Galicia/Galiza
Galicia

XVII Memorial Adolfo Pedrido
III Torneo Internacional

Vilagarcía de Arousa - Pontevedra

Pavillón deportivo da Rúa Castelao, 13 – Vilagarcía de Arousa

Domingo 20 de setembro de 2009 | Bases

Informa: Anxo Vilas e José Antonio de Santiago Club Xadrez Fontecarmoa Web

Final:

Foto
Manuel Pena

Clasificación Final:

Foto
Premiados

Foto
Sub 16

Pos SNo.
Nombre
Elo FED Club Tipo Pts vict Prog Prog-1 BUC
1 1
PENA GOMEZ, Manuel
2439 GAL Universidad De Vigo   6 27½ 26½  24½  21½  17½  12½   6½ 32½
2 9
GARCIA BRION, Eduardo
2193 GAL Xadrez C. M. Ribeira   6 6 22 21   20   18   15   11    6 28
3 3
CRUZ ALVAREZ DE RON, Dan
2301 GAL Ajedrez Algalia   5 24½ 23½  21½  18½  14½  10½   5½ 32
4 2
RIVERA KUZAWKA, Daniel
2338 GAL Ajedrez Padrón   5 24 23   21   18   14½  10    5½ 34
5 4
ESPIÑEIRA GONZALEZ, Diego Adria
2279 GAL Ajedrez Padrón   5 24 23   21   18   14   10    5½ 34
6 13
ABUIN BOULLON, Manuel Angel
2139 GAL Club Xadrez Rianxo   5 5 22 21   19   17   14   10    5 29
7 12
LEIROS VILA, Avelino
2154 GAL Universidad De Vigo   5 5 21 20   18   16   13    9    5 31½
8 10
SENLLE CARIDE, Miguel
2183 GAL Universidad De Vigo U18 5 5 21 20   18   15   12    9    5 29½
9 21
SABORIDO BUA, Jorge
1987 GAL Club Xadrez Fontecarmoa   5 5 21 20   18   15   12    9    5 26½
10 5
CARRERA PEREZ, Francisco
2279 GAL Universidad De Vigo   5 4 24 23   21   18   14½  10    5 34½
11 17
NEDOBORA KARASYK, Gregori
2072 GAL Xadrez Gallaecia   4 20½ 19½  17½  15½  12½   9    4½ 28½
12 11
OUTERELO UCHA, Manuel Enrique
2169 GAL Club Deportivo Cemar   4 19½ 18½  16½  14½  11½   8½   4½ 26
13 18
GALLEGO MARTIN, Miguel
2029 GAL Escola Xadrez Pontevedra U16 4 19½ 18½  16½  14½  11½   8½   4½ 25½
14 8
PATIÑO ROMARIS, Juan Roberto
2239 GAL Universidade Santiago   4 17½ 17½  16½  14½  11½   8    4½ 24½
15 24
GARCIA BRION, Alfonso
1937 GAL Xadrez C. M. Ribeira   4 17½ 16½  15½  14   11½   8    4½ 24
16 20
FERNANDEZ LAGO, David
2003 GAL Escola Xadrez Pontevedra   4 17 16   14½  13   10½   8    4½ 23½
17 23
BARREIRO PIÑEIRO, Jose
1940 GAL Club De Ajedrez Chigorin   4 16½ 15½  14½  12½  10½   8    4½ 29½
18 16
VILLAR PEREZ, Samuel
2076 GAL Universidad De Vigo U16 4 4 20 19   17   15   12    8    4 30½
19 28
BOUZA-BREY TEIJEIRO, Gonzalo
1909 GAL Club Xadrez Fontecarmoa   4 4 19 18   16   13   10    7    4 33
20 14
GOMEZ SEGADE, Pablo
2093 GAL Xadrez Gallaecia   4 4 17 17   16   14   11    8    4 24½
21 30
MEDARDE SANTIAGO, Luis Marco
1837 GAL Universidade Santiago U16 4 4 16 15   14   13   11    8    4 23
22 38
ABAL CORES, Lucas
1639 GAL Club Xadrez Fontecarmoa U12 4 4 16 15   14   12   10    7    4 28
23 47
BELLO ABUIN, Francisco Javier
1752 GAL Caballo De Troya   4 4 15 15   14   12   10    7    4 25½
24 25
SUSAVILA MUÑIZ, Antonio
1934 GAL Ajedrez Padrón   4 4 15 14   13   11    9    7    4 24½
25 36
TUBIO AGRASAR, Pablo
1704 GAL Xadrez Concello De Valga U18 4 4 12 12   12   11    9    7    4 20½
26 40
VARELA FERNANDEZ, Andres
1633 GAL Club Xadrez Fontecarmoa U14 4 4 12 12   11   10    9    7    4 23½
27 41
SUAREZ GOMEZ, Julio
1623 GAL Club Xadrez Fontecarmoa U12 3 15½ 15½  14½  13   10½   7    3½ 24
28 42
BAYON ROLO, Juan Andres
1611 GAL Club Xadrez Fontecarmoa U12 3 15 15   14   12   10    7    3½ 24½
29 22
GIL PEREZ, Gerardo
1949 GAL Xadrez C. M. Ribeira   3 15 14   13   12   10    7    3½ 27½
30 39
SOUSA BARREIRO, Bieito
1639 GAL Club De Ajedrez Lucena U18 3 14½ 13½  12½  11½   9½   7    3½ 24½
31 33
SEGURA SANTOS, Luis
1761 GAL Club Xadrez Fontecarmoa U14 3 13½ 13½  12½  11½   9½   7    3½ 23
32 43
MONTANS LOPEZ, Adrian
1539 GAL Club Xadrez Fontecarmoa U16 3 12 12   11½  10    8½   6    3½ 23½
33 58
MARTINEZ JUSTO, Jesus
0 GAL Club Xadrez Fontecarmoa U14 3 12 12   11½  10    8½   6    3½ 20
34 31
PROL LUSQUIÑOS, Jose Manuel
1779 GAL     3 3 15 14   13   11    9    6    3 24
35 19
VENTAS PEREZ, Andres
2021 GAL Ajedrez Algalia   3 3 15 14   12   10    8    6    3 20½
36 27
LOPEZ SANTIAGO, Ruy
1918 GAL Caballo De Troya   3 3 14 13   12   11    9    6    3 27
37 34
FANDIÑO NUÑEZ, Jose Javier
1738 GAL Xadrez Bobby Fischer   3 3 13 13   12   11    9    6    3 28
38 32
RODRIGUEZ MUÑOZ, Alain Raul
1777 GAL Caballo De Troya   3 3 13 13   12   10    8    6    3 25½
39 46
MARTINEZ DOURADO, Daniel
1756 GAL Club Xadrez Rianxo   3 3 11 10    9    8    7    5    3 20
40 48
VIDAL VALTUILLE, Roberto
1706 GAL Club Xadrez Fontecarmoa   3 3 10 10   10    9    7    5    3 23
41 37
BEDOYA RAMOS, Hector Mario
1682 GAL Escola Xadrez Pontevedra   3 3 10 9    8    7    6    5    3 20½
42 51
DE SANTIAGO RODRIGUEZ, Jorge
0 GAL Club Xadrez Fontecarmoa U10 3 3 9 9    9    8    7    5    3 21½
43 59
OTERO OUTEIRAL, Mariano
0 GAL Club Xadrez Fontecarmoa   3 3 8 8    8    7    6    5    3 20½
44 26
NUÑEZ GARCIA, Ramon
1921 GAL Ajedrez Padrón   2 11½ 11½  10½   9½   7½   5    2½ 17
45 44
OTERO PEREZ, Javier
1443 GAL Club Xadrez Fontecarmoa U16 2 9 9    8½   8    6½   5    2½ 20½
46 64
BETANZOS JAMARDO, Adrian
0 GAL Club Xadrez Fontecarmoa U14 2 9 9    8½   8    6½   5    2½ 19
47 52
DIESTE PIÑEIRO, Samuel
0 GAL Club Xadrez Fontecarmoa U14 2 8 8    8    8    7    5    2½ 19
48 62
SUAREZ VALLEJO, Manuel
0 GAL Club Xadrez Fontecarmoa   2 6½   6½   6½   5½   4    2½ 18½
49 53
FANDIÑO MARIÑO, Alberto
0 GAL Club Xadrez Fontecarmoa   2 5 5    5    5    5    4    2½ 16½
50 45
HEVIA SIEIRA, Alberto
1888 GAL Club Xadrez Rianxo   2 2 12 11   10    8    6    4    2 25
51 60
PEREZ MOSQUERA, Adrian
0 GAL Club Xadrez Rianxo U18 2 2 9 8    7    6    5    4    2 18
52 55
GARCIA RODRIGUEZ, Manuel
0 GAL Club Xadrez Fontecarmoa U14 2 2 7 7    6    5    4    3    2 23
53 63
TORRADO BEA, Ramon
0 GAL Club Xadrez Fontecarmoa   2 1 12 11   10    8    6    4    2 23½
54 49
BAYON PADIN, Juan Benito
0 GAL Club Xadrez Fontecarmoa   2 1 7½   7½   6½   5½   4    2 20½
55 57
MARTINEZ DOLDAN, Jaime
0 GAL Club Xadrez Fontecarmoa U8 1 10 9    7½   6    4½   3    1½ 24½
56 61
PORTAS BETANZOS, Ezequiel
0 GAL Club Xadrez Fontecarmoa U12 1 6 6    6    5    4    3    1½ 21½
57 56
LOPEZ CASTRO, Alberto
0 GAL Club Xadrez Fontecarmoa U16 1 0 3 3    3    3    3    2    1 17½
58 50
CHARLIN RIAL, Samuel
0 GAL Club Xadrez Fontecarmoa   1 0 1 1    1    1    1    1    1 17
59 7
PEREZ MAURICIO, Xoel
2250 GAL Círculo Ferrolano   0 0 0 0    0    0    0    0    0 24½
  15
ESTEVEZ RODRIGUEZ, Luis A.
2086 GAL     0 0 0 0    0    0    0    0    0 24½
  29
LAGO DURAN, Jose Enrique
1851 GAL Club Xadrez Fontecarmoa   0 0 0 0    0    0    0    0    0 24½
  35
PEREIRO RODRIGUEZ, Diego
1738 GAL Club Xadrez Fontecarmoa U18 0 0 0 0    0    0    0    0    0 24½
  54
FARIÑA LOPEZ, David
0 GAL Ayuntamiento Cambados   0 0 0 0    0    0    0    0    0 24½
64 6
PAREDES CORDO, Jacobo Borja
2255 GAL Club Deportivo Cemar   0 0 0 0    0    0    0    0    0 21

Organizan:

Logos

 

TablaDeFlandes