Galicia/Galiza
Galicia

XXIII Aberto Internacional Aninovo Barrocás
Absoluto, Xuvenil e Cadete

Ourense

Nos salóns da A.VV. de Barrocás. Ourense

26, 27, 28 e 29 de decembro 2007 e 3, 4 e 5 de xaneiro de 2008 Ver Bases

Informa: Elías González Ourense Xadrez Web Oficial + Info

Clasificación Final:

Óscar Salgado en senior, Salvador Rey en xuvenís e Xabier Gómez en cadetes resultaron vencedores.

Pos
Nome
FED FIDE Pts.
1 Salgado Lopez Oscar ESP 2233 6,0
2 Rivas Vila David ESP 2241 6,0
3 Bello Filgueira Joaquin ESP 1985 5,5
4 Villar Nieves Antonio ESP 2160 5,5
5 Negreira Rodriguez Juan C. ESP 2090 5,0
6 Rey Torres Salvador ESP 1910 5,0
7 De Leon Justo Alejandro ESP 2084 5,0
8 Gomez Dominguez Xabier ESP 1960 5,0
9 Hermida Araujo Lino ESP 1915 5,0
10 Novais Carlos Joao Fernandes POR 1972 4,5
11 Casal Salgado Xose Luis ESP 1850 4,5
12 Lopez Garrido Daniel ESP 1872 4,0
13 Margarido Ricardo Emanuel Torr POR 1899 4,0
14 Gomez Dominguez Breixo ESP 1886 4,0
15 Cauchy Fernandez Amando ESP 1817 4,0
16 Perez Vazquez Victor Manuel ESP 0 4,0
17 Garcia Fernandez Manuel ESP 1888 4,0
18 Arellano Pardo Martin ESP 0 4,0
19 Sotelo Lopez Francisco ESP 1845 4,0
20 Gomez Dieguez David ESP 0 4,0
21 Alvarez Gonzalez Diego ESP 0 4,0
22 Sabuz Forneiro Martin ESP 0 4,0
23 Carrero Casas Carlos David ESP 0 3,5
24 Gomez Asenjo Hector ESP 0 3,5
25 Blazquez Criado Sergio ESP 0 3,5
26 Viteri Fernandez Miguel Angel ESP 0 3,5
27 Rey Alvarez Jacobo ESP 1792 3,5
28 Alvarez Gonzalez Juan Antonio ESP 0 3,5
29 Gonzalez Gandara David ESP 1734 3,0
30 Novoa Siota Jose Antonio ESP 1727 3,0
31 De Leon Nieves Alejandro Luis ESP 0 3,0
32 Roma Barge Luis ESP 0 3,0
33 Villar Fernandez Jairo ESP 0 3,0
34 Arellano Ruiz Juan Jose ESP 0 3,0
35 Oro Claro Xurxo ESP 0 3,0
36 Dominguez Alvarez Carlos ESP 0 3,0
37 Cruz Guerra Samuel ESP 1576 3,0
38 Cid Liston Ramon ESP 1517 2,5
39 Lamas Gonzalez Jose Javier ESP 0 2,5
40 Gonzalez Enriquez Dorja ESP 0 2,5
41 Vazquez Silva Andres Miguel ESP 0 2,5
42 Dominguez Rodriguez Luis Manue ESP 0 2,5
43 Fernandez Gonzalez Juan Carlos ESP 0 2,5
44 Rodriguez Fernandez Breogan ESP 1614 2,0
45 Vázquez Gómez David ESP 0 2,0
46 Rodriguez Vazquez Alba ESP 0 2,0
47 Oro Coello Anton ESP 0 2,0
48 Becerra Nieves Miguel ESP 0 2,0
49 Formoso Juan ESP 0 2,0
50 Rodriguez Ojea Miguel Angel ESP 0 1,5
51 Gomez Dieguez Adrian ESP 0 1,0

Dirección/Arbitraxe:

Directores Manuel Villar Fernández / Elias Gónzalez Gil
Árbitro principal  Pedro Romeu Baixinho Rodrigues
Árbitro Elías Xosé González Gil

Organización:

Asociación de Veciños Barrocás

Club de Xadrez Ourense

Patrocinios:

Cosello Municipal de Deportes de Ourense

Caixanova

Caldaria

Web Oficial/Máis Info:

www.ourenxadrez.net

 

TablaDeFlandes