Galicia/Galiza
Galicia

V Campionato Megaxove

Ourense

ExpoOurense. Recinto Ferial

Domingo 9 de decembro de 2007

Informa: Elías González Ourense Xadrez WEB

En españolEn galego

Final:

52 xadrecistas déronse cita o Domingo día 9 de Decembro no recinto  feiral EXPOURENSE para disputar este clásico torneo por categorías. Daniel López impúxose en Sub-16, Martín Sabuz en Sub-14, mentres que David Gómez e Adrián Gómez facían o propio en Sub-12 e Sub-10

Foto

Clasificacións Finais

Posto  Nome                                 Cat Rtg  Loc  Puntos   Buch.-M Buch. Progr.
 
  1    Lopez Garrido, Daniel               S16   1872 1872 6         22.0  22.5   21.0
  2    Sabuz Forneiro, Martin              S14        1470 5         21.5  24.0   18.0
  3    Cruz Guerra, Samuel                 S14        1516 5         21.0  23.0   18.0
  4    Gomez Dieguez, David                S12        1456 5         21.0  23.0   17.0
  5    Gil Fernandez, Juan José            S14   1511 1586 5         20.0  22.0   20.0
  6    Rodriguez Vazquez, Alba             S14             4.5       15.0  16.5   14.0
  7    Arellano Pardo, Martin              S12        1570 4         22.0  25.0   18.0
  8    Martinez Vecillas, Javier           S16   1836 1699 4         21.0  24.0   15.0
  9    Dominguez Rodriguez, Luis Manuel    S14             4         20.5  22.5   17.0
  10   Roma Barge, Luis                    S16             4         18.5  21.5   17.0
  11   Oro Coello, Anton                   S14             4         18.0  21.0   14.0
  12   Rodriguez Lopez, Alberto            S14             4         18.0  21.0   13.0
  13   Gonzalez Enriquez, Borja            S14             4         18.0  20.0   13.0
  14   Gomez Dieguez, Adrian               S10             4         17.5  20.0   13.0
  15   Roma Barge, Gabriel                 S10             4         17.5  18.5   14.0
  16   Fernandez Gonzalez, Alvaro          S12             4         16.5  18.5   14.0
  17   Ruiz De Almiron, Luis               S12             4         15.0  15.5   11.0
  18   Garcia Martinez, Pedro              S12             4         14.5  15.5   10.0
  19   Freijeiro Cruz, Andres              S10             3         21.0  23.5   13.0
  20   Rodriguez Devesa, Javier            S10             3         20.0  22.0   13.0
  21   Becerra Nieves, Miguel              S14             3         19.0  21.0   10.0
  22   Taboada Castropaz, Cesar            S12             3         18.0  20.0   12.0
  23   Fernandez Criado, Marcos            S10             3         18.0  20.0   11.0
  24   Vazquez Silva, David                S10             3         17.5  19.5   12.0
  25   Carcacia De la Torre, Victor        S10             3         17.5  18.5   12.0
  26   Vazquez Gomez, David                S12             3         16.5  17.0   11.0
  27   Cabanelas Estevez, Jose Ignacio     S10             3         16.0  18.0    9.0
  28   Vazquez Silva, Andrés Miguel        S14        1292 3         16.0  17.5   11.0
  29   Gavilanes Limia, Carmen             S14             3         16.0  17.0    9.0
  30   Quintans Fernandez, Estela          S16             3         15.5  17.5   10.0
  31   Borrajo Alvarez, Noel               S10             3         13.0  15.0   11.0
  32   Camba Prieto, Miguel                S12             3         13.0  13.5    6.0
  33   Soria Lopez, Anton                  S10             3         12.5  13.0   10.0
  34   Castañeda Perez, Sabela             S14             3         11.5  12.0    7.0
  35   Ferreiro Garrido, Cristhian         S10             2.5       15.0  17.0    8.5
  36   Sabuz Forneiro, Andrea              S10             2.5       14.5  16.0    8.5
  37   Salgado, Brayan                     S10             2         19.5  20.5   11.0
  38   Dominguez De la Fuente, Jose Manuel S10             2         17.5  18.0    5.0
  39   Novelle, Alejandro                  S12             2         16.0  18.0    8.0
  40   Jimenez, Carlos                     S12             2         16.0  17.0    6.0
  41   Suarez Rio, Borja                   S10             2         15.0  16.0    9.0
  42   Garcia Ruiz, Sergio                 S10             2         15.0  16.0    5.0
  43   Alvarez Orjales, Mateo              S10             2         14.5  16.5    9.0
  44   Perez Vidal, Daniel                 S12             2         14.0  15.0    8.0
  45   Martinez Vecillas, Carlos           S10             2         12.5  13.0    6.0
  46   Fernandez Panero, Brais             S14             1.5       16.0  17.0    7.0
  47   Rodriguez Gatius, Nestor            S12             1.5       14.5  15.5    4.5
  48   Martinez Peña, Raul                 S10             1.5       12.0  12.5    3.5
  49   Ferrer Crespo, Martín               S12             1         12.5  13.5    2.0
  50   Fernandez Panero, Mario             S10             1         10.0  10.5    2.0
  51   Garcia Arcos, Anxo                  S10             0.5       16.0  16.5    0.5
  52   Garcia Arcos, Xiana                 S10             0.5       12.5  13.0    0.5

Máis Información/Sitio Oficial:

http://www.ourenxadrez.net/

 

TablaDeFlandes