Galicia/Galiza
Galicia

III Memorial Clemente Jiménez

Ourense

Foto
Liceo de Ourense. 17 de novembro de 2007

Informa: Elías González WEB
Xadrez Ourense

Clasificacións Finais :

Clasificación Final Xeral:

Posto  Nome                             Feder Puntos Buch.-M Buch. Progr.
 
  1    De Sousa Da Silva, Armando             6.5       29.0  32.0   25.5
  2    De Leon Justo, Alejandro               6.5       28.5  30.5   27.0
  3    Losada Gallego, Joaquín                6         24.0  26.0   23.0
  4    Cruz Guerra, Samuel              S14   6         24.0  25.0   22.0
  5    Negreira Rodriguez, Juan Carlos        5.5       31.5  33.5   26.0
  6    Gil Fernandez, Juan José         S14   5.5       30.5  32.5   24.5
  7    Villar Nieves, Antonio                 5         30.5  34.0   21.0
  8    Varasa Paredes, Javier                 5         30.0  33.0   21.0
  9    Bello Filgueira, Joaquin               5         30.0  32.0   23.0
  10   Perez Vazquez, Victor Manuel           5         29.0  33.0   22.0
  11   Sanchez de Leon Menendez, Rafael       5         27.0  30.0   22.0
  12   Casal Salgado, Xose Luis               5         27.0  28.0   21.0
  13   Barbosa Fernandez, Xan                 5         26.5  29.5   23.0
  14   Paz Vizcaya, Manuel                    5         24.5  27.5   21.0
  15   Rodriguez Bernardo, Sindo              5         24.0  27.0   21.0
  16   Garcia Fernandez, Manuel               5         24.0  25.0   19.0
  17   Casas Reza, Pablo                      5         23.5  24.5   20.0
  18   Ferreiro Mera, Aaron                   4.5       27.0  30.0   19.5
  19   Martinez Vecillas, Javier        S16   4.5       26.0  29.0   19.5
  20   Gil Suarez, Juan Jose                  4.5       23.5  26.0   19.5
  21   Rodriguez Fernandez, Miguel            4.5       22.5  25.5   16.5
  22   Novoa Siota, Jose Antonio              4         28.0  31.0   20.0
  23   Blazquez Criado, Sergio          S12   4         27.0  29.0   17.0
  24   Rodriguez Lopez, Alberto         S14   4         25.5  28.5   18.0
  25   Villar Fernandez, Jairo                4         25.5  27.5   18.0
  26   Becerra Nieves, Miguel           S14   4         25.0  27.0   16.0
  27   Vazquez Gomez, David             S12   4         24.5  27.5   19.0
  28   Freire, Martín                   S14   4         24.5  25.5   15.0
  29   Oro Claro, Xurxo                       4         24.0  27.0   16.0
  30   Roma Barge, Luis                 S16   4         23.5  26.5   17.0
  31   Gomez Dieguez, David             S12   4         23.5  25.5   17.0
  32   Perez Miguelez, Pablo Manuel     S14   4         22.5  24.5   14.0
  33   Lema Perez, Andres               S12   4         22.5  24.5   12.0
  34   Alvarez Gonzalez, Diego                4         22.5  22.5   17.0
  35   Soria, Anton                     S10   4         21.5  24.5   14.0
  36   Gomez Dieguez, Adrian            S10   4         21.0  23.0   13.0
  37   Oro Coello, Anton                S14   4         21.0  23.0   13.0
  38   Quintans, Estela                 S16   4         20.5  22.5   16.0
  39   Santiago Mendez, Diego           S14   4         20.0  22.0   15.0
  40   Rodriguez Fernandez, Tania       S12   4         18.0  19.0   12.0
  41   Perez Vidal, Daniel              S12   3.5       16.5  18.5    8.5
  42   Vazquez Silva, Andrés Miguel     S14   3         28.0  30.5   16.0
  43   Ferro Cao, David                 S14   3         25.5  27.5   14.0
  44   Gavilanes Limia, Carmen          S14   3         25.0  27.5   13.0
  45   Vazquez Silva, David             S10   3         25.0  26.0   15.0
  46   Dorado Rodriguez, David                3         24.5  26.5   14.0
  47   Viteri Fernandez, Michel               3         24.0  26.0   14.0
  48   Freijeiro Cruz, Andres           S10   3         24.0  25.0    9.0
  49   Sabuz Forneiro, Martin           S14   3         23.5  25.5   12.0
  50   Martinez Ques, Angel                   3         23.5  25.5   12.0
  51   Feijoo Lopez, Iago               S12   3         22.5  24.5   12.0
  52   Rodriguez, Santiago              S14   3         22.0  24.0   14.0
  53   Freire Mojon, Jacobo Jose        S10   3         21.5  23.5   11.0
  54   Ruiz De Almiron, Luis            S12   3         21.5  22.5   14.0
  55   Diaz, Miguel Angel               S12   3         21.5  21.5   13.0
  56   Carcacia De la Torre, Victor     S10   3         21.0  22.0   12.0
  57   Bugallo Cougil, Sandra           S12   3         19.0  20.0    8.0
  58   Estevez, Pablo                   S12   3         18.5  20.5   11.0
  59   Cabanelas Estevez, Jose Ignacio  S10   3         17.5  19.5   10.5
  60   Salgado, Brayan                  S10   3         17.5  17.5   10.0
  61   Garcia Conde, Maria              S10   3         17.0  18.0   11.0
  62   Pereira Lappin, Lia              S12   2.5       19.5  21.5    8.5
  63   Taboada, Cesar                   S12   2.5       16.5  17.5    6.0
  64   Casal, Gabriel                         2.5       13.0  13.0    7.0
  65   Rodriguez Devesa, Javier         S10   2         22.5  25.5   11.0
  66   Martinez Vecillas, Carlos        S10   2         22.0  24.0    9.0
  67   Borrajo, Noel                    S10   2         21.5  22.5   12.0
  68   Couso, Samanta                         2         20.5  22.5    7.5
  69   Puga Ledo, Lucia                 S12   2         20.0  22.0    9.0
  70   Sanchez, Daniel                  S12   2         20.0  22.0    9.0
  71   Ferreiro Garrido, Cristian       S10   2         18.5  19.5    3.0
  72   Valencia Rivera, Luis            S10   2         18.0  18.0    7.0
  73   Fernandez Criado, Marcos         S10   2         17.5  18.5    6.0
  74   Roma Barge, Gabriel              S10   2         17.0  18.0    7.0
  75   Caina Lopez, Sandra              S10   2         15.5  16.5    5.0
  76   Garcia Arcos, Anxo               S10   1         21.0  23.0    7.0
  77   Garcia Arcos, Xiana              S10   1         21.0  22.0    6.0
  78   Rodriguez Otero, Nerea           S10   1         16.5  16.5    3.0
  79   Sabuz Forneiro, Andrea           S10   1         13.0  13.0    1.0
  80   Perez Santos, Alberto            S10   0         15.5  16.5    0.0
  81   Gonzalez Smith, Tamara Jane      S12   0          5.5   5.5    0.0
  82   Fernandez, Mario                 S10   0          4.5   4.5    0.0
  83   Fernandez, Brais                 S14   0          2.5   2.5    0.0

Clasificación Final por categorías:

SENIOR                                            
1º.- Armando De Sousa Da Silva   LICEO DE OURENSE 
2º.- Alejandro De León Justo     XADREZ OURENSE   
3º.- Joaquín Losada Gallego      LICEO DE OURENSE 
4º.- Juan C. Negreira Rdguez     LICEO DE OURENSE 
5º.- Antonio Villar Nieves       CASA DA XUVENTUDE

CATEGORÍA SUB16- CADETE                           
1º.- Samuel Cruz Guerra          XADREZ OURENSE   
2º.- Javier Martínez Vecillas    XADREZ OURENSE   
3º.- Miguel Becerra Nieves       XADREZ OURENSE   
4º.- Luis Roma Bargue            XADREZ OURENSE   
5º.- Estela Quintans Fernández   XADREZ OURENSE   


CATEGORÍA SUB14 - INFANTIL                        
1º.- Juan José Gil Fernández     XADREZ OURENSE   
2º.- Alberto Rodríguez López     XADREZ OURENSE   
3º.- Martín Freire               XADREZ OURENSE   
4º.- Pablo M. Pérez Mígueles     XADREZ OURENSE   
5º.- Antón Oro Coello            XADREZ OURENSE   

CATEGORÍA SUB12 - ALEVÍN                          
1º.- Sergio Blázquez Criado      XADREZ OURENSE   
2º.- David Vázquez Gómez         XADREZ OURENSE   
3º.- David Gómez Diéguez         XADREZ OURENSE   
4º.- Andrés Lema Pérez           XADREZ OURENSE   
5º.- Tania Rodríguez Fernández   XADREZ CELANOVA  

CATEGORÍA SUB10 - BENXAMÍN                        
1º.- Antón Soria                 XADREZ OURENSE   
2º.- Adrián Gómez Diéguez        XADREZ OURENSE   
3º.- David Vázquez Silva         XADREZ OURENSE   
4º.- Andrés Freijeiro Cruz       XADREZ OURENSE   
5º.- Jacobo J. Freire Mojón      XADREZ OURENSE   

Máis Información :

Sitio Web: http://www.ourenxadrez.net

 

TablaDeFlandes