Galicia/Galiza
Galicia

VIII Torneo "Festas do monte ao Aire Libre"

A Guarda. Pontevedra

Paseo Central da Alameda. A Guarda

Sábado 9 de agosto de 2008 Bases

Informa: Carlos Alberto Reboredo Otero
Club/Escola de Xadrez Albatros
WEB

Final:

Pos Seed Nome Grupo Club FIDE Local Ptos D1 D2 D3
1 4 Pérez Mauricio, Xoel

2184 2164 6 24.5 34.5 25
2 2 Carrera Pérez, Francisco
Infortui 2266 2253 6 23.5 32.5 27
3 1 Senlle Caride, Miguel

2289 2248 6 22 31 23
4 7 Féas Sánchez, Xesús
Recatelo 2033 0 6 21.5 30.5 24
5 3 Outerelo Ucha, Manuel Enrique
Xadrez Ponteareas 2218 2192 5.5 23.5 32.5 24
6 5 Casanova Núñez, Javier

2152 2144 5 23 31 23
7 8 Villar Pérez, Samuel s14
1937 1900 5 22.5 29.5 23
8 13 Alarcón Cortés, Pablo Javier
Xadrez Ponteareas 1684 1787 5 19.5 28.5 20
9 15 Sousa, Bieito

1587 1561 5 19.5 27.5 20
10 10 Domínguez González, Avelino
Albatros 1840 1791 5 19.5 27 19
11 6 Fernández de Armas, Luis
Infortui 2053 1975 4.5 23.5 32.5 21
12 16 Lomba González, Sergio s14 Albatros 1463 1479 4.5 22 30 19
13 14 Salas Fernández, Antonio s14 Xadrez Ponteareas 1647 1639 4.5 18 26 18
14 23 Grande Palacios, Fatima s14
0 1412 4.5 17.5 23 18
15 12 Pazo Núñez, Emilio
Infortui 1787 1738 4 21 29.5 19
16 52 Saavedra, Gregorio

0 0 4 19.5 27.5 17
17 18 Vicente Urbano, Juan Carlos
Albatros 0 1794 4 19 24.5 18
18 55 Vilaplana Baz, Germán s14
0 0 4 19 24 19
19 20 Paleo Magdaleno, David
Xadrez Ponteareas 0 1754 4 18.5 26.5 16
20 17 Prieto Penas, Marcial
Alekhine 0 1952 4 18.5 25.5 18
21 34 González Rodríguez, Rubén

0 0 4 18.5 25.5 14
22 31 Couto González, Rafael

1811 1793 4 17 24 13
23 19 Rial Rodríguez, Eduardo
V Centenario 0 1762 4 17 23 16
24 11 Rodríguez Tojeira, José Angel

1804 1774 4 16.5 25 16
25 24 Abeledo Martínez, Pedro M.

0 0 4 14 21 13
26 53 Verde Santiago, Guillermo s14 Albatros 0 0 4 13.5 18.5 14
27 49 Rodríguez Alleres, Samuel s14
0 0 3.5 21 28.5 17
28 51 Rodríguez Reboredo, Ángel s14
0 0 3.5 19.5 28 15.5
29 25 Bello Blanco, Ramón

0 0 3.5 16 21.5 12.5
30 26 Castro Alonso, Antonio s14 Albatros 0 0 3 20.5 29.5 16
31 28 Díaz Rodríguez, Saúl s14 Albatros 0 0 3 17.5 25.5 13
32 40 Lomba González, Daniel s14
0 0 3 17.5 24.5 10
33 30 Fernández Pereiro, Alfonso s14 Xadrez Ponteareas 0 0 3 17.5 23 12
34 33 González Rodríguez, Roberto s14 Albatros 0 0 3 17.5 22 12
35 38 Grande Palacios, Ana s14
0 0 3 14.5 18.5 11
36 22 Domínguez Certal, Darío
Xadrez Ponteareas 0 1465 3 14 20 11
37 47 Portela Rodríguez, Thais s14 Albatros 0 0 3 14 19.5 11
38 29 Domínguez de la Fuente, José Antonio s14
0 0 3 12 19 7
39 41 Lomba Lomba, Nestor s14 Albatros 0 0 3 10.5 15 10
40 39 Lomba Baz, Antonio Jesús
Albatros 0 0 2.5 18.5 26 12.5
41 36 González Villa, Xabier s14
0 0 2.5 13.5 18.5 10.5
42 48 Reboredo Diego, Carlos s14 Albatros 0 0 2.5 13 17 11.5
43 42 Martínez Pena, Víctor s14 Albatros 0 0 2 17.5 23.5 9
44 32 García Díaz, Germán

0 0 2 16 21 9
45 37 González Villa, Roi

0 0 2 12 18 5
46 43 Martínez Penas, Carlos s14 Albatros 0 0 2 12 16.5 3
47 54 Verde Santiago, Carlos s14 Albatros 0 0 2 10.5 14.5 7
48 27 Coello, Marcos

0 0 1.5 15.5 22.5 9.5
49 44 Moreno De la Fuente, María s14
0 0 1 14.5 18.5 3
50 50 Rodríguez Pérez, David s14
0 0 1 13.5 19 5
51 35 González Uris, Antonio s14 Albatros 0 0 1 11 16 6
52 46 Pérez Fernández, Marcos s14
0 0 0 9 13 0
53 45 Otero Ramírez, Ángel Ramón
Marín 0 0 0 5 9 0
54 21 Miniño Diego, Jose
Albatros 0 1576 0 2.5 5.5 0
55 9 Santiago Pereira, Miguel Angel
Marín 1906 1941 0 0 2.5 0

Patrocinan:

Logos

Organiza:

Foto
Club/Escola de Xadrez A Guarda

Web Oficial/Máis info:

http://www.xadrezalbatros.com/

 

TablaDeFlandes