvarez Dominguez (42) [0] 0:1 Ramon Maseda Ferreiros (59) [0] 30 Miguel Río Acebo (64) [0] 1:0 Sebastian Buedo Fernandez (43) [0] 31 Fernando Chao (44) [0] 1:0 Samuel Rey Alvarez (63) [0] 32 Fernando Rodriguez Rodriguez (66) [0] 0:1 Emilio del Río Suárez (45) [0] 33 Juan Diaz Rodriguez (46) [0] 0:1 Javier Rodriguez Casas (65) [0] 34 Rocio Tojeiro García (69) [0] 0:1 Hugo Dovale Vázquez (47) [0] 35 Carlos Fernandez Borrego (48) [0] 1:0 Enrique Rouco Pernas (67) [0]
1 Óscar de Prado Rodríguez (10) 2197 [2] 1:0 Aleksa Strikovic (1) 2510 [2] 2 Dragan Paunovic (2) 2506 [2] 1:0 Dejan Kolar (11) 2196 [2] 3 Francisco J. Iglesias León (12) 2175 [2] 0:1 Ilmar Starostits (3) 2445 [2] 4 Luis Manuel Pérez Rodríguez (4) 2414 [2] 1:0 Martín Rodríguez Boado (13) 2146 [2] 5 José Sande Edreira (6) 2310 [2] .5:.5 Roberto Sahelices Casado (14) 2144 [2] 6 Jorge Graña Lois (15) 2040 [2] 0:1 Adolfo Díaz Nuñez (7) 2270 [2] 7 Jesús del Barrio Gómez (8) 2239 [2] .5:.5 Pablo Fernandez Borrego (16) 2037 [2] 8 Iván Valeriano Fernandez Vázquez (17) 2029 [2] .5:.5 Fernando de la Fuente Arias (9) 2202 [2] 9 Ricardo Vilariño Gestal (19) 2003 [2] 0:1 Diego Guerra Bastida (5) 2357 [1.5] 10 David Val Pena (27) [1.5] 1:0 Abel Busto Prendes (18) 2022 [1] 11 Fernando Chao (44) [1] 0:1 Óscar Sáez Gabicagogeascoa (20) 1987 [1] 12 Francisco Cousillas Collazo (21) 1898 [1] 1:0 Carlos Fernandez Borrego (48) [1] 13 Emilio del Río Suárez (45) [1] 0:1 Antonio Castro Caaveiro (22) 1847 [1] 14 Daniel Lopez Garrido (23) 1843 [1] 1:0 Pablo García (50) [1] 15 Hugo Dovale Vázquez (47) [1] 0:1 Miguel Millán Soto (24) 1781 [1] 16 Jesús Insua Polo (53) [1] 1:0 Eloy García Vila (26) [1] 17 Juan M. López López (56) [1] 0:1 Ángel Rey Fariña (28) [1] 18 Jesús Caaveiro Prieto (29) [1] 1:0 Santiago Martínez Río (58) [1] 19 Ramon Maseda Ferreiros (59) [1] 0:1 José Manuel Chao Franco (30) [1] 20 Francisco J. Rodríguez Campos (31) [1] 1:0 Emilio Mendez Gomez (60) [1] 21 David Navarrete Fernandez (61) [1] 0:1 Breixo Alvarez Dominguez (32) [1] 22 Diego Paz Romero (62) [1] 0:1 Francisco Javier Toba Rodriguez (33) [1] 23 Carmen Lopez Graña (34) [1] 1:0 Miguel Villar Navarro (71) [1] 24 Javier Rodriguez Casas (65) [1] 0:1 Irene Toba Rodriguez (35) [1] 25 Brais Pérez Sierra (36) [0] 0:1 Miguel Río Acebo (64) [1] 26 Gregorio Saavedra (68) [1] 0:1 Alejandro Roca Rivera (40) [1] 27 José Millán Soto (25) [0] 1:0 Simón Caaveiro Fraga (38) [.5] 28 Aitor López Chao (55) [.5] 0:1 Noe Pousada Garcia (37) [0] 29 Jairo Garcia Rodriguez (52) [0] 0:1 Henrique Rey Malde (39) [0] 30 Carlos Agudo Luna (41) [0] 0:1 Ernesto Izquierdo Retuerto (54) [1] 31 Antonio Lorenzo Vazquez (57) [0] 0:1 Lua Alvarez Dominguez (42) [0] 32 Sebastian Buedo Fernandez (43) [0] 1:0 Samuel Rey Alvarez (63) [0] 33 Enrique Rouco Pernas (67) [0] 1:0 Juan Diaz Rodriguez (46) [0] 34 Javier Fernández Martínez (49) [0] 1:0 Fernando Rodriguez Rodriguez (66) [0] 35 Juan Benito García (51) [0] 1:0 Rocio Tojeiro García (69) [0]
1 Adolfo Díaz Nuñez (7) 2270 [3] 0:1 Dragan Paunovic (2) 2506 [3] 2 Ilmar Starostits (3) 2445 [3] 1:0 Luis Manuel Pérez Rodríguez (4) 2414 [3] 3 Fernando de la Fuente Arias (9) 2202 [2.5] .5:.5 Óscar de Prado Rodríguez (10) 2197 [3] 4 Diego Guerra Bastida (5) 2357 [2.5] .5:.5 Jesús del Barrio Gómez (8) 2239 [2.5] 5 Pablo Fernandez Borrego (16) 2037 [2.5] 0:1 José Sande Edreira (6) 2310 [2.5] 6 Roberto Sahelices Casado (14) 2144 [2.5] 1:0 David Val Pena (27) [2.5] 7 Aleksa Strikovic (1) 2510 [2] 1:0 Iván Valeriano Fernandez Vázquez (17) 2029 [2.5] 8 Dejan Kolar (11) 2196 [2] 1:0 Jesús Caaveiro Prieto (29) [2] 9 José Manuel Chao Franco (30) [2] 0:1 Francisco J. Iglesias León (12) 2175 [2] 10 Martín Rodríguez Boado (13) 2146 [2] 1:0 Francisco J. Rodríguez Campos (31) [2] 11 Breixo Alvarez Dominguez (32) [2] 0:1 Jorge Graña Lois (15) 2040 [2] 12 Francisco Javier Toba Rodriguez (33) [2] 0:1 Ricardo Vilariño Gestal (19) 2003 [2] 13 Óscar Sáez Gabicagogeascoa (20) 1987 [2] .5:.5 Carmen Lopez Graña (34) [2] 14 Irene Toba Rodriguez (35) [2] 0:1 Francisco Cousillas Collazo (21) 1898 [2] 15 Antonio Castro Caaveiro (22) 1847 [2] 1:0 Alejandro Roca Rivera (40) [2] 16 Ernesto Izquierdo Retuerto (54) [2] 0:1 Daniel Lopez Garrido (23) 1843 [2] 17 Miguel Millán Soto (24) 1781 [2] 1:0 Jesús Insua Polo (53) [2] 18 Ángel Rey Fariña (28) [2] 1:0 Miguel Río Acebo (64) [2] 19 Abel Busto Prendes (18) 2022 [1] 1:0 Juan Benito García (51) [1] 20 José Millán Soto (25) [1] 1:0 Juan M. López López (56) [1] 21 Eloy García Vila (26) [1] 1:0 Ramon Maseda Ferreiros (59) [1] 22 Noe Pousada Garcia (37) [1] 1:0 David Navarrete Fernandez (61) [1] 23 Henrique Rey Malde (39) [1] 0:1 Diego Paz Romero (62) [1] 24 Lua Alvarez Dominguez (42) [1] 0:1 Enrique Rouco Pernas (67) [1] 25 Pablo García (50) [1] 1:0 Sebastian Buedo Fernandez (43) [1] 26 Santiago Martínez Río (58) [1] 1:0 Fernando Chao (44) [1] 27 Emilio Mendez Gomez (60) [1] 0:1 Hugo Dovale Vázquez (47) [1] 28 Carlos Fernandez Borrego (48) [1] 1:0 Javier Rodriguez Casas (65) [1] 29 Miguel Villar Navarro (71) [1] 0:1 Javier Fernández Martínez (49) [1] 30 Simón Caaveiro Fraga (38) [.5] 0:1 Gregorio Saavedra (68) [1] 31 Juan Diaz Rodriguez (46) [0] 0:1 Aitor López Chao (55) [.5] 32 Samuel Rey Alvarez (63) [0] 0:1 Brais Pérez Sierra (36) [0] 33 Fernando Rodriguez Rodriguez (66) [0] 1:0 Carlos Agudo Luna (41) [0] 34 Jairo Garcia Rodriguez (52) [0] 1:0 Antonio Lorenzo Vazquez (57) [0] 35 Rocio Tojeiro García (69) [0] 1:0 BYE 36 Emilio del Río Suárez (45) [1] 0:0 BYE
1 Dragan Paunovic (2) 2506 [4] 1:0 Ilmar Starostits (3) 2445 [4] 2 Óscar de Prado Rodríguez (10) 2197 [3.5] 1:0 Roberto Sahelices Casado (14) 2144 [3.5] 3 José Sande Edreira (6) 2310 [3.5] 0:1 Adolfo Díaz Nuñez (7) 2270 [3] 4 Jorge Graña Lois (15) 2040 [3] 0:1 Aleksa Strikovic (1) 2510 [3] 5 Luis Manuel Pérez Rodríguez (4) 2414 [3] 1:0 Miguel Millán Soto (24) 1781 [3] 6 Francisco Cousillas Collazo (21) 1898 [3] 0:1 Diego Guerra Bastida (5) 2357 [3] 7 Jesús del Barrio Gómez (8) 2239 [3] .5:.5 Martín Rodríguez Boado (13) 2146 [3] 8 Ricardo Vilariño Gestal (19) 2003 [3] 0:1 Fernando de la Fuente Arias (9) 2202 [3] 9 Daniel Lopez Garrido (23) 1843 [3] 0:1 Dejan Kolar (11) 2196 [3] 10 Francisco J. Iglesias León (12) 2175 [3] 1:0 Antonio Castro Caaveiro (22) 1847 [3] 11 Iván Valeriano Fernandez Vázquez (17) 2029 [2.5] 1:0 Ángel Rey Fariña (28) [3] 12 Carmen Lopez Graña (34) [2.5] 0:1 Pablo Fernandez Borrego (16) 2037 [2.5] 13 David Val Pena (27) [2.5] 1:0 Óscar Sáez Gabicagogeascoa (20) 1987 [2.5] 14 Hugo Dovale Vázquez (47) [2] 0:1 Abel Busto Prendes (18) 2022 [2] 15 Carlos Fernandez Borrego (48) [2] 0:1 José Millán Soto (25) [2] 16 Javier Fernández Martínez (49) [2] 0:1 Eloy García Vila (26) [2] 17 Jesús Caaveiro Prieto (29) [2] .5:.5 Pablo García (50) [2] 18 Jesús Insua Polo (53) [2] 0:1 José Manuel Chao Franco (30) [2] 19 Francisco J. Rodríguez Campos (31) [2] 1:0 Ernesto Izquierdo Retuerto (54) [2] 20 Diego Paz Romero (62) [2] 0:1 Breixo Alvarez Dominguez (32) [2] 21 Miguel Río Acebo (64) [2] 0:1 Francisco Javier Toba Rodriguez (33) [2] 22 Enrique Rouco Pernas (67) [2] 0:1 Irene Toba Rodriguez (35) [2] 23 Gregorio Saavedra (68) [2] 1:0 Noe Pousada Garcia (37) [2] 24 Alejandro Roca Rivera (40) [2] 0:1 Santiago Martínez Río (58) [2] 25 Aitor López Chao (55) [1.5] 0:1 Henrique Rey Malde (39) [1] 26 Brais Pérez Sierra (36) [1] 0:1 Ramon Maseda Ferreiros (59) [1] 27 David Navarrete Fernandez (61) [1] 1:0 Lua Alvarez Dominguez (42) [1] 28 Sebastian Buedo Fernandez (43) [1] 0:1 Emilio Mendez Gomez (60) [1] 29 Javier Rodriguez Casas (65) [1] 0:1 Fernando Chao (44) [1] 30 Juan Benito García (51) [1] 1:0 Fernando Rodriguez Rodriguez (66) [1] 31 Rocio Tojeiro García (69) [1] 0:1 Jairo Garcia Rodriguez (52) [1] 32 Juan M. López López (56) [1] 1:0 Miguel Villar Navarro (71) [1] 33 Antonio Lorenzo Vazquez (57) [0] 0:1 Simón Caaveiro Fraga (38) [.5] 34 Carlos Agudo Luna (41) [0] 1:0 Juan Diaz Rodriguez (46) [0] 35 Samuel Rey Alvarez (63) [0] 1:0 BYE 36 Emilio del Río Suárez (45) [1] 0:0 BYE
1 Óscar de Prado Rodríguez (10) 2197 [4.5] 0:1 Dragan Paunovic (2) 2506 [5] 2 Aleksa Strikovic (1) 2510 [4] 1:0 Adolfo Díaz Nuñez (7) 2270 [4] 3 Ilmar Starostits (3) 2445 [4] 1:0 Fernando de la Fuente Arias (9) 2202 [4] 4 Dejan Kolar (11) 2196 [4] 0:1 Luis Manuel Pérez Rodríguez (4) 2414 [4] 5 Diego Guerra Bastida (5) 2357 [4] 1:0 Francisco J. Iglesias León (12) 2175 [4] 6 Martín Rodríguez Boado (13) 2146 [3.5] 0:1 José Sande Edreira (6) 2310 [3.5] 7 Roberto Sahelices Casado (14) 2144 [3.5] .5:.5 Jesús del Barrio Gómez (8) 2239 [3.5] 8 Pablo Fernandez Borrego (16) 2037 [3.5] 1:0 Iván Valeriano Fernandez Vázquez (17) 2029 [3.5] 9 Antonio Castro Caaveiro (22) 1847 [3] +:- David Val Pena (27) [3.5] 10 Ángel Rey Fariña (28) [3] 0:1 Jorge Graña Lois (15) 2040 [3] 11 Abel Busto Prendes (18) 2022 [3] 1:0 José Manuel Chao Franco (30) [3] 12 Breixo Alvarez Dominguez (32) [3] 0:1 Ricardo Vilariño Gestal (19) 2003 [3] 13 Francisco Javier Toba Rodriguez (33) [3] 0:1 Francisco Cousillas Collazo (21) 1898 [3] 14 Irene Toba Rodriguez (35) [3] 0:1 Daniel Lopez Garrido (23) 1843 [3] 15 Miguel Millán Soto (24) 1781 [3] 1:0 Francisco J. Rodríguez Campos (31) [3] 16 Santiago Martínez Río (58) [3] 1:0 José Millán Soto (25) [3] 17 Eloy García Vila (26) [3] 0:1 Gregorio Saavedra (68) [3] 18 Óscar Sáez Gabicagogeascoa (20) 1987 [2.5] 1:0 Jesús Caaveiro Prieto (29) [2.5] 19 Pablo García (50) [2.5] 0:1 Carmen Lopez Graña (34) [2.5] 20 Noe Pousada Garcia (37) [2] 0:1 Jesús Insua Polo (53) [2] 21 Henrique Rey Malde (39) [2] 0:1 Juan M. López López (56) [2] 22 Alejandro Roca Rivera (40) [2] 1:0 David Navarrete Fernandez (61) [2] 23 Fernando Chao (44) [2] 0:1 Diego Paz Romero (62) [2] 24 Ernesto Izquierdo Retuerto (54) [2] 1:0 Hugo Dovale Vázquez (47) [2] 25 Ramon Maseda Ferreiros (59) [2] -:+ Carlos Fernandez Borrego (48) [2] 26 Emilio Mendez Gomez (60) [2] 0:1 Javier Fernández Martínez (49) [2] 27 Miguel Río Acebo (64) [2] 1:0 Juan Benito García (51) [2] 28 Jairo Garcia Rodriguez (52) [2] 1:0 Enrique Rouco Pernas (67) [2] 29 Simón Caaveiro Fraga (38) [1.5] .5:.5 Brais Pérez Sierra (36) [1] 30 Carlos Agudo Luna (41) [1] -:+ Aitor López Chao (55) [1.5] 31 Lua Alvarez Dominguez (42) [1] +:- Javier Rodriguez Casas (65) [1] 32 Fernando Rodriguez Rodriguez (66) [1] -:+ Sebastian Buedo Fernandez (43) [1] 33 Rocio Tojeiro García (69) [1] 1:0 Emilio del Río Suárez (45) [1] 34 Miguel Villar Navarro (71) [1] 1:0 Samuel Rey Alvarez (63) [1] 35 Juan Diaz Rodriguez (46) [0] -:+ Antonio Lorenzo Vazquez (57) [0]
1 Dragan Paunovic (2) 2506 [6] 0:1 Aleksa Strikovic (1) 2510 [5] 2 Luis Manuel Pérez Rodríguez (4) 2414 [5] 0:1 Diego Guerra Bastida (5) 2357 [5] 3 José Sande Edreira (6) 2310 [4.5] 0:1 Ilmar Starostits (3) 2445 [5] 4 Pablo Fernandez Borrego (16) 2037 [4.5] 0:1 Óscar de Prado Rodríguez (10) 2197 [4.5] 5 Adolfo Díaz Nuñez (7) 2270 [4] 1:0 Abel Busto Prendes (18) 2022 [4] 6 Jesús del Barrio Gómez (8) 2239 [4] 1:0 Ricardo Vilariño Gestal (19) 2003 [4] 7 Fernando de la Fuente Arias (9) 2202 [4] 1:0 Francisco Cousillas Collazo (21) 1898 [4] 8 Antonio Castro Caaveiro (22) 1847 [4] .5:.5 Dejan Kolar (11) 2196 [4] 9 Francisco J. Iglesias León (12) 2175 [4] 1:0 Miguel Millán Soto (24) 1781 [4] 10 Daniel Lopez Garrido (23) 1843 [4] 1:0 Roberto Sahelices Casado (14) 2144 [4] 11 Jorge Graña Lois (15) 2040 [4] .5:.5 Santiago Martínez Río (58) [4] 12 Gregorio Saavedra (68) [4] 0:1 Martín Rodríguez Boado (13) 2146 [3.5] 13 Iván Valeriano Fernandez Vázquez (17) 2029 [3.5] 0:1 Óscar Sáez Gabicagogeascoa (20) 1987 [3.5] 14 Carmen Lopez Graña (34) [3.5] 0:1 David Val Pena (27) [3.5] 15 José Millán Soto (25) [3] 1:0 Alejandro Roca Rivera (40) [3] 16 Eloy García Vila (26) [3] 1:0 Carlos Fernandez Borrego (48) [3] 17 Javier Fernández Martínez (49) [3] 0:1 Ángel Rey Fariña (28) [3] 18 José Manuel Chao Franco (30) [3] .5:.5 Ernesto Izquierdo Retuerto (54) [3] 19 Francisco J. Rodríguez Campos (31) [3] 1:0 Jairo Garcia Rodriguez (52) [3] 20 Jesús Insua Polo (53) [3] 1:0 Breixo Alvarez Dominguez (32) [3] 21 Juan M. López López (56) [3] 0:1 Francisco Javier Toba Rodriguez (33) [3] 22 Diego Paz Romero (62) [3] 1:0 Irene Toba Rodriguez (35) [3] 23 Pablo García (50) [2.5] 1:0 Miguel Río Acebo (64) [3] 24 Jesús Caaveiro Prieto (29) [2.5] 1:0 Aitor López Chao (55) [2.5] 25 Juan Benito García (51) [2] 1:0 Noe Pousada Garcia (37) [2] 26 Ramon Maseda Ferreiros (59) [2] 1:0 Simón Caaveiro Fraga (38) [2] 27 Henrique Rey Malde (39) [2] .5:.5 Emilio Mendez Gomez (60) [2] 28 Lua Alvarez Dominguez (42) [2] 0:1 Rocio Tojeiro García (69) [2] 29 David Navarrete Fernandez (61) [2] .5:.5 Sebastian Buedo Fernandez (43) [2] 30 Enrique Rouco Pernas (67) [2] 0:1 Fernando Chao (44) [2] 31 Hugo Dovale Vázquez (47) [2] 1:0 Miguel Villar Navarro (71) [2] 32 Brais Pérez Sierra (36) [1.5] 1:0 Emilio del Río Suárez (45) [1] 33 Samuel Rey Alvarez (63) [1] 0:1 Antonio Lorenzo Vazquez (57) [1]
1 Aleksa Strikovic (1) 2510 [6] 0:1 Ilmar Starostits (3) 2445 [6] 2 Diego Guerra Bastida (5) 2357 [6] 0:1 Dragan Paunovic (2) 2506 [6] 3 Óscar de Prado Rodríguez (10) 2197 [5.5] 0:1 Luis Manuel Pérez Rodríguez (4) 2414 [5] 4 Adolfo Díaz Nuñez (7) 2270 [5] 1:0 Francisco J. Iglesias León (12) 2175 [5] 5 Fernando de la Fuente Arias (9) 2202 [5] .5:.5 Jesús del Barrio Gómez (8) 2239 [5] 6 Martín Rodríguez Boado (13) 2146 [4.5] 1:0 Daniel Lopez Garrido (23) 1843 [5] 7 Santiago Martínez Río (58) [4.5] 0:1 José Sande Edreira (6) 2310 [4.5] 8 Dejan Kolar (11) 2196 [4.5] .5:.5 Pablo Fernandez Borrego (16) 2037 [4.5] 9 David Val Pena (27) [4.5] 1:0 Jorge Graña Lois (15) 2040 [4.5] 10 Óscar Sáez Gabicagogeascoa (20) 1987 [4.5] 1:0 Antonio Castro Caaveiro (22) 1847 [4.5] 11 Roberto Sahelices Casado (14) 2144 [4] 1:0 Eloy García Vila (26) [4] 12 Abel Busto Prendes (18) 2022 [4] 1:0 Francisco J. Rodríguez Campos (31) [4] 13 Ricardo Vilariño Gestal (19) 2003 [4] 1:0 Jesús Insua Polo (53) [4] 14 Francisco Cousillas Collazo (21) 1898 [4] 1:0 Diego Paz Romero (62) [4] 15 Miguel Millán Soto (24) 1781 [4] 0:1 Gregorio Saavedra (68) [4] 16 Ángel Rey Fariña (28) [4] 1:0 José Millán Soto (25) [4] 17 Francisco Javier Toba Rodriguez (33) [4] .5:.5 Iván Valeriano Fernandez Vázquez (17) 2029 [3.5] 18 Ernesto Izquierdo Retuerto (54) [3.5] 1:0 Jesús Caaveiro Prieto (29) [3.5] 19 José Manuel Chao Franco (30) [3.5] 1:0 Carmen Lopez Graña (34) [3.5] 20 Breixo Alvarez Dominguez (32) [3] .5:.5 Pablo García (50) [3.5] 21 Irene Toba Rodriguez (35) [3] 1:0 Juan Benito García (51) [3] 22 Jairo Garcia Rodriguez (52) [3] 0:1 Alejandro Roca Rivera (40) [3] 23 Fernando Chao (44) [3] 0:1 Juan M. López López (56) [3] 24 Miguel Río Acebo (64) [3] 1:0 Hugo Dovale Vázquez (47) [3] 25 Carlos Fernandez Borrego (48) [3] 0:1 Ramon Maseda Ferreiros (59) [3] 26 Rocio Tojeiro García (69) [3] 1:0 Javier Fernández Martínez (49) [3] 27 Emilio Mendez Gomez (60) [2.5] 1:0 Brais Pérez Sierra (36) [2.5] 28 Sebastian Buedo Fernandez (43) [2.5] 0:1 Henrique Rey Malde (39) [2.5] 29 Aitor López Chao (55) [2.5] 1:0 David Navarrete Fernandez (61) [2.5] 30 Noe Pousada Garcia (37) [2] 1:0 Antonio Lorenzo Vazquez (57) [2] 31 Simón Caaveiro Fraga (38) [2] 1:0 Enrique Rouco Pernas (67) [2] 32 Miguel Villar Navarro (71) [2] 1:0 Lua Alvarez Dominguez (42) [2] 33 Emilio del Río Suárez (45) [1] 0:1 Samuel Rey Alvarez (63) [1]
No Nome Feder Rtg Loc Title Club 1. Strikovic, Aleksa ABS 2510 2502 gm Serbia 2. Paunovic, Dragan ABS 2506 2511 gm Serbia 3. Starostits, Ilmar ABS 2445 im Letonia 4. Pérez Rodríguez, Luis Manuel ABS 2414 im Cuba 5. Guerra Bastida, Diego ABS 2357 2340 im Ferrol 6. Sande Edreira, José ABS 2310 2300 fm A Coruña 7. Díaz Nuñez, Adolfo ABS 2270 2258 Lugo 8. del Barrio Gómez, Jesús ABS 2239 2259 fm Lugo 9. de la Fuente Arias, Fernando ABS 2202 2227 A Coruña 10. de Prado Rodríguez, Óscar ABS 2197 2179 Arteixo 11. Kolar, Dejan ABS 2196 2180 Serbia 12. Iglesias León, Francisco J. ABS 2175 2159 Asturias 13. Rodríguez Boado, Martín ABS 2146 14. Sahelices Casado, Roberto ABS 2144 2045 León 15. Graña Lois, Jorge ABS 2040 2016 A Coruña 16. Fernandez Borrego, Pablo S18 2037 2032 Ferrol 17. Fernandez Vázquez, Iván Valeriano ABS 2029 1915 A Coruña 18. Busto Prendes, Abel ABS 2022 1997 Asturias 19. Vilariño Gestal, Ricardo ABS 2003 1899 A Coruña 20. Sáez Gabicagogeascoa, Óscar ABS 1987 1967 Euskadi 21. Cousillas Collazo, Francisco S18 1898 1868 A Coruña 22. Castro Caaveiro, Antonio ABS 1847 1769 As Pontes 23. Lopez Garrido, Daniel S18 1843 1784 Ourense 24. Millán Soto, Miguel S18 1781 1681 Ferrol 25. Millán Soto, José ABS 1845 Ferrol 26. García Vila, Eloy ABS 1840 Foz 27. Val Pena, David ABS 1818 Foz 28. Rey Fariña, Ángel ABS 1815 A Coruña 29. Caaveiro Prieto, Jesús ABS 1789 As Pontes 30. Chao Franco, José Manuel ABS 1767 31. Rodríguez Campos, Francisco J. ABS 1734 A Coruña 32. Alvarez Dominguez, Breixo S12 1612 Laroca 33. Toba Rodriguez, Francisco Javier S12 1564 A Coruña 34. Lopez Graña, Carmen S18 1528 Ferrol 35. Toba Rodriguez, Irene S18 1528 A Coruña 36. Pérez Sierra, Brais S12 1472 Viveiro 37. Pousada Garcia, Noe S12 1435 A Coruña 38. Caaveiro Fraga, Simón S18 1362 As Pontes 39. Rey Malde, Henrique S12 1319 Ferrol 40. Roca Rivera, Alejandro S18 1271 Ferrol 41. Agudo Luna, Carlos S12 Viveiro 42. Alvarez Dominguez, Lua S12 Laroca 43. Buedo Fernandez, Sebastian S18 A Coruña 44. Chao, Fernando S12 Viveiro 45. del Río Suárez, Emilio ABS Ferrol 46. Diaz Rodriguez, Juan S12 Viveiro 47. Dovale Vázquez, Hugo ABS Viveiro 48. Fernandez Borrego, Carlos S12 Ferrol 49. Fernández Martínez, Javier ABS Ribadeo 50. García, Pablo ABS Viveiro 51. García, Juan Benito ABS Foz 52. Garcia Rodriguez, Jairo S18 Viveiro 53. Insua Polo, Jesús ABS 1840 Viveiro 54. Izquierdo Retuerto, Ernesto ABS Ribadeo 55. López Chao, Aitor ABS Viveiro 56. López López, Juan M. ABS A Coruña 57. Lorenzo Vazquez, Antonio S12 Ferrol 58. Martínez Río, Santiago ABS Foz 59. Maseda Ferreiros, Ramon ABS Foz 60. Mendez Gomez, Emilio ABS Covas 61. Navarrete Fernandez, David S18 Viveiro 62. Paz Romero, Diego ABS As Pontes 63. Rey Alvarez, Samuel S12 Xove 64. Río Acebo, Miguel ABS Viveiro 65. Rodriguez Casas, Javier S12 Viveiro 66. Rodriguez Rodriguez, Fernando S12 Viveiro 67. Rouco Pernas, Enrique S12 Xove 68. Saavedra, Gregorio ABS A Coruña 69. Tojeiro García, Rocio ABS As Pontes 70. Vazquez Gomez, Pablo S12 Viveiro 71. Villar Navarro, Miguel S12 Viveiro
No Nome Feder Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 1 Paunovic, Dragan ABS 2506 54:W 13:W 18:W 6:W 2:W 7:W 3:L 4:W 2 Starostits, Ilmar ABS 2445 46:W 14:W 15:W 5:W 1:L 11:W 10:W 3:W 3 Strikovic, Aleksa ABS 2510 56:W 20:W 7:L 30:W 24:W 6:W 1:W 2:L 4 Guerra Bastida, Diego ABS 2357 67:W 12:D 19:W 8:D 20:W 15:W 5:W 1:L 5 Pérez Rodríguez, Luis Manuel ABS 2414 37:W 25:W 9:W 2:L 31:W 18:W 4:L 7:W 6 Díaz Nuñez, Adolfo ABS 2270 59:W 44:W 24:W 1:L 10:W 3:L 21:W 15:W 7 de Prado Rodríguez, Óscar ABS 2197 70:W 26:W 3:W 11:D 17:W 1:L 16:W 5:L 8 del Barrio Gómez, Jesús ABS 2239 55:W 23:W 16:D 4:D 9:D 17:D 19:W 11:D 9 Rodríguez Boado, Martín ABS 2146 0:W 32:W 5:L 33:W 8:D 10:L 22:W 14:W 10 Sande Edreira, José ABS 2310 62:W 31:W 17:D 16:W 6:L 9:W 2:L 28:W 11 de la Fuente Arias, Fernando ABS 2202 66:W 33:W 30:D 7:D 19:W 2:L 20:W 8:D 12 Val Pena, David ABS 34:W 4:D 21:W 17:L 13:W 25:- 45:W 24:W 13 Sáez Gabicagogeascoa, Óscar ABS 1987 49:W 1:L 55:W 45:D 12:L 44:W 30:W 25:W 14 Lopez Garrido, Daniel S18 1843 28:W 2:L 38:W 29:W 18:L 39:W 17:W 9:L 15 Iglesias León, Francisco J. ABS 2175 52:W 47:W 2:L 26:W 25:W 4:L 31:W 6:L 16 Fernandez Borrego, Pablo S18 2037 53:W 22:W 8:D 10:L 45:W 30:W 7:L 18:D 17 Sahelices Casado, Roberto ABS 2144 51:W 60:W 10:D 12:W 7:L 8:D 14:L 40:W 18 Kolar, Dejan ABS 2196 50:W 45:W 1:L 44:W 14:W 5:L 25:D 16:D 19 Vilariño Gestal, Ricardo ABS 2003 29:W 58:W 4:L 27:W 11:L 47:W 8:L 32:W 20 Cousillas Collazo, Francisco S18 1898 35:W 3:L 52:W 39:W 4:L 27:W 11:L 34:W 21 Busto Prendes, Abel ABS 2022 32:L 51:W 12:L 53:W 50:W 26:W 6:L 33:W 22 Saavedra, Gregorio ABS 27:W 16:L 37:L 54:W 56:W 40:W 9:L 31:W 23 Rey Fariña, Ángel ABS 63:W 8:L 35:W 41:W 30:L 24:L 51:W 36:W 24 Graña Lois, Jorge ABS 2040 38:W 39:W 6:L 47:W 3:L 23:W 28:D 12:L 25 Castro Caaveiro, Antonio ABS 1847 65:W 5:L 66:W 37:W 15:L 12:+ 18:D 13:L 26 Chao Franco, José Manuel ABS 69:W 7:L 42:W 15:L 32:W 21:L 29:D 45:W 27 Toba Rodriguez, Francisco Javier S12 22:L 57:W 34:W 19:L 41:W 20:L 35:W 30:D 28 Martínez Río, Santiago ABS 14:L 46:W 44:L 55:W 37:W 36:W 24:D 10:L 29 Izquierdo Retuerto, Ernesto ABS 19:L 61:W 67:W 14:L 33:L 50:W 26:D 44:W 30 Fernandez Vázquez, Iván Valeriano ABS 2029 57:W 48:W 11:D 3:L 23:W 16:L 13:L 27:D 31 Millán Soto, Miguel S18 1781 42:W 10:L 50:W 32:W 5:L 33:W 15:L 22:L 32 Insua Polo, Jesús ABS 21:W 9:L 40:W 31:L 26:L 56:W 47:W 19:L 33 Rodríguez Campos, Francisco J. ABS 68:W 11:L 48:W 9:L 29:W 31:L 57:W 21:L 34 Paz Romero, Diego ABS 12:L 67:W 27:L 46:W 47:L 55:W 39:W 20:L 35 López López, Juan M. ABS 20:L 56:W 23:L 36:L 58:W 46:W 27:L 55:W 36 Millán Soto, José ABS 48:L 38:L 54:W 35:W 52:W 28:L 37:W 23:L 37 Roca Rivera, Alejandro S18 5:L 65:W 22:W 25:L 28:L 60:W 36:L 57:W 38 García, Pablo ABS 24:L 36:W 14:L 59:W 44:D 45:L 41:W 47:D 39 Toba Rodriguez, Irene S18 71:+ 24:L 69:W 20:L 64:W 14:L 34:L 53:W 40 García Vila, Eloy ABS 60:L 53:W 32:L 42:W 51:W 22:L 52:W 17:L 41 Río Acebo, Miguel ABS 44:L 59:W 61:W 23:L 27:L 53:W 38:L 50:W 42 Maseda Ferreiros, Ramon ABS 31:L 62:W 26:L 40:L 61:W 52:- 54:W 52:W 43 Tojeiro García, Rocio ABS 45:L 50:L 53:L 0:W 57:L 66:W 62:W 51:W 44 Caaveiro Prieto, Jesús ABS 41:W 6:L 28:W 18:L 38:D 13:L 49:W 29:L 45 Lopez Graña, Carmen S18 43:W 18:L 58:W 13:D 16:L 38:W 12:L 26:L 46 Rey Malde, Henrique S12 2:L 28:L 57:W 34:L 49:W 35:L 48:D 59:W 47 Alvarez Dominguez, Breixo S12 64:W 15:L 60:W 24:L 34:W 19:L 32:L 38:D 48 Mendez Gomez, Emilio ABS 36:W 30:L 33:L 50:L 59:W 51:L 46:D 61:W 49 López Chao, Aitor ABS 13:L 54:D 56:L 70:W 46:L 67:+ 44:L 60:W 50 Dovale Vázquez, Hugo ABS 18:L 43:W 31:L 48:W 21:L 29:L 58:W 41:L 51 Fernández Martínez, Javier ABS 17:L 21:L 68:W 58:W 40:L 48:W 23:L 43:L 52 Fernandez Borrego, Carlos S12 15:L 64:W 20:L 69:W 36:L 42:+ 40:L 42:L 53 García, Juan Benito ABS 16:L 40:L 43:W 21:L 68:W 41:L 56:W 39:L 54 Caaveiro Fraga, Simón S18 1:L 49:D 36:L 22:L 65:W 61:D 42:L 64:W 55 Chao, Fernando S12 8:L 63:W 13:L 28:L 69:W 34:L 64:W 35:L 56 Pousada Garcia, Noe S12 3:L 35:L 49:W 60:W 22:L 32:L 53:L 65:W 57 Garcia Rodriguez, Jairo S18 30:L 27:L 46:L 65:W 43:W 64:W 33:L 37:L 58 Villar Navarro, Miguel S12 61:W 19:L 45:L 51:L 35:L 63:W 50:L 62:W 59 Buedo Fernandez, Sebastian S18 6:L 41:L 63:W 38:L 48:L 68:+ 60:D 46:L 60 Navarrete Fernandez, David S18 40:W 17:L 47:L 56:L 62:W 37:L 59:D 49:L 61 Pérez Sierra, Brais S12 58:L 29:L 41:L 63:W 42:L 54:D 66:W 48:L 62 Alvarez Dominguez, Lua S12 10:L 42:L 65:W 64:L 60:L 69:+ 43:L 58:L 63 Rey Alvarez, Samuel S12 23:L 55:L 59:L 61:L 0:W 58:L 65:L 66:W 64 Rouco Pernas, Enrique S12 47:L 52:L 70:W 62:W 39:L 57:L 55:L 54:L 65 Lorenzo Vazquez, Antonio S12 25:L 37:L 62:L 57:L 54:L 70:+ 63:W 56:L 66 del Río Suárez, Emilio ABS 11:L 68:W 25:L 0:L 0:L 43:L 61:L 63:L 67 Agudo Luna, Carlos S12 4:L 34:L 29:L 68:L 70:W 49:- 0: 0: 68 Rodriguez Rodriguez, Fernando S12 33:L 66:L 51:L 67:W 53:L 59:- 0: 0: 69 Rodriguez Casas, Javier S12 26:L 70:W 39:L 52:L 55:L 62:- 0: 0: 70 Diaz Rodriguez, Juan S12 7:L 69:L 64:L 49:L 67:L 65:- 0: 0: 71 Vazquez Gomez, Pablo S12 39:- 0: 0: 0: 0: 0: 0: 0:
O torneo disputarase a 8 roldas polo sistema suízo os días 29 e 30 de Xullo do 2006.
O local de xogo será O Casino de Viveiro sito en Avda. Ramón Canosa.
A duración das partidas será de 25 minutos por xogador.
Establecerase un límite de 70 xogadores que serán admitidos por orde de inscrición, a organización reservase o dereito de aumentar o número de prazas.
Inscricións:
O importe da inscrición será de 12 € para os maiores de 18 anos, e de 3 € para os menores de 18 anos.
A inscrición será gratuita para os socios do Casino e para os xogadores con unha puntuación ELO superior os 2350 puntos.
A inscrición poderá formalizarse chamando o Tfno.- 982 560394, ou directamente na Casa daXuventude de Viveiro. Avda, Cervantes s/n, en horario de 17 a 21 horas de luns a venres.
O prazo para inscribirse rematará o día 28 de Xullo as 20 horas.
A organización reservase o dereito de aceptar inscricións en calquera momento e non incluír na 1ª rolda a xogadores inscritos fora de prazo ou que non abonaran a taxa de inscrición.
Poderase abonar os dereitos de inscrición en calquera das sucursais de
CAIXANOVA no nº de conta : 2080/0187/010040006398.
No suposto de ter dificultades para abonar a inscrición, esta poderase facer efectiva ata unha hora antes do comezo do Torneo, nas instalacións do Casino de Viveiro , sempre que xa se estivera inscrito antes do 29 de Xullo.
Horarios:
O comezo do torneo será as 15:45 horas do sábado dia 29 de Xullo, de acordo co seguinte horario :
1ª rolda día 29 de Xullo ás 15:45 horas
2ª rolda día 29 de Xullo ás 17:00 horas
3ª rolda día 29 de Xullo as 18:00 horas
4ª rolda día 29 de Xullo as 19:00 horas
5ª rolda día 29 de Xullo as 20:00 horas
6ª rolda día 30 de Xullo as 15:00 horas
7ª rolda día 30 de Xullo as 16:00 horas
8ª rolda día 30 de Xullo as 17:00 horas
Entrega de premios o día 30 de Xullo de 2006 as 18:30 horas
Premios:
Repartiranse premios por un valor de 3.000 Euros , distribuídos da seguinte forma :
Categoría Xeral:
1º Clasificado 500 € e Trofeo
2º Clasificado 350 € e Trofeo
3º Clasificado 250 € e Trofeo
4º Clasificado 150 €
5º Clasificado 110 €
6º Clasificado 100 €
7º Clasificado 90 €
8º Clasificado 80 €
9º Clasificado 70 €
10º Clasificado 60 €
11º Clasificado 50 €
12º Clasificado 50 €
13º Clasificado 50 €
14º Clasificado 50 €
15º Clasificado 50 €
Premios Participantes da MARIÑA:
1º Clasificado 110 € e Trofeo
2º Clasificado 100 € e Trofeo
3º Clasificado 80 € e Trofeo
4º Clasificado 60 €
5º Clasificado 40 €
6º Clasificado 20 €
7º Clasificado 20 €
Premios Participantes SUB 18:
1º Clasificado 110 € e Trofeo
2º Clasificado. 100 € e Trofeo
3º Clasificado 80 € e Trofeo
4º Clasificado 50 €
5º Clasificado 30 €
6º Clasificado 20 €
7º Clasificado 20 €
Premios Participantes SUB 12:
1º Clasificado 80 € Trofeo
2º Clasificado 50 € Trofeo
3º Clasificado 20 € Trofeo
4º Clasificado Medalla
5º Clasificado Medalla
6º Clasificado Medalla
Os premios non serán acumulativos, no caso de concorrer un xogador a varios premios, entregaráselle o de maior contía, ou mellor nivel. Os xogadores que xogan na Liga da Mariña podran optar aos premios da Mariña
Desempates:
No caso de haber empates, empregaranse os métodos de desempate seguintes e por esta orde :
A vixente lei do xadrez da FIDE, e as presentes bases, rexerán a marcha do torneo.
O comité de apelación estará integrado por un representante da organización , e o equipo arbitral, os cales serán os encargados de resolver calquera incidente.
A imcomparecencia a duas partidas consecutivas ou non, darán lugar a descalificación do torneo. A organización reservase o dereito de proceder así mesmo a retirada do torneo de xogadores ausentes na 1º rolda ou na 6ª rolda.
Queda prohibido fumar no local de xogo.
Cada participante virá provisto de D.N.I , e resgardo de pago de inscrición.
A inscrición no VI Torneo de Xadrez "Cidade de Viveiro" ,implica a aceptación das presentes bases.